Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cięzaróweczki 🙂 my juz mamy wózek upatrzony. Strasznie nam sie podoba jeszcze tylko na kolor sie nie zdecydowalismy. Ale to juz bedzie najmniejszy problem. Dokupimy tylko fotelik do kompletu i mała bedzie miała swoje 4 kółka 🤪
A to nasz wozek:
http://www.allegro.pl/item900170583_wozek_bolder_sd_implast_spiworek_parasol_folia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny,
ja dziś otrzymałam drugą paczkę z ciuszkami 🙂 to była ta z allegro 🙂 stan ciuszków idealny, nie mam zastrzeżeń. Takie same jak na zdjęciach - teraz widzę że mam tego tyle już że nawet nie oglądam dziecięcych ubranek bo już mam wątpliwości czy wszystko dam radę założyć 😉
Tak czy inaczej jedno mogę potwierdzić - zdecydowanie opłaca się kupować takie zestawy na internecie 🙂 w porównaniu z cenami ciuszków nawet w hipermarketach wychodzi znacznie taniej i myślę że nawet lepiej gatunkowo.

Dorox - trzymaj się cieplutko i dużo zdrowia życzę 🙂

Magda.z. - niestety żadnych tabletek nie możemy 😞 nawet w aptece kiedys pytalam i pani mgr powiedziala ze mi nie wolno - jedynie na gardło tantum verde. To co dziewczyny pisały: mleko z miodem i masłem bardzo pomaga 🙂

Co do tycia to się dowiem dokładnie w poneidziałek 🙂 ale narazie słodycze ofraniczylam praktycznie do zera.. tak się wystraszyłam kiepskiego wyniku krzywej cukrowej ze boję się jesć słodkie... 😞

Miłej nocki, papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Pszczółka a jak w kinie z dziewczynkami? Ala była jakoś bardziej ruchliwa? 🙂

Karolcia świetny wózek. Testowałaś go w sklepie?

Eliza ja też tyle przytyłam i mój lekarz na mnie krzyczy 🤔 A tak na prawdę dopiero teraz odczuwam "smak" na coś dobrego 🙂

Ale bym coś zjadła, ale jadę na badania, więc najlepiej na czczo 🙂 Kurcze jak znowu będzie taka okropna pielęgniarka, to zemdleje na sam jej widok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kasiu 🙂 widzę że my dziś od rana na forum 🙂 dzis wyjątkowo weszłam sobie rano zobaczyć co i jak - dziewczyny o dziwo jeszcze spią a ja obudziłam się jak Mąż wstawał do pracy i jakoś już nie mogłam zasnąć.. zresztą Mała zaczęła w brzuszku poranną gimnastykę, więc nawet nie bardzo mogłabym zasnąć :P
A w kinie byłyśmy na Księżniczce i żabie - polecam bajke 🙂 naprawdę fajna opowieść, dobro wygrywa ze złem, jak to w bajkach powinno być 🙂 można było i się posmiać i się wzruszyc 😉 miła odskocznia od tych "nowoczesnych" bajek gdzie kosmici strzelają do wszystkich, itp. 🙂
Mała w kinie była spokojna - czasami jak była jakaś piosenka to zaczynała machać nóżkami, ale to chyba dlatego że wtedy więcej slyszała bo było glosniej niż podczas samych dialogow 🙂

Ok - ja się zbieram do działania 🙂

Milego dnia Dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja własnie jestem po wypiciu glukozy 75g fujjj strasznie mnie zamula ale dam rade teraz odczekac 2 godz i do labolatorium na badanie.
Kasiu testowałam ten wozek w komisie dzieciecym i naprawde rewelacja pod kazdym wzgledem. I przede wszystkim lekki. Pani w komisie tez go polecała chociaz stały tez drozsze 🙂łatwo sie prowadzi i po złozeniu zmiesci mi sie do bagarznika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka ładnie robisz :P Nie dość, że późno spać, to jeszcze rano wcześnie wstać :P

Karolcia to w takim razie muszę dorwać ten wózek w jakimś sklepie i się nim przejechać, bo wizualnie jest ładny. A jak jeszcze piszesz, że lekki...
Glukozę 75g też piłam tylko u mnie było to trochę na innych zasadach, najpierw pobranie krwi, potem glukoza, po godzinie krew i znowu po kolejnej godzinie krew 🙂

Dobra już teraz na prawdę wychodzę na badanie krwi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek brzucholki 🙂

Karolcia577 my też z mężem zastanawiamy się nad tym wózeczkiem! Pani w sklepie bardzo go polecała, testowaliśmy go i jesteśmy zadowoleni, jeżeli byśmy go kupowali to byłby to kolor zielony w te jaśniejsze kółka ( na tej stronce to co wysłałaś to numer 304) 🙂

Ja wczoraj piłam glukozę 50g ale jak dla mnie nie było takie złe, owszem słodkie jak cholera potem jak godzinie siedziałam i czekałam na pobranie krwi to mnie zemdliło ale jakoś przeszło 🙂
A przy pobieraniu krwi żyła mi pękła i zrobiła się mega wielka fioletowa gula pod skóra panie z labolatorium zaczęły mi to uciskać i krew się ciągle sączyła zapaćkałam im pół podłogi 🥴 do dziś ja mam tą gulę ale już mniejszą no i paskudny z dwu centymetrowy siniak.Ach takie moje kruche żyłki 🙂 Jadłam sniadanko i czuję że mój Oliwier bardzo zadowolony i chyba mu smakowało, wiercipiętek mały 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny

Odnośnie wózków - słyszałyście, że jeszcze na jedna rzecz trzeba zwrócić uwagę? Mi właściwie wczoraj powiedział o tym mąż, bo nie zdawałam sobie sprawy, mianowicie czy dany wózek nie jest rakotwórczy.
Tu link do artykułu na ten temat:
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091109/KOBIETA1/197468326

A jak tam Wasze samopoczucie? W końcu robimy się coraz większe 😉

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!

Jestem po małym rekonesansie,więc zaraz Wam zdam relacje.Otóż pierwsza rzecz jaka się nam rzuciła z mężem to ta,że prawie wszędzie polecali Tako Jumper i generalnie jest ok,oczywiście dla mnie ta wersja z większymi przednimi kółkami,ale...wewnątrz gondoli strasznie mało miejsca...:-( Prowadzi się super,cena niska ok.1000zł ze spacerówką,fotelikiem,parasolką itp.,ale mała już zimą się nie zmieści.Rodzimy w maju a teraz bym się zastanawiała gdzie położę dziecko,bo ono w jakimś śpiworku i z kocykiem to dosyć sporo miejsca by zajmowało.

Inne fajne wózki to właśnie Bolder SD Implastu (ten wózek na samym początku mi się podobał,potem dałam sobie spokój) i Coletto Austin 4.Powiem Wam też,że bardzo ładnie i funkcjonalnie prezentowały sie wózki takie jak kiedyś były na pasach - teraz z nowymi wstawkami w super kolorach i pojemnne...

http://www.allegro.pl/item898993111_ballerina_nowa_2010_swiateczna_promocja.html

I ostatnia rzecz jaka mi osobiście się w wielu wózkach nie podobała to ich wysokość.Ja nie jestem jakąś przesadnie wysoką osobą,mam zaledwie 164 cm wzrostu,ale mój mąż już 180cm.I przy prawie wszystkich wózkach wkurzało mnie,że one ledwo "odrastały" od ziemi.Żeby sięgnąć i wyjąć z niego dziecko,albo choć coś przy dziecku poprawić,dać smoczek,albo cokolwiek,przecież maluch wymaga nieustannej uwagi - muszę się schylać do samej ziemi...kręgosłup wysiada.

Podsumowując,na razie póki co zgadzam się z Karolcią - Bolder sD Implastu.

A teraz skorzystam z okazji,napiszę mega długi post i się Wam wyżalę...Dziś rano mąż dostał telefon z pracy,że wyjeżdżana 3 miesiące do Danii...:-( Jego szef jest Duńczykiem i czasem pracownicy wyjeżdżają na kilkumiesięczne kontrakty właśnie do niego.Załamałam się,nawet ta wyprawa po wózki mnie nie cieszyła.Teraz gdzie już kończymy ciążę,mi jest coraz ciężej...będę sama.No i o porodzie nie wspomnę.Musiałabym Oliwkę przenosić do końca maja,żeby mąż był ze mną przy porodzie.Ech,brak mi słów...ryczeć mi się chce tylko od rana... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabis nie załamuj sie. Niech twoj maz porozmawia z szefem i powie mu, ze ma zone w ciazy i na poczatku maja rodzi i ze chcialby w tak wyjatkowym okresie byc z rodzina. Moze szef okaze sie ludzi i wysle kogos innego w zastepstwie.

Dzisiaj w sklepie skorzystałam z kasy z pierwszenstwem zrobiłam tak jak pisałyscie. Powiedzialam panu ze chcialabym skorzystac z perwszenstwa dla kobiet w ciazy, a pan sie usmiechnał i grzecznie powiedzial PROSZE BARDZO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabiś nie smutkuj zróbcie tak jak pisała Karolcia, niech mąż porozmawia z szefem, powinien zrozumieć 🙂 Ja sama byłabym złamana jak by mojego męża miało nie być przez 3 miesiące i przy porodzie, na szczęście pracuje w pogotowiu przy szpitalu wiec jak będzie już ten moment a on będzie na dyżurze poprostu podejdzie na porodówkę 😉Głowa do góry kochana bo przecież Twój smutny nastrój udziela się też małej Oliwce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś, dziwczyny maja racje, n ie smuć sie bo szkodzi maleństu. Niech mąż porozmawia z szefem, szef tez człowiek powinien sie zgodzić, lub skróci mu czas wyjazdu. Wiem że gdzieś juz czytałam o takim przypadku, i szef zgodził się wysłać kogoś innego. Bądz dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś jesteśmy z Toba! Głowa do góry, wszystko bedzie dobrze.

A co do wózków:
to co myslicie o wózkach firmy x-lander?
Nie widziałam go jeszcze w sklepie na żywo ale w necie nieźle wygląda i ma spore wyposarzenie... zobaczcie same ...

http://www.allegro.pl/item879363412_x_lander_xa_08_gondola_fotelik_torba_folia_x_mug.html

albo ten x-lander x3

http://www.allegro.pl/item893997213_at_x_lander_x3_2009_megazestaw_9_elementow.html

http://www.allegro.pl/item894861394_jedyny_terenowy_x_lander_x3_x_3_gondola_spacerowk.html

😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś wiem co przeżywasz, ponieważ ja zaraz po naszym ślubie zostałam na kilka miesiecy sama, wprawdzie mąż przyjeżdzał co 2-3 tyg. i nie było w drodze dzidziusia, to jednak nie był to fajny okres. Także mam nadzieję , że uda się chociaż aby mąż wrócił wcześniej 🙂 .

Eliza86 co do wózków to na temat X-landera są różne opinie i chyba z dziewczyn na formu żadna go nie kupuje.
Oprócz mnie ponieważ ja dostłam od siostry , jednak zostawiam tylko stelarz a gondolę , spacerówkę czy torbę kupuję nowe.
Stelarz zostawiam ponieważ sama prowadziłam ten wózek ze swoim siostrzeńcem, naprawdę prowadzi się go lekko , ma dobre amortyzatory. Gondla jest duża i stabilna i dziecko w zimę spokojnie się zmieści ciepło ubrane. Spacerówka też jest ok.

O tyle ufam swojej siostrze że ma 3 dzieci 🙂 i miała dla każdego inny wózek i zdecydowanie ten uznała za najlepszy, opinię podziela moja mama która zajmowała się wnukami 🙂

Wydaje mi się , że pierwszy link to ten model który ja mam ale jeszcze się dowiem.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś głowa do góry Duńczyk też człowiek,wiem co czujesz bo mój mąż pracował tam prawie 3lat,wrócił pod koniec lipca 2009 i narazie praca tam sie skonczyła,wiem że zarobki są tam dobre ale to zły moment.Mój mąż przyjeżdzał nawet co 2mc,a ja sama z dzieckiem w nowym nie wykończonym domu,3km od miasta w którym mieszkałam przez 29 lat-wszystko nowe do okoła-byłam załamana.A życie przez skeypa to nie to samo,na dodatek nie mam już rodziców więc nawet jak waliło mi się wszystko na głowę to nie miałam nikogo bliskiego a najbliższa osoba była niemal 2000 km od nas.Może spokojnie porozmawiajcie z tym szefem,nie ma takich spraw których człowiek nie rozwiąże a tobie zamartwianie jest teraz zbedne i nie wyjdzie na zdrowie. Jak się cos zmieni i ustalicie cos to napisz nam.pozdrawiam cię serdecznie-głowa do góry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się,że jest to forum i że mam Was.Dziękuję za wsparcie,nawet nie wiecie jakie to dla mnie ważne...no i miłe.

Na chwilę obecną sprawa jest zawieszona do poniedziałku,wtedy zapadnie decyzja czy jedzie mąż,czy jego brat (bo razem pracują) czy może obaj...Jeśli pojedzie mój mąż,lub pojadą razem z bratem,to jest opcja,że będzie mógł przyjechać na 2 tyg.urlopu w okolicach spodziewanego porodu (tylko jak tu trafić w termin,bo kto wie kiedy Oliwka zechce nas ujrzeć) a później wróci i przepracuje resztę z zaplanowanego kontraktu plus ten urlop.Na razie nie myślę o tym wyjeździe,dzisiaj kładziemy połogi na poddaszu,więc myśli mam przyjemniejsze,a malutka w brzuszku szaleje.:-)

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i dam znać jak to się dalej potoczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś no to smutna informacja, jednak tak jak piszesz na razie się tym nie martw 🙂 w poniedziałek wszystko się wyjaśni.

Dziewczyny zainteresowane Bolderem SD znalazłam fajną promocję http://allegro.pl/item910204286_wozek_implast_bolder_sd_fotelik_mega_gratis.html
cena za gondolę, spacer i fotel jest praktycznie taka sama jak na innych aukchach, ale zobaczcie jakie fajne gratisy 🙂

Też już się napaliłam na ten wózek, ale znowu jakieś złe opinie znalazłam, że słaba rama i koła po pewnym czasie "latają" i trzeba cały czas na zablokowanych jeździć. Masakra z tymi opiniami. Chociaż jeden będzie zadowolony, a drugi będzie miał pecha i coś mu się zepsuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ale to normalne na kazdy wozek znajda sie dobre i złe opnie. Ostatnio ktoras z majowek wysłał link odnosnie wozkow rakotworczych i okazało sie ze sa to wozki m.in. maxi cosi i quinny ktore kosztuja ok 3 tys. To za taka cene to wszystko powinno byc ok moim zdaniem, a jednak tak nie jest.
Dla mnie bolder jest faworytem i my własnie jego kupujemy tylko tak jak wczesniej pisalam jeszcze kolor musimy wybrac. Mi podobaja sie czarne wozki ale mala w czarnym latem sie ugotuje :/ Zielony jeszcze jest ładny, ale wszystko wyjdzie w praniu 🙂
Dobra lece sie połozyc troche zmeczona dzisiaj jestem.
Spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...