Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Są naprawdę kapitalne, ale chyba kupię coś w sklepie bo muszę pomacac jaki materiał, przydałoby się żeby była właśnie taki komplecik z szaliczkiem bo rękawiczki to chyba nie są bardzo potrzebne skoro kombinezon jest cały z butkami i rękawiczkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
wlasnie mi sie przypomniało ze przy kari miałąm do szpitala tez silikonowe nakładki na sutki z aventu...bo jak ciągła to aż pękały na początku, i badzo mi sie te nakłądki też przydały...muse teraz sie tez w nie zaopatrzyc


właśnie je wczoraj kupiłam, tez przypadkowo w sklepie wpadły mi w oko i tak jakoś machnęłam do koszyka 🙂 a ponoć bardzo sie przydają.

Zastanawiam się czy któraś z was stosowała jakiś krem na brodawki właśnie jak sa takie popękane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
wlasnie mi sie przypomniało ze przy kari miałąm do szpitala tez silikonowe nakładki na sutki z aventu...bo jak ciągła to aż pękały na początku, i badzo mi sie te nakłądki też przydały...muse teraz sie tez w nie zaopatrzyc


właśnie je wczoraj kupiłam, tez przypadkowo w sklepie wpadły mi w oko i tak jakoś machnęłam do koszyka 🙂 a ponoć bardzo sie przydają.

Zastanawiam się czy któraś z was stosowała jakiś krem na brodawki właśnie jak sa takie popękane...


ja miałam, ale kurka zapomniałam jak sie nazywał. był extra,, bo nie trzebabyło go zmywac do karmienia.... chyba tylko 1 jest taki. ale powiem ci baiser ze po tygodniu juz nic ie uzywałam, wszystko sie unormowało i brodawki i picie.. kari piła na początku duuuzzzooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te nakładki na sutki z aventu też mam a zastanawiałam sie czy wogole są przydatne czy to tylko zbedny gadzet 🙂 ale skoro polecasz edith to trzeba bedzie wypróbować 🙂
Krem na sutki tez widziałam gdzies w necie taki bez zmywania... ale tez nie pamietam nazwy... wiem ze jest jakis maltan na brodawki ale nie wiem czy o ten chodzi. Zastanawialam sie nad tym z musteli ale nie widze nigdzie opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
wpadły mi własnie w 'rece' stare fotki...

to moja córcia w 6 dniu 🙂
[IMG]http://i48.tinypic.com/2n8os1z.jpg[/IMG]





Jakie cudo uśmiechnięte 🙂
mój mąż jak zobaczył ostatnie zdjecia z usg naszej Olki to pierwsze o co zapytał a co ona taka skrzywiona 🙂 bo faktycznie miała kwaśną mine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i sie gosiaczek na serio przydały. chyba w pudełku były 2 pary, ja tą drugą sprzedałam bo nie uzywałam...teraz by sie przydała... ale wiem ze w szpitalu mi zycie uratowała bo na początku karmienie mnie bolało, w dodatku jak sie ma bardzo twarde piersi to sutki tez i to strasznie bolało...a przez te nakładki było lepiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
edithd napisał(a):
wpadły mi własnie w 'rece' stare fotki...

to moja córcia w 6 dniu 🙂
[IMG]http://i48.tinypic.com/2n8os1z.jpg[/IMG]





Jakie cudo uśmiechnięte 🙂
mój mąż jak zobaczył ostatnie zdjecia z usg naszej Olki to pierwsze o co zapytał a co ona taka skrzywiona 🙂 bo faktycznie miała kwaśną mine 🙂


to był bezwiedny uśmiech...chyba sikała 🙂

co do USG to nas mały teraz sie uśmiechnął a potem język wystawił, nawet mam to na fotce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja wczorajsza zdobycz śpiworek jest w Carter’sa siostra mi powiedziała, że super firma-ja nie wiem bo pierwszy raz z nią mam styczność. Czapeczki na zimę mam aż dwie więc ja mam ten problem z Glowy.Zostały mi kosmetyki i łózeczko –największy wydatek i największa przyjemność bo ciuszki poprane poprasowane i w szafie a łóżeczko od razu na oczy wchodzi 😉 Baiser super śliczne czapeczki ale chyba bardziej wiosenne.Ja siędze dziś i buszuję na allegro jak wpadną mi jakieś czapuchy zimowe wrzucę wam.
Co do nakładek też już mam nie wiem czy się przydadzą czy nie ale są. Na popekane brodawki mi połozna i znajome i siostra doradzały wszystkie właśnie bepanthen-dzidzia może nawet normalnie ssac jak jest niewielka ilość na brodawkach-obysmy nie miały popekanych i pogryzionych bo napatrzyłam się jaka to udręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny uśmieszek 🙂) Edithd pięknie wyglądasz na tym zdjęciu z Kari 🙂

O tym kremie Maltan słyszałam, ale nie wiem jak się sprawuję. Ja właśnie wypisałam kartę co jeszcze musimy kupić, tak się jeszcze zbieraja drobiazgi a cenowo to nie takie niskie koszty 🙂 no ale myślę, że ten wrzesień będzie dla Nas ostatnim takim miesiącem, gdzie budżet wydany był juz 1-szego 😁 na tapety, flizy, prysznic i inne kwestie a teraz będzie torszke odpoczynku jak zakupimy wózek ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Moja wczorajsza zdobycz śpiworek jest w Carter’sa siostra mi powiedziała, że super firma-ja nie wiem bo pierwszy raz z nią mam styczność.



ANULKA, JA JUZ DAWNO TU WAM PISAŁAM ZE MOTHERCARE I CARTER'S TO NAJLEPSZE FIRMY...SUPER MAJĄ CIUSZKI I GADŻETY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Moja wczorajsza zdobycz śpiworek jest w Carter’sa siostra mi powiedziała, że super firma-ja nie wiem bo pierwszy raz z nią mam styczność.



ANULKA, JA JUZ DAWNO TU WAM PISAŁAM ZE MOTHERCARE I CARTER'S TO NAJLEPSZE FIRMY...SUPER MAJĄ CIUSZKI I GADŻETY

Wiem wiem pamiętam nasza dyskusje ale z nexta disneya tez jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie kupiłam nowy stelaż do naszego wózka. za 300zl spaceróka w sumie jest, mi zalezło na stelażu bo juz zajechałam stary 🙂 hamulec dolny opadał, ręczny nie działał i nie dało sie go naprawic, koła bymy tak zjechane ze niszczyły dętki...wiec jestem happy, bo koles z warszawy za 300zl w super stanie sprzedaja. jakos ze gondolę i fotelik mamy w super stanie to tylko założe, a spacerówka nowa tez się przyda, bo w starej Kari bardzo duzo jeździłą i nosi slady używania (i nieco wyblakła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...