Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Hej 🙂

Anula najlepiej tak jak radziła edithd, płukać gardło wodą z solą bądź są też drastyczniejsze metody czyli do gorącego mleka wrzucić ząbek czosnku i to zmiksować i wypić. Okropnie smakuje ale mi bardzo pomaga 🙂)
W krakowie od rana deszczyk, ciepło ale pada :P zatem sprzątam w domku i jakiś obiadek pasuje zacząć gotowac 🙂
Nie mogę się doczekać następnego tygodnia i USG, być może poznamy płeć;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja też miałam problemy z głową strasznie mnie bolała że aż nie dało się wytrzymać...ale na szczęście już mi przeszło 🙂 pogoda piękna aż nie chce się siedzieć w domu...właśnie zajadam pyszne truskaweczki które dostałam od sąsiadki 🙂 są prze pyszne i nie ze sklepu tylko już z działeczki..mmm... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pocieszylyscie mnie bo juz myslalam ze tylko jedna umieralam wczoraj z bolu glowy no myslalam ze sobie ja obetne i poloze obok 😉))) zimne oklady na czolko pomogly no i chyba mleczko z miodek i herbatka z cytryna tez bo dzis mniej mnie juz boli gardlo.Truskawkami juz sie przejadlam i narazie zrobilam sobie urlop bo jadlam kupowane ze sklepu a czekam na swoje teraz z ogrodeczka bo to co innego niz ze sklepu.Tak mi sie chce truskawek z kefirem zmiazdzonych blenderem taki zimny coctajl mmmmmmmmmmmmmmmmm a tymczasem trzeba ogarnac domek i nadrobic zaleglosci wkuwania bo wczoraj tak okropnie sie czulam ze nic nie ruszylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek napisał(a):
Hej Brzuszki mam pytanie 🙂
Jak dodac zdjecie aby bylo dostepne tylko dla znajomych???
Pozdrawiam 🙂

Jak umieszczać zdjęcia z dysku twardego na naszym forum?

Ponieważ wielu nie wie jak to zrobic, oto krótki kurs.

1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na UPLOAD NOW i PRZEPISAĆ SŁOWO Z OBRAZKA i wcisnąc jeszcze raz UPLOAD NOW izdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...
trzeba zaznaczyć cały kod IMG Code for Forums & Message Boards
(drugi od góry)
5. ... i ten kod wkleić na stronę brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny-jakies zmiany w naszej tabelce?co pamietalam to zmienilam kogos dopisac?plec znana to pisac-ruchy chyba jak pamietam to Andziucha i Edithd.Jesli cos to czekam.Acha dziewczyny kolorami bede nas odznaczac ile chlopaczkow ile kobietek edithd pamietam ze sisiorek-chyba ze sie myle to poprawiac mnie 😉 a reszta czekam
http://i48.tinypic.com/4ikh6v.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek, jeju ale mnie dawno tu nie było.. z tego względu, że pracuje i nie mam czasu zbytnio : (. nie jestem w stanie nadrobić tego wszytkiego przez tą chwilkęę. jakieś zmiany? ktos się dowiedział Co będzie ? 🙂 czy chłopak czy laska? 🙂 ja na 70 % synek . przynajmniej tak mi powiedziano w szpitalu ... jak Sie czujecie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sezon truskawkowy sie szerzy widze heh 🙂
ja dowiedzialam sie dzis ze nie dostane L4 raczej to nie mozliwe, napewno nie ze strony mojej lekarki..musi to wyjsc od pracodawcy wiec moge zapoomniec...... pozostaje mi jechac na chorobowym tzn tydzien w pracy 2 tyg na zwolnieniu..itd....i do tego nie moga sie doczepic....masakra z tym tu jest.... no ale moglo byc tez gorzej wiec nie marudze..
prysznic i Przepis na zycie plany na wieczor hehehhe 😉 Milego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u mnie nic nowego, praca, plac zabaw z Kari, teraz ummylam okna bo mega byly zakurzone i relax.
jutro na 7...blleeeeee
pati, myslalam ze ty lezec masz, a tu praca??????????????????????????????

wymiotującym duzo dobrego samopoczucia, mnie mdliło troche w 1 trymestrze, ale teraz super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...