Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zazdroszczę basenu. Ja popołudniem padałam i leżałam czytając jakieś romansidło. Potem z mężem przygotowaliśmy mięsko na jutrzejszego grilla. Żonki jadą do kina na Magic Mike,a mężowie grillują, po seansie się do nich dołączamy 🙂 wiadomo jedzenie kobietki będą robić. Ja jutro walczę z szaszłykami z łopatki i kurczaka, może zrobię jakąś sałakę. Ale się jeszcze zdzwonię z laskami co robią bo nie ma co przesadzać z jedzeniem. Nocujemy u znajomych, dzionek u nich spędzamy, bo wieczorkiem idziemy na nowego Batmana. Nie było by sensu jechać do domu i wracać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski.A ja zasnac nie moglam po 1 chyba usnelam a o 7 juz oczy otwarte bo Lenka fikolkajki trenuje.Kurcze ja juz ja tak caly czas czuje i bedzie coraz lepiej a nie umiem usnac i skupic sie jak ona sie rusza bo nie chce przegapic nic-pewnie bede padac ze zmeczenia na dluzsza mete 🙂 Megan- widze ze ty jak i ja dzis w planach grilik.Do nas przyjezdzaja nasi swiadkowie az do jutra bede u nas spac i sobie pogrilujemy.Chlopcy popic duzo to raczej nie popija bo i mezulek i swiadek pijacy jak z koziej dupy trąba 🙂 3-4 piwka i juz jezyk sie plata 🙂 a ja mam dobrze nie narzekam bo przynajmniej mi pozniej nie dmucha wyziewem 🙂 Dobra trzeba wstac cos wsunac i ogarnac domek i jeszcze po zakupki pocisnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ale ja ci megan zazdroszcze, mnie ciągnie gdzies na jakies spotkanie w iększymy gronie, kino, ale nie dosc ze znajomy rozjechani na wakacjach, to z kari to juz nie jest tak prosto... ja we wtorek jade na 1 nocke z kolezankami z pracy 60km od domu w góry pogadac, pogrillowac, one pewnie cos poimprezują, przynajmniej w tym roku nie miałyśmy problemu z losowaniem, kto autko prowadzi 🙂))

my dzis ur babci jutro moje ur, wiec robie tiramisu i piekę ciasto, na kolacje 2 sałątki i jakies mięsko. ale tylko rodzinka będzie. znajomi to dopiero na ur G, bo ma za 10dni, to sie nie opłaca na 2 x robic
ale u nas dzis upały zapowiadają. basen Małej juz sie 'grzeje', chyba wszycy tam dzis zalegniemy 🙂

ja wcz fryzjer, tak byłam zmęczona ze zasnęłam jak mi nałozyla rozjaśniacz iz sie smiałą bo mnei budzic do mycia musiała 🙂 ale mam fajną zgrabną fryzurkę i ładny kolorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiki zasneła w samochodzie jak wracalismy od dziadka 🙂 wymeczyła sie dizewczyna na dworzu cały dzień 🙂 oby pospała do rana 🙂 mężulek pojechał po duuuuuże zakupy do TEsco a ja odpoczywam i jem resztki ciasta 🙂
u nas o 18.00 było 36 stopni :/ teraz jest chyba ze 30 🙂 wiec milej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny!!!
U mnie dzisiaj tez sloneczko tyle ze w temp w granicach 20 pare stopni. Mlody od wczoraj szleje wypreza sie i wypycha ze az boli i kopie przez caly dzien 🤪.Juz nawet przestal uciekac przed reka tatusia 🙂. Tatus oczywiscie zadowolony bo w koncu tez moze poczuc malego 🙂.
Wczoraj bylismy zaszczepic naszego siersciucha za 3 tyg powtorka bo przegapilismy termin ostatniego szczepienia. Juz mi go szkoda bo znowu bedzie plakal cala droge (nienawidzi byc zamykany w kontenerze- trauma z przeszlosci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Czesc Dziewczyny!!!
U mnie dzisiaj tez sloneczko tyle ze w temp w granicach 20 pare stopni. Mlody od wczoraj szleje wypreza sie i wypycha ze az boli i kopie przez caly dzien 🤪.Juz nawet przestal uciekac przed reka tatusia 🙂. Tatus oczywiscie zadowolony bo w koncu tez moze poczuc malego 🙂.
Wczoraj bylismy zaszczepic naszego siersciucha za 3 tyg powtorka bo przegapilismy termin ostatniego szczepienia. Juz mi go szkoda bo znowu bedzie plakal cala droge (nienawidzi byc zamykany w kontenerze- trauma z przeszlosci)


a u mnie chmurki 😞 uuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
edithd napisał(a):
a ja dzis imprezuję - urodzinki
dobrze ze pochmurno i wietrznie, bo u nas wcz na piętrze była sauna. nie wiem jakbyśmy dziś tu wysiedzieli. a tak luzik 🙂


To wszystkiegoooo naajlepszegooo;* zdrowej dzidziulki hihi 🙂)


dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edithd wszystkiego najlepszego!!! Zdrówka szczęścia i słodyczy. Mnóstwa radości płynącej z ciąży 🙂i późniejszych chwil z Maluszkiem.
Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem. Dwa wypady do kina zaliczone. Potraktowane jako jeszcze koszt wakacji. Ile te bilety kosztują maskara. Magic Mike fajny filmik. Typowo dla kobiet. Zabawny,ale z ma też głębszy wymiar. Za to Nowy Batman - super. Bardzo mi się podobał. Raz się wzruszyłam,a drugi raz poryczałam jak bóbr. Fajna fabuła, ciekawa historia. Prawie 3 godzinki ale się tego nie czuje. W kinie strasznie głośno,ale byliśmy w Imaxie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!Nie bylo mnie sobote i niedziele ale duzo nie naskrobalyscie wiec malo do nadrabiania mialam.Edithd-wszystkiego najlepszego,spelnienia marzen i samyxh radosnych chwil.Ja w sobote grilik znajomi przyjechali i wszyscy z tekstem o jak ja uroslam 🙂 z pytaniem co slychac odpowiadalam do przodu 🙂 wczoraj byl taki upal ze 3 razy chodzilam na zimny prysznic popoludniu przeszla taka burza ze szok. Pojechalismy o 20 na konxert naszego znajomego spiewa rege Lence tak sie podobalo ze wariowala w brzuchu i nic ja nie dalo uspokoic fikala jak oszalala jak muzyka grala sluchala ale w przerwie domagala sie muzyki-muzykalne dziecko nam rosnie 🙂 wracajac widzielismy skutki burzy-polamane wielkie drzewa jak zapaleczki w jedenej miejscowosci zerwany dach.Tragedia co sie dzieje przez ta pogode.Dobrzr ze u mnie poszlo w miare delikatnie i tylko popadalo i powialo.Dzis w planie mega pracowicie i zakupowo wiec podnosze dupcie i uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje megan i anulka za zyczenia!!!!!
wcz mi wszyscy zyczyli szczęśłiwego rozwiązania, juz mi to w głowie huczało 🙂)))))))
imprezka ok, w rodzinnym gronie, teraz przyjada kolezanki z dzieciaczkami na kawkę a wieczorem nasze ulubione 2 pary znajomych. tak wiec w sumie imprezowanie w mniejszym lub większym wymiarze wciąż trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉 ja dzisiaj byłam na krzywej cukrowej...powiem szczerze, że nawet mi to smakował...jak rozpuszczona wata cukrowa 🙂 myślałam, że będzie gorzej ale 2 godzinki poczekałam i było ok tyle, że na czczo mój cukier wyniósł 106 nie wiem jak po wypiciu glukozy ostatnio jak robiłam glukozę to miałam wynik 103 a max jest do 105 nie wiem co mój gin na to mam nadzieję, że to nie cukrzyca ciążowa 😞 ciekawa jestem jak dalsze wyniki mocz, morfologia, hbs i wr mam nadzieję, że wszystko dobrze 🙂 jutro będą wyniki ale odbiorę je dopiero w następny poniedziałek przed wizytą u gina... u nas pogoda fajna przez weekend padało bo była duchota a dzisiaj temperatura max do 24 ' C tak to może być... miałam pytać...czy wam też dokucza zgaga?? ja w weekend nie mogłam wytrzymać tak mnie paliło, ale jakoś mi ustąpiło na chwilę nie chcę brać żadnych ranigastów bo nie jest to mocny ból wolę, wypróbować domowe sposoby niż brać jakieś prochy a ponoś mleko działa 🙂 pozdrawiam, życzę miłego dnia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
Hej dziewczyny 😉 ja dzisiaj byłam na krzywej cukrowej...powiem szczerze, że nawet mi to smakował...jak rozpuszczona wata cukrowa 🙂 myślałam, że będzie gorzej ale 2 godzinki poczekałam i było ok tyle, że na czczo mój cukier wyniósł 106 nie wiem jak po wypiciu glukozy ostatnio jak robiłam glukozę to miałam wynik 103 a max jest do 105 nie wiem co mój gin na to mam nadzieję, że to nie cukrzyca ciążowa 😞 ciekawa jestem jak dalsze wyniki mocz, morfologia, hbs i wr mam nadzieję, że wszystko dobrze 🙂 jutro będą wyniki ale odbiorę je dopiero w następny poniedziałek przed wizytą u gina... u nas pogoda fajna przez weekend padało bo była duchota a dzisiaj temperatura max do 24 ' C tak to może być... miałam pytać...czy wam też dokucza zgaga?? ja w weekend nie mogłam wytrzymać tak mnie paliło, ale jakoś mi ustąpiło na chwilę nie chcę brać żadnych ranigastów bo nie jest to mocny ból wolę, wypróbować domowe sposoby niż brać jakieś prochy a ponoś mleko działa 🙂 pozdrawiam, życzę miłego dnia pa


mi dokucza zgaga wieczorem jak sie za mocno najem....więc teraz staram się nie objadać przed snem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzi swpadłam w zakupowy szał :/ byłam w skepie i kupiła czapeczki, łapki niedrapki, kaftaniki i bodziaki całe zapinane 🙂 potem zaatakowałam allegro i kupiłam dla mnie rzeczy do porodu a póżniej jeszcze jakies skarpetunie, śpieszki, bodziaki i takie tam 🙂 teraz przymierzam sie do kupna rożka .... ale muszę zobaczyć czy z tego po Wiki wyjdą plamy 🙂 i potem przewijak 🙂
w weekend mężulek przywiezie mi ciuchy po WIki jakie trzymam u siostry po WIki i bede mogła przebierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati mam nadzieję, że już wszystko z Wami dobrze !!!
Edithd spóźnione ale Wszystkiego Najlepszego 🙂!

Ja miałam intensywny weekend, kupiliśmy parę rzeczy dla Sofii , plus oglądanie tych wózków i innych rzeczy do domku... Ahh i nasza Sofii na 26 tydzień waży dokładnie 840g 😁 idealnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejny raz dzięuję za zyczenia
u nas norma w laboratorium od 70-100, ale co laboratorium to inaczej wskazniki podaja,mi wyszło przed 77 a po 79, wiec spoko, w czw ide na morfologię, w sobotę wizyta
co do zgagi to mnie thanx god nie dotyczy.
ja sie przymierzam do zakupow w sierpniu dla Małego, na szczescie rozek mam (dostalismy 2 dla Kari, jden nawet niebieski 🙂 przewijak tez w dobrym stanie, muszę ten stelaż do woza kupic (to we wrzesniu) a do porodu rzeczy na pocz października chyba.... co miałam po Kari to rozdałam...

alice, ty rodziłas Wiki naturalnie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...