Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fajnie, że wam się udało 🙂 ja wyszłam z założenia, że za dobry i fajny wózek to jest i nawet nie szukałam używki GRACO tylko od razu za Mutsy się zabrałam 🙂 teraz tylko muszę zapolować na siedzisko spacerówki, bo tego nam brakuje 🙂 ale na to mam jeszcze czas 🙂

Anciek napisał(a):
Nam udało się kupić używany z tego roku 🙂Cena za nowy była ponad nasze mozliwości 🤔
No to faktycznie kawał facecika Wam rośnie 🙂 My mamy wizytę za tydzień także też podzielę się naszymi rozmiarami 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basiu no to kawał chłopa już nosisz,super 🙂prawda jest taka,że teraz nasze dzieciaczki zaczynają najwięcej przybierać,średnio nawet 400gram w 2 tygodnie.
Mi lekaż na ostatnim usg powiedział,że córunia też do małych nie należy,zresztą Julka jak się urodziła to miała 3620 i 56cm wiec pewnie teraz też będzie podobnie.O migdałach wiem,że pomagają na zgagę,ale mi nie bardzo i nie zawsze.Ostatnio kupiłam Rennie w aptece i jak mnie mocno pali to biorę.
Co do laktatora to ja w pierwszej ciąży kupiłam sobie cały zestaw z Tomie Tipiee razem z laktatorem,ale szczerze mówiac jest słaby.Teraz Dokupiłam ręczny AVenta bo podobno jest dobry,ale słyszałam,że najlepszy jest faktycznie Medeli.Co do tego czy ręczny czy elektryczny,to nam położna powiedziała,że są porównywalne,w tym,że elektryczny jest wygodniejszy bo nie trzeba pompować każdej kropli,no ale elektryczne są też o wiele droższe.Przy Julce używałam laktatora od razu bo mała tak mi poraniła brodawki,że wolałam ściągać mleczko laktatorem no ale najlepsze dla laktacji jest jak najczęstrze przystawianie do piersi malucha,ale laktator warto mieć.
Ja oglądałam Graco SYMBIO w sklepie z wózkami i fajny ale dla mnie zdecydoanie za mały i za niski.
Moim zdaniem to fajny,kompaktowy wózeczek do bloku jak trzeba wnosić bo jest bardzo lekki,a mi osobiście na tym nie zależy.Mój wybór padł jednak na Baby Design Lupo,ale zamówię dopiero po Nowym roku cały komplet.Miłego dnia mamusie 🙂Piszcie coś,żeby było co czytać 🙂pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeglądając ostatnio stronkę SMYKa trafiłam na te laktatory Medeli ... i chyba ku temu 1 będę się skłaniać 😉

http://www.smyk.com/medela-mini-lactaset-laktator-reczny,p1044874019,swiat-niemowlaka-p

http://www.smyk.com/medela-harmony-laktator-reczny-dwufazowy-i-smoczek-calma,p1044874125,swiat-niemowlaka-p

poza tym mają fajną promocję na pieluszki flanelowe 🙂 z resztą jakoś tak dużo teraz przecen mają ... zerknijcie same 🙂 www.smyk.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My natomiast zdecydowaliśmy się na X-landera starszy model XA, ale w nowej wersji kolorystycznej. Jest o 500 zł tańszy od tego najnowszego modelu, a bardzo chwalony 🙂 Także czekamy na wypłatę i kupujemy na początku grudnia. Do tego w zestawie jest fotelik Maxi Cosi. Muszę przyznać, że chyba już wszystko mamy - jedynie kosmetyków brakuje. Już się nie mogę doczekać mojej kruszynki 🙂))

Zmykam na wizytę do lekarza, dam znać ile mój gigant waży 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 sorki, ze sie wcinam, ale pomyslalam, ze moze ktoras z Was bedzie zainteresowana 🙂
Mam do sprzedania pieluszki Pampers 2 (108 sztuk) za 40 zl oraz Huggies 2 (90 sztuk)za 30 zł! Ulcia mi juz z nich wyrasta i przechodzimy na 3 🙂 jak ktoras z Was bylaby zainteresowana, to niech pisze do mnie na maila: [email protected] 🙂 jedyny mankament w pampersach to otwarte opakowanie, bo myslalam, ze bede ich uzywac, ale kupilismy "trojki" i lezą Ulce o niebo lepiej 🙂 w kazdym bądź razie ilosc sztuk w opakowaniu sie zgadza 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/pb280054.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img542/8346/pb280054.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/pb280055.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img402/957/pb280055.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/pb280056x.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img28/674/pb280056x.th.jpg[/IMG][/URL]

Wrzesniówka 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzin dybry 🙂Chcialam rowniez dodac,ze Twoj synus Basiu to facecik sobie rosnie i rosnie 🙂jestem ciekawa jak tam moje malenstwo ,ale musze jeszcze zaczekac na kolejne usg i mam nadzieje,ze do polowy grudnia zrobia mi 🙂Chcialabym juz wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka 😉Co do laktatora to mialam przy pierwszej ciazy taki jakis zwykly reczny,nawet dobrze odciagal mleczko ale nie byl mi potzrebny bo corcia miala uczulenie na moje mleczko 😞 i musialam skonczyc karmienie piersia i weszlo w zycie mleko Nutramigen takie ohydne, ze masakra.Takze nie wiem czy teraz bede kupowac laktator.Przy blizniaczkach tez nie byl mi potzrebny bo pzrystawialam obie naraz do piersi i bylam jak ta krowka dojna hehe 🙂Wiec pokarm mialam nawet dosyc dobry 🙂Zobaczymy jak teraz bedzie,gdy dzidzia bedzie mogla moje mleko i zacznie mi sie zmniejszac pokarm to pewnie zakupie.Co do bryczki to dopiero w styczniu kupujemy ,ale moj mezulek twierdzi,ze lepiej jak urodze (czasem mnie wkurza z tym zapeszaniem).I tak naprawde jeszcze nie wiem jaki kupic ten wozek ,wiem jedno,ze uzywany bo na nowke nie smigana nie stac nas.Najbardziej w oko wpadl mi Coneco V3 i Titti..moze macie jakies wiesci na temat tych modeli?Jak sie sprawdzaja na naszych polskich drogach i w ogole w uzytkowaniu 🙂Ogolnie szukam jakiegos wygodnego i zgrabnego no i zeby wyglad jakis mial 🙂Bede wdzieczna bardzo za drobne informacje dziewczyny.Jeszcze troche i bede sie zbierac po moje dziewczynki do school 🙂Milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie ze wiecie jakie duze sa wasze dzieciaczki...ja sie caly czas zamartwiam ze moze jest za mala moja Kruszyna bo ja mam maly brzuszek, co prawda moja mama mnie uspokaja ze ona tez miala zawsze maly brzusio no a poza tym mam szerokie biodra i ze dzidzius grzecznie sobie tam znajduje miejsce...moze ma racje, lekarz nic nie mowi ze mam za maly brzuch, ja tylko jak widze kolezanki co maja terminy tak jak ja i maja duuuzo wieksze brzuchy to swiruje.

wczoraj wieczorem ogladalismy z mezem filmik i on trzymal reke na brzusiu a mala sie wyginala na wszystkie strony i kopala...i chyba pierwszy raz moj maz zauwazyl jakie to jest ciezkie bycie w ciazy jak sie caly czas wierci mala w brzuszku i sie skupic nie mozna na niczym i czasem niestety tez boli jak po pecherzu albo szyjce kopnie.

kupie chyba ten laktator z aventu ale moze nie ten zestaw startowy bo tam duuuzo tego jest i w sumie nie wiem czy to wszystko od razu potrzebne...musze sie zastanowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda wielkość brzuszka o niczym nie świadczy 🙂 u mnie dopiero teraz zaczyna wyskakiwać ... a bioderka od zawsze mam niczego sobie i wszystko tam się ulokowało 🙂 najważniejsze, żeby z Malutką było wszystko w porządku i ilość płynu owodniowego wystarczająca 🙂 nie szukaj sama sobie zmartwień ... będzie dobrze 🙂 i tak trzeba do tego podchodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie strasz 😉 nam się nie spieszy, jeszcze trochę możemy poczekać 😉

michasia24 napisał(a):
hej laseczki 😁 pakowac torby o styczniowki zaczely sie rozpakowywac juz 😁 😁 nasza kolezanka wczoraj urodzila synka przez cc 😁 😁 uwazajcie na siebie 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo!!! A ja właśnie wczoraj podglądałam forum stycznióweczek 🙂 Dziewczyny tam mają wątek ze zdjęciami brzuszków 😁 i jednak stwierdzam,że mój jest mały. A rozmiar brzucha nie ma znaczenia Dzikuska 😁 moja koleżanka jak mnie wczoraj zobaczyła to powiedziała,że oszukuję,że jestem w 31 bo ona taki miała w 20.. jak miałam 2 tyg temu usg to rozmiarowo mała była w normie także już się nie denerwuje 🙂

a też się zastanawiałam która z nas urodzi pierwsza 🙂 teoretycznie ja jestem pierwsza w kolejce ale ciekawe jak to wyjdzie 🙂

Styczniówki-nie straszyć nas!!!! my jeszcze z miesiąc musimy wytrzymać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki sa roznego ksztaltu,rozmaiaru.Powiem Wam,ze mnie np.teraz bardzo wybilo.Rosnie i rosnie dzidzia teraz bardzo to dlatego.
No a co do rezerwy 2 tyg niby tak jest,ale nasz koleznaka np miala ponad miesiac wczesniej.I urodzila.Nieraz to tak dziwnie i niespodziewanie.WIec lepiej zeby zaskoczenia nie bylo 🙂 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do lekarza - Kornelia ma już 1 kg 600 g 🙂 Rośnie sobie moje maleństwo. Główka już w dole, także przygotowujemy się do porodu 🙂))

Ja też po cichu liczę na to, że mała zdecyduje się wyjść ciut wcześniej (byle nie za wcześnie), ale jak będzie się okaże. Najważniejsze, żeby była zdrowa 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jakie dobre wieści 🙂 coraz większe te nasze kruszynki ... ja już się nie mogę doczekać jak się urodzi - tak od wczoraj jak zobaczyłam te stópki i łapkę w figę zaciśniętą 🙂 ale jeszcze trochę poczekam ... będę cierpliwa - ciekawe tylko czy Krasnal też wykaże się cierpliwością 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...