Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka nie musisz pytac lekarza , powinno sie miec to dla waszego bezpieczenstwa sama morzesz kupic taki test 30zł wziac do gin i niech pobierze prubke i wynkik jest po 15 min .Ja swojej tez musiałam sie upomniec i dała mi skierowanie ale nie pomyslala kto mi loboratorium ma to pobrac 🥴 🥴 i musze isc do niej spowrotem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Acha, myślałam, że mają coś takiego na wyposażeniu i tak przed wizytą ważę się u położnej, mierzy mi ciśnienie, więc zapytam się jej, a jak coś to apteka jest w tej przychodni to najwyżej kupię taki test i wręczę ginowi.

Czytałam i też jest w tym linku, że taki wymaz robi się pomiedzy 33-37 tc, ja na wizycie będę w 38 tc, na poprzedniej nic nie mówił, a chyba powinien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Anulka ja mysle ze tydzien nie robi roznicy bo co ma wyjsc to i tak wyjdzie takze bez obaw . ja chyba tez go zrobie 38 tc bo nie usmiechha mi sie placic za cos co powinna mi juz zrobic ale jeszcze do niej zadzwonie czy mnie wykasuje dodatkowo choc mysle ze juz nie powinna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Acha, myślałam, że mają coś takiego na wyposażeniu i tak przed wizytą ważę się u położnej, mierzy mi ciśnienie, więc zapytam się jej, a jak coś to apteka jest w tej przychodni to najwyżej kupię taki test i wręczę ginowi.

Czytałam i też jest w tym linku, że taki wymaz robi się pomiedzy 33-37 tc, ja na wizycie będę w 38 tc, na poprzedniej nic nie mówił, a chyba powinien?
Maja napewno ale znow bedziesz czekac na wynik a tak dostaniesz go do reki po 15 min i po problemie , popytaj tylko dobrze o ten test bo ciezko go dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziek kopniaczek na szczęście...
Ale mi narobilaś ochoty na pizzę. Jutro będę miała na obiad 🙂

Jej jaka ta pogoda jest dobijająca. Spać mi się już chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf za brzuchawce latawce oklask 😉 heheh Takie z nas leciutkie latawce 😉 elegansio 😉
Ja dzis przesadzilam z lezakowaniem, obudzilam sie o osmej i tak zasypialam budzilam sie az w koncu wstalam prezd jedenasta... wczoraj Maxym mial dzien lenia, j´dzis ja...
Zuziak poleciala ogarnac egzamin na melisce nasz maly cpunek, ogarnie musi. Corka jej pozwoli wszystko zakonczyc zeby mogla sie potem oddac tylko malej Zuzi 😉
Ide sie ogarnac i lece po kapuste mam w planie dzis golabki zrobic, taka mam ochote, a i spokoj na ze trzy dni z obiadem 😉 hehe akuratnie na weekend jak oboje w domu bedziemy, tylko luzik. Pogoda dzis nadal do dupy, mowia w radio ze pomalutku bedzie lepiej najprawdopodobniej od niedzieli wylezie slonce bo juz dosc tej szarosci... wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Ja dzisiaj przeszłam samą siebie 😉 Wstałam rano z mężulkiem zrobiłam śniadanko, wyprawiłam go do pracy i położyłam się do łóżeczka... wstałam przed chwilą. Oj nie zdarzało mi się takie lenistwo no ale widocznie organizm potrzebował odpoczynku.
Bardzo się cieszę, że wczoraj wieczorem udało nam się wyjść do kina bo mogłam odreagować sytuację w domu... w prawdzie Misiek ledwie zipiał po pracy ale zrobił to dla mnie-kochany... 🙂
Najlepsze też w tym wszystkim było to że nie doczytałam opisu filmu i w trakcie okazało się, że jest o miłości mężczyzny z downem do zdrowej kobiety... ambitne kino, nie ma co.

Co do tych badań to też podpytam moją gin na wizycie we wtorek, zobaczymy co powie.

A i najważniejsze 🙂 ZUZIEK nie daj się!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, a wiesz ile czeka się wynik, jak sam gin pobiera wymaz? Bo ja mogę poczekać, tyle teraz wydatków nas czeka, fakt taki wydatek 30 zł to nic, ale chyba w obowiązku lekarza powinno się zrobić takie badanie za darmo, prawda? Chyba że mój tok rozumowania idzie w złym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera, zaraz mnie szlag trafi, nie dosyć, że obudzili mnie to całyczas gwiżdżą, wrzeszczą, jakieś strzały i wyjące syreny pod Energą - demonstracji zachciało się pracownikom. Kurcze blisko mieszkamy, a okna nie zamkne, bo będzie gorąco, więc zmywam się do spółdzelni - przynajmniej nie będę słyszeć. Najchętniej to poszłabym do nich, wzięła megafon i powiedziała, żeby zamknęli się i wyłączyli to wszystko, bo wkur..... kobietę w ciąży, no ale tego nie zrobię, po co mam się denerwować...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi czy Ty wiesz ze ja nigdy nie robilam golabkow 🤨 jakos kurna ta kapusta zawsze mi peka a ja chyba nie umiem jej hartowac...podpowiedz cusik 😉

Anulka nie mam wyjscia musze CI dac drugiego oklaska TY nasza oazo spokoju, zawsze jestes opanowana malo sie zloscisz a tu no prosze w koncu sie wkurwilas 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka ja chodze prywatnie do ginekologa i za wymaz płaciłam 50zł. Tzn. tyle kosztuje wykonanie badania w labolatorium. Czyli za zestaw i pobranie nic nie płaciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
kurna chcialam isc do sklepu a tu leje i jakos nie zapowiada sie na poprawe 🤨 podjechalabym autem ale jakos mi glupio te 200m 🥴

LAAF TO CZYSTE LENISTWO 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 😉
To ja dziś wogóle mega lenia mam 😜
Troszkę się rano nie wyspałam, bo mój kotek rozwalił sobie łapę i byliśmy u weterynarza kóry obciął mu trochę skóry, bo mu dyndała. Dostał zastrzyki przeciwbółowe, przeciwbakteryjne, pani dr założyła opatrunek i kołnierz, żeby sobie nie ściągnął. A że mój kotek wychodzi zawsze sobie na dwór po nocy ( mieszkamy w domku jednorodzinnym) to dał taki popis,że nikt od 6.40 nie spał 😜 Teraz jest spokój- tylko przez 7 dni musimy jeździć na zmianę opatrunku. Gorzej niż z człowiekiem, ha a jakie koszta 😮

Laaf to też masz fajnie z jak idziesz do ubikacji, moja mała jak idę kupkę to najcześciej dostaje czkawkę i wtedy troszkę głupio się czuje i czekam aż jej przejdzie 😁
Zuziek ja to mam bardzo pozytywne przeczucia co do całej Twojej matury i wiem że napewno wszystko zdasz nawet niemiecki. Ja też z niemca miałam ustną - wogóle nie byłam przygotowana i dostałam temat jak się zabezpieczać się przed owadami jak idę do lasu- hahaha jak ja nwet nie wiedziłam jak jest owad po niemiecku. Dostałam 3 z cczego byłam bardzo zadowolona, jak na moją niewiedzę to super 🙂
Anulka naprawdę szacuneczek za to latanie po urzędach, motywację napewno masz ogromną, ale ja to czasem padam po zmywaniu naczyń a Ty śmigasz cały dzień. Oklask oby szybko wszysło poszło 🙂
Zdaje mi się czy się troszkę naszych brzuszków wykruszyło????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...