Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agulka, to jesteście łącznie 4, bo oprócz Ciebie 11.06 urodziła właśnie Angela, Kicia, no i Waja 🙂 Pobiłyście rekord dnia, bo u pozostałych dziewczyn terminy bukowane pojedyńczo 🙂 wyjątkiem jest 3.06, kiedy urodziła się Olcia i jeszcze Lena Ani233 (Ania już od dawna nie pojawia się u nas) i 17.06, z tego dnia jest Dawidek Laaf i Gerdzik Kkasi 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i po wizycie 🙂 babka super 🙂 wypisała papiery i mówiła nam co najlepiej napisać żeby było dobrze i żebyśmy dostali więcej może dostaniemy węgiel od nich do tego pytała skąd mamy kase jak się utrzymujemy itp. my że rodzice męża pomagają kupuje dla małej pampersy i mleko itp. czekamy teraz na dezycje...

młoda zasnęła dopiero teraz od rana nie spała a zawsze jedną dżemke ma za sobą 🤔 i przymierza się do drugiej czyżby regulowała mniej spania w dzień? nieeeeee 😞 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki 🙂

u nas nocka całkiem całkiem - 3 pobudki 🙂 była u nas koleżanka mamy, niestety bez córeczki 😞 no ale posiedziałyśmy, pogadałyśmy. Za tydzień ma wpaść z małą Nikolą (5 miesięcy) 🙂

Aga jakaś marudna, chyba muszę ją uśpić.

Agulka, mam nadzieję, że ten naczyniak to nic poważnego.
Sylwia, super, że uda Wam się odzyskać konto 🙂
Zuziaku, cieszę się, że babka była ok i że są jakieś szanse na pomoc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku to super ze wszystko ok , ciekawa jestem ile wam przyznaja 😉
Agulka oby nic wielkiego z tego nie wynikło powodzenia zycze , a tak na marginesie to moj maz urodził sie z takim naczyniakiem na całym przedramieniu i wiecie czym jego mama mu to wyleczyła ze dzis sladu niema , ludzkim łozyskiem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj maluch urodzil sie dokladnie tego dnia, w ktorym mialam urodzic 🙂 🙂
a jutro juz pol roku serduszko moje ma 🙂 🙂 a i tez zrobimy mala imprezke 😜

Dziewczymy mi czasem teskno do brzuszka... 😁 😁 szczegolnie gdy ogladam zdjecia z czasow ciazy.
Wy tez zatesknicie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tęsknię... 🙂 te kopniaczki i w ogóle...

ja zawsze miałam straszne kompleksy na punkcie swojego ciała - że chude, że kościste, że cycki małe, bla bla bla. I dopiero w ciąży w 100% zaakceptowałam swoje ciało - tu i ówdzie mi go przybyło, a ja byłam w siódmym niebie 🙂 i w sumie ta akceptacja jeszcze mnie nie opuściła 🙂 🙂 dobrze mi w swojej skórze 🙂

Kicia, nauczcie Bartka wołać "ej, Ty!" 😁

Zuziaku, frytki? Mmm, zjadłabym 🙂 u mnie dziś na obiad wątróbka z kurczaka 🙂 trochę żelaza trzeba raz na jakiś czas zjeść 🙂 do tego mamy po kawałku rybki i surówkę z pora, marchewki i jabłka 🙂

O, snieg pada.

Hm, położyłam Agę do łóżeczka, przykryłam kocykiem, położyłam obok miśka. I jakoś cicho w pokoju 😮 idę podejrzeć co się dzieje...

myślałam, że śpi, ale nie śpi. Bada kocyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko śpi od 1,5h i miałą jeść o 13 a dalej śpi 🤔 no nic bardziej wygłodnieje więcej zje 🙂

wątróbke to ja bym sobie zjadła 🙂 mój mąż robi najlepszą na świecie z cebulką mniami 🙂
a teraz to sobie musiałam mocna kawe strzelić bo śpiaca jestem a nie mogę sobie pozwolić na dżemke 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek to super że wszystko dobrze poszło 🙂

Umówiłam nas na poniedziałek na 15 do tego dermatologa, troche się boje ale mam nadzieje, że tylko zachaczyliśmy o tą "myszkę" a nie samoistnie się tam coś robi...

Ja dałąm małą do krzesełka 🙂 Zjadła trochę zupki jarzynowej a teraz gryzie i śpiewa do grzechotki 😉 słodka jest...

A ja się ciesze, że nie mam już brzucha 😜 zawsze miałam fioła na punkcie płaskiego brzucha 😎 jakoś tak ciężko było się poruszać, a i ruchów tak często nie czułam więc częściej się martwiłam. Teraz mam kochanego brzdąca obok siebie i jest super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia




A ja się ciesze, że nie mam już brzucha 😜 zawsze miałam fioła na punkcie płaskiego brzucha 😎 jakoś tak ciężko było się poruszać, a i ruchów tak często nie czułam więc częściej się martwiłam. Teraz mam kochanego brzdąca obok siebie i jest super 😆
podzielam zdanie Agulki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Niedawno wrócilismy z sesji a koło 10 wyjechalismy ale wczesniej byłam u wizazystki sie wymalować, super fotki bede, ale mowil ze dopiero po nowym roku, Kubusia polozyłam spac i troche ogarnełam, teraz troszkę na netku posiedze, pojde zielona herbate jeszzce sobie zrobic z maliną, lubie ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, dziewczyny, przypomniało mi się. Od nowego roku ma wzrosnąć VAT na produkty dla dzieci, więc jeśli coś planujecie kupować na początku roku, warto to zrobić teraz. My chyba przyspieszymy z krzesełkiem do karmienia, ale aż nie chce mi się teraz siadać do wybierania. Na pewno wiem, ze nie drewniane.

Hmmm... ale to chyba tylko ubranka i buty?
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/468707,od_1_stycznia_2011_r_wyzszy_vat_na_ubranka_dzieciece.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi brakuje troszkę brzuszka zwłaszcza kopniaczków. Czasem się jeszcze dziwnie czuje przy zlewie bo jakoś dużo miejsca bo w ciąży ledwo co się przy zlewie mieściłam 🙂

Kupiłam dzisiaj Piotrusiowi miseczkę do karmienia w kształcie misia. Środek podzielony jest na 2 części i ma przykrywkę. Dodatkowo do niej była łyżeczka i widelczyk z misiem na końcu. Oczywiście niebieską 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku to nie dobrze,ze noewyspana, wiem cos o tym, ja miąłm tak 3 tyg jak męża nie było i musiałam byc czujna, normalnie az wszystko mnie bolało...ale teraz juz lepiej. Kubus juz wstał, za długo to nie pospał 😉 teraz na macie szaleje, Kicia super fotki Twoje i Bartusia, taki radosny bobasek, ja czasem tesknie za brzuszkioem jak oglądam fotki, wtedy mogłam jeść co chce a teraz dieta ciągle;//// 😜 no ale co zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

mi też troszkę brak brzuszka i wiercipiętki w środku może za 2 latka pykniemy sobie drugie 😉

zuziek super że poszło ok znam ten ból z domu dopóki mie poszłam do pracy różowo nie było dobrze że przyznają stypendia socjale bo napewno bym studiów nie skończyła licencjackich bo ma magistersie już sama sobie zarobiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...