Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena hotel ma opłacony i obiad także musi śniadania i kolacje kupować...

Waja moja Zuzka tez ma ok. 70cm ale u lekarza jeszcze nie była mierzona tylko u nas centymetrem krawieckim 😁

Angela ja mam na NK gg i FC linki wklejone i dziewczyny z wątków rocznik 89 i katowice i okolice molestuje głosikami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Zuziek twoja Zuzia to klocuszek my to mamy kloce 🙂


fakt! 🙃 🙃 🙃 🙃

co do braku zębów to widzę, że nie jesteśmy tak zapóźnione.
Kiedyś ex opiekunka Marysi (tylko miesiąc u nas pracowała) stwierdziła, iż słyszała, że było takie dziecko które długo nie miało zębów, i potem jak temu dziecku zaczęły wszystkie zęby na raz rosnąc, to dziecku czaszkę rozwaliło 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 SŁOWO! z pełną powagą tak powiedziała!!! Potem przestała z nami pracować (ale akurat to nie z powodu tego tekstu)
A chodziło o to że Maria w wieku 7 m nie miała jeszcze żadnego zęba! 😜

Zuziek to CI strzelę oklaska, ale jeszcze nie mogę... czas czy coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Wiejska Baba napisał(a):

KTO JESZCZE NIE MA ZĘBÓW??? (tzn matek nie liczę, chodzi mi o dzieci 😉)


hehe dobre 😁 z tego co wiem na 100% to Moja Zuzka, Dawidek Laaf i Maksym od Komsi 😉 a reszta nie wiem 🙂


Hej.

I mój klocek jeszcze nie ma ząbków.

Ale mnie tu długo nie było ale Adam do środy gorączkował a potem ja musiałam odsypiać nie przespane noce i nie miałam weny żeby coś pisać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOja KAmiska miala pozniej zeby ale przechodzila wlasnie rewelacyjnie, wychodzily jak grzyby po deszcze i nie wiedzialam kiedy i ile 😜 🤪

Zuziaku najprawdopodobniej ktos z brzuchacza wkurzyl sie ze wklejasz linki na glosowanie Agusi...widzialam juz ten przypadek ale nie martw sie zaraz my Cie zaklaszczemy i bedzie git 😘

Ja nie wiem ani ile wazy teraz Dawidek ani ile mierzy bo nawet jak bylismy u lekarza to nie chcialo mi sie go rozbierac 😉 ale lekarka powiedziala ze jest duzy a raczej dlugi tak wiec spoko nie martwie sie 🙂

Zuziaku moze uda CI sie z Madalena agadac 😉

KOmsi a co Ty tam znow z menzolkiem melanzujesz ze sie rozpisac nie chcesz? 😁

WB ale ta Twoja opiekunka miala wyobraznie 😁 😁 😁 rozwalona szczeka 😁 😁 😁 a najgorsze jest to ze ona w to wierzyla 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w DU... jeza nietoperza kto to taki durny i co mu daje to zabieranie oklaskow 🤔 🤔 🤔
Magdalena a po czym on ci zwymiotował 😞
Mojemu synowi szłyy wszystkie zeby na raz w 9 miechu i dostał strasznej temeratury a niania sie chyba pomyliła bo dziecko boli głowa jak zabki ida i czsami lekarz karze zwiazywac bo pomaga , zmiejsza cisnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, dzięki za rosołowe szczegóły 🙂
U nas wczoraj Młody po tej kaszce przespał ciurkiem 7 godzin, ale potem były 2 godziny przerwy na zabawę (między 3:00 a 5:00), już dawno tego nie trenowaliśmy. Po tym jak w końcu go uśpiłam (na siłę, w chuście, bo jemu samemu wcale się nie zbierało tylko się wkurzał że jest ciemno i słabo się obserwuje), pospał do 7:30, zjadł i ostatecznie wstał o 9:20 🙂 Kocham kaszki 🙂 Musimy jeszcze tylko znaleźć taką po której nie trzeba się w nocy bawić 😉
A co do picia to dziś idzie słabiej, może się znudziła nowa zabawa, ale z trudem mu wciskam cokolwiek. No a jutro startujemy z kaszką manną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf czasem już wymiękam ale wystarczy jak mąż mi powie żebym dała już spokój bo ludzie mają większe problemy to od razu inaczej myślę.
Serduszko jak narazie bez zmian. Szmer dalej jest tylko ponoc łagodniejszy w styczniu ma usg i ekg to zobaczymy. Czasem się zastanawiam czy by z nim nie iść do energoterapeuty. Mi kiedyś bardzo pomógł tylko ze ja w to wierzę a niektórzy się z tego śmieją. Sama nie wiem co zrobić. Szczerze zrobiłabym wszystko żeby Piotruś był zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, właśnie lekarka nam zaleciła żeby nie wprowadzać w ogóle mleka modyfikowanego skoro dotychczas udało się jechać tylko na moim i dalej mam zamiar karmić. Skoro Stasiek chętnie je kaszkę na wodzie z dodatkiem odrobiny soku, to spróbujemy się zastosować do tych zaleceń. Po kaszce i tak dostawiam go do cyca i chętnie ssie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):


Zuziaku najprawdopodobniej ktos z brzuchacza wkurzyl sie ze wklejasz linki na glosowanie Agusi...widzialam juz ten przypadek ale nie martw sie zaraz my Cie zaklaszczemy i bedzie git 😘


myslisz że to przez to? 🤔 tam gdzie wklejam to raczej przyjaźnie reaguje i pisza że zagłosowali z uśmiechem... no nic przecież w rozpacz nie wpadne bo nie mam dwóch oklasku 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, moja Aga jest wszystkożerna, więc jabłuszko z różą też jej smakowało 🙂 tzn. inaczej - nie pamiętam, żeby jej nie smakowało 😉 a jaką kaszkę robisz Staśkowi? Bo są dwa rodzaje: jedna w składzie ma już mleko modyfikowane i wystarczy do niej dodać wodę, a drugą trzeba robić na mleku modyfikowanym (lub własnym). Ja wolę ten pierwszy rodzaj, bo dużo szybciej się robi 🙂 A taka kaszka na samej wodzie wydaje mi się za mało treściwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...