Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to poczytałam wrzesień...fakt masakra jakies dosrywanie jedna drugiej szkoda slow...
admin powinen bardziej tego typu zachowania analizowac bo to nie tylko chodzi o rasizm ale tez o obrazliwe slowa..nie wmowie o tym ze sie przeklina tyle ze sie do kogos przeklina tym samym obrazajac go. Zauwazcie ze my nieraz sobie poklniemy ale nigdy do siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja miałam goscia, ja nawet czesto zagladam ale mało kto pisze a sama do siebie nie bede;[ a wył oklaski tak sobie 😉 a teraz sama nie moge dac, no nic trudno, zaraz ide spac Kubus zasnął a maz chory troche, wymiotuje, po piwku....to wiadomo, nici z wieczoru we dwoje;/ jestem zła, bo cały dzien go nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro fotki wrzucę 😉

kurczę, martwię się o siostrę i siostrzeńca :/ pisałam do niej smsa, ale nie odpisuje. Nie wiem co robić 🥴 szpital jest niedaleko mnie, może jutro się wybiorę na chwilę do nich. Na oddział mnie na pewno nie wpuszczą... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

O rany pierwszy raz od tak dawna jestem pierwsza. Nie odzywałam się tak długo ponieważ robiliśmy remoncik mały i przenosiliśmy się na górę.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich zębaczków i jubilatów miesięcznych. My już tez mamy drugi ząbek (jedynka lewą)

Codziennie was trochę czytałam ale naprawdę nie miałam czasu pisać. Komsi i Kwasiek wklejcie fotki ze zmianami bo sama się zastanawiam żeby coś zrobić ze swoimi kudłami bo już patrzeć nie mogę na nie.

Adam uczy się raczkować ale na razie opiera się na głowie jak dupola podniesie do góry.
A i jeszcze jedno w piątek miałam mieć okres i nadal nic. Wczoraj po południu zrobiłam test i jest negatywny. W tamtym miesiącu pękła na gumka ale byłam u gina i stwierdziła że nie mogłam zajść. Dostałam okres ale teraz nie mam. Test pewnie by wykrył gdyby coś było bo w tym miesiącu nic nie mogło być nie tak. Podczas remontu bardzo dużo dźwigałam bardzo ciężkie rzeczy i napracowałam się i czy to mogło wpłynąć na brak okresu?????? Co sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Aleksandra a ginka powiedziala na jakiej podstawie? Twojego cyklu? bo w sumie nigdy ne mozna wykluczyc zajscia chyba ze ty masz idealny cykl...

a mnie napieprza znow ucho...i to prawie zawsze trafai na to lewe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Aleksandra mi tez okres spoznil sie 4 dni a zrobiłam test i wyszeł negatywny a okres na nastepny dzien dostałam, albo po 2 dniacvh, jakos tak. Kubus dzis miał jedna pobudke tylko o 3 40 😉 potem juz wstał po 7 jak zawsze, ale fajnie 😉 mogłoby tak zostac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo lasencje, poimprezowo...jak sie zrobie i ogarne strzele fote...jesli bede wygldac 😉 ☺️ duzej zmiany nie ma bo nadal jasna ze mnie blondyna 😉
a co do lolity z wrzensiowek to taka hrabianka z czworakow... z tego co podczytalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Nooo dziewczeta wstawcie foty, bo umieram z ciekawosci 🙂

Kwasiek no ciekawe od czego zolta skora, przydala by sie jakas morfologia.A co do chrztu to wlasnie zamierzam sie rozgladnac za jakas kiecuszka.Tylko ja szukam czegos skromnego, nie wyobrazam sobie Julki w atlasach 🙂Chcialabym w ogole sukieneczke tak jakby robiona na szydelku albo chociaz jej gora byla tak wykonana, no zobaczymy na czym sie skonczy.

A wlasnie w piatek zalatwialismy chrzest i uroczystosc bedzie 17 kwietnia.I w sumie zalatwilismy obiad za 40 zl/os. wiec pieknie 🙂
Z wakacji raczej rezygnujemy, bo jakos nie jestesmy w stanie finansowo wyrobic, tym bardziej, ze W. zmieni prace, wiec urlopu tez nie dostanie jak w maju zacznie prace, to w czerwcu mu nikt nie da wolnego.Wiec w sumie problem rozwiazal sie sam. 🙂
We Wrocławiu ladna pogoda jak Jula sie obudzi to smigamy na spacerino.

Wczoraj mialam masakrycznego dola, wszystko sie na to zlozylo, ale przegadalam go i jest mi lepiej.O no i okres dostalam juz 3, mam wrazenie, ze po ciazy te moje okresy jakies takie bardziej regularne sie zrobily 🙂Cykle trwaja srednio 2,5 miesiaca wiece w moim przypadku to luzik 🙂
Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Trochę spóźnione, ale szczere życzonka...

Wszystkiego naj z okazji wczorajszych 10 miesięcy Adasia - dużo zdrówka, uśmiechu i powodzenia w nauce raczkowania!!! Buźka od Olci i cioci Ani

Aleksandra, jak test wyszedł negatywny to nie powinnaś być w ciąży, ale czasem są testy mniej czułe i jak kiedyś podczytywałam na wątku jak dowiedziało się o ciąży to dziewczynom czasem i 2 testy wychodziły negatywne i dopiero 3 był pozytywny. I jak masz regularny okres to na podstawie cyklu jak nie było wtedy dni płodnych to właściwie nie możliwym jest zajście w ciąże, ale natura czasem zrobi nam psikusa. Poza tymi przypadkami na opóźnienie okresu ma wplyw stres (choroby chłopców), zmęczenie (remont), może za kilka dni wystapi.

Kwasiek, poszliśmy wczoraj na te targi Brzuszek i maluszek, ale powiem że bez rewelacji, myśleliśmy, że będzie więcej, ale nie było źle.Nawiasem mówiąc powinny być za darmo. Największą frajdę takie targi sprawiają kobietom w ciąży, które robią dopiero wyprawkę. Jeżeli chodzi o firmy to były jakieś trójmiejskie, ale były też z Łodzi, W-wy itd., które rozprowadzają swoje produkty na Polskę, zależy od sklepu, inne mają tylko działalność internetową. Było stoiska m.in. dot. banku komórek macierzystych, Avivy (chodził pan Pikuś hehe), szkoły rodzenia, ratownictwa, pielęgnacji maluszka. Konkursy w większości były dla kobiet w ciąży i większych dzieci, chyba że akurat tak czasowo trafiliśmy.
Na targach kupiliśmy dla Oli z firmy MAM w opak. 2 szczoteczki http://www.mambaby.pl/produkty_pielegnacja_jamy_ustnej_6_miesiaca.html oraz miseczkę z przyssawką i przykrywką http://www.mambaby.pl/produkty_mam_babys_bowl.html oraz 2 bodziaki po 13 zł za sztukę z napisami Księżniczka jest tylko jedna i Mała kobietka http://www.agugu.com.pl/

Dobra zmykam zjeść późne śniadanie. Zajrzę może wieczorem. Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem po obiedzie. Ale jest zła bo m obiecał mi ze pojedziemy dzis do mojej siostry i taty i tak zawsze teraz wszystko odwołuje i nie chce jechać ze mną bo nie lubi tam jeździć i stwierdził ze mam jechać sama a on zostanie z dzieckiem.

Kwasiek jak tam siostrzeniec, dodzwoniłaś się do siostry?

[size=4]Wszystkiego najlepszego dla Adasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ojej, ja też o Adasiu zapomniałam 😞 😞 Wszystkiego najlepszego!!

Aleksandra, mi dopiero 3 czy 4 test wykazał ciążę. Dopiero w 4-5 tygodniu się pojawiły dwie kreski, a robiłam poprzednie testy już podczas ciąży, bo czułam, że coś jest "nie tak". A poza tym seks seksem, ale do zagnieżdżenia jajeczka może dojść nawet do dwóch tygodni po stosunku. Więc ja bym z testem jeszcze poczekała...

A do siostry się nie dodzwoniłam. Nie odbiera. Zadzwonię dziś wieczorem do jej mamy - dziś miała jechać do szpitala, więc powinna coś wiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Adaś zdrowka i zasowolenia z rodzicow

mnie ucha napieprza a Dawid zasmarczony ale niedziela 🥴


witaj w klubie Laaf moja Zuzka też zasmarkana a do tego mama ją przestraszyła aspiratorem i pipa boi się wyciągać gluty 😞 i chodzi taka obsmarkana non stop... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my dopiero wróciliśmy od moich rodziców

Aleksandra mi testy wychodziły negatywne dopiero jak poleżał pół godz to się bladziutka kreska pojawiła a niby po takim czasie się nie liczy a w ciąże zaszłam w dni niepłodne he he ot taki odwrotowiec jestem

wszystkiego naj dla Adasie

laski gdzie te foty no dawać dawać

Laaf bidulo ty to masz się z tym uchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na szybko tylko - padam na nos, ciotka w mercu przyjechała i nadrabia zaległości za te stracone miesiące, więc umieram. M też w kiepskiej kondycji, za to Stasiek tryska energią 🤪
Wczoraj wieczorem po kąpieli zjadł kaszkę, obciągnął obie piersi i natychmiast zasnął. Myślałam że na takim koksie pośpi z pół nocy a mu to wystarczyło do 0:30, potem było już standardowo co godzina 😮
Zamówiliśmy wreszcie krzesełko, ale inne Komsi niż Twoje bo u nas pod tą samą nazwą jest tylko znacznie gorszy model - właśnie z takimi dziwnymi łączeniami nóg które się strasznie telepią. Nawet w sklepie nam powiedzieli że te krzesełka są rozklekotane od nowości i nie polecają ich z tego powodu. Ten Twój model jest fajny i inny ale u nas go nie namierzyliśmy (może to model z innego rocznika?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam co na zdjęciach pokazywać, bo metamorfozy jeszcze nie było - pisałam, że jakoś na tygodniu pójdę do fryzjera 🙂 ale to tez nie na 100%, bo mąż późno z pracy wraca, a z Agą przecież nie pójdę 🤨

dowiedziałam się, że z siostrzeńcem był najprawdopodobniej fałszywy alarm 🙂 🤪 podobno takie fatalne wyniki były skutkiem zbyt silnych leków na przeziębienie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro obiecuje pstryknac fote 😉
Ann my mamy to krzeselko od znajomych po ich coreczce, ona ma prawie 4lataka 😉wiec moze temu nie mozna znalezc.
my po spacerku graniu w pingponga 😉 Maxym juz wykapany i w lozeczku, chyba przed chwila zasnal bo padocha byl...
Kwasku ale dziewczynom chodzi i kreacje Agniesi, chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...