Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Maxymka i Antosia - zdróweczka i dużo usmiechu!!! Buziaki od Olci i cioci Ani 🙂

Kwasiek, moim zdaniem zarówno kolorek jak i fryzurka też pasowałaby do Ciebie 🙂 Super, że Agusia tak ładnie przespała nockę,narazie nie gratuluję, żeby nie zapeszyć. Straszne co piszesz z tą koleżnaką, niedosyć, że młoda to jeszcze osierociła dzieci.
Takie jest życie, ale też jest niesprwiedliwe...

Agulka, jakby dało radę dać do żłobka Olę od lipca to nie wiem czy jednak skorzystałabym z tego, bo w wakacje przeważnie żłobki są nieczynne przez 1-2 m-ce i daje się do zastępczych, więc bez sensu, co innego jakby mała pochodziła do wybranego przez nas od maja lub czerwca to przez 2-3 m-ce przyzwyczaiłaby się i najwyżej dałoby się ją na m-c do innego albo zorganizowałoby sięna ten czas urolpy na jej opiekę. Dlatego najrozsądniej będzie chyba zostać już w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla Julki!! 🙂 🙂

laaf, dobry jest Dawiś, dobry 😁 😁 😁 Aga też wczoraj mnie rozbawiła. Dostała speeda i zaczęła tak szybko po dywanie raczkować, że rytm zgubiła i nogi jej się zaplątały 😁 😁 😁 wyrżnęła na boczek, zaczęła się śmiać, a ja razem z nią 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka w sumie slusznie bo po co dawac mloda do zlobka innego niz ten docelowy...

Kwasiek to tez musialo byc zabawne, tyle ze widzisz Aga sie smieje a Dawid kazda wywrotke uwaza za zyciowa porazke i jest czarna rozpacz ktora najczesciej trwa tak do 10 sec. bo przeciez nie chodzi o to ze boli tylko ze sie nie udalo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek bardzo ładnie z ich strony...

a co do okresu to troche dziwne to bo mam podpaske i ciut tam poleciało brozowego a teraz nic... 😞 i brzuch mnie boli ale nie bardzo tylko tak jak by mi się miał zacząc okres... i teraz nie wiem 😠 😠 😠 😠 😠 zła jestem bo nie wiem czy jest czy go nie ma 😞 wrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiadku, teraz zostało tylko pomyc gary i bedzie mozna spokojnie kawe wypic.
Nie pisałam ale nie dawno zmarł nasz kolega na raka mózku miał 31 lat zone i malutka córkę, Aż sie cos robi jak sie słyszy jak wcześnie teraz ludzie chorują na raka 😞

Ciekawe jak tam Igusia po badaniu. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na chwile dziekujemy za zyczenia i dla Anta buziolki!!!
bylismy na basenie a teraz maxymo spi a ja ogarniam chate kumpela z o rok starszym ma wpasc ta z pracy 😉 ciacho juz kupione ciekawe jak beda sie bawic... hehh
kwasku ja tez chce cos wykombinowac z kolorem. cos takiego tez mi sie podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwile

laaf w tym roku chcepy postawić przykryć zrobić wszystkie instalacje wstawić drzwi i okna a w przyszłym roku wykończeniówka i chcemy się wprowadzić

Madalena my badanie mamy dopiero o 17

a moje dziecko jest zafascynowane paluszkami cofa się w rozwoju czy co he he a tu nagrałam jej filmik

http://img218.imageshack.us/img218/5229/40c.mp4

http://img218.imageshack.us/i/40c.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomidorówka z makaronem została wciągnięta przez Olcię ze smakiem.

A co do odchodzących młodych ludzi to 2 lata temu zmarł mój dobry kolega z klasy z podstawówki, też rak, już myśleli że idzie ku dobremu, że już prawie wyszedł z choroby i nagle wszystko potoczyło się migiem z nawrotem. On zostawił narzeczoną. Przykre... Najbardziej żal mi jego mamy, bo w przeciagu roku straciła też drugiego syna, jego starszy brat zginął w wypadku samochodowym - zostawił 2 córeczki i żonę.

Ale koniec smutków, porostu trzeba się cieszyć życiem i brać go garściami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igusia poprostu boska 🙂 A rączką to robi jak Olcia, mała zaczęła tak robić po dość sporej przerwie.

Poza tym przy skokach rozwojowych podobno dziecko z umiętnościami na krótko cofa się, żeby potem pochwalić się nowymi umiejętnościami.

A Olcia tańczy przy piosence Hurts - Wonderful Life
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, moja koleżanka z klasy z podstawówki tez zmarła na raka 2,5 roku temu 🤢 tylko u niej już było za późno na jakiekolwiek leczenie, za późno się zorientowali, co się dzieje... 😞

Sylwia, Igusia super sobie radzi 🙂 🙂 włoski jej pojaśniały! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, polecałam Wam kiedyś kaszki Zdrowy Brzuszek Nestle. Właśnie się dowiedziałam, że jedna z nich: ryżowa z marchewką została wycofana z produkcji ze względu na nikłe zainteresowanie. Wyprzedają już tylko zapasy. Ja strasznie żałuję, bo tę kaszkę Stasiek je bez pudła a wszystkie inne trzeba mu wciskać z różnym efektem (w miarę je jeszcze 8 zbóż z tej samej serii). Prawie nigdzie już ich nie ma, robię zapasy, ale za dużo i tak się nie da bo mają termin ważności do sierpnia 2011. Jeśli któraś z Was ich używa, zaopatrzcie się też bo zaraz znikną.
Zniknąć mają też Misiowe ogródki (kaszki warzywne) - powód ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajj, cholera jasna!! 😞 😞 😞

mój siostrzeniec lezy w szpitalu z podejrzeniem białaczki ;(;( chorował, zrobili morfologię i miał tak niesamowicie dużo białych krwinek, że od razu go do szpitala dali. Wyniki się jakoś poprawiają, lekarze mówią, żeby się póki co nie denerwować, no ale jak tu się nie denerwować? 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko co za wieści 😞
masakra co się dzieje... 😞

a ja wam jeszcze powiem że wczoraj mieliśmy tego mediatora! I co się okazało ojciec się nie zjawił... pogadałyśmy z tym psychologiem doradził mamie różne opcje jak go wysłac na leczenie zamknięte itd. ale do tego doszło to że go złapali na kopalni pod wpływem... a do tego jest na chorobowym od LISTOPADA! 😮 a złapali go jak zjeżdżał na dół na kopalni! z tego co moja mama usłyszała dostał 3 miesięczne wypowiedzenie! masakra jakaś! 😞 już nie wiem co mamy robi teraz boje się nie nie damy rady finansowo utrzymac mieszkanie robić wszystkie opłaty i mieć na zycie nasze (moje Adama i Zuzk) a do tego siostry i mamy 😞 chyba łapie doła... 😞 😞 już bardzo dawno go nie miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pojechali, uroczy ten Jim, wstawie potem jakas fotke jak sie ogarne wieczorem 😉 MIlo bylo pogawedzic po szwabsku 😉 A i Maxym sie przepelzal! teraz trenuje przemieszczanie sie na siedzaco..dupcia w gore i tak sie buja i aby do przodu, od paru dni juz macha na hallo i papa, sam potem sobie brawo bije 😉 no i wie gdzie jest nosek nosek nosek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Zuziek przerabane, rozumiem, bo my tez u tesciów i jak razem sie składamy tro jest ok, teraz pojde do pracy to 1000 zł zarobie na reke, dobre i to, a maz do pracy do Holandii jedzie w maju, to kuchnie chcemy zrobic 😉 a potem jakos inaczej wydatki podzielimy, bo na jedzenie tez dajemy i kupujemy oprócz tego. Ale szkoda mi tego ze maz wyjedzie jak Kubus ma najlepsze miesiace i byc moze zacznie chodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

my po badaniu i okazało się że Igusia ma malutką dziurkę z lewej strony aorty i stąd te szmery doktorka kazała się na razie nie martwić że są duże szanse że się zarośnie i wizyta kontrolna za pół roku i mamyh przyjść wtedy ze zdjęciem rendgenowskim
Iga była bardzo grzeczna więc spokojnie mog ła ją wybadać na wszystkie strony zrobiła jej echo serca i ekg a przed nami był chłopczyk w podobnym wieku i tak się darł mało nie pękł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze ze nic poważnego nie ma Igusi nie bede Ci pisac zebys sie nie martwiła bo z własnego doświadczenia wiem ze sie nie da nie martwic ani nie myslec ale skoro wizyta dopiero za pół roku to znaczy ze jest dobrze. A swoja drogą nie słyszałam ze w aorcie tez moga byc dziurki.
Tak ostatnio myslałam ze bardzo dużo dzieci ma jakies dziurki w serduszku na naszym watku jest nas zaledwie kilka a az 3 dzieci je ma. Nigdy wcześniej nie słyszałam ze wogule takie cos istnieje a teraz co chwile cos takiego słyszę.
Dałaś Igusi tego syropku?
To Piotrus sie tak drze podczas wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igusia super 🙂 🤪 🤪 i jakbym Dawisia widziala w 5 sec na nogach i laptop 🤪 🤪 🤪
co do serducha dobrze bedize Sylwia 🙂

moj sasiad 27 lat walczy z rakiem zoladka od okolo 1,5 roku i ponoc bylo juz dobrze a tu znow nawrot juz na wezly chlonne...

Zuziaku a ile wy placicie za mieszkanie, i oplaty? przeciez adam zarabia mam tez i ty do pracy sie wybierasz...siostra powinna na nauke miec alimenty od panstwa...sory za doglebne badania ale wydaje mi sie powinniscie dac rade....chyba ze sie myle... a po za tym siostra tez moglaby na weekend cosik znalezc jak sytuacja podbramkowa to kazdy musi brac co jest...

z tego co opisujesz to ojciec dalej pije...a teraz jak wyleci z roboty to nikt mu przeciez dawac na jedzenie nie bedzie...z reszta dokl;adnie nie wiem jak tam u was jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawidek rośnij duży i zdrowiutki, a z zębami zdążysz, nie musisz się spieszyć 🙂

U nas nocka szkoda gadać. No i jesteśmy już po pierwszej dziennej drzemce, cały kwadransik 😉
Wiatrzystko straszne, chyba dziś nici ze spaceru, szczególnie że w niedzielę przeszliśmy na spacerówkę 🙂 Po raz pierwszy Stasiek w czasie spaceru miał dobry humor i gadał, śpiewał itp.

Kwaśku, mam nadzieję że u siostrzeńca to fałszywy alarm, bo mimo że białaczka złapana w porę jest wyleczalna (sama znam dwoje dzieci wyleczonych z białaczki), to co by się wycierpiał, to żadnemu dzieciakowi nie życzę.

Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...