Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Syla gratuluje siusiaka! 😉 Mysle ze Hanci chodzilo bardziej o wymiary zdrowie itp, dolaczam sie do pytania: opowiadaj co tam sie dowiedzialas jeszcze procz plci 😉
A co do imienia to rzeczywiscie ciezka sparawa, szczegolnie dla chlopca, przynajmniej u mnie :P Na razie kroluje Kacper ale nie wiem, czy nam sie nie odmieni. A poza tym czuje, ze u nas bezsiusiakowo w brzuchu hehe we wtorek sie doweim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
u mnie jakos weny brak, ale czytam na biezaco.
Sylwia gratki z powodu chlopaka 🙂 i oczywiscie uff ze szpitalu nie zatrzymali.
Kurcze wiecej nie pamietam... 🤢
Ja w sobote mialam mega bol brzucha i wyladowalam w szpitalu do poniedzialku.Straszyli 3 dobami,na szczescie puscili szybciej jak przyszla poprawa.Troche nerwow, kroplowki, usg, badania krwii.Moj maly lobuz wazy juz przeszlo 400g, wszystko z nim ok.Troche martwia sie o moje lozysko i strasza lezeniem w szpitalu pod koniec ciazy, a jak zapytalam od kiedy dokladniej to uslyszalam w odp "od 28tygodnia" 🤔 toz to 10 tygodni do porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane Dziewuszki :*** Ale sie rozpisujecie 😁 U mnie jak na razie wszystko ok dzidzia w brzuszku szaleje 🙂 mam pytanie czy twardnieja Wam brzuszki ? I co jest tego powodem ? Bo mi czasem doskwiera...
Sylwia gratulacje chlopczyka 🙂)))
Ja na badanie wybieram sie 7 grudnia i badania musze zrobic, z okazji ze moj "chlop" idzie z nami na wizyte do gin stale o tym gada... jest taki uradowany ze bd mogl zobaczyc nasza fasolke 🙂 i mowi zobaczymy co on tam chowa miedzy nozkami siusiaka czy moze cos innego 🙂 On chcialby chyba coreczke bo imie mial kilka lat wstecz wybrane Łucja i koniec tylko Łucja a nie jak sie wszystkim kojarzy z lucyna.... fuuuu. 🙂 A dla mnie chyba bez roznicy ale imie dla chl ja wybieralam... Xawier albo Dorian.
Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wykorzystałam męża 🙂
Doszłam dzisiaj do wniosku że skoro zaczął mi ciążyć brzuch to mogę troszkę powykorzystywać małża i tak o to tym sposobem leżąc w wannie zaczełam marudzić że nie mam siły ogolić nóg i że nie dam rady i takie tam, nie musiałam długo czekać, mam piękne gładziutkie nóżki 🙂 Wymasowane stopki i plecy czuje się jak w niebie 😉
Wzamian mąż zmusił mnie do ustania na wadze a tam oczom nie wierze i wadze też bo przytyłam aż pół kilograma 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana a co u Ciebie z łożyskiem? Pytam bo ja mam na razie przodujące, zasłania szyjkę macicy i też mnie straszyli leżeniem ale nie powiedzieli od kiedy. Może też być wczesniak i cesarka 😞 Ale nie martwię się na zapas (choć tak do końca się nie da) i czekam cierpliwie na kolejne badanie w okolicach 10 grudnia. Może jeszcze wszystko się unormuje.
I teraz wezmę już zwolnienie, bo wracam strasznie zmęczona po pracy. Dzieci wyssały już ze mnie całą energię 🙃
Syla gratuluję synka.

Pytanie do dziewczyn, które znają już płeć dziecka - Korci Was już na kupno pierwszych ubranek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
Patrzę na suwaczek - jutro strzelą mi 22 tygodnie ciąży! łoł jak to zleciało. Teraz ta druga polowa z pewnością bardziej zacznie się dłużyć.

Hancia jak napisałaś pierwsze zdanie o wykorzystaniu mężą, pomyślałam o czymś zupełnie innym 😁


Oj tak druga będzie się ciągnąć chodź okres od gwiazdki do zajączka szybko zleci 🙂
Wiesz chciałabym ale niestety zakaz na sex obowiązuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia tez mam przodujace i zaslaniajace szyjke.I wlasnie dlatego lekarz uprzedzil mnie ze moze sie zdarzyc ze trzeba bedzie lezec w szpitalu zeby pilnowac aby nie doszlo do przed wczesnych skurczy i krwawienia i co za tym idzie- porodu.Nie no mam nadzieje ze jeszcze wszystko sie unormuje, jest jeszcze czas.I masz racje oszczedzaj sie jak tylko mozesz.Lepiej chuchac na zimne.Ja na pomoc meza nie mam co liczyc wiec jak mala jest w zlobku to lenie sie jak tylko moge.Zreszta cos nam sie nie uklada od kad wyszlam ze szpitala 😞 A bzykanie???juz dawno zapomnialam co to takiego.
Ja juz m mam polowe wyprawki dla maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana może mąż po prostu odreagowuje ciąże na swój sposób....
U nas o bzykaniu nie ma mowy tak jak w poprzedniej ciąży od samego początku szlaban do ostatniego dnia w którym zgwałciłam męża w szpitalnej łazience ☺️ na drugi dzień urodził się Bartek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia nie rozumiem co on ma do odreagowania w zwiazku z tym ze to ja ja chodze z brzuchem i to mnie dotykaja wszelkie ciazowe dolegliwosci??? Na dzien dzisiejszy to jest dla mnie skonczony kretyn, chociaz jeszcze okolo poludnia miala o nim dobre zdanie ale widze jak bardzo sie mylilam bo dlugo czekac nie trzeba bylo na jakis numer z jego strony 😠 Myslam ze dorosl do drugiego dziecka...
Mam nadzieje ze Wam sie lepiej uklada niz mi 😉
Kurcze dziewczyny chodzicie ogarniemy ta tabelke albo powrzucajmy jakies ciazowe brzuchy.CHwalcie sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorcia1989 napisał(a):
Hancia Ty wariacie 😁 Maz pewnie szoku doznal hehe 😉 My poki co nie uslyszelismy zadnego zakazu wiec korzystamy dopoki mozna 😉


Dorcia w takim razie korzystajcie ile można 😜
A mężulek był nieźle zaskoczony ale w zamian był na drugi dzień przy porodzie praktycznie do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wręcz przeciwnie jak w poprzedniej ciąży... wtedy na sex miałam ochotę dosłownie non stop a teraz...? od wielkiego dzwonu... wcale mi się nie chce i sama jestem przez to na siebie zła no ale przecież zmuszać się nie będę...
My może dowiemy się płeć 13 grudnia jeśli na wizycie zrobi nam usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Ja wręcz przeciwnie jak w poprzedniej ciąży... wtedy na sex miałam ochotę dosłownie non stop a teraz...? od wielkiego dzwonu... wcale mi się nie chce i sama jestem przez to na siebie zła no ale przecież zmuszać się nie będę...
My może dowiemy się płeć 13 grudnia jeśli na wizycie zrobi nam usg 😉


Aga to ja wam chłopca wróże w takim razie, u mnie było tak z Bartkiem 🙂 a teraz chce mi się non stop ale nie można 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...