Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też mam czerwone tulipany, w czwartek w biedronce kupiłam. Pięknie się rozwinęly i cieszą oko 🙂
A dzisiaj w biedrze kupiłam żonkile 😁
Odebrałam wyniki krwi i są takie jak poprzednio. Także witaminy nic nie dały, poza tym że nie ma już tendencji spadkowej więc chyba powinnam być zadowolona.
Ada już kołyskę ubierasz, nie boisz się że się zakurzy? Ja mam co prawda pościel popraną, ale łóżeczko przygotuję dopiero w marcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lubie ogladac porodowke, ale teraz same powtorki chyba leca, albo ja tak trafiam bo kojarze ten odcinek.'
Gunia, troche domowego kurzu nie zaszkodzi malenstwu.A tak powaznie to poki nie ma sezonu na otwarte okna to nie zauwazylam zeby jakies zlogi kurzu lezaly na polce.
Na walentynki jakis czas temu kupilam perfumy dla swojego.Przygotuje jakas dobra salatke na kolacje i powinno wystraczyc 🙂
Ja tam nie pogardze zadnymi kwiatami.Mi przewaznie trafiaja sie te z Lidla 😁 Auto od meza, Mercedes.Zaden tam nowy,10 latek ma, ale najwazniejsze ze pomyslal o mnie bo przeciez mogl je zaraz sprzedac z zyskiem dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia mój to kopa w dupsko dostanie na walentynki i taki będzie jego prezent.

Mały poszedł z dziadkiem na podwóreczko przed kolacją i spaniem więc mam chwilę na ogarnięcie bałaganu jaki zrobił z ojcem. Wrrr ja nie wiem jak ogarnę dwójkę a raczej trójkę dzieci bo te trzecie to mąż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba kupię mniej romantyczny prezent, ale pewnie memu praktycznemu mężowi sprawi większą przyjemność.
Torbę przez ramie 🙂. Już mam upatrzoną.
W domu po raz pierwszy mierzyłam biustonosze do karmienia w które się zaopatrzyłam i mimo mego sceptycyzmu który miałam wcześniej do tego typu bielizny to muszę przyznać że jest bardzo wygodny, choć na pewno piersi lepiej wyglądają w standardowych 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia bałagan to jest też moja zmora, lubię kiedy T. bawi się z Helcią, ale po ich harcach pokój małej jest nie do poznania 🙃

Ada mi właśnie wydaje się że teraz kiedy kaloryfery grzeją i powietrze jest bardziej suche kurzu w domu jest więcej 🤢

Kompletnie nie mam pomysłu na walentynkowy prezent 😠
Sobie chcę sprawić nowy wystrój okna do sypialni, ale małżonek pewnie nawet tego nie zauważy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😜
Agnieszka: W szkole nie jest tak źle. Ja nie pracuję, więc moje jedyne zajęcie to szkoła raz na dwa tygodnie. Więc nawet się cieszę jak mam tam iść, chociaż po ostanich 10 godzinach w niedziele wróciłam do domu ze spuchniętą łydką u jednej nogi. Na szczęście dość szybko opuchlizna zeszła i narazie jest okej.
Ilona: To mamy identyczne brzuszki, bo ja również 84 😆

Byłam dzisiaj na wynikach mocz + morfologia, zaszłam do położnych - ciśnienie mam wzorowe i tętno dzidziusia również znakomite. To teraz 14 do lekarza tylko. Później wybrałam się do miasta i spontanicznie zakupiłam łóżeczko i materac (gryka, pianka, kokos) niby jest zdrowy dla malucha, ale po przeczytaniu troche o nim na internecie to już zwątpiłam. 🤔 Miałam się wstrzymać do marca z łóżeczkiem, ale będę miała już z głowy. Kupiłam jeszcze pampersy, aspirator do noska, ceratke do łóżeczka, nożyczki i pare jeszcze takich tam drobiazgów. A siebie uszczęśliwiłam nowymi dresami 😁 Zmykam spać, bo jakaś zmęczona jestem, a jeszcze zgaga mnie męczy. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś mam drugi wózek 🙂

Cena okazjonalna 🙂 kupiliśmy używany dla moich rodziców. 🙂 uparli się i za niego zapłacili.


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/375/7de3968acb1c9bafmed.jpg[/IMG][/URL]

Także moja niunia będzie sobie dobierać wózki do kreacji :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona małpo!!!! To jest moje espiro 😜
A właśnie przelicytowałam męża, zaszantażowałam go że będę go gwałcić co noc po kilka razy i nie dam mu tym spać i zgodził się na Espiro Atlantic tak więc teraz wpadam w poszukiwania owego wózeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Ilona małpo!!!! To jest moje espiro 😜
A właśnie przelicytowałam męża, zaszantażowałam go że będę go gwałcić co noc po kilka razy i nie dam mu tym spać i zgodził się na Espiro Atlantic tak więc teraz wpadam w poszukiwania owego wózeczka 😉


Aniu mój by nie uległ takiemu szantażowi :P.

A jakie chcesz kolorek?

Wozek na pierwszy rzut oka się wydaje bardzo solidny...i ma b. duże pompowane koła 🙂.
Ale ma też wady 🙂. Raz- jest ciężki, dwa- nie należy do tych łatwych do zapakowania do samochodu, bo składa się ale i tak mimo tego potrzebny jest spory bagażnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Hej Ciężarówki 🙂
Ja tak jak Karola jeszcze w łóżku ale to z powodu bezsenności, całą noc nie spałam, biodra tak mnie bolą że lepiej nic nie mówić 😞


Widzę, że nie jestem osamotniona z biodrami. W nocy też mi dają popalić, że ho ho, choć wola spania jest silniejsza i śpię. Ale co będzie dalej. O jakiegoś czasu czuję się jak wieloryb paralityk... i wymyśliłam super patent, tylko produkcję trzeba by zacząć jakoś 😁 a mianowicie.
Plecaczek dla kobiet w ciąży, gdzie na plecach jest sprężyna 🙂 z przyciskiem zwalniającym sprężynę na ramiączku. Po co ? a mianowicie w pozycji siedząco-opierającej się o cokolwiek, kobitka wciska i bank! sprężyna odpycha ją od oparcia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Hancia napisał(a):
Hej Ciężarówki 🙂
Ja tak jak Karola jeszcze w łóżku ale to z powodu bezsenności, całą noc nie spałam, biodra tak mnie bolą że lepiej nic nie mówić 😞


Widzę, że nie jestem osamotniona z biodrami. W nocy też mi dają popalić, że ho ho, choć wola spania jest silniejsza i śpię. Ale co będzie dalej. O jakiegoś czasu czuję się jak wieloryb paralityk... i wymyśliłam super patent, tylko produkcję trzeba by zacząć jakoś 😁 a mianowicie.
Plecaczek dla kobiet w ciąży, gdzie na plecach jest sprężyna 🙂 z przyciskiem zwalniającym sprężynę na ramiączku. Po co ? a mianowicie w pozycji siedząco-opierającej się o cokolwiek, kobitka wciska i bank! sprężyna odpycha ją od oparcia 😁 😁 😁

Lubię to ! 😁 😁 😁
Pol biedy jak T. siedzi kolo mnie to lapie sie jego ramienia i podonosze sie jakos, ale jak siedze sama na kanapie to musze sie stoczyc poprostu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...