Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mam dzisiaj przesympatyczny humor 🙂 poszłabym na jakieś Tancen Tancen 🙂 ...
Nic mnie dzisiaj chyba nie wkurzy 🙂 a nawet jesli to dystansik i do przoduuuu 🙂 Lece na kebabosa do wieczorosa Grubasyyyy 😜

Anek wątpisz we mnie ? Przecież Ja zawsze jestem milusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrrr od tygodnia próbuję się dodzwonić do firmy wiatrakowej i dupa jasia, za każdym razem przełączają mnie na badziewną melodyjkę a po minucie rozłączają.... normalnie chyba jakąś skargę napisze bo bez głupiego świstka od niech nie mogę się z Skarbówką rozliczyć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Omg ....jaki ten dzień beznadziejny :|.
Przyszła Teściowa z pretensjami do nas.

Kur....e cały tydzień wyjechałam do rodziców bo mąż miał prace i chciał dodatkowo Teściom porąbać 20 m drzewa :| a tu z pretensjami że nie w tym miejscu je ułożył.

Zaraz się ugotuje :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona tesciowej niedogodzisz ;p
Agata ja bez pierscionka tez czuje sie nie teges... ale ze nosze zloty lancuszek z serduszkeim to sobie go doczepilam 😆 W ogole czytam Twoje kom i ciesze morde do tel... 🙂 ha ha ha Co do wagi to tez przytylam gdzies 14 jak nie wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obrączkę i pierścionek noszę i jak na razie nie są za ciasne, czasem lekko mi się odbiją. Co prawda zawsze na noc ściągam, ale ściągałam i przed ciążą.
Widzę, że liderką wagi jestem 😁 15,5 kg na plusie i pewnie jeszcze z kg dojdzie. Wizytę mam dopero 28 marca i wtedy się dowiem ile Smok w brzuchu waży.
Znowu mam takie uczucie pełności żołądka, jakby mi Ktoś tam małe baloniki powkładał 😮 🥴
Ilona gadanie Teściowej puść mimo uszu - widocznie tak ma, że musi sobie pozgrzędzić ( jakieś dziwne słowo mi z tego wyszło ale chyba tak 🙃 )
Ania od jakich wiatraków ? 🤪

Muszę jeszcze jedną koszulę zakupić i nie wiem jaką :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Dziewczyny tez macie takie uczucie jakbyście miały menopauzę? nagle robi sie Wam tak strasznie gorąco?


Od wczoraj skurcze przepowiadające stały się bolesne, bolą jak przy miesiączce.

Ilona ja tak mam jak np. lekko mi się ciśnienie podniesie np. wczoraj jak "zabrałam głos" na forum zebrania to mimo iż wcale się nie zdenerwowałam to spłonęłam burakiem i zrobiło mi się tak gorąco, że oblały mnie wręcz poty, zdarzyło mi si e to drugi albo trzeci raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Dziewczyny tez macie takie uczucie jakbyście miały menopauzę? nagle robi sie Wam tak strasznie gorąco?


Od wczoraj skurcze przepowiadające stały się bolesne, bolą jak przy miesiączce.


O to,to ja mam. I jak Gawinka- zaczynam coś mówić i czuję jak od cycków do czubka głowy robi się gorąco i pulsuje łeb 😆 Lekarz kazał ciśnienie mierzyć.
Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień, kręci się w głowie, mroczki przed oczami itd. więc na zmianę siedzę lub leżę.

Ilonka, przykro z powodu psiaka. Dla mnie mój to synek, więc jak takie samo miałaś odczucie to jeszcze smutniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
atomota napisał(a):
Dziewczyny tez macie takie uczucie jakbyście miały menopauzę? nagle robi sie Wam tak strasznie gorąco?


Od wczoraj skurcze przepowiadające stały się bolesne, bolą jak przy miesiączce.


O to,to ja mam. I jak Gawinka- zaczynam coś mówić i czuję jak od cycków do czubka głowy robi się gorąco i pulsuje łeb 😆 Lekarz kazał ciśnienie mierzyć.
Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień, kręci się w głowie, mroczki przed oczami itd. więc na zmianę siedzę lub leżę.

Ilonka, przykro z powodu psiaka. Dla mnie mój to synek, więc jak takie samo miałaś odczucie to jeszcze smutniej 😞


Karola i mierzysz? Bo ja własnie tez tak mam , ale nie wpadłam żeby lekarzowi powiedzieć 😮 i dziś czuję się podobnie jak Ty mroczki, słabo, w głowie jakieś dziwne uciski..
nie mam ciśnieniomierza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, Kasiu. Teściu pożyczył mi swój ciśnieniomierz. Ogólnie mam dość niskie ciśnienie, ale dzisiaj przy tych mroczkach szaleńcze 95/70- więc chyba od tego.
I cd. biżuterii, to mój pierścionek zaręczynowy wisi na łańcuszku na szyi, niestety moje palce wyglądają jak parówki z Biedronki i się na nich nie mieści 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola i mierzysz? Bo ja właśnie tez tak mam , ale nie wpadłam żeby lekarzowi powiedzieć i dziś czuję się podobnie jak Ty mroczki, słabo, w głowie jakieś dziwne uciski..
nie mam ciśnieniomierza :/



Kasiu ja też dziś cierpię na niemoc.

Mąż obiadek gotuje 🙂. Ja mierzyłam ciśnienie i jest w normie. Tętno też ok. Także to może efekt hormonów 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja obraczka od miesiaca lezy w szafce,nic na sile 😁
Ktoras z was wspomniala o wadze na plusie?ja mam 16 a moze i nawet 17kg 😜 nie wspominajac ile w pasie bo tego nawet sama nie wiem.
Jakas skleroze mam, czytalam przed chwila i nie pamietam co mialam odp.
Aaaa uderzenia goraca tez miewam.Ogolnie to mam juz dosc tego blogoslawionego stanu.
Ilona moze ci sie cos rozkreci z tymi skurczami?!a na tesciowa laske wyloz, po co masz sie denerwowac 😁
Zus mnie rozwalil dzisiaj po raz kolejny.Dalej nie ma decyzji od Dyrektora w spr. mojego zasilku.i tak sobie czekam na kase juz od stycznia.jeden wileki burdel tam maja 😠 bombe podlozyc i wyj.... ich w kosmos.
A zeby tradycji stalo sie zadosc 😁 klade sie na kanapke zanim Tomek przywiezie Maje do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada chwała Bogu iż mi zasiłek płaci pracodawca :| bo tak to pewnie też bym sie nie doczekała.

Szkoda mi pieska, mieliśmy ją sterylizować w tym tygodniu.
Jak Dzidzia podrośnie to kupimy labradora dla dzieciątka. Jest duży ogród to niech sobie biega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...