Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Kasia co do mdłości to mnie się zdarzają - np. dzisiaj zrobiło mi się tuż po wstaniu niedobrze i słabo :/ no może faktycznie w tym miesiącu urodzimy 🙂

Ilona
jestem Twoją fanką - wierzę, że i Ty w tym miesiącu urodzisz 🙂


tak. myślę, że są to oznaki, ze ten.... miesiąc będzie nasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1988 napisał(a):
Gratulacja dla Ani!!!
Dziewczyny ten miesiąc musi być nasz.
Kasia pisałaś wcześniej, że Twoja siostra urodziła po rwaniu marchewek? Moze poszukamy jakiejś szklarni pomiędzy Włocławkiem a Toruniem?

dobreeeeee 😉 teraz to może byśmy się wzięły za odśnieżanie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anek wysłała mi zdj. maluszka ale nie dostałam zdj . :/ a chciałam wam pokazać i sama tez zobaczyc :/
Ale klocunia dobrego urodziła 🙂
Tak mnie ciągnie coś w cipce :/ i nie wiem za cholerę gdzie :/ patrzyłam na schemat budowy ciała i nie wiem tak jakby kość łonowa ale to przeciez nie możliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
Gawinka napisał(a):
Kasia co do mdłości to mnie się zdarzają - np. dzisiaj zrobiło mi się tuż po wstaniu niedobrze i słabo :/ no może faktycznie w tym miesiącu urodzimy 🙂

Ilona
jestem Twoją fanką - wierzę, że i Ty w tym miesiącu urodzisz 🙂


tak. myślę, że są to oznaki, ze ten.... miesiąc będzie nasz 😉

Kasia chociaż ja z moim terminem to mogę nie sprostać temu wyzwaniu 🙂 i mój może być Maj 😁 i to 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
Syla1988 napisał(a):
Gratulacja dla Ani!!!
Dziewczyny ten miesiąc musi być nasz.
Kasia pisałaś wcześniej, że Twoja siostra urodziła po rwaniu marchewek? Moze poszukamy jakiejś szklarni pomiędzy Włocławkiem a Toruniem?

dobreeeeee 😉 teraz to może byśmy się wzięły za odśnieżanie? 😉

jedynka nasza. gdzies w polowie drogi bysmy sie styknely :p a gdzie rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Madzia ja Ci mogę prasować ile chcesz! Ostatnio pokochałam prasowanie.
Do maja to Ty wszyściutko posprzątasz tak aby się błyszczało.





no ja mam nadzieje, bo jak nie, to bedzie wstyd 😁 a ja w ogole nie prasuje - tylko jak musze 😜 Nie lubie prasowac, jak zreszta robic innych czynnosci typu zmywanie naczyn, mycie okien itp 😁 no, ale mus, to mus 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wow - spory! Moze mama miala cukrzyce ciazowa, bo wtedy sie moga wlasnie dosc duze dzieciaczki rodzic.

A i w ogole mawiaja, ze kolejne dzieci sa wieksze z reguly - u mnie sie potwierdzilo, bo Babel mial 4110g. Jak ja bym Go wypchnela...? 😮

choc matka 4ki mowila mi, ze ponoc wieksze dzieci latwiej \'wychodza\' 🤔 nie wiem czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
MadziaW napisał(a):
nio 🙂 podobnie, jak moj pierworodny 🙂
Jakby Szymus urodzil sie kolo 40 tyg, to pewnie i by jeszcze wiecej wazyl 🙂


No dzieci tyją gdzieś po ok. 200g na tydzień 🤪


Bluencja 😘 😉
No czyli jakbym nie przenosila jednym i drugim razem, to pierwszy by mial ok 3400g, a drugi 3900g - to brzmi jak dla mnie calkiem rozsadnie i znacznie rozsadniej jak na porody naturalne przy mojej budowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja podjelam decyzje! mam rozwarcie mam skurcze a przedewszystkim mam dość! tak mi dretwieją ręce, że stłukłam dzisiaj 2 talerze i wypadł mi telefon z reki. ide sie wykąpac i jade do Piotrka mamy posmiga po schodach na 4 pietro i spowrotem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1988 napisał(a):
pidi napisał(a):
Syla1988 napisał(a):
Gratulacja dla Ani!!!
Dziewczyny ten miesiąc musi być nasz.
Kasia pisałaś wcześniej, że Twoja siostra urodziła po rwaniu marchewek? Moze poszukamy jakiejś szklarni pomiędzy Włocławkiem a Toruniem?

dobreeeeee 😉 teraz to może byśmy się wzięły za odśnieżanie? 😉

jedynka nasza. gdzies w polowie drogi bysmy sie styknely :p a gdzie rodzisz?

nawet jakbyśmy się w połowie drogi spotkały a jechały samochodem to też jest szansa na szybki poród - takie dziury 🤔
ja na bielanach - w toruniu... do szpitala mam 5 min drogi więc nie będę kombinować... a TY u siebie czy w Bydzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże. Najpierw przeczytałam, że Hania zdjęcie młodego wysłała, a później Ilonka wystawiła tego klocka i się przeraziłam, mówię niemożliwe, że to to maleństwo....
Uf, ale to na szczęście ten angielski klocek...ja obstawiam, że ta Pani wpieprzała fast foody, że wyhodowała taką kluskę.

Idę na 17tą na wizytę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Boże. Najpierw przeczytałam, że Hania zdjęcie młodego wysłała, a później Ilonka wystawiła tego klocka i się przeraziłam, mówię niemożliwe, że to to maleństwo....
Uf, ale to na szczęście ten angielski klocek...ja obstawiam, że ta Pani wpieprzała fast foody, że wyhodowała taką kluskę.

Idę na 17tą na wizytę 🤪

Karola pomyślałam dokładnie tak samo 😁 😁 🤪 "to jest 3600 ??! " 😁

swoja drogą dziwię się że lekarze w tej Anglii nie wiedzieli że takie duże to dziecko jest - bo przy tym porodzie z tego co czytałam o maluteńki włos nie umarło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...