Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ada nawet się nie waż jeszcze rozpakowywać, poczekaj z tym trochę...

Agata no to niezłą torbę spakowałaś 🙂

Puściłam pierwszą partię prania, cała pralka bodych, kolejna będzie z śpiochami, kaftanikami i półśpiochami a na koniec spodnie i bluzki. Dostałam dzisiaj karton z ciuchami od znajomych więc teraz walczę z praniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
Wow znalazłam własnie moją forumową koleżankę ze stycznia 2010r. Jest teraz lipcówką, ale jaja 🙂
Gawinka masz ją w swoich znajomych, znacie się z Jagoda80? 🙂

Gunia znamy się - była moją sąsiadką przez wiele wiele lat 🙂

Cześć Brzuchale - bo brzuchatkami to już zdecydowanie nie jestesmy 😁 🤪
Wczoraj zakończyłam moje szkolenie i jeszcze pojechałam z Mamą na "losowanie samochodu do M1" - boshhh dzikie tłumy 😠 i losowanie na zewnątrz... wjechac i wyjechac z parkingu ehh brak słów. No i samochodu nie wygrała 😁
a potem do galerii po mój odłożony sweterek oczojebny :
http://sklep.reporter.com.pl/swetry,reporter-sweter-23-k-19995-118313-p.html
(swoją drogą pocieszyłam się będąc w przymierzalni bo mierzyłam top "S" i jest dobry 🤪
Ale żeby tak kolorowo nie było to odcierpiałam na maksa wczorajszy dzień i chyba wszystkie 5 łącznie taki bólem brzucha jakiego nie miałam jeszcze 😠 🥴
dziś jest lepiej 🙂
Ania jesteś nieoceniona jeśli chodzi o listę 🙂

W Krakowie pięęękna pogoda !!!!!

a i odebrałam z poczty .. "zawiadomienie o zajęciu należności za mandat z 2010" 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeestem 😆
Bylam z mloda u lekarza.oskrzela na szczescie czyste.Lekarka jak mnie zobaczyla rzucila: oo pani to do porodu juz sie szykuje, brzuch tak nisko.Wiec odpowiedzialam ze nie wykluczone bo skurcze mnie trzymaja od wczoraj.
Agata no jak oni tak mogli cale miasto pradu pozbawic 😉
Biore sie zaraz za czyszczenie wozka na balkonie bo by obiekl sobie i mam zamiar wyjsc na spacer z Maja bo pogada przepiekna jest dzisiaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana886 napisał(a):
Jeeestem 😆
Bylam z mloda u lekarza.oskrzela na szczescie czyste.Lekarka jak mnie zobaczyla rzucila: oo pani to do porodu juz sie szykuje, brzuch tak nisko.Wiec odpowiedzialam ze nie wykluczone bo skurcze mnie trzymaja od wczoraj.
Agata no jak oni tak mogli cale miasto pradu pozbawic 😉
Biore sie zaraz za czyszczenie wozka na balkonie bo by obiekl sobie i mam zamiar wyjsc na spacer z Maja bo pogada przepiekna jest dzisiaj 🤪

Szaloooona 🙂


ps. swoją drogą w pasku reklam nad postami naszymi jest reklama szkoły trenerów w jakiej własnie skończyłam szkolenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja torbę też mam już praktycznie spakowaną. Zostały rzeczy typu szczotka do włosów, szczoteczka do zębów, pasta, antyperspirant, pomadka, bielizna no i te majtki siateczkowe.. Które jeszcze muszę kupić.. 🤔 U mnie pogoda też dzisiaj ładna, tylko mam lenia że wychodzić mi się nie chce.. Niestety chyba będę musiała się wynurzyć.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
gunia141 napisał(a):
Wow znalazłam własnie moją forumową koleżankę ze stycznia 2010r. Jest teraz lipcówką, ale jaja 🙂
Gawinka masz ją w swoich znajomych, znacie się z Jagoda80? 🙂

Gunia znamy się - była moją sąsiadką przez wiele wiele lat 🙂

Cześć Brzuchale - bo brzuchatkami to już zdecydowanie nie jestesmy 😁 🤪
Wczoraj zakończyłam moje szkolenie i jeszcze pojechałam z Mamą na \"losowanie samochodu do M1\" - boshhh dzikie tłumy 😠 i losowanie na zewnątrz... wjechac i wyjechac z parkingu ehh brak słów. No i samochodu nie wygrała 😁
a potem do galerii po mój odłożony sweterek oczojebny :
http://sklep.reporter.com.pl/swetry,reporter-sweter-23-k-19995-118313-p.html
(swoją drogą pocieszyłam się będąc w przymierzalni bo mierzyłam top \"S\" i jest dobry 🤪
Ale żeby tak kolorowo nie było to odcierpiałam na maksa wczorajszy dzień i chyba wszystkie 5 łącznie taki bólem brzucha jakiego nie miałam jeszcze 😠 🥴
dziś jest lepiej 🙂
Ania jesteś nieoceniona jeśli chodzi o listę 🙂

W Krakowie pięęękna pogoda !!!!!

a i odebrałam z poczty .. \"zawiadomienie o zajęciu należności za mandat z 2010\" 😠 😠 😠 😠 😠


Toruń też zachwyca pogodą ;p a sweter - grejt! tylko może nie mój kolor 😉
ja jutro mam też w planie zabrać się za torbę także wasze listy na pewno się przydadzą;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana886 napisał(a):
Jeeestem 😆
Bylam z mloda u lekarza.oskrzela na szczescie czyste.Lekarka jak mnie zobaczyla rzucila: oo pani to do porodu juz sie szykuje, brzuch tak nisko.Wiec odpowiedzialam ze nie wykluczone bo skurcze mnie trzymaja od wczoraj.
Agata no jak oni tak mogli cale miasto pradu pozbawic 😉
Biore sie zaraz za czyszczenie wozka na balkonie bo by obiekl sobie i mam zamiar wyjsc na spacer z Maja bo pogada przepiekna jest dzisiaj 🤪

podziwiam odwagę. ja bym chyba już leżała nieruchomo! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale co Wy mówicie jak Ja jestem jeszcze w czarnej dupie he 🙂 jeszcze tyle rzeczyyy muszę spakować że ho ho 🙂 Ale się nawpier.... Bo inaczej opisać się nie da . . . Na obiad polędwica w sosie pieczeniowyn ziemniaki i ogórek kiszony 2drożdżowki plus sernik i lody 🙂 teraz siedzę w pracy i czekam aż się rozpłyne 🙂 przyszło mi dzisiaj wszystko do łożeczka więc dzisiaj po pracy będzie składane i czeka na kruszynke 🙂 no kurczaki mówię wam, jak nie upc w chusteczkę sobie leci to enea! Wrrr. . . Pół godz. Światła nie było 😞 jestem na jakimś czarnobylu chyba 🙂 ale moja mała cipcia tańczy 🙂 życzę nam wszystkim aby po wyjściu że szpitala była tak piękna pogoda jak dotychczas 🙂 nie musi być lepsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki


Widze że ostro się pakujecie 🙂. Ja jestem u rodziców, mąż mnie odwiózł.
Wczoraj tak mnie Teściowa zdenerwowała że hej...do tej pory mam narwę.

Nie prowadzę już samochodu, bo za bardzo jestem rozkojarzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
adriana886 napisał(a):
Jeeestem 😆
Bylam z mloda u lekarza.oskrzela na szczescie czyste.Lekarka jak mnie zobaczyla rzucila: oo pani to do porodu juz sie szykuje, brzuch tak nisko.Wiec odpowiedzialam ze nie wykluczone bo skurcze mnie trzymaja od wczoraj.
Agata no jak oni tak mogli cale miasto pradu pozbawic 😉
Biore sie zaraz za czyszczenie wozka na balkonie bo by obiekl sobie i mam zamiar wyjsc na spacer z Maja bo pogada przepiekna jest dzisiaj 🤪

podziwiam odwagę. ja bym chyba już leżała nieruchomo! 😲


Ojj uwierz mi ze nie dalabys rady spokojnie lezec 😁 probuje ogarnac zaleglosci jeszcze bo faktycznie obudze sie z reka w nocniku.A do tego wszystkiego jeszcze ta mala psotnisia jest w domu i musze sie nia zajac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
Ada chyba taka pora, moja Hela też wróciła dzisiaj z przedszkola z okropnym kaszlem i chrypą. Teraz ma temperaturę 38. A jeszcze rano nic po niej nie było widać. Jutro murowany lekarz 😠


Ajjj zdrowka dla Helci 😞
Majka kaszle, z nosa woda leci a z oczu lzy ale mowi, ze juz prawie zdrowa jest 😁
Pora albo wirus jakis, przychodnia przezywa oblezenie na maxa 😮 A dodzwonic sie do rejestracji probowalam od 7 do 9 i bez skutku.Dopiero jak Tomek pojechal do przychodni to uadlo mu sie zapisac nas na liste dodatkowa 🤢 na szczescie szybko poszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana886 napisał(a):
atomota napisał(a):
Olu zawsze sobie powtarzam, że każdy ma taką teściową na jaką sobie zasłużył 😁, więc ja musiałam być niegrzeczna 😁.

a czym ci tak tesciowa zalazla pod skore?



Adrianna kazała mi się tłumaczyć dlaczego mam dwu członowe nazwisko i kiedy zmienię na jedno (jej) 😁, a zaraz potem że chce wracać do pracy powinnam się zająć dzieckiem i że ona mi nie pomoże niech moja mama mi pomaga....
Wkurzyła mnie tylko booo...ja doskonale wiedziałam że nie mogę liczyć na jej pomoc w tym ani w innym wymiarze i wcale na nią nie liczyłam 🤪, ale oczywiście musiała to powiedzieć publicznie abym się czasem nie łudziła 😁.
Chyba wezmę przykład z Magdy, na 3 tygodnie po powrocie z szpitala zabarykaduje się z domu i nikogo nie wpuszczam 😁.
A dziś przez tą akcje, zjee**** babkę chodzącą po domach i niby sprzedająca misie dla biednych dzieci 😁. Aż mi powiedziała że nie mam serca, a ja nie chciałam misia odblaskowego tylko od niej nr konta 😁.

Adrianna jak tam Twój brzuszek? nadal skurcze trzymają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też muszę wziąć się za pakowanie i prasowanie 😠 prania które zrobiłam ze 2 tyg temu 😁

A i wiecie co? Miałam ostatnio taką myśl odkrywczą 🙂 że z tym sikaniem w nocy to jest tak, że natura tak nam to zorganizowała żeby nas przygotować do wstawania w nocy do Maluchów 😁 😁 😁 hehehe no bo też gdzieś 2-3 razy trza będzie ściągnąć dupsko z łoża 🤪

Ja Teściową mam do rany przyłóż i dzieci sióstr Mojego ona niańczyła jak one chciały wrócić do pracy.... tylko jest jeden mały kłopot :/ jest w Warszawie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Teściowa też jest okej 🙂 wiadomo jak to teściowa czasami nas drażni ale rzadko 😜
właśnie złożyłam z Kubą łóżeczko i całe gotowe czeka na Larise 🙂 ... wkurwiłam się bo urząd celny przejął Mój bujaczek ;(
Teraz siedzę i prasuje ostatnie rzeczy malutkiej 🙂 a Kuba wierci w łazience po nocach bo ostatnio po nocach łaził i nie zapalił światła nadepnął sobie na kapcia i wpadł w lustro hehe no i pękło 😜
Dzisiaj znajomi ze szkoły mówili, że chyba na święta już będę bawiła bo mam nisko brzuch a Ja nawet tego nie widzę 😮 może lekko odczuwam bo muszę siedzieć rozkrakiem hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej a jeszcze jedno . Jest teraz ciagle 8 stopni więc ze szpitala ubieramy jak ?
Bo Ja tak myślałam : body na dł. rekaw,pajac,skarpetki,bluze ze spodniami tzw.okrycie wierzchnie,kombinezon,czapka cieniutka + cieplejsza na dwor,kapturek i kocyk i hop siup do domu nie ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko na cebulkę ubierasz 😁.

Ja zakładam śpioszki body czapeczka i na to takiego misia ciepłego 🙂. Obtule Dzidzie kocykiem i myślę że wystarczy.

Jak chcesz tą bluzę ze spodniami to wybierz takie ubranka które się łatwo zakłada, bo na samym początku to można mieć kłopoty z ubieraniem gdy Dzidzia nie ma sztywnej główki i kręgosłupa.

Gdzieś czytałam że noworodka ubiera się tak jak my się ubieramy plus jedna warstwa więcej 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

mam dziś dyżur przy dziecku, rzypie okropnie, ale nie ma teraz temperatury więc to chyba zwykłe podziębienie. We środę była z przedszkolem na spacerze wkoło jeziora i miała mokre nogi, tak myślałam że cos się z tego wykluje 😠
Z samego rana piekę dla niej na zamówienie naleśniki z nutellą, potem będzie zupa ogórkowa też zgodnie z życzeniem 🙂
No i będziemy robic kruche ciasteczka, które Helenka sama będzie wycinać, lukrować i ozdabiać kolorową posypką. Także całe południe zapowiada się w kuchni, ale bynajmniej mała nie będzie się nudzić.

Wieczorem mają nam przywieźć meble do pokoju malutkiej, zamówione miesiąc temu - więc i tak tak długo nie czekaliśmy.
T bedzie skręcał po nocy bo nie dam mu spokoju 😁

A jak tam u Was plany na dzisiejszy dzionek?
Pogoda na pewno dopisze, bo już pieknie świeci słońce. To mnie cieszy, bo działka jeszcze cała oblodzona 😮



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja maluszka ubiorę w body, rajstopki, spodenki, bluza, kurteczka, czapeczka, rękawiczki no i buciki 😁 chyba że będzie bardzo zimno to kombinezon.

A buciki wyglądają tak tylko są różowe 🤪


No i również okryje kocykiem, lub tym przykryciem do nosidełka, zależy jak będę wynosić małą ze szpitala.

Agnieszko to córcia napewno nie będzie się dzisiaj nudzić no, a mama tym bardziej. 😁

U mnie dzisiaj też ładna pogoda, ale nie wyspałam się, więc poleniuchuję sobie w łóżku.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...