Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien tesciowej 🤪 haha i moje imieniny
a wlasnie z rana zastanawialam sie jaka ja bede kiedy tesciowa 😜 oczywiscie nic nie wymyslilam
Mai w nocy sie troche pogorszylo 😞 wiec znowu z nia spalam co by nie stawac co chwile.Ale z rana zaliczylysmy juz spacerek do sklepu a popoludniu moze pojdziemy tez na jakies krotkie wietrzenie.
Ola buciki slodziutkie, mala pewnie bedzie w nich uroczo wygladac 😁
Ja juz nie pamietam co spakowalam dla malce na wyjscie ze szpitala, mysle ze body na krotki rekaw, skietki, dresik i na to kominezon cienszy badz grubszy zalezy od aury.
Zwariuje zaraz z tym brzuchem 😠


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada najlepszego 🙂
Powiem Ci że mnie też trochę ten brzuch złości 😠 bo boli nie wiedzieć dlaczego i ogranicza mnie ruchowo 😠 w nocy przekręcanie to na prawdę nieprzyjemny proces.. i nie wiem czy to faktycznie "rozciąganie" bebechów w srodku czy co.. tydzień temu lekarz mówił, że wszystko ok. W sumie nie panikuję ani jak na razie nie martwię się zbytnio, tylko stękam sobie to mi lepiej 🙂 ale tak z drugiej strony może nie powinno tak boleć. Z kolei po trochu wiążę to z jelitowymi sprawami bo ta sprawa kupy 🙂 także jest jak sinusoida...albo nic, przez kilka dni a potem na raty 5 razy dziennie i ból brzucha.. może to to 😮 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana w takim razie wszystkiego co najlepsze! 😘
Ja jeszcze "teściowej" nie mam.. No chyba, że taka jeszcze "niedoszła" , dlatego składać jej życzeń na pewno nie będę 😁
Dziewczyny ja też mam bóle brzucha, lekarz kazał brać mi magnez 3 razy dziennie, ale to nic nie daje. 😠 Ja to się trochę martwie, bo mam zbyt dojrzałe łożysko, no a na ostatniej wizycie USG mi nie zrobił.. 🤔 Co ranek jak się budzę to mam dość silny ból brzucha, może to są te bóle przepowiadające? 🤔 Z tego co wiem to występują one nawet pare tygodni przed porodem.. Dobrze, że teraz wizyte u gin mam już 13 to zobacze co powie. A co do załatwiania się to ja już przywykłam do "kupki" raz na tydzień 🤢 i choćbym nie wiem co jadła i tak mnie nie chce pogonić do toalety.. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana najlepszego, szybkiego bezbolesnego porodu Ci życzę 😘
Ja teściowej kupiłam storczyka, dobrze z nią żyje więc nie mam co narzekać.

Byłam z małym u lekarza wyrżną ostatnio orła i ma sine ucho więc chciałam zobaczyć czy napewno wszystko z nim dobrze, a na dodatek smarka mi się jak nie wiem co.... Lekarka i położna mnie dopadły i już myślały że ja się rozpakowywać będę bo wg nich wyglądam na dojrzałą ciążę........

Byliśmy dziś też na ostatnich zakupach i stwierdzam że mam już wszystko tylko jeszcze jeden kurier musi przyjechać. Dzisiaj przyjechał wózeczek i stwierdzam że jest super mały sobie w nim leżakuje i mówi "dzidzi i mój" do prowadzenia jest extra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju a Ja juz mysle o bog wie czym :P
No to jak ma dzisiaj urodziny to w takim razie tez życzę jej wszystkiego co najlepsze,zeby roziazanie przebieglo szybko oraz bezboleśnie i szczęsliwie 🙂
Mowie do Kuby Ty chyba jedna nasza rodzi . A Kuba na to : no co Ty ? to wez jej powiedz,ze musi czekac do 17 heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Jeju a Ja juz mysle o bog wie czym :P
No to jak ma dzisiaj urodziny to w takim razie tez życzę jej wszystkiego co najlepsze,zeby roziazanie przebieglo szybko oraz bezboleśnie i szczęsliwie 🙂
Mowie do Kuby Ty chyba jedna nasza rodzi . A Kuba na to : no co Ty ? to wez jej powiedz,ze musi czekac do 17 heheh 😁


Wiecie że z tym macierzyńskim i 17tym to nic pewnego ? żądnej oficjalnej uchwały jeszcze nie ma ani żadnej decyzji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zjadłam 2 michy popcornu + kanapka z nutellą i zaraz jeszcze podjem więc tez jestem pełna 🙂 ale nigdy nie do konca 😁
Ja w swoją zimówkę się nie mieszczę w 2 druga stara tez juz nie za bardzo wziełam od Mamy płaszczyk wiosenny ale ciepły i dzisiaj tez juz ledwo sie zapinałam a jak zjadłam obiad to w ogóle nie mogłam tzn. mogłam ale ciasno było . ;/
Wiecie tak czytałam o tych podkładach poporodowych .... ma któraś z was firmę hartman albo absorgyn ? Bo nie wiem :
a - które lepsze
b - jaki rozmiar
c - i w ogóle nie wiem nic :P bo gin. powiedziała,ze najlepiej mieć podkłady jak jej powiedziałam, że nie chce to powiedziała a co pewnie Pani chce jak wszystkie always night hehe 🙂 jakby czytała mi w głowie 🙂 ... no i jeszcze muszę kupić majtki siateczkowe bo kupiłam ale raz, że za mało bo tylko 5 bo to chyba mało tak ? a dwa, że nie siateczkowe tylko takie jak czepek u kucharek na głowie a one ponoc sa do dupy :P a w sumie do czego maja byc he 🙂
Moje dziecko chyba będzie dobra bokserka bo takie podżebrowe mi ciagle wali,ze nie mam pytan 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko ja tych siatkowych nie kupuję- na liście widniejącej na stronie szpitala nie widnieje taki zapis, więc myśle że wystarczą bawełniane.
W zasadzie to tam też nie ma na liście podkładów...więc dają swoje? zapakowałam jedną paczkę 3 mam w domu (mąż dowiezie jak będzie trzeba), ale myślę że jak nie ma to szpital daje swoje.

Musze dokupić poszewkę do jaśka, podobno trzeba wziąć podusię, która przydaje się przy karmieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na Moim beznadziejnym szpitalu tzn. na jego beznadziejnej str. interenetowej nie ma NIC 😮 wysłałam do nich e-mail tez NIC 🤪 ale Moja Gin. powiedziała,ze daja tylko koszule do rodzenia hahahhahahahah ... i mówiła, zebym lepiej kupiła ta siate na dupsko 😠 czyli jak bede miała bawełne to mnie zjebie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ciesz się z koszuli, bo u mnie trzeba mieć swoją.
Jak trzeba to trzeba.

Patrzyłam na marcówki 7 na 22 rozpakowane 😁 czyli 1/3 😁

Tylko my się tak ładnie trzymamy w pełnym składzie 🙂
Jestem z nas dumna 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do okryć wierzchnich to mieszczę się jeszcze i w płaszczyk zimowy i w wiosenny no i w kurtkę zimowa również, więc mam nadzieję ze nie będę musiała kupować już nic większego. Ja podkładow nie biorę tylko podpaski położna mi nic nie mówiła ze muszą być podkłady. Agata dobrze ze chociaż koszule do porodu w twoim szpitalu daja. Bo w moim to swoją jakąś starą trzeba mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Ja zjadłam 2 michy popcornu + kanapka z nutellą i zaraz jeszcze podjem więc tez jestem pełna 🙂 ale nigdy nie do konca 😁
Ja w swoją zimówkę się nie mieszczę w 2 druga stara tez juz nie za bardzo wziełam od Mamy płaszczyk wiosenny ale ciepły i dzisiaj tez juz ledwo sie zapinałam a jak zjadłam obiad to w ogóle nie mogłam tzn. mogłam ale ciasno było . ;/
Wiecie tak czytałam o tych podkładach poporodowych .... ma któraś z was firmę hartman albo absorgyn ? Bo nie wiem :
a - które lepsze
b - jaki rozmiar
c - i w ogóle nie wiem nic :P bo gin. powiedziała,ze najlepiej mieć podkłady jak jej powiedziałam, że nie chce to powiedziała a co pewnie Pani chce jak wszystkie always night hehe 🙂 jakby czytała mi w głowie 🙂 ... no i jeszcze muszę kupić majtki siateczkowe bo kupiłam ale raz, że za mało bo tylko 5 bo to chyba mało tak ? a dwa, że nie siateczkowe tylko takie jak czepek u kucharek na głowie a one ponoc sa do dupy :P a w sumie do czego maja byc he 🙂
Moje dziecko chyba będzie dobra bokserka bo takie podżebrowe mi ciagle wali,ze nie mam pytan 🙃

😮 😮 Boże jak Ci dobrze, że nie masz zgagi.. ja to ledwo co zjem na wieczór cokolwiek i już mi ognisko się rozpala w przełyku 😮 a po takiej mieszance jaką wymieniłaś to chyba bym umarła 🤔
To może razem z moim na jakieś bokserskie zawody pojadą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...