Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oliczeko napisał(a):
Właśnie dziewczyny napiszcie co spakowałyście do szpitala, dla siebie i dla dziecka...


myślę, że najlepiej zorientować się w szpitalu w którym będzie się rodzić, bo niektóre zapewniają wszystko od A do Z, a w innych nawet podkłady na łóżko musisz sobie sama przynieść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Usmiechnieta napisał(a):
marcysia86 napisał(a):
kochane ostatni raz pytam o wózek 🙂
doradźcie plisssss 😘 ☺️
http://allegro.pl/wozek-bebetto-nico-plus-nowosc-super-gratisy-hit-i3095311770.html

http://allegro.pl/listing.php/search?string=retrus+fire&category=82610&country=1

http://allegro.pl/espiro-gtx-wozek-2w1-najtaniej-kolor-purple-i3143784595.html


ja ostatnio obczajałam nico plus w sklepie i niestety beznadziejnie się składa 🤨 choć bardzo mi się podobał, bo ma dużą, ładnie osłoniętą spacerówkę i ogólnie jest śliczny ☺️ ale z mężem go odrzuciliśmy, bo niestety to składanie jest fatalne - trzeba odpowiednio ustawić przednie koła, bo inaczej wogóle się nie złoży, a wcale to nie jest takie proste 😮
w podobnej cenie jest babydesign lupo i jest o niebo lepszy. My wachamy się między nim a babyactive elipso


My kupilismy wlasnie Babyactive Elipso 🙂


mi bardzo się podoba i jest dość lekki, tylko w sklepie trafiliśmy na model w którym przy składaniu zacinał się jakiś plastik i trochę mnie to zniechęciło, ale myślę że to tylko kwestia wadliwego egzemplarza. Ma bardzo dobre opinie, ale trochę węższą gondole i mniejszą spacerówkę niż lupo..... ehhh.... marcysia chyba będziemy nosić nasze brzdące na rękach jak tak dalej pójdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kupiliśmy wózek Coneco Mustang. Jakos się zbytnio nie rozglądałam za droższymi bo wiedziałam że będe miała problem z wyborem. A tak kupiłam, złożylam i czeka 🙂

My pokoju dla dziecka narazie nie urządzamy. Czekamy na mieszkanie które mamy dostać z armii 🙂( mój mąż jest oficerem). W ciągu 2 lat mamy dostać, więc nie opłaca nam sie nic robić teraz. Akurat mały podrośnie to wtedy już mu się zrobi jakiś konkretny pokój 🙂
A teraz wszystko stoi w naszej sypialni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wróciłam od położnej, dzisiaj jakaś inna była zamiast mojej.
Spytałam o te bólach w pachwinach, to też powiedziała, że to więzadła macicy i na tym etapie ciąży to normalne.
Brzuch ma 38 cm czyli prawidłowo. Mocz ok. Serducho bije małej mocno 🤪 i jest główką do dołu 🤪także kamień z serca. Mam liczyć ruchy: 10 na dzień ma być.
Pisałam Wam wcześniej, że tak mnie stopy swędzą w nocy i ostatnim razem pobrała mi krew. I jak by było coś nie tak, to miała dzwonić. A ta dzisiaj otwiera moją kartę w komputerze, a tam na czerwono wyniki mojej krwi! Płytki krwi poniżej 121. Coś mi tłumaczyła o krzepliwości krwi itd, ale sama za dużo nie wiedziała, bo jeszcze sprawdzała w kompie czy przy tym poziomie trzeba pobrać ponownie krew. I jak się okazało trzeba. Czy mogę przenosić ze względu na te przeciwciała anty m też nie umiała mi powiedzieć, tylko kazała mi zamiast za 2 tyg, to umówić się za tydzień do mojej położnej bo już będzie 😮 i z nią o tym wszystkim gadać. No ręce opadają.

Czy któraś z Was, coś wie na temat tych płytek i ich poziomu? Dla dziecka to nic nie znaczy, ale dla mnie tak- tak mi powiedziała. Ale nic konkretnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, Babeczki kochane, ale dałyście czadu, ledwo nadrobiłam zaległości w czytaniu postów 🤪
Ja od piątku miałam gości - rodzice i siostra z mężem i córcią. Siostra pojechała wczoraj z samego rana, mój mężulek kochany niestety też (na tygodniowe szkolenie na drugi koniec Polski 😞), więc moi wspaniali rodzice zostali ze mną do dziś. Pojechali już prawie godzinę temu, a ja jeszcze popłakuję... To prawda, że rodziców docenia się najbardziej, gdy samemu ma się zostać rodzicem... Moi mieszkają od nas 200 km, więc widujemy się dość rzadko. Na szczęście, nasyciłam się nimi na tyle, na ile było to możliwe 🙂 Mam nadzieję, że Jaś będzie czuł miłość moją i mojego mężusia tak mocno, jak ja czuję miłość moich rodziców. To dzięki nim zrozumiałam kiedyś, czym jest miłość bezwarunkowa. Eh, znowu beczę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia, niestety nic nie wiem na temat tych płytek krwi 😞 Mam jednak nadzieję, że Twoja położna uspokoi wszelkie obawy i okaże się, że wystarczą jakieś witaminy, ewentualnie lekkie leki.

Malinka, jeśli dobrze pamiętam, to Ty pisałaś o drętwieniu palców i ręki? Ja chyba zwariuję do porodu od tego drętwienia, jeść ledwo mogę, bo jestem praworęczna, a palce prawej ręki właśnie tak mi drętwieją, że często nie mogę utrzymać widelca, czy łyżki. Nawet jak kroję sobie jakieś warzywka czy pieczywo, to nóż ledwo trzymam 😠 Na szczęście to moja jedyna dolegliwość w ciąży.

I strasznie mi przykro, że tyle z Was Kochane się rozchorowało na różne sposoby 😞 Wracajcie szybko do zdrówka, zwłaszcza Ty Rudziecu mój, bo Ciebie chyba najgorsze świństwo dopadło 😞 Ja jak na razie, odpukać, jestem zdrowa jak ryba i od 10 tygodnia nawet kataru nie miałam.

Karolinko, ja miałam właśnie taki ból w sobotę wieczorem. I tak sobie myślę, że to po prostu:
1) Miednica się rozszerza, szykując się na poród i stąd ten ból, a dodatkowo
2) ja trochę przegięłam tego dnia z aktywnością fizyczną, w nocy jeszcze czułam ból, a rano jak ręką odjął 🙂

Gawinko, sto lat, sto lat!!! Spełnienia wszelkich marzeń i porodu szybkiego i przyjemnego jak strzelanie korkiem z szampana 😉 😘

My w pokoju u Jasia nie mamy nic dziecięcego poza łóżeczkiem 😜 Jest nasze biurko, regał z książkami i sekretarzyk/komoda z rzeczami dla Małego. Gdy będzie starszy, np. 1,5-2 lata, wtedy zrobimy mu typowo dziecięcy pokój.

Nie wiem, czy wszystko nadgoniłam, na wszystko odpowiedziałam, czy czegoś nie pominęłam lub nie przekręciłam, ale co tam, w ciąży jestem to mi wolno 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Usmiechnieta napisał(a):
oliczeko napisał(a):
hejka, hejka!!
jak sie spało?? Ja dziś o dziwo nie byłam w nocy w kibelku na siusiu 🙂 i przespałam całą noc 🙂
Dziś mam wychodne 🙂 Najpierw idziemy do męża na mecz piłki ręcznej, a poźniej gdzieś na piwko ze znajomymi. Na pewno wybierzemy lokal gdzie można dobrze zjeść bo jestem wielkim łakomczuchem a ja nie wytrzymam kilku godzin bez jedzonka 🙂 oni będa pili piwko to i ja muszę mieć jakąś przyjemność. Dobrze że będę miała towarzyszkę w 25tc 🙂

W nocy jak się przeciągam ciągle łapią mnie te skurcze w nogach ( łydki i uda) w szczególności jak napinam mięśnie 😞 Któraś ma coś takiego?

oliczeko ja miałam straszne skurcze, a teraz mam sporadyczne, bo lekarz kazał mi brać MagneB6 2 razy dziennie, a jakby kurcze nie ustępowaly to nawet 3x na dobę. Bardzo pomaga!!!!


Z tego co ja wiem to wit B6 przepala pokarm i bierze się ją jeśli nie chce się karmić piersią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś byłam u mamuśki mojej...a tam u brata w pokoju stoi TAKO LARET imitacja lnu.i pojeździłam sobie nim po pokoju 🙂
pisałam już wam,że to był mój faworyt ☺️
ale jak mój brat oznajmił,że kupuje tako laret to się trochę załamałam i byłam zmuszona szukać innego 😞
ale jak dziś byłam w domku to był mój brat i sam zaproponował,że jeśli już od początku mi się podobał to mam sobie też kupić...że mieszkamy od siebie kawałek więc możemy mieć takie same modele 😉
i chyba zapoluję na mojego LARETA ☺️

TU też jakaś mamusia pisała,że kupi Lareta ale nie pamiętam już kto to pisał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
totylkoja8 napisał(a):
Marcysiu, ja mam właśnie Lareta imitację lnu szary 🙂 I powiem mało skromnie - jest doskonały 😎


a kupowałaś z netu,czy ze sklepu ?


Ze sklepu Pati i Maks. Bez fotelika 1424 zł, z fotelikiem ok 1615 zł. Fotelik pożyczą nam znajomi, którzy tez mają Lareta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
dziś byłam u mamuśki mojej...a tam u brata w pokoju stoi TAKO LARET imitacja lnu.i pojeździłam sobie nim po pokoju 🙂
pisałam już wam,że to był mój faworyt ☺️
ale jak mój brat oznajmił,że kupuje tako laret to się trochę załamałam i byłam zmuszona szukać innego 😞
ale jak dziś byłam w domku to był mój brat i sam zaproponował,że jeśli już od początku mi się podobał to mam sobie też kupić...że mieszkamy od siebie kawałek więc możemy mieć takie same modele 😉
i chyba zapoluję na mojego LARETA ☺️

TU też jakaś mamusia pisała,że kupi Lareta ale nie pamiętam już kto to pisał 😮


Marcysiu a jakie to ma znaczenie ze Twoj brat ma taki sam wozek jaki Ty chcesz...on ma sie Tobie podobac i Wam ma odpowiadac 😉 wiesz ile takich samych wozkow widze codziennie na ulicy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
No i wróciłam od położnej, dzisiaj jakaś inna była zamiast mojej.
Spytałam o te bólach w pachwinach, to też powiedziała, że to więzadła macicy i na tym etapie ciąży to normalne.
Brzuch ma 38 cm czyli prawidłowo. Mocz ok. Serducho bije małej mocno 🤪 i jest główką do dołu 🤪także kamień z serca. Mam liczyć ruchy: 10 na dzień ma być.
Pisałam Wam wcześniej, że tak mnie stopy swędzą w nocy i ostatnim razem pobrała mi krew. I jak by było coś nie tak, to miała dzwonić. A ta dzisiaj otwiera moją kartę w komputerze, a tam na czerwono wyniki mojej krwi! Płytki krwi poniżej 121. Coś mi tłumaczyła o krzepliwości krwi itd, ale sama za dużo nie wiedziała, bo jeszcze sprawdzała w kompie czy przy tym poziomie trzeba pobrać ponownie krew. I jak się okazało trzeba. Czy mogę przenosić ze względu na te przeciwciała anty m też nie umiała mi powiedzieć, tylko kazała mi zamiast za 2 tyg, to umówić się za tydzień do mojej położnej bo już będzie 😮 i z nią o tym wszystkim gadać. No ręce opadają.

Czy któraś z Was, coś wie na temat tych płytek i ich poziomu? Dla dziecka to nic nie znaczy, ale dla mnie tak- tak mi powiedziała. Ale nic konkretnie.


Powiem szczerze ze kiedys przy okazji mojej anemii wyszlo mi ze mam malo plytek i tez powtórzyli badanie i bylo wszystko ok. wiec u mnie byla to zwykla pomylka...nie martw sie bedzie dobrze..jak bedzie Twoja polozna wszystkiego sie dowiesz ..zrobisz kolejne badanie i wszystko sie okaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda .dzis nawet zmierzylismy winde czy ta pchelka nam sie zmiesci..i spokojnie 😉
zamowilismy wozek ale uwaga moj maz wybral kolor a ja nie wiem jaki!!! moge przezyc szok ale..co ma byc to bedzie 😜 😉
A Tobie Usmiechnieta?? ktory wpadl w oko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem padnięta i mimo że nic oprócz obiadu i prasowania nie zorbiłam to już padam na pysk, przepraszam za wyrażenie.
Byłam z mężem na małych zakupach typu spożywka, bo jakoś w weekend nie było czasu. I normlanie tak się zmęczyłam i upociłam ale wiecie ni ebyłam grubo ubrana ale aż źle się czułam z tego powodu i po powrocie do domu mąż co prawda wyciągnął mnie na spacer po wsi, ale jak tylko wróciliśmy do domu to odrazu brałam prysznic. Czy też tak macie że się mocno pocicie?
Do tego chodziłam po tych marketach jak taki pingwin i chyba wszyscy się na mnie patrzyli bo czułam sama że się tak bujam prawo-lewo 😞
A stopy teraz mnie tak pieką od spodu jakbym znowu była na tańcach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malina101 napisał(a):
Ale jestem padnięta i mimo że nic oprócz obiadu i prasowania nie zorbiłam to już padam na pysk, przepraszam za wyrażenie.
Byłam z mężem na małych zakupach typu spożywka, bo jakoś w weekend nie było czasu. I normlanie tak się zmęczyłam i upociłam ale wiecie ni ebyłam grubo ubrana ale aż źle się czułam z tego powodu i po powrocie do domu mąż co prawda wyciągnął mnie na spacer po wsi, ale jak tylko wróciliśmy do domu to odrazu brałam prysznic. Czy też tak macie że się mocno pocicie?
Do tego chodziłam po tych marketach jak taki pingwin i chyba wszyscy się na mnie patrzyli bo czułam sama że się tak bujam prawo-lewo 😞
A stopy teraz mnie tak pieką od spodu jakbym znowu była na tańcach.


Pingwiny sa fajne 😁 😁 😁...ja to sie poce strasznie w nocy ale moze dlatego ze maz mnie grzeje jak kaloryfer...a ogolnie to zmarzluch ze mnie wiec mi to zawsze zimno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
No i wróciłam od położnej, dzisiaj jakaś inna była zamiast mojej.
Spytałam o te bólach w pachwinach, to też powiedziała, że to więzadła macicy i na tym etapie ciąży to normalne.
Brzuch ma 38 cm czyli prawidłowo. Mocz ok. Serducho bije małej mocno 🤪 i jest główką do dołu 🤪także kamień z serca. Mam liczyć ruchy: 10 na dzień ma być.
Pisałam Wam wcześniej, że tak mnie stopy swędzą w nocy i ostatnim razem pobrała mi krew. I jak by było coś nie tak, to miała dzwonić. A ta dzisiaj otwiera moją kartę w komputerze, a tam na czerwono wyniki mojej krwi! Płytki krwi poniżej 121. Coś mi tłumaczyła o krzepliwości krwi itd, ale sama za dużo nie wiedziała, bo jeszcze sprawdzała w kompie czy przy tym poziomie trzeba pobrać ponownie krew. I jak się okazało trzeba. Czy mogę przenosić ze względu na te przeciwciała anty m też nie umiała mi powiedzieć, tylko kazała mi zamiast za 2 tyg, to umówić się za tydzień do mojej położnej bo już będzie 😮 i z nią o tym wszystkim gadać. No ręce opadają.

Czy któraś z Was, coś wie na temat tych płytek i ich poziomu? Dla dziecka to nic nie znaczy, ale dla mnie tak- tak mi powiedziała. Ale nic konkretnie.


płytki krwi są potrzebne do utworzenia pierwotnego skrzepu w przypadku rany - takiego pierwszego, który zapobiega wylewaniu się krwi z żyły. Jeśli ich ilość jest za mała to może być kilka przyczyn: 1. Źle pobrana lub oznaczona krew (zdaża się często, dlatego warto powtórzyć), 2. Brało się aspirynę (trzeba odstawić 2 tygodnie przed porodem) 3. Organizm produkuje ich za mało i trzeba ich liczbę farmakologicznie zwiększyć. Jeśli ma się bardzo mało płytek, to szczególnie w przypadku cesarki jest zagrożenie dużej utraty krwi przez kobietę, dlatego lepiej badanie powtórzyć i się nie martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Usmiechnieta napisał(a):
oliczeko napisał(a):
hejka, hejka!!
jak sie spało?? Ja dziś o dziwo nie byłam w nocy w kibelku na siusiu 🙂 i przespałam całą noc 🙂
Dziś mam wychodne 🙂 Najpierw idziemy do męża na mecz piłki ręcznej, a poźniej gdzieś na piwko ze znajomymi. Na pewno wybierzemy lokal gdzie można dobrze zjeść bo jestem wielkim łakomczuchem a ja nie wytrzymam kilku godzin bez jedzonka 🙂 oni będa pili piwko to i ja muszę mieć jakąś przyjemność. Dobrze że będę miała towarzyszkę w 25tc 🙂

W nocy jak się przeciągam ciągle łapią mnie te skurcze w nogach ( łydki i uda) w szczególności jak napinam mięśnie 😞 Któraś ma coś takiego?

oliczeko ja miałam straszne skurcze, a teraz mam sporadyczne, bo lekarz kazał mi brać MagneB6 2 razy dziennie, a jakby kurcze nie ustępowaly to nawet 3x na dobę. Bardzo pomaga!!!!


Z tego co ja wiem to wit B6 przepala pokarm i bierze się ją jeśli nie chce się karmić piersią...


Nie żartuj! Na prawdę? Ja w aptece prosiłam o taki magnez, który można brać w ciąży i ten mi dała 😮 muszę o tej B6 koniecznie poczytać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
To prawda .dzis nawet zmierzylismy winde czy ta pchelka nam sie zmiesci..i spokojnie 😉
zamowilismy wozek ale uwaga moj maz wybral kolor a ja nie wiem jaki!!! moge przezyc szok ale..co ma byc to bedzie 😜 😉
A Tobie Usmiechnieta?? ktory wpadl w oko??

myślałam o którymś z serii jeans albo cookie, mint, biscuit, a w sklepie oglądałam czerwono- granatowy, ale nie widzę go w ulotce 🤔 chciałam taki uniwersalny, bo na jednym maluszku nie chcieliśmy poprzestać, a nie wiadomo czy następny nie będzie chłopak:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Usmiechnieta napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
To prawda .dzis nawet zmierzylismy winde czy ta pchelka nam sie zmiesci..i spokojnie 😉
zamowilismy wozek ale uwaga moj maz wybral kolor a ja nie wiem jaki!!! moge przezyc szok ale..co ma byc to bedzie 😜 😉
A Tobie Usmiechnieta?? ktory wpadl w oko??

myślałam o którymś z serii jeans albo cookie, mint, biscuit, a w sklepie oglądałam czerwono- granatowy, ale nie widzę go w ulotce 🤔 chciałam taki uniwersalny, bo na jednym maluszku nie chcieliśmy poprzestać, a nie wiadomo czy następny nie będzie chłopak:-)


No my juz na samym koncu mielismy 2 faworytow..mint i jelly ale co ten moj Trolek 😜zamowil to sie dowiem dopiero za 2 tygodnie
o czerwono granatowy by sie mezowi podobal bo chcial czerwony ale w ulotce jest czerwony dol i ciemno szara gora taki na lato ciemny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój lekarz kazał mi brać magnez z witaminą b6 i farmaceuta spytał czy jestem w ciąży i dała mi właśnie MAGNEB6. Z tego co mi wiadomo B6 powoduje lepsze przyswajanie magnezu.

oto opis działania:
Preparat przeciwstresowy, uzupełniający niedobór magnezu w ogranizmie. Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek; zmniejsza pobudliwość i skurcze mięśniowe. Witamina B6 (pirydoksyna) zwiększa syntezę GABA, który pełni funkcję neuroprzekaźnika w organizmie, oraz ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Dzięki synergicznemu działaniu obu składników preparat usuwa stany niepokoju o podłożu psychicznym lub somatycznym, nie upośledzając zdolności uczenia się i koncentracji. Zapobiega także stresom, bólom i zawrotom głowy.

Dla kogo witamina B6?

Ze względu na role, które pełni witamina B6 w organizmie, jest ona niezbędna praktycznie na każdym etapie życia. Zdarzają się jednak grupy osób, które mogą charakteryzować się zwiększonym zapotrzebowaniem na tę witaminę. Na pewno są to osoby młode – zarówno dzieci, jak też młodzież szkolna – głównie ze względu na rozwój organizmu oraz zwiększoną koncentrację umysłową w trakcie nauki. Dodatkowo suplementować witaminę B6 powinny również kobiety w ciąży oraz podczas terapii hormonalnej – ma to związek z poziomem hormonów w organizmie. Także osoby dziedzicznie narażone na astygmatyzm powinny zwracać uwagę na właściwą podaż witamin.

Poza tym nigdzie nei przeczytalam nic na temat przeciwskazań dl akobiet w ciąży. Więcej informacji na wikipedii 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Usmiechnieta napisał(a):
BettyPe napisał(a):
Usmiechnieta napisał(a):
oliczeko napisał(a):
hejka, hejka!!
jak sie spało?? Ja dziś o dziwo nie byłam w nocy w kibelku na siusiu 🙂 i przespałam całą noc 🙂
Dziś mam wychodne 🙂 Najpierw idziemy do męża na mecz piłki ręcznej, a poźniej gdzieś na piwko ze znajomymi. Na pewno wybierzemy lokal gdzie można dobrze zjeść bo jestem wielkim łakomczuchem a ja nie wytrzymam kilku godzin bez jedzonka 🙂 oni będa pili piwko to i ja muszę mieć jakąś przyjemność. Dobrze że będę miała towarzyszkę w 25tc 🙂

W nocy jak się przeciągam ciągle łapią mnie te skurcze w nogach ( łydki i uda) w szczególności jak napinam mięśnie 😞 Któraś ma coś takiego?

oliczeko ja miałam straszne skurcze, a teraz mam sporadyczne, bo lekarz kazał mi brać MagneB6 2 razy dziennie, a jakby kurcze nie ustępowaly to nawet 3x na dobę. Bardzo pomaga!!!!


Z tego co ja wiem to wit B6 przepala pokarm i bierze się ją jeśli nie chce się karmić piersią...


Nie żartuj! Na prawdę? Ja w aptece prosiłam o taki magnez, który można brać w ciąży i ten mi dała 😮 muszę o tej B6 koniecznie poczytać....


Na ostatnim spotkaniu położna o tym wspominała, że jesli magnez to bez wit B6, popytaj ginekologa albo położnej, nie chcę Cie wprowadzać w błąd, takie info dostałam od połoznej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...