Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej FIJOLEK,ja mam tak codziennie! nieważne czy ide spać o 21,22czy 23 godz,zawsze jest to samo.leże i patrze w telewizor z przerwami na wizyte w toalecie.czuje sie świetnie,ale te nocki sa straszne. jednego razu skusiłam sie na pizze wieczorem to juz wogole cala noc z glowy, juz nie robie tej glupoty i nie jem na noc.nawet jak jestem zmeczona,kłade sie do łużka i nie moge spać, dziwna dolegliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
a w ogole chcialam sie wyzalic ze mam fatalna noc za soba.. nie wiem co sie dzialo, ale nie moglam spac. 😞 do 3 przewalalam sie z boku na bok, zgaga mi dokuczala delikatnie. ale najgorsze jest to ze nie moglam zasnac. a rano do pracy.. masakrycznie sie czuje 😞 w koncu poszlam pod prysznic - o 4 🙂 i po tym udalo sie zasnac.. nie wiem co sie zadzialo. dzis mam oczy na zapałki. ledwo moge zebrac mysli.. chyba wybiore wczesniejs ie do domku.. aaa spac. ide po kawe.
czy Wam zdarzaja sie bezsenne noce? bo ja zazwyczaj dotykam poduszki i spie.


Doskonale cię rozumiem, ja raz też miałam taką noc, od 3 nie spałam a o 4 już wstałam i do 23 nie zasnęłam, cały dzień nawet oczy mi się nie zamknęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie 🙂
Tak podglądam was od dłuższego czasu i czytam wasze posty 🙂 jestem w 21 tyg ciąży lada chwila 22 tydzień 🙂 termin na 22 czerwca. Spodziewamy się dziewczynki 🙂 jestem z tego powodu prze szczęśliwa 🙂 będzie ZUZIA 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Natomiast chciała bym zapytać was kochane bo widzę namiętne poruszenie na temat książki 50 twarzy Greya czy macie jakiś link na ściągnięcie choć kawałeczka tej książki bo chciałabym przeczytać aby sprawdzić czy przypadnie mi do gustu i udać sie po nią do księgarni.
Akurat taki zbieg okoliczności bo przychodzi mój mąż z pracy i mówi że koledzy w pracy mówią że ich żony czytają jakąś "erotyczną" książkę że tytuł coś 50 czegoś tam hi no i mówię czy to 50 twarzy Greya on na to że tak, także widzę że ta książka ogarnęła dużą część populacji 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Witam serdecznie 🙂
Tak podglądam was od dłuższego czasu i czytam wasze posty 🙂 jestem w 21 tyg ciąży lada chwila 22 tydzień 🙂 termin na 22 czerwca. Spodziewamy się dziewczynki 🙂 jestem z tego powodu prze szczęśliwa 🙂 będzie ZUZIA 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Natomiast chciała bym zapytać was kochane bo widzę namiętne poruszenie na temat książki 50 twarzy Greya czy macie jakiś link na ściągnięcie choć kawałeczka tej książki bo chciałabym przeczytać aby sprawdzić czy przypadnie mi do gustu i udać sie po nią do księgarni.
Akurat taki zbieg okoliczności bo przychodzi mój mąż z pracy i mówi że koledzy w pracy mówią że ich żony czytają jakąś "erotyczną" książkę że tytuł coś 50 czegoś tam hi no i mówię czy to 50 twarzy Greya on na to że tak, także widzę że ta książka ogarnęła dużą część populacji 🤪

mam wszystkie czesci w pdf. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki cała trylogia Greya jest do kupienia w biedronkach po 27zł za egzemplarz. W księgarniach książka kosztuje 39.99. Ja pierwszy tom dostałam od mojego osobistego "greja" czyli męża, a resztę dokupiłam w Biedronce. Książka wciągnęła mnie niesamowicie. Choć może fabuła nie jest zbyt skąplikowana, dialogi zbyt zawiłe, ale czyta się wspaniale. Ja ogólnie jestem fanka fantastyki, Harrego Pottera, horrorów, kryminałów... Nigdy nie przeczytałam książki erotycznej ( i to aż w takim stopniu ☺️ 😁) Książka robi wrażenie... 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Też tak mam a dzisiaj szykuje się kulminacja. Tylko czekam na powrót mojego męża ( u mamusi jest) 😠



moj małżonek tak mnie dzis wkurw... że nie pytajcie. i to przez telefon. Widujemy się tylko w weekendy a i tak mnie wkurza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...