Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe? Jeśli tak to zamierzacie w nich rodzić, czy może w okularkach? Przyznam szczerze, że w okularach jest mi trochę niewygodnie, w soczewkach wręcz przeciwnie. Czytałam różne informacje na temat porodu w soczewkach itp. i już sama nie wiem co myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej w końcu się ogarnęłam i zaczęłam się szykować na powitanie córeczki... mam teraz problem- nie wiem co spakować do torby do szpitala. w bydgoszczy gdzie rodziłam pierwszą córkę nie musiałam mieć dla niej nic tylko dla siebie chyba 2 koszule jakiś szlafrok, kapcie. wiem ze do szpitala gdzie zamierzam teraz rodzic muszę zabrać wyprawkę dla maluszka myślałam o 3 parach body z krótkim rękawkiem, 3 pajacykach, pampersach, chusteczkach, no i jakies mydelko o kąpieli-nie wiem czy taka wyprawka może byc, co wy na to? zapomnialam jeszcze jakis dresik na wyjscie i rozek zeby w szpitalu ja opatulic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze dziś jeździłam z mężem w poszukiwaniu przyczepy kempingowej. Jestem szczęśliwa bo w końcu udało nam się kupić coś ciekawego. Jutro będziemy na działce szaleć sprzątać ogarniać wszystko 😉 Już się doczekać nie mogę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mckasiula ja też biorę swoje ubranka do szpitala 3xbody z krótkim,3xpajac,skarpeteczki,czapeczki i łapki niedrapki 🙂 no i rożek a na wyjście to już mąż ubranka przywiezie,a i jeszcze 2 pieluszki tetrowe

Ewelina zdrówka dla Ciebie nie daj się przeziębieniu

Ewa super,że zakup udany 🙂 tylko za bardzo jutro nie poszalej z tym sprzataniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, ty lepiej nie szalej - lepiej po gigus zadzwoń 😁 swoją drogą nigdy nie byłam na wyjeździe z przyczepą, nawet pod namiotem nie spałam 😜

do szpitala naszykowałam całą masę rzeczy 😁 ogólnie podzieliłam je na bezwzględnie niezbędne do zabrania na poród i rzeczy które zostaną w oddzielnej szafce do dowiezienia jakby coś... 😁 bo pewnie i tak mąż będzie u mnie codziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja chyba za duzo spakowalam dla maluszka hehe chyba musze sprawdzic i wypakowac kilka rzeczy (moze wtedy nie bede musiala brac ze soba jeszcze torby od wozka) postanowilam pocwiczyc oddychqnie,oby to pomagallo tak jak mowia.
Tez jestem ciekawa jak tam na porodowce ma sie pierwsza mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no racja zapomnialam o skarpetkach i niedrapkach, a co do ciuszków do wyjscia to tez zostawie w domu (w foteliku samochodowym, żeby nie zapomniał), to mąż zabierze jak będzie nas odbierał. czapeczek raczej nie wezmę, może jeszcze pomyślę o tych osłonkach na piersi co pisałam wcześniej, na wszelki wypadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z gardłem walczę już prawie 2 miesiące. nie wyleczyłam przeziebienia, miałam straszny duszacy kaszel, ostalam antybiotyk, mialam brac 6 dni i odstawic i tak zrobilam, po 2 dniach kaszel wrocil i znowu antybiotyk mial byc 4 dni ale nie przeszlo wiec bralam do konca opakowania, do tego tantum verde do psikania. jak bylo już dobrze to zafundowalam sobie loda- takiego malutkiego na patyku w czekoladzie i co??? kaszel wrócil i znowu juz tydzien sie mecze ale antybiotyku nie chce brac, biore tylko tantum verde. już końcówka ciąży, za dobry tydzień mogę już rodzić, więc może ten kaszel spowoduje przyśpieszenie akcji- zobaczymy. w tym momencie to chyba kaszel jest dla dzidzi lepszym rozwiazaniem niz znowu faszerowanie jej antybiotykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie ja chyba też jeszcze raz zastanowię się co zabrać do szpitala bo sporo mi tego wyszło 🙂 Za tydzień mam spotkanie z położną ze szpitala to dowiem się co trzeba zabrać...
A mnie zaczyna się chyba wszystko na dole rozluźniać.. Czuje taki delikatny ból w kroczu i plecy bardzo mnie bolą.. Mimo, że prawie cały dzień dziś odpoczywałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA BARDZO CHĘTNIE 🤪 Wszystko u mnie juz było. okna, seks, sprzatanie, schody, spacer.
i dalej nic 😜 ciezko mi juz jest od tych 3 dni to juz w ogole kuje mnie w cimoszce i plecy, buzia spuchnieta no czekam czekam na jutro mam termin zobaczymy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki pięknie dziękuje za wsparcie. Ojjj przydało się 🙂 nasz Kacperek jest już z nami. Mama ogólnie na porodowce prawie umarła,ale nie będę was straszyć, później się podziele informacjami jak będę w domu. Czyli chyba jutro. Ogólnie jak ktokolwiek i kiedykolwiek będzie mi wciskał że drugi poród jest szybszy i łatwiejszy to jak babcię kocham własnoręcznie wydrapie oczy i zagryze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...