Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
kasiaub napisał(a):
Moje maluchy nie chcha pac w dzien, wiec ja gotuje obiad i sprztam z pfrzerwami bo co chwile cos 🙂

Kasia a w jakim wieku masz dzieci? I jak to jest mieć dwoje? Kurczę ja się obawiam dwóch terorystów w domu a u ciebie będzie az trójka 🙂 W młodości też myślałam o trójce ale teraz już dwójka tobedzie koniec w sumie na drugie teraz się zdecydowaliśmy bo widziałam powoli zagrożenie że będzie tylko jedno. Za dwa trzy lata w pieluchy wchodzić by mi się nie chciało znowu.

a ja nadal marze o trojeczce 🙂)) zreszta juz od bardzo dawna a teraz jeszcze jestesmy na etapie budowy domu i nie wyobrazam sobie zeby w domu mieszkalo tylko jedno dziecko 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

solenizantka napisał(a):
dg3003 napisał(a):
kasiaub napisał(a):
Moje maluchy nie chcha pac w dzien, wiec ja gotuje gobiad i sprztam z pfrzerwami bo co chwile cos 🙂

Kasia a w jakim wieku masz dzieci? I jak to jest mieć dwoje? Kurczę ja się obawiam dwóch terorystów w domu a u ciebie będzie az trójka 🙂 W młodości też myślałam o trójce ale teraz już dwójka tobedzie koniec w sumie na drugie teraz się zdecydowaliśmy bo widziałam powoli zagrożenie że będzie tylko jedno. Za dwa trzy lata w pieluchy wchodzić by mi się nie chciało znowu.

a ja nadal marze o trojeczce 🙂)) zreszta juz od bardzo dawna a teraz jeszcze jestesmy na etapie budowy domu i nie wyobrazam sobie zeby w domu mieszkalo tylko jedno dziecko 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta 🙂 jak milo jak jest co nadrabiac. U nas dzien zlecial szybko, jakas handra mnie ostatnio meczy.

Kasiaub to prawda dziecko alergiczne to nielada wyzwanie gleboko w duszy wierze ze drugie bedzie zdrowe 😞 bo z dwojka to juz w ogole bedzie pogrom.Jeszcze moze gdyby tutaj byla inna opieka zdrowia ehh ale jest tak jest. A teraz jest bardzo zle Nela nie sypia dobrze non stop sie budzi placze drapie sie do krwi, raczki ma w takim stanie ze musze jej bandazowac bo ma jedna wielka rane i saczy sie krew. Takze jest naprawde nieciekawie mimo testow mimo lekow caly czas jest mocna egzema..... i badz tu madry. Ehhh Teraz ma nawet antybiotyk na zapalenie skory dany mam nadzieje ze jej sie polepszy bo od 3dni prawie nie spie i chodze zygzakiem....

Piszecie o porodach, ja na szczescie nie poronilam nigdy i oby tak zostalo. Mowia ze mamy mocne geny bo u nas w rodzinie nikomu sie nie zdarzylo. Nela urodzila sie w 39tc poprzez CC bo mialam przepukline pachwinowa. Teraz moze sie nie przykula...

Kurde nie pamietam ktora pisala o braniu tych lekow jak czytam posty zapominam przeczytac kto napisal hehehe i lece dalej. Ale powiem wam ze co by sie nie dzialo to jak dzidzia jest silna to urodzi sie zdrowa bo my naturalnie uchronimy dziecko. Ja jak bylam z Nela w ciazy tez mocno sie upilam na samym poczatku bo nie wiedzialam akurat bylismy na wakacjach. A moja siostra ma trojeczke dzieciaczkow i wyobrazcie sobie ze gdy zaszla w 3ciaze lekarz gin tego nie zauwazyl!!! a miala cyste i ona przyjmowala przez 1wszy miesiac tabletki ktorymi likwiduje sie raka bardzo silne!! oj cos my sie bali alee wszystko skonczylo sie happy endem. Teraz malemu tylko oczko ucieka wyszlo po 3latach i robia badania czy to moglo miec jakis zwiazek czy tam poprostu ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solenizantka to życzę szybkiego wybudowania i wprowadzenia się. Lekko nie będzie bo przy dwojce tak małych dzieci nie jest łatwo szczególnie z wykończeniem. My wybudowaliśmy się przed urodzeniem Agatki i pamiętam że niczym wtedy po pracy się nie zajmowaliśmy tylko budową. Mieszkaliśmy u teściów i nawet zadne obowiązki domowe mnie nie interesowały. Teraz pomagamy rodzicom w wykonczeniu 50m2 mieszkania i od 3ms udało nam się na razie tylko projekt łazienki bez reazllizacji, bo ciągle nie ma czasu na nic.

Syla rety to okropne że Nela tak się męczy, może jedź z nią do innego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
Solenizantka to życzę szybkiego wybudowania i wprowadzenia się. Lekko nie będzie bo przy dwojce tak małych dzieci nie jest łatwo szczególnie z wykończeniem. My wybudowaliśmy się przed urodzeniem Agatki i pamiętam że niczym wtedy po pracy się nie zajmowaliśmy tylko budową. Mieszkaliśmy u teściów i nawet zadne obowiązki domowe mnie nie interesowały. Teraz pomagamy rodzicom w wykonczeniu 50m2 mieszkania i od 3ms udało nam się na razie tylko projekt łazienki bez reazllizacji, bo ciągle nie ma czasu na nic.

Syla rety to okropne że Nela tak się męczy, może jedź z nią do innego lekarza.

Tyle ze ja prawie nie pracuje, tzn pracuje wedle uznania wiec bede miec troche wiecej czasu ale zdaje sobie sprawe ze nie bedzie luzik 😉)) Ale damy rade!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):


Syla rety to okropne że Nela tak się męczy, może jedź z nią do innego lekarza.


Wiesz co teraz Nelka dostala antybiotyk i je go od wczoraj widze juz lekka poprawe takze jestem dobrej mysli, zmienilam jej leki z zyrtexu na xzyzal. 11 marca mam wizyte u dermatloga do alergologa czekam juz ponad rok taka tu jest sluzba zdrowia. Dlatego jak jestem w polsce to wiekszosc swoich wakacji zawsze tracimy na lekarzy nawet nie wiecie jak macie wspaniale z tymi lekarzami w Polsce! a tylu ludzi narzeka na to. Dzis od 4 spalam juz z Nela bo pilnowalam zeby sie nie drapala bo sie ladnie przysuszaja ranki to ona znowu gdzie sie drapnie bo dosc ze swedzi bo egzema to swedzi bo swedzi bo sie goi.I tak kolo sie zamyka. No ale jak nie bedzie poprawy to mam jeszcze plan B i zobaczymy.


A jak tam u was z dolegliwosciami bo u mnie mdlosci sa coraz silniejsze ...! caly czas czuje niesmak na zoladku i staram sie zapychac jedzeniem bo gdy jem to tego tak nie odczuwam.. Mam odruch teraz kaslania i naciagania ale jeszcze nie zwymiotowalam. Bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Dołączam do Was mamusie 🙂 Mam na imię Ewa, to moja pierwsza ciąża, dlatego też chciałabym się z Wami dzielić przemyśleniami... Jestem w 9tc, w poniedziałek 04.03. mam kolejną wizytę na którą czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewka--- wiatmy i gartulujemy;]

syla---ale teraz juz nie ma feminatal tylko jest femibion nazwe zmienili ja to bralam z maksem w ciazy ale teraz mi gin dal tylko kwas foliowy naarzie zobaczymy co powie na wizycie we wtorek;]

my po spacerku...udalo nam sie bo ladna pogda sloneczko swieci ale mimo wsyztsko jeszcze zimno;]

teraz malego wrzucilam do lozeczka a ja koncze gotowac rosolek mialam jeszcze zrobic karkowke zeby jutro juz miec spokoj ale narazie mi sie niechce;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Ewa 🙂 jestes druga na liscie 😉 juz w sumie mozna by bylo takowa tabelke zrobic na kiedy mamy terminy i kto tu zaglada 🙂 🙂 🙂

Anusia zwal jak zwal hehe mam prosbe jezeli to ten sam ginek to zapytaj sie go jak sie odnosi do tego ze w tych witaminach jest wit A bo jak pisalam wczesniej wit A jest bardzo latwo przedawkowac bo jest w produktach a ja np uwielbiam kubusia a ta wit A jest niebezpieczna przeciez dla plodu. Z gory dzieki! 🙂 🙂 bo ja pamietam ze moj gienk mowil ze nie moze byc wit A ale to bylo 3lata temu a wszystko sie w medycynie zmienia z dnia na dzien tj z badania na badanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !!
Ja jestem własnie u męża w pracy,ale akurat ma wyjazd i zostaliśmy chwile sami z Maksem , oczywiście nie chce spać i już zaczyna marudzić i rozrabiać , a ja nie mam dziś kompletnie sił, czuje się jakbym tydzień non stop imprezowała, już nie mogę się doczekać kiedy mi to minie, bo już się wkurzam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela58 napisał(a):
aniusia Maks za 2 tygodnie kończy 2 latka . '
Zaraz wracam do domu i znając życie pewnie mi zaśnie w aucie, i później znowu takiego wiotkiego bede wnosić na 5 piętro ahhh.

Fela gdybyś była na brzuszku z Maksiem byśmy byly już starymi znajomymi 🙂 Moja z 3 marca. Koleżanki marcowki 2011 są fantastyczne utrzymujemy kontakt do dzisiaj tyle że już na fb grupę zamkniętą utworzyliśmy , jest to jednak bardziej prywatne forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobvry w piekny niedzielny poranek:] uwielbiam wiosne!!!!

dg3003----ja tez na brzusku bylam w listopadzie 2011 :] i do tej pory mamy kontakt i wlasnie tez grupe na fb zamknieta to suoper sprawa mozna z komorki wejsc i wogole;] moze kiedys i my zalozymy takowa grupe:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohh tewekendowe pustki forumowe:] choc mnie tez juz pewnie nie ebdzie bo teraz mam chwile maksia polozylam ale zaraz musze zmkac konczyc obiad... potem juz czas z malym;] no i moze jakis spacerek choc dzis noe jest zbyt pieknie sloneczka nie ma i wiaterek jet no zobaczymy w sumie dopiero 10 moze sie jeszcze rozpogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohh tewekendowe pustki forumowe:] choc mnie tez juz pewnie nie ebdzie bo teraz mam chwile maksia polozylam ale zaraz musze zmkac konczyc obiad... potem juz czas z malym;] no i moze jakis spacerek choc dzis noe jest zbyt pieknie sloneczka nie ma i wiaterek jet no zobaczymy w sumie dopiero 10 moze sie jeszcze rozpogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohh tewekendowe pustki forumowe:] choc mnie tez juz pewnie nie ebdzie bo teraz mam chwile maksia polozylam ale zaraz musze zmkac konczyc obiad... potem juz czas z malym;] no i moze jakis spacerek choc dzis noe jest zbyt pieknie sloneczka nie ma i wiaterek jet no zobaczymy w sumie dopiero 10 moze sie jeszcze rozpogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
witaj Ewka 🙂

u nas sie cala rodzinka pochorowala, zacczelo sie ode mnie, wczoraj maly dostal goraczki a dzisiaj meza gardlo boli.. 😞
To jest straszne jak dziecko choruje, pierwszy raz tego doswiadczam i musze przyznac ze okropne uczucie 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 jak Wasze samopoczucie?
Jesli chodzi o moje mdłości to dalej je mam ale powoli staram sie je zdominować :P zapach cytryny mi w tym pomaga, kiedy czuje że mnie mdli wącham cytryne przekrojoną na pół, wiem że brzmi to śmiesznie ale mi pomaga a jesli mdłości są mocniejsze to jem cytrynke, najlepsze jest to że nawet się nie krzywie z tej kwaśności, wręcz przeciwnie ciesze się bo mi pomaga 🙂 a mój mężczyzna na sam ten widok się krzywi :P nie licząc tych mdłości to czuję sie dobrze nie jestem już taka przygnębiona jak na początku ale teraz za to zaczynam płakać z byle jakiego powodu ale ponoć to normalne 🙂

A co tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
U mnie jako tako!! wczoraj mialam przewalony dzien , marudzace dziecko i marudzacy maz! no mowie wam parnoja maz mi sie pochorowal!! i lezy plackiem z goraczka. ehh zycie jest do dupy czasem!!! bo to najmniej odpowiedni moment na choroby mowie wam jakas masakra. No ale oby mu przeszlo i zebym ja nie zlapala. W ogole mam jakies bole ale bardziej jelitowe ktore potem bola jak na okres... No i w ogole nic mi sie nie chce! len do entej bo wczoraj sie nabiegalam przy moim jak glupia. Oczywiscie mdli mnie nadal zeby nie bylo mi za dobrze rzecz jasna. Pogoda totalnie nienastraja w irlandii szaro buro od dluzszego czasu..... ehhh kiedy bedzie slonce jak sie pytam 😞

asiu88 a kiedy masz pierwsze usg w szpitalu bo ja mam 10kwietnia a to bedzie jakies 13.5 tc. I mam juz rozpisane wizyty ale na michelstown a nie cork i w sumie nie wiem czy sobie tak nie zostawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mialam cholercia zaleglosci... 🙂 No coz, rodzinny weekend wymaga poswiecen 🙂 Pogoda piekna-trzeba korzystac 🙂 🙂 🙂
dg- Starszy Oliwier ma 3,5roku a mlodszy Alex 2lata i 7 mies. Wesolo,glosno bez przerwy,ale nie beda samotni za 20 lat (ja jestem jedynaczka i nie zrobie tego moim dzieciom). Oni beda mieli siebie 🙂 Zdecydowalam sie na trzeci dziecko tylko dlatego , ze marzy mi sie corcia 🙂 Jak teraz nie wyjdzie to juz pasuje 🙂 a POZA TYM KTOS MUSI PRACOWAC NA NASZE EMERYTURY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki!!
Ja cały ten tydzień spędzam u moich rodziców nad morzem, przyjechała moja siostra z córką także Maks ma towarzystwo, szaleją aż miło popatrzeć, poza tym spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu więc same plusy 🙂
dg3003 spóźnione , ale szczere życzenia, wszystkiego najlepszego dla Twojej córci z okazji wczorajszych urodzin, niech zdrowo rośnie!!! 🙂 a fakt szkoda, że nie było mnie na brzuszku z Maksiem, ale pewnie i tak byłabym w kwietniówkach , bo termin miałam na 4 kwietnia , a urodziłam 17 marca. Teraz też mogę być wrześniówką 🙂
aniusia ja staram się nie wnosić Maksa na górę, tez idzie sam mimo , że to 5 piętro i też bez windy, troche marudzi, odpoczywamy i wchodzimy dalej , ale jak mi uśnie w aucie ( a robi to dość często ) to nie da się go dobudzić i wtedy niestety muszę go wnieść , bo jest nieprzytomny, ale ostatnio spotkałam sąsiada, który mnie widział i mi go wniosł i zaoferował zebym dzwoniła jak taka sytuacja bedzie to mi pomoze 🙂 widziecie czasem dobrze mieć sąsiadów 🙂
A z tą tabelką to dobry pomysł 🙂 tylko która chętna zeby się tym zając ??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...