Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki :-)

Też się z Wami zgadzam, że ta średnia się przesunęła. Szczerze mówiąc wolałabym urodzić dzieci wcześniej. Wtedy jest więcej siły i wytrwałości, a z wiekiem wszystko słabnie.

Wszystko wskazuje na to, że mam normalną regularną nerwicę z połączeniem bóli od kręgosłupa (przez siedzenie przy kompie w pracy). Także zaraz po wyjściu zanoszę zwolnienie do roboty :P. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe 😁

Trzymajcje się ciepło w ten deszczowy dzień! Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Szysza jaki deszczowy dzień? w poznaniu pięknie słonko świeci 🙂
Dobrze że z maluszkiem wszytsko ok a Ty teraz w domu odpoczniesz i już się denerwować nie będziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,
Szysza super ze wszystko z malym OK. A TY w koncu sobe odpoczniesz w domku, nabierzesz wiecej sil, o juz niebawem bedziemy sie zmagac z nieprzespanymi nocami 🙂 Korzystaj teraz poki mozesz I wyleguje sie ile sie da!
Ania- jestes juz po wizycie? Daj znac jak tam babelek 🙂 Ja lece na 16.40, mam nadzieje ze moj maluch rosnie planowo I nie zaczyna nam sie zadne opoznienie- Z Hania wlasnie na tym etapie zaczely sie powoli schody...
Co do pogody, u mnie tez bez deszczu, moze nie jakos specjalnie slonecznie, ale nie jest zle. Grunt ze mnie ma mrozu I sniegu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Byłam dziś na glukozie... bleeeeeee!!!
Macie rację, średnia wieku kiedy rodzi się pierwsze dziecko zdecydowanie się przesunęła. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale teraz chyba każdy chce być samodzielny, mieszkać na swoim, mieć stabilizację finansową itd...

Aga u nas mgła i leeeeje i śnieg sypie...
Szysza teraz musisz zabrać się za siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za wsparcie 🙂

Tyle dobrego z tego pobytu (pomijając, że przebadają wzdłuż i wszerz), to to że poznaje inne matki :-) wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. No i też jestem w szoku, bo niby ten szpital ma taką złą sławę, a tu wszystkie dziewczyny są bardzo dobrze traktowane.

Co do pogody, to u nas strasznie leje, a 30 km stąd śnieg pada. Jak widać dość kapryśna ta pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po wizycie 🙂 u nas wszystko w porządku 🙂 strasznie się cieszę .. Mały odwrócony tak jak myślalam, waży 1370 g, cudny jest zieeewal sobie, znowoz zasłanial się do zdjęcia, przepływy ok wsio ok, serducho się cieszy 😁 szyjka trzyma mogę być bardziej aktywna, co mnie bardzo cieszy, bo będę mniej korzystać z pomocy Kubusiowej cioci i nie będę już musiała aż tak się oszczędzac chociaż wiadomo że wszystko z głową. Te duszności powiedział bym skontrolowala u rodzinnego by mnie osluchal i zrobił ekg, umówie się na którys dzien. No to tyle 🙂

Kangoor mam nadzieje że u Ciebie też wszystko ok :*

Szysza dbaj o siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti, ale slodka ta Twoja Lusia 🙂
Ania- ciesze sie ze u Ciebie i maluszka wszystko OK. U nas tez w porzadku. Maly wazy 1,2kg, przeplywy OK, te wszystkie badania ktore robilam w kierunku stanu przedrzucawkowego tez OK, diete cukrzycowa ogarniam dobrze wiec tylko sie cieszyc 🙂
Zmykam teraz zjesc jakas pozna kolacje, bo mi zoladek sciska.
Milego wieczorku i spokojnej nocki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki!
U mnie dzień standardowo nudnyyy. Bo co można robić w szpitalu? Cały pokój dzisiaj wychodzi, a ja zostaję sama 😞 takto przynajmniej było do kogo gębę otworzyć....
No nic nie będę marudzić. Może ktoś fajny zostanie dokwaterowany?

Na razie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti Twoja córa to sama słodycz 🙂
Wczoraj się dowiedziałam że moja kuzynka urodziła zdorwego chłopaka 3600 🙂 mam nadzieję że mój też będzie tyle ważył:P A mój mały wczoraj wieczorem dał popis, spotkałam się z koleżankami z pracy więc najpierw była czkawa a później takie kopanie że cały brzuch chodził, dziewczyny mogły zobaczyć co wyprawia mały rozrabiaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,
jak tam Wasz nastroj dziewczynki? U mnie pogoda superowa, wlasnie wrocilam ze spacerku a teraz lece ogladac Justyne- moze uda sie kolejny medal 🙂
Moj maluch od rana buszuje w brzuchu jak szalony, ostatnio nie byla az taki aktywny.
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, miałam napisać jak będę miała zajęcia z pielęgnacji pępuszka. A więc, kąpać dziecko od pierwszego dnia, (w dniu wyjścia ze szpitala nie trzeba bo dzieci kąpane są tam rano), starać sie nie zmoczyć brzuszka. Pępek przemywamy ciepła przegotowaną wodą za pomocą patyczka do czyszczenia ucha,a później osuszamy wacikiem do sucha, niczym nie smarujemy. Staramy się żeby go nie rozmoczyć bo wtedy dużej się goi. Jeśli będzie zaczerwiniony lub będzie nieładnie pachniał powinno się to zgłosić położnej środowiskowej. Takie są zalecenia z mojej szkoły rodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aga, czyli potwierdza sie ze teraz nie smarujemy wacikami ze spirytusem.
Jak nocka dziewczyny? U mnie spokojnie przespana. A dzis zabieram sie za paczki walentynkowe w ksztalcie serca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane!

Aga dzięki 😘 też mnie temat interesowal

Ja dziś wyjeżdżam na tydzień ale na pewno będę zaglądać

Przyjemnych walentynek dziewczynki 🙂

Mój M jak nie jest wylewny tak mnie dziś tak zaskoczyl że aż się poryczalam ☺️
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Doti to romantyczny poranek Ci zafundował:P
Mój mnie zaprosił na kolację, ale nie dzisiaj bo przecież będą takie tłumy wszędzie 🙂 Zrobimy sobie walentynkowy wieczór w przyszłym tygodniu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, a ja troszkę z innej beczki. Czy któraś z was ma doświadczenia z wózkami firmy Hartan? Przymierzamy się już powoli do zakupu i ten zrobił na nas dobre wrażenie. Jakiej firmy wózki się u was sprawdziły i dlaczego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karos, my mamy xLandera xA, kupowlaismy go 2,5 roku temu dla cory. Z gondoli bylam zadowolona (jakies drobne wady ale uwazam ze sa duzo gorsze wozki), ma duze, pompowane, skretne kola wiec fajnie amortyzuje i bobas nie odczuwa zadnych nierownosci (np. jak jedziesz po kostce brukowej) i bardzo dobrze se prowadzi. Natomiast jest dosc duzy i po zlozeniu zajmuje sporo miejsca wiec jesli bedziesz czesto pakowac wozek do auta lub nie masz windy i musialabys targac wozek na pietro no to moze byc problem. Ale ogolnie jest calkiem OK. natomiast spacerowka troche mnie rozczarowala i zanim mala skonczyla roczek kupilismy Maclarena techno Xlr- wozek swietny- moim zdaniem, polecam. Tak czy inaczej oba wozki sa w stanie bardzo dobrym i poszluza nam jeszcze dla Filipka.
Co do Twojego typu- to nie mam pojecia- glownie dlatego ze poprostu nie orientowalam sie teraz w wozkach i nowinkach i nie wiem co tam teraz ciekawego jest na rynku. Najlepiej poczytaj opinie i zobacz czy to co pisza jako wady bedzie Ci faktycznie przeszkadzalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Pare dni mnie nie było,ale podczytywalam Was 🙂
Ania zazdroszczę wyjazdu-odpoczywaj 🙂
Karos co do wozka Hartan ma on jedne z lepszych opini i jest podobno numerem 1 w rankingach, a wiem dlatego, bo mój M był zachwycony tym wózkiem,ale mi się on wogole nie podoba wiec u nas ,a właściwie u mnie odpadł. Widziałam go tez w hurtowni i jak pytaliśmy to bardzo długo się na niego czeka przy zamówieniu,ale to u nas wiec musisz sie dowiedzieć.
Miłego dnia...dzis podobno walentynki 😉heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...