Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw podałam małemu z 2 czy 3 razy zwykły bebilon ale przez to że był uczulony wymiotowal po nim, potem jak był coraz częściej wysypany i głodny lekarka kazała bebilon pepti ale w ogóle nie chciał go jeść, skończyło się na nutramigenie ( okropne mleko na recepte, śmierdzi ale mój je chętnie jadł). Pytałam kiedyś farmaceutke o te mleka i ona mówiła że jej zdaniem właśnie bebilon najlepiej i że to właśnie to mleko najczęściej rodzice wybierają, nie wiem tylko na ile ta opinia była obiektywna 😉
Jeśli chcecie karmić piersią to życze Wam dziewczyny abyście mogły karmić ile będziecie chciały 🙂 Bardzo lubiłam, ta intymność miedzy matką a dzieckiem. Mam te chwile w pamięci na zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry.
U nas w domu mały szpital. Ale jakoś brniemy do przodu...
Małgonia ja Starszego piersią karmiłam przez 13 miesięcy - mm nie kupowałam ani razu. Czasem tylko kaszki dostał no i normalne rozszerzanie diety. Zrezygnowałam z piersi tylko dlatego, że przez te 13 miesięcy Starszy budził się co 1-2 godziny na cyckanie. Byłam wykończona fizycznie bo nie miałam kiedy odespać....Małą musiałam odstawić po 6 miesiącach przez problemy zdrowotne i bez problemu przeszłyśmy na mm.
Z sennością problemów nie mam, choć wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku i drzemałam. Mała zaraziła mnie biegunką wirusową i trochę mnie to osłabiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wczoraj mam straszne mdłości. brzuszek bardzo malutki jakbym była w 6 miesiącu a nie prawie 9-tym. maluszek bardzo nisko siedzi bo czuje ból kości łonowej i miednicy. dzisiaj prasuje ubranka dla bobaska do szpitala.reszta zajmę sie dopiero za miesiąc. chce mieć torbę spakowana w razie gdyby coś się działo wcześniej. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Trochę mnie nie było tutaj, więc dzisiaj miałam sporo do nadrobienia. Ciekawe tematy poruszyłyście. Co do listy to myślę, że mnie bardzo się przyda. Wreszcie wszystko jest w jednym miejscu, a nie roztrzepane nie wiadomo gdzie 🙂
Co do mleka, to po przeczytaniu Waszej dyskusji i okazało się, że mnie też się pojawiło, ale dopiero po naciśnięciu. Nie mam jeszcze taki wycieków samoczynnych.
Od 2 czy 3 tyg. mam straszne parcie na mleko. Dziennie wypijam od 1 - 1.5 litra. Też tak macie? A młoda jak mi się rusza, to nieraz dość boleśnie bardzo nisko w podbrzuszu, albo wysoko pod żebrami. To jest normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki
Poszłam dzisiaj na zakupy i potem ledwo doczłapalam z nimi do domu. Już naprawdę ciężko. Chciałam iść jeszcze do fryzjera ale nie mam już sił zupełnie.
Moje dziecie też czasem tak się ruszy że aż podskocze bo zaboli. Ciekawa jestem ile waży bo te ruchy już naprawdę mają moc 😉 Dziś przyjechała przesyłka od szwagierki. Sporo ciuszkow. Takie to wszystko śliczne, ale wszystkie ciuszki w rozmiarze 56, szkoda że nie 62.. mogłam jej powiedzieć ale nie miałam pojęcia co chce podać prócz tego sab simplexu.

Małgosia mój też ze świeżych owoców je tylko banany.. Na szczęście lubi soki więc staram się by pił jak najwięcej. Zresztą Kubuś to w ogóle cuduje z jedzeniem. Np nie zje świeżego pomidora i ogórka, nawet nie wie jak smakują..nie i koniec. Zresztą wielu rzeczy nie wezmie do ust, albo weźmie i za chwile wypluje Nie zrażam się i co jakiś czas próbuje. Na szczęście uwielbia zupy i makaron z sosami i tu staram się przemycac co tylko mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak już chyba dzieci mają, co jakiś czas zmiana smaku.. Mój uwielbial mięso a od jakiegoś czasu gotowane warzywa szczególnie brokuly, co jakiś czas mu się zmienia. Mi lekarka mówiła by nie zrażać się i co jakiś czas próbowac, więc próbuje.. I tak się cieszę, że je a że cuduje i ma smaki to trudno jakoś go ogarniam 😉 Na bilansie lekarka stwierdziła że mieści się w normie więc spoko. Mam koleżanke i jej córeczka niewiele od mojego Kuby młodsza jest strasznym niejadkiem, jak ją brałam na ręce to leciutka jak piórko. Rodzicom takich dzieciaczkow to naprawdę współczuje, pamiętam jak ja się martwiłam jak mój przestał przybierać na wadze na moim mleku i jak się cieszyłam jak waga zaczela rosnąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, u mnie podobnie z tym jedzeniem. Kiedys chrtnie mala jadla owoce a teraz od swieta zje banana i to wszystko. Z warzyw to ogorek swiezy lub kiszony. Jedyne co to podobnie jak Twoj Kubus Aniu, moja Hania zjada wszystkie zupy wiec tam staram sie ladowac warzywa. Ale jak ma dzien na nie, to nic nie pomoze. Najchetniej to by jadla jajecznice lub parowki, no i mleko na potege. Potrafi wciagnac ponad litr na dobe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki,

U mnie nadal remont!!! jutro robią kuchnie! Nareszcie!
Mały rozpycha się straszliwie, bruch zmienia kształty.

Marta -Zapisałam się na tew warsztaty Bezpieczny maluch 🙂 dzięki za cynk 🙂

Ja jescze nie mam ani wózka, ani mebli, ani połowy rzeczy 😞 wszędzie pudła i remont!


Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro w super pharm dobre promocje Pampersy (wszystkie rozmiary) 35zl przecenie z 50zl za 62sztuki, emolium do mycia ciała 200ml 9,99 przeceniony z 29,99 i oillatum krem 9,99zl. Zamierzam rano się wybrać, moze cos dostnę, bo opłaca się bardzo, a akurat tego mi brakuje.
Ogólnie jestem zła,bo miały byc dzis meble z ikei i facet mi ich nie przywiózł,musiałam zamawiać znowu z innej firmy i muszę czekac do soboty. Wozek miał byc po 15.03 i jeszcze nie ma, tak wiec tak się napalilam na wszystko, a nie ma nic i tak jest zawsze - przyszła wypłata ,to nie ma, a jakby nie przyszła to pewnie byłoby wszystko naraz do odbioru.Buuu czekam dalej.
Mam pytanie :pakujecie się w jedną czy dwie osobne torby? Ja chyba spakuje się w jedną,bo mam jedna większa i drugą malutka i do jednej się zamieszczę,a szkoda mi wydawać kasę na kolejna małą tylko po to by spakować się w dwie osobno dla mnie i małej. A moze nawet i wolę w jedną niż M ma pozniej dowozić....
Hoondi , mam nadzieje,ze jak pójdziesz na malucha to cos wygrasz 🙂 powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...