Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to Wiola faktycznie.. chyba też bym sie bała o Ciebie.. 🙂) no to niezła akcja...
no ja klockami męża jeszcze nie okładam.. ale ryczeć mi sie chce z tego mojego niedołęstwa, z tego ze nawet zębów nie moge umyć o nie potrafie utrzymać szczoteczki... Janek domaga sie uwagi.. a ja najchetniej bym sie połozyła i przeleżała do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola no to bylas bojowo nastawiona 😁
ja to tylko ostatnio sie unosze i obrazam zeby czul sie winny chociaz on czasem tego nie zauwaza i tak robi mi na zlosc 🙂
faceci powinni ten ostatni miesiac nosic ciaze za nas zobaczyliby jakie mamy wygody w spaniu, zalatwianiu sie i robieniu podstawowych czynnosci w domu... moze by inaczej podeszli do tego wszystkiego 🙂
u nas pogoda sie zrobila do d... i tylko mozna patrzec przez okno jak zalewa te kraine deszczowcow...
jakie dzis macie pomysly na obiad???bo ja jakos nie moge sie zebrac zeby cos wymyslic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale mi nogi w du** wchodza tyyle sie naaziłam ze mam dosyc. No ale zalatwilam z tym lekarzem (proktologiem), dal mi to zaswiadczenie oczywiscie z jakims głupim fochem i tak nie wyraznie (chyba specjalnie) napisal ze za chiny ludowe nie wiem co. Teraz tydzien bedzie zalatany jutro chwila chyba relaksu mnie czeka a w srode do endokrynologa na 15 pozniej na 19 na usg, w czwartek na IP na ktg a w piatek znowu do szpitala na badania krwi ale mi sie nie chce... a w sobote goscie goscie bo moj M ma imprezke...

co do obiadu to ja jak summer mam ze wczoraj kotlety i ziemniaki i buraczki dla moich panow a ja juz cos zjadlam na miescie i reszte dnia na kanapkach i kefirze przelece raczej


Aniu
no to super przynajmniej już spokojna jestes o ten porod posladwoky
Justyna ja zazwyczaj jak zmywam to odchodząc od zlewu mam caly brzuch mokry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to żeś poszalała z chłopem hehe....a mój to się dziwi że mam złe humorki albo wstałam lewą nogą, też mu mówię żeby chociaż miesiąc ponosił ten brzuch to by zobaczył 😠
Ania ale masz fajnie, że już za 4 dni przytulisz bobasa....dużo u nas tych cesarek wyjdzie w rezultacie....ciekawe która pierwsza rozpakuje się SN 😉

a u mnie gołębie z wczoraj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz nie pisze jak do d..y sie czuje,bo szkoda mi Was,zebyscie po raz kolejny to czytaly..ale ogolnie skurcze mam praktycznie co chwila. Dzisiaj jeszcze ide na nogach do lekarza,a mam kawalek,wiec nie wiem czy nie urodze,ale co tam..wszystko przyszykowane.

Moj ma do mnie pretensje o to,ze wiecznie obrazona chodze..moze nie obrazona co z mina mowiaca bez kija nie podchodz,ale ja naprawde mam juz dosc..wczoraj powiedzialam do niego,ze w tym tygodniu musze urodzic,bo nie daje rady i obawiam sie,ze jak nie urodze to sie rozwiedziemy .. zaczalsie smiac,ale naprawde napieta atmosfera u nas .. dzis bylo lepiej ..choc nie do konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo ale sie cudownie czuje, kocham.fryzjera i kosmetyczke 😁

ewelka ja mam juz lozeczko zlozone i czeka na moja ksiezniczke 🙂

wiola polecialas z.mezem 😁 a moj jest bardzo wyrozumialy, skarpetki mi zaklada, tabletki podaje,a odkad wrocilam.ze szpitala to skocze wokol mnie jak glupi ja praktycznie caly dzien leze 🙂 mowie mu ze po.porodzie ciezko.bedzie mi wrocic do normalnosci 😁 jakby sie zgodzil na obcinanie mi paznokci u stop to bym go ozlocila 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dobrze, że się niczym cięższym nie bawiłyście z córką 😁

mój też jest wyrozumiały i też mi pomaga teraz we wszystkim chociaż śmiechu ma ze mnie co nie miara :p a jeśli chodzi o jego wyjścia to wie, że w granicach rozsądku wszystko jest do obgadania ale też bez przesady, że się na wszystkie będę "zgadzała".

Ewelka ja jeszcze nie rozłożyłam łóżeczka 🙂

a na obiad dziś gulasz z szynki i kaszę i ogóra kiszonego :p ja dziś zjadłam ze 300 ml lodów biała czekolada z grycana ☺️ we fresh markecie były w weekend na promo i to mnie zgubiło :P

Summer super zdjęcie w avatarze, na jakiejś sesji byłaś? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po wizycie.

Okazało się że do szpitala ide w czwartek a w piątek mam cesarkę bo pomimo tego że ujście mam zamknięte i wszystko trzyma to objawy wskazują że do poniedziałku nie dotrwam i kazał mi się zgłosić wcześniej. Mało było widać na USG a badanie (USG) tak bolało że szok!!! Mam tak napięty i twardy brzuch że szok. Powiedział mi że dzidzia jest bezczelna bo serducha nawet pokazać nie chce - za to pokazała nogi i powiedział że będą dłuuuuugie - a to nic nowego 🙂 Laura też tak ma 🙂 No i przytyła - ma już 3270 gr. więc nie jest źle 🙂

No i to tyle z nowości. Cieszę się że niebawem będzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe to juz w piatek bedziemy mieli dwa kolejne bobasy kwietniowe:-) suuuper
Moj to bardziej wyrozumialy no ale bez przesady .... czasami da sie namowic na masaz stop:-)
Justyna nie mialam sesji tylko kolezanka mi przy okazji popstrykala kilka fotek...i tak mam:-)
Ewelka ja jeszcze nie mam lozeczka...a do tego dowiedzialam sie ze moze byc ze kolyska nie zdazy dojechac:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola jak dobrze pójdzie to będziemy rozpakowane w ten sam dzień :-)
Ja tez lozeczka nie mam, na poczatku maleństwo będziemy klasc do głębokiego wózka, Michal tez tak sypiał do 3 mies, bo jeszcze nie rozplanowalismy gdzie przeniesiony starszego. A nie chce zey wszystko dzialosie naraz, może to być za duży szok, nie dość ze zostanie pozbawiony swojego lozeczka to jeszcze mama będzie miała dla niego mniej czasu, i nowy członek rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na bieżąco aktualizuję nasza tabelkę więc proszę o wszelakie infromacje 😁

ale fajnie ze juz dosłownie za kilka dni będziecie miały swoje pociechy przy sobie, ciekawe jak to bedzie ze mna. Jak pojde znow na ktg to zagadam o tym porodzie. Powiem Wam ze ja to moglabym juz urodzic po 10 kwietnia bo tez jest mi ciezko w nocy łapia mnie skurcze łydek i palcy u stóp. Malys ie strasznie wierci, skurcze mnie łapia, ciagle sikam i strasznie szybko sie mecze. Normalnie jak ide i sie nie zatrzymuje to ok ale jak tylko przystane na chwile to opadam z sił az mi sie ciezko i słabo robi. brzucho coraz wiekszy i jak chodze to mi ciagle spodnie sie zsuwaja z niego i co chwila sie poprawiam.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy takich skurczach najprawdopodobniej jest to skutek niedoboru magnezu i potasu, ja na to bralam Kaliozip, czu jakoś tak albo aspargin.
Ja jeszcze nie chce wpisywać uaktualnień, Momo ze mam zaplanowana CC, bo mogę urodzić wczesniej albo później .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
mi dzis nocka minelam nie najlepiej do tej pory kregoslup mnie boli nawet jak wezme głębszy oddech... Co do skurczy łydek codziennie biore magnez ale pewnie jest jakis dziadowy lub dziecko mi uciska w nirktorych miejsach i widocznie tak ma juz byc. Jutro ide na usg juz nie moge sie doczekac bo ciekawa jestem ile ten moj maly artysta wazy. Dzisiaj za to mam zamiar wkoncu posprzatac bo troche zaniedbalam swoje lokum i nie wyglada najlepiej no ale oczywiscie mam taka wene ze po prostu najlepiej poszlabym jeszcze spac 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj skurcze łydek to też mam, czasem się zapomnę i chcę przeciągnąć a tu jak mnie złapie to jak skała...nawet w palce mi wchodzi fujj
z tym spaniem też porażka, wszystkie boki mam zmiażdżone do tego te uszy mnie bolą hehe

wczoraj se siedzę popołudniem i mam tel....od mojego prezesa 🤪 ktory urzęduje w ogóle w innym mieście i prawie wcale nie interesuje się naszą upadającą firmą. W szoku byłam bo dzwonił z propozycją pracy po macierzyńskim....jeszcze ciekawe czy dotrzyma propozycji 🙃 heh co tam do dziś z mężem jesteśmy zdumieni 😉

Wiola i Ania to Wy tak może jednego dnia 🙂 jak byłam na styczniówkach to też tego samego dnia rodziłam z jedną z dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 😉

U nas dzis zapowiada sie super pogoda a ja i tak bede siedzieć w domku bo ten cholernym prysznic bedą montować. Mój K miał umyć kafelki i tam posprzątać no i zostało to dla mnie a mi tak sie tego nie chce robić ze głowa mała ;(
Najważniejsze wszystko juz stoi w salonie i wyglada inaczej i jest tam cieplej, bo bez mebli było strasznie zimno chyba ciepło uciekało w ściany ;/
Ja dzis zaczynam 39 tydzien i proszę Boga i moje dziecko zeby juz sie zdecydowało na pojawienie na tym świecie 😉 ciekawe czy mnie wysłucha 😉 jak na razie tylko ten brzusio twardy od kilku tygodni i jakies tam lekkie skurcze czasem sie pojawia i nic wiecej ;(
A ja juz ledwo śpię tak mnie kości bolą ze sie budze w nocy ;/
Ale dosyć narzekania 😉
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze cc oby poszło wszystko tak jak jest zaplanowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki
ale dzisiaj pogoda barowa.... byłam zawieść małego do przedszkola to myslałam ze mi głowe urwie a do tego ten deszcz brrrr
Kamila super ze strony prezesa.. trzymam kciuki aby dotrzymał słowa 🙂
ja tez mogłaym narzekac... ale juz nie mam siły bo ryczec mi sie chce....byłam dzis w aptece i nic nie mogłam kupic na opuchniete stopy... już mam dość
a do tego jestem załamana ta wczorajsza informacją ze kołyska prawdopodobnie nie dojedzie... musze teraz wstawic łozeczko na które kompletnie nie mam pomysłu bo mam tragicznie nieustawny salon... a góra jeszcze nie zrobiona...chyba postawie po środku i bedziemy tanczyc wokół niego... nosz jestem złłłlaaa... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer wiesz co idz do sklepu kosmetycznego i kup sobie sol do kapieli na obolale miesnie powinno byc 🙂 ja taka kupilam i powiem ci ze moczylam w niej stopy a nie miesnie i pomoglo nawet bardzo... dalam kuzynce ktora do nas przyjechala i buty jej tak stopy zalatwily ze ledwo chodizly i potwierdzila moje zdanie 🙂

Kamila trzymam kciuki zawsze fajnie miec jakas alternatywe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Ja mialam wczoraj wizyte i w.urw niesamowity ...

Po 1. Cisnienie jak zwykle tam wysokie,ale rekord ponity - 150/95! Dopegyt mam brac 3x1..cisnienie 3xdziennie co dwa dni dzwonic z raportem. Ogolnie juz do szpitala chcial mnie wysylac przez nie :/ ale powiedzialam,ze wroce do domu zmierze i mu zadzwonie i oczywiscie 130/80.

Po 2. Zbadal mnie ginekologicznie i ani me,ani be :/ zdjecie 4d buzki mam,wyszlo ze niecale 3,5kg. No ale co sprzet,co lekarz to inny pomiar ... w szpitalu jak wychodzilam wyszlo 2,9kg ponad..więc jak urosldzę to bedzie wiadomo.

No i musialam sie wypytywac o szyjke itp.,bo chyba by mi nic nie powiedzial :/ rozwarcie na palec,szyjka skrocona,ale stwierdzil,ze nie widzi,zebt cos sie mialo zaczac na dniach. Gdybym nie urodzila to 7.04 mam przyjsc - w dniu terminu.

Zrazil mnie do siebie juz w szpitalu,jak lezalam..a na tej wizycie juz do konca..po porodzie poszukam xhyba innego ginekologa .. widocznie ma duzo pacjentek i nie zalezy mu juz tak,zeby zatrzymac pacjentki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie wszelkie skorcze nog przeszly 🙂 niestety bezsennosc dalej mam, budze sie z bolami.bioder bo jednak juz nacisk jest niezly, a w dodatku tak mniej wiecej co dwie godziny budze sie na siku,a w dzien moglabym wogole toalety nie odwiedzac, nie wiem czym to jest spowodowowane.

Ja mam wizyte w czwartek ciekawe co.powie po tym.szpitalu i to usg kontrolne mam miec zeby zobaczyc czy rosnie. No ale raczej niemozliwe jest zeby nierosla? Nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...