Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na poczatek gratulacje dla wszystkich mam, ktore juz poznaly plec swoich pociech 🙂
Wiecie co, ja weszlam w ten watek z tabelka i zadnej tabelki nei widze. Mam tylko info, ze foto niedostepne. Dlaczego?
Ja niby dowiedzialam sie ,ze dziewczynka, ale nie jestem na 100% pewna poki nie urodze. USG robila mi polozna wiec mozna sie wszystkiego spodziewac, choc ani ja osobiscie ani moj maz ogladajac DVD z usg nic tam miedzy nozkami wystajacego nei widzielismy i moj maz nawet sam wpadl na to, ze to dziewuszka (on nie byl ze mna na usg, tylko siedzial z chlopakami w domu). Ja bedzie chlopak to nie wiem co bedzie bo pomyslow na imiona brak. Maz chcial dziewczynke juz przy pierwszym dziecku bo sam pochodzi z rodziny, gdzie bylo 6 chlopcow i tylko jedna siostra. Juz nawet imiona mamy dla dziewczynki: Maja, bo imie miedzynarodowe i ani maz ani ja w rodzinie nie mamy zadnej Maji. Poza tym imie miedzynarodowe i bardzo popularne zarowno w Szwecji (miejsce nr 2), jak i w Polsce jak i w Syrii. To imie wybral maz. Drugie imie dla dziweczynki wybralam ja razem ze starszym synem i tez jest w sumie miedzynarodowe i popularne- Julia. Wiec bedzie Maja Julia. Ale jak bedzie chlopczyk to chyba bedzie bezimienny bo juz wszystkie ulubione imiona wykorzystane: Mateusz Kacper to starszy syn oraz Damian Aleksander mlodszy.
Jesli chodzi o pozostale dane do tabelki to pierwsze ruchy poczulam w 18 tygodniu. Lat mam 37. Nie wiem co jeszcze chcecie wiedziec, bo tabelki, jak powiedzialam, nie widze.
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję mamusiom, które poznały płeć 🙂
Faktycznie przeważają dość mocno dziewczynki 🙂)

Ja dzisiaj byłam na 3d/4d i powiem Wam super sprawa 🙂
na płytce 20 minut filmu, bicie serduszka pokazane komory serca
lekarz bardzo dokładny opis badania dał 🙂)
w sumie ja nie żałuję, ponieważ mój ginekolog na tym 2d tak dużo mi nie mówi.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila Gratulacje córeczki !!
Osasetkao gratuluje chłopaka!!

Leniuch jeszcze nie wiemy co wpiszemy małej w papiery - ale chyba Jasmin ... ale mówię do niej Jaśmina.

Dziś małej śpiewałam 🙂 AA kotki dwa... 🙂 niech się przyzwyczaja do głosu mamusi.
przeczytałam dzisiaj że jak się min. 4 jabłka tygodniowo to o 37% maleje zachorowalność dziecka na astmę. Poszłam do kuchni po jabłko 🙂 smacznego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam już jedno ciasto, zaraz zabieram się za drugie bo dziś dziadkowi posypią się do Mai z mikołajkowymi prezentami 🙂 jak zaprowadzałam Maję do przedszkola to myslałam że nas porwie!
a ta się śmiała że ją wiatr tak ciągnie 😉
dziewczyny co się dowiedzą o płci, wpisujcie też tą informację na tym drugim wątku to Leniuchowi będzie łatwiej to wszystko wyłapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Kamila gratulacje coreczki 🙂
Osasetkao gratuluje synusia 🙂

ja wczoraj po raz pierwszy w zyciu mialam zgage. przyszlam z pracy i sie p-yutam mojego co to jest ze mi tak zle a on sie ze mnie zaczal smiac 😞
mama moja tez sie smiala ze dzidzia bedzie miala dlugie wloski 🙂
u nas dzis nawet ladna pogoda troche pada ale to takie przelotne opady 🙂
jutro dzien wolny jade szukac kurtki na zime bo na pewno w polsce snieg i mroz tak jak powinna prawdziwa zima wygladac 🙂
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wysprzątałam mieszkanie,dzisiaj od rana na nogach..pieklam ciasto,sniadanie,pozniej obiad,bo tesc na obiedze zostal..i co? Odczuwam to bolem i twardnieniem brzucha! :/ jeszcze Szwagietka za jakies pol godziny przyjedzie. Jeszcze moj przy kims..tzn.tacie/koledze zachowuje sie jak typowy facet:/ zupelnie inaczej niz na co dzien 😞 nic mi nie pomagal .. ostatnio jak kolega byl zgrac nam filmy to myslalam,ze dlatego,bo kolega ... ale dzisiaj przy ojcu to samo :/ kawa..herbata..ciasto ja,pozmywac ja,jedynie co to mi wykroil z piersi kurczaka kosci i zdjal skore..pozniej sprobowal potrawki czy dobrze doprawiona..zrobilam obiad..kroilam ogorki konserwowe,a moj co?? Nalozyl sobie i tacie obiad,a ja musialam sama sobie nalozyc,bo on sie rozsiadl i juz jadl..jestem ba niego wsciekla!! Jeszcze maja zamiar w przeqozie z pracy pic,bo piatek druga zmiana i mikolaj!!! Przyjdzie pewnie schlany,ze ja pierdole.kasy nie ma,ale zeby na flaszke sie zlozyc to prawie ostatnia kase wydaje!!! Ryczec mi sie chce,serio!!! Jeszcze rano do rodzicow mielismy jechac,to mi powiedzial,ze raczej nie tak rano,bo on bedzie pewnie zle sie czul:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny 🙂 skaczemy z radości że to synuś będzie, zdrowiutki już pól kilo waży, jej ależ zleciało to szybko a nie dawno jeszcze nawet brzuszka nie widać a teraz maluszek daje o sobie znaki, cudownie!. A zgaga praktycznie dzień w dzień męczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zgagi to ja miewam dosyc czesto wiec wypijam sporo mleka
z Olkiem to mialam masekre ale dopiero pod koniec ciazy normalnie myslalam ze lawa jakas płynie no i nie wiem czy to tylko przesady ale moj syn mial najwiecej włosów na odziale wsrod dzieciaczkow oczywiscie

Izuska mi podoba sie Espiro Atlantic. Bede sie rozgladac za uzywanym. Przypadl mi do gustu z tego wzgledu ze ma pompowane kola, z przodu skretne wiec sie bedzie łatwo prowadzilo. Jak urodzimy na wiosne to bedzie lekki, pozniej jako spacerowka tez. Nastomiast w zimie przydadza sie takie kola bo u nas nie odsnieżaja i jest sporo błota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra,jak chodze to brzuch jak skala twardy :/ pierdole,nigdy wiecej,tzn.do konca ciazy nie robie wszystkiego na raz,bez zadnej dluzszej przerwy 😞 spac mi sie nie chce,a pewnie ten moj zaraz wroci,accialam spac juz,zeby sie nie wkurwiac! Ech.. ide zajesc smutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska nie denerwuj sie bo dzidzia tez to czuje 😉 wiem ze łatwo powiedzieć ale musisz myślec o was obojgu 😉 mój bratvtez teraz ma podpalanie po tym spalonym samochodzie i mama mowi ze zaczął zaglądać do kieliszka a ta jego zamiast z nim porozmawiać to śmieje sie z niego ze ma dola a on nie moze wytrzymać nie ma z kim pogadać i tak to sie kończy. A mama nie ma komu sie wyżalić i pisze do mnie wiec rozumiem cie w 100%
Ale głowa do góry wszystko sie ułoży 😉 kolorowych (;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia ja uwazam ze gondola jest potrzebna poniewaz w środku jest twardy i rowny materacyk a dopoki dziecki nie siedzi to musi miec odpowiednie podloze do lezenia. Natomiast spacerowka nie dokonca rozklada sie na prosto. Jak rozkladasz oparcie to pozostaje z pochylej pozycji (tak jakby poz lezacej).
Tuska niestety faceci to czasem mendy sa. Moj tez teraz sie az tak nie przejmuje tym ze w ciazy jestem i czesto sie klocimy. Jak na razie to ja go w trakcie uspokajam zeby sie opanowal bo on pierdolami sie denerwuje. Nie wiem moze przez to ze niedawno przestal palic papierosy. Ogolnie mamy rozne charaktery i duza roznice wieku. On wychowany ze kobieta wszystko w domu robi a facet tylko do pracy chodzi a w domu pierdzi w kanape. Natomiast ja bylam wychowana przez babcie ktora dawala mi proste zasady chocby to ze facetowi cale dup* sie nie pokazuje. Kiedys tego nie rozumialam. Tym bardziej ze bylysmy zazwyczaj same wiec robilam wszystko to co powinien robic tez facet w domu od wnoszenia mebli na 4 pietro (przez to mam pewnie problem z kregoslupem). Nauczyla mnie zaradnosci ale nigdy nie uslugiwalam zadnemu facetowi. Wiec jak juz razem zamieszkalismy to zdezyły sie dwa światy i wojny byly niezle (no teraz tez sa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj do kieliszka czesto nie zaglada,wrecz wcale i nie mialabym nic przeciwko,gdyby po pracy sie napil z kolegami,ale naprawde na koncie bardzo krucho,a wyplata po weekendzie,a on wzial kase na to picie,nerw niesamowity mam. Przyszla mi kasa za l4,ale on tego nie wie i nie powiem mu! Pierdziele,moze nastepnym razem pomysli.
Co do wozka to ja mam jeszcze po A. Tako jumper 3w1,tylko z opony nam powietrze zeszlo:/ i chyba ptzez to,ze przebite gdzies. Mam blekitny,z tej serii "serca". Moj stwierdzil,ze zobaczymy jak z kasa bedzie,jak ok to kupimy cos nowego,poki co sie nie zapowiada.no ale moja siostra ma tez z tako czerwony to byla gadka kiedys,ze jak corka bedzie to wezmiemy od nich..no ale teraz na mini sciezce wojennej jestesmy,choc nikt o tej wojnie glosno nie mowi i poki co udajemy,ze ok jest.
U mnie jest 6lat roznicy,mamy inne spojrzenie na swiat i czasem jest ostro
Mialam zapytac..macie fb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...