Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Katia85 miałaś szczęście, ale dziwne że ktoś zgubił obrączkę 🥴 ale może jest coś warta i przynajmniej kasę będziesz miała jakąs jak sprzedaż 🙂
Ja też ledwo wstałam jakies pół godziny temu, musiałam coś zjeść, jestem sama od rana bo mąż pojechał pomierzyć dachy z bratem, bo mój to dekarz czyli robi dachy, nie mam kompletnie sił a po południu na 18 do psychiatry, zastanawiam się kiedy powie żebym zgłosiła się do szpitala, bo skierowanie już mam, tylko miejsce miała załatwić, ona jest z-cą ordynatora na tym oddziale wiec mam nadzieje że załatwi wcześniej niż za miesiąc np bo zwariuje chyba
robię juz listę co zabrać do tego szpitala, ponoć przez dwa tygodnie nie ma przepustek dopiero potem można dostać na jeden dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata Brawo ! W końcu logiczne myślenie ! 🙂 Myślę,że jak lekarka będzie widziała,że chcesz tam pójść jak najszybciej to i miejsce się znajdzie . Dobrze,że w końcu trafiłaś na db lekarkę. Popytaj lekarki dzisiaj co można ze sobą wziąć czego nie i takie tam.Wszystko Ci wyjaśni. Może jakieś książki? W szpitalu raczej będziesz miała na to czas. A tymi przepustkami bądź brakiem się nie przejmuj, mają jakieś swoje zasady i najwidoczniej ich przestrzeganie jest potrzebne do skutecznej terapii. Z drugiej strony Ty normalnie się zachowujesz,piszesz z nami itd,ale pomyśl o osobach już z dosyć poważnymi zaburzeniami,że np taka osoba siądzie do internetu i zacznie przeglądać to co jej ewidentnie szkodzi i po terapii. Zaufaj ludziom tam pracującym,zwłaszcza że koleżanka ten szpital chwaliła. będzie dobrze 🙂


Fajne znalezisko 🙂 ja bym sprzedała i kupiła sobie jakiś inny złoty drobiazg 😉
Nie wiem jaka u Was pogoda,w końcu mieszkamy w róznych częściach kraju,ale u mnie wreszcie wyszlo slonce,temp +5C 🤪 Wszystko się topi i oby tak dalej.... brrr nie nawidzę zimy. Z drugiej strony upałów też nie znoszę a my w tym roku to całkiem odczujemy ich minusy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bym nie sprzedała obrączki bo miałabym wyrzuty sumienia że może akurat była dla kogoś ważna- to w końcu symbol na całe życie. Pewnie najpierw dałabym ogłoszenie i liczyła na znaleźne 😉

zuziek daj od razu znać jak po wizycie

czarna ja jeszcze nie wiem na który szpital sie zdecyduje, ale jeśli na ten w którym pracuje mój lekarz to nie dlatego że chciałabym być traktowana jak księżniczka, tylko będe miała pewność że jest tam ktoś kto zna mnie od początku i w razie (nie daj Boże) kłopotów będzie mógł skutecznie zareagować. Zdecydowałam sie na niego bo jest specjalistą jakich mało, moja koleżanka poroniła dwie ciąże, przy trzeciej trafiła do niego i dziś ma 4-letnią córeczke. Oczywiście wiem że nie musze na niego trafić ale zawsze to spokój psychiczny 🙂

Mnie dziś śniło sie że urodziłam synka Danielka - mój mąż stwierdził że źle ze mną skoro takie rzeczy śnią mi sie pół roku przed 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Katia85 miałaś szczęście, ale dziwne że ktoś zgubił obrączkę 🥴 ale może jest coś warta i przynajmniej kasę będziesz miała jakąs jak sprzedaż 🙂
Ja też ledwo wstałam jakies pół godziny temu, musiałam coś zjeść, jestem sama od rana bo mąż pojechał pomierzyć dachy z bratem, bo mój to dekarz czyli robi dachy, nie mam kompletnie sił a po południu na 18 do psychiatry, zastanawiam się kiedy powie żebym zgłosiła się do szpitala, bo skierowanie już mam, tylko miejsce miała załatwić, ona jest z-cą ordynatora na tym oddziale wiec mam nadzieje że załatwi wcześniej niż za miesiąc np bo zwariuje chyba
robię juz listę co zabrać do tego szpitala, ponoć przez dwa tygodnie nie ma przepustek dopiero potem można dostać na jeden dzień 😞


sprzedawac nie bede tej obraczki zastanawiam sie by dac ogloszenie ale z drugiej str skad mam miec pewnosc ze zglosi sie faktycznie wlasciciel tej obraczki a ona nie ma zadnego graweru tylko jest nr proby.

Co do szpitala mam nadzieje ze nie bedziesz dlugo czekala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
a ja bym nie sprzedała obrączki bo miałabym wyrzuty sumienia że może akurat była dla kogoś ważna- to w końcu symbol na całe życie. Pewnie najpierw dałabym ogłoszenie i liczyła na znaleźne 😉

zuziek daj od razu znać jak po wizycie

czarna ja jeszcze nie wiem na który szpital sie zdecyduje, ale jeśli na ten w którym pracuje mój lekarz to nie dlatego że chciałabym być traktowana jak księżniczka, tylko będe miała pewność że jest tam ktoś kto zna mnie od początku i w razie (nie daj Boże) kłopotów będzie mógł skutecznie zareagować. Zdecydowałam sie na niego bo jest specjalistą jakich mało, moja koleżanka poroniła dwie ciąże, przy trzeciej trafiła do niego i dziś ma 4-letnią córeczke. Oczywiście wiem że nie musze na niego trafić ale zawsze to spokój psychiczny 🙂

Mnie dziś śniło sie że urodziłam synka Danielka - mój mąż stwierdził że źle ze mną skoro takie rzeczy śnią mi sie pół roku przed 🤔


To normalne ze snia sie takie snay podswiadomie przeciez przezywamy ciaze. Jak bylam z mala w ciazy snilo mi sie ze urodzilam dziecko z zebami 🙂 Wtedy mialam przeczucie ze bedzie cora teraz z jednej str tez czuje ze cora ale sie okaze z czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobi - ja mam takie sny ostatnio,że szkoda gadać. Najgorzej,że wszystko oscyluje w tematach powiązanych ze sobą czyli \"seks,zdrada,ciąża\" 😮
Ja od wczoraj myślę nad imionami i nie wiem,czy dziewczynki nie nazwiemy Magdalena a chłopca hmm Przemysław mi się podoba. Chociaż powiem szczerze,że bardzo podoba mi się imię damskie Inga, ale mam krótkie nazwisko i będzie śmiesznie brzmieć. Musi byc dlugie imię tak jak przy synu- Aleksander

a z obrączką hmmm.... jesli znalazłas w poblizu jakiegos sklepu itp mozna poprosic o powieszenie kartki \"znaleziono obrączkę\" ale nie bylabym taka pewna domniemanego \"poszukującego\" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas właśnie jest spór o imię bo ja chce Magde a mój mąż Lene 😉 ale z poważnymi dyskusjami poczekamy aż dowiemy sie jaka będzie płeć.

Ostatnio dużo osób mnie pyta co bym chciała i jakie mam przeczucia a ja nie mam póki co żadnych. Chciałabym i chłopca i dziewczynke więc co będzie pierwsze nie robi mi różnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi to wszystko jedno co do płci dziewczyny, to pierwsze dziecko i bardziej moje myśli krążą wokół tego czy zaakceptuje i pokocham go, wiecie juz o tym bo tym dużo pisałam,może to się zmieni, mam nadzieję bo nie będzie za ciekawie,może szpital wyleczy mnie z tych myśli i przeczuć strasznych, ja w głowie mam miliony scenariuszy i to niezbyt ładnych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie. 🙂

Jestem tu nowa więc nie wiem co i jak 😁 ☺️

No więc dzisiaj wchodzę w 13 tydzień. Nie wiem jeszcze jaka płeć,ale mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie (14.02) dowiem się już czy będzie to synuś czy córeczka. 😜

Gorące pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Witam wszystkie przyszłe mamusie. 🙂

Jestem tu nowa więc nie wiem co i jak 😁 ☺️

No więc dzisiaj wchodzę w 13 tydzień. Nie wiem jeszcze jaka płeć,ale mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie (14.02) dowiem się już czy będzie to synuś czy córeczka. 😜

Gorące pozdrowienia 😘


Witamy witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikus witamy ....jak samopoczucie ...pierwsze dziecko????
Ja nie chciałam dziewczyny tego złośliwie napisac ...ale widziałam jak reagowały dziewczyny z którymi leżałam , a wierzcie ze dużo się ich przewinęło przez 2 m-ce ...ja leząc byłam traktowana jakny każdy z lekarzy prowadził moją ciąze ...super podejście mieli ....ciagle zagadywali ....w ciągu tych 2 m-cy mój lekarz miał 2 razy dyżur .....na tym drugim naszym spotkaniu badał mnie przed 22 jak wyplułam ten balon o którym wam pisałam ....pytał się jak się czuje ....pogadaliśmy chwile ....rano po dyżurze powinien pojsc do domu przyszedł do mnie na sale i tez się zapytał czy dobrze spałam i czy po wyjeciu już mnie nie boli....dla mnie to było normalne zachowanie ale niektóre oczekiwały nie wiadomo czego ...
DZisia mam jakiś gorszy dzień ..tysiąc myśli mi się kłębi w głowie ....jak to będzie czy dam radę z 2 dzieci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,witam.
Samopoczucie wręcz cudowne. 😜 Tak to moja pierwsza ciaża i ciesze sie że jak narazie tak dobrze ja przechodze. Zero mdłości,wymiotów za to ciagły głód. ☺️ Staram sie nie opychać wszystkim a rozsądnie jeść dla dwojga a nie za dwoje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikusss_ Powitać,Powitać 🙂 Fajnie,ze db znosisz ciążę 🙂

zuziek poniosło Cię z tą wagą 😁 😁 nieźle. Cała byłas po tym porodzie czy zszywali Cię w kawałkach ? 😁

cobi Ja własnie chcę Magdalenę,bo można mówić Magda,Madzia,Lenka,Lena. Samo imię Lena mi się nie podoba,ale to już moje zboczenie zawodowe i za dużo tych Lenek wokół. Z tego co wiem to teraz to imię w czołówce napopularniejszych imion 😉 Po prostu nie chcę żeby moje dziecko miało jakieś mega popularne albo mega oryginalne imię 🙂 Najlepsze,że po fakcie zobaczyłam,że imię mojego syna jest też w czołówce,13 miejsce coś koło tego 😉 Na szczęście Aleksandrów znam tylko trzech (w tym mój 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek miałam pytać o to samo co Essence, czy Ty to w ogóle przeżyłaś?!?! 😁 synuś z mojego snu też był duży ale porodu nie pamiętam więc może coś mi przeskoczyło 😜

Essence ja ostatnie dwa lata pracowałam w przedszkolu (niestety tylko staż) i nie było ani jednej Lenki, a osobiście znam tylko jedną i ma ona 23 lata 🙂 ale Magda to imie które podobało mi sie od zawsze, nawet wzięłam sobie takie przy bierzmowaniu 🙂

czarna wiemy że to nie było złośliwie 😉

mikusss witaj 🙂 a spać Ci sie też nie chce? nie wierze że są jeszcze takie szczęściary na tym świecie. Aha mój termin z om to też 19.08 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikuss_ Dolegliwości ciążowe to moje drugie imię 🙂 Zarówno jak w pierwszej ciąży i tej nie obyło się bez wymiotów,nudności,totalnego braku apetytu odrzutu od niektórych produktów i tak wyczulony nos,że bywają dni omijania kuchni szerokim łukiem 😉 No i z przykrych spraw dla mojego męża- całkowity spadek libido u mnie 😜 Miałam bo już przeszło ciągnięcie w macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj współczuje. Pamiętam gdy dowiedziałam się o ciąży bałam sie strasznie tego jak bede ja przechodzić. Ale jak widać jestem szczęściarą bo czuje się dobrze.(normalnie) I mam nadzieje ze nic się nie zmieni :P Co do spraw łożkowych nie miałam z tym problemów i nie mam, a wręcz odwrotnie Ciągła ochota. 😲 Mój Dawid twierdzi iż jestem niewyżyta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...