Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mowilysmy że wszystko będzie wporzadku 🙂

Siedzę i czekam na lekarza lubię chodzić na wizyty bo zawsze mamy słuchane tętno dzidziusia 🙂 teraz tak wyraźnie je słychać i od razu je znaleść można... Bardzo mnie to uspokaja.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka wszystko wporządku 😉 lekarz powiedział że wyniki morfologi i moczu mam olimpijskie (już drugi raz) 🙂 i jestem zadowolona bo z Zuzią zawsze było coś nie tak jak nie bakterie to anemia i inne paskuctwa... i ma już L4 leżące powiedział że już takie musi dać i żebym przypadkiem okien nie myła czy ciężkich zakupów nosiła... i pytał się czy mam jakiś ludzi od tego a ja znajdzie się pare osób... 😎 😎 😎 😎

pytanie z innej beczki bierze może któraś ślub w ciąży 😁 hehe bo mam do sprzedania jak coś wkleje zdjęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia cieszę się, że jest dobrze na pewno kamień spadł Ci z serca.

Ja mam jakieś kiepskie wyniki moczu 🤢 krwi nie robiłam bo lekarz mówił, że nie ma potrzeby to się na ochotnika igłą traktować nie będę 😜 😁 coś mi się wydaje, że coraz gorsze te wyniki będą 🤢
Dziś z rana byłam u fryzjera 🤪 zrobiłam sobie pasemka 2 kolorowe (miałam już odrosty 🥴 ) i tak się dobrze czuję 😆 potem imprezka urodzinowa mojej chrześnicy lat 13 no i spokojny wieczór w domu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Zuziek cieszę się bardzo- odmiana od różu sie szykuje. I dobrze 😉
Ja dzisiaj miałam egzamin,wiec jestem wyczerpana psychicznie.Obym zdała,bo sie wkurzę.
Ja na usg dopiero 3 marca,przy wizycie. Też już liczę,że zobaczę co tam między nogami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córka będąc w brzuszku wcale nie kryła się z tym co ma między nogami, więc szybko wiedzieliśmy 😁 mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Każdy mi mówi, że będzie chłopak bo nic się nie zmieniłam... ale w pierwszej ciąży też się nie zmieniłam jakoś specjalnie, więc to chyba takie głupie gadanie tylko 🤢 wkurzam się bo wolałabym by nikt nie pitolił o płci dziecka 🤢 a już nerwicy dostaję jak mi dookoła rodzina imiona wymyśla wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ...a nie pisałam ci ze będzie siusiek .....Dlaczego dał Ci leżące zwolnienie ????Tylko przez to zebys okien nie myła i nie sprzątała ??? ...w pierwszej ciązy tez tak miałas ....
Ja mam wizyte 19 u gina na 11.30 a później do genetyka....boję się jak diabli ....już powoli będziemy się dowiadywały co w brzuchu siedzi , szczerze to nie wiem czy chce wiedzieć ,dla mnie aby było zdrowe ...nie będę napierała lekarza żeby mi powiedział ...jak powie to ok jak nie to nie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka ja z Alkiem kawy nie piłam,po prostu mi nie smakowała. Teraz od czasu (1/tydzień) wypiję latte,ale to dlatego że piszę pracę magisterską i przy tej sennej pogodzie momentami zasypiam 😆
Od wczoraj się zastanowiam jak sobie poradzimy z dwójką dzieci, czy jedno nie będzie budziło drugiego? Czy poradzę sobie z karmieniem? Matko,człowiek przyzwyczaja się do dobrego i szczerze nie wyobrażam sobie decydować się drugie dziecko,jak pierwsze ma juz 5,10 lat. Wtedy to jest dopiero szok,po tylu latach przespanych nocy,znowu orka 😲 My chyba wszystkie tutaj to mamy dzieciaczki z małą różnicą wieku,albo to w brzuszku to pierwsze,prawda? Jak wy na to patrzycie?Też jesteście przerażone? 🙂 Co was przeraża najbardziej? Mnie te noce,karmienie piersią (brrr...) i poród-czy dziecka mi nie podduszą. Sory za te dantejskie sceny-takie mam przemyslenia przy niedzieli 😮 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pije codziennie rozpuszczalna z mlekiem, w domu mam 15 miesieczna core i wiecznie nieprzespane noce do tego praca, szkola, nie dalabym rady bez kawy 😮 do tego moje cisnienie 90/50 czasem 😮
Ja tez mysle jak to bedzie z dwojka i jeszcze z tak mala roznica wieku- przeraza mnie ze teraz dziecko zdrowe a moga mu cos zrobic przy porodzie, boje sie porodu mimo ze pierwszy byl lekki to teraz nie wiadomo, nie usmiercha mi sie jeszcze czestsze wsatawanie niz teraz i karmienie ktore dla mnie nie bylo ani troche przyjemne, ale damy rade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Ja pije codziennie rozpuszczalna z mlekiem, w domu mam 15 miesieczna core i wiecznie nieprzespane noce do tego praca, szkola, nie dalabym rady bez kawy 😮 do tego moje cisnienie 90/50 czasem 😮
Ja tez mysle jak to bedzie z dwojka i jeszcze z tak mala roznica wieku- przeraza mnie ze teraz dziecko zdrowe a moga mu cos zrobic przy porodzie, boje sie porodu mimo ze pierwszy byl lekki to teraz nie wiadomo, nie usmiercha mi sie jeszcze czestsze wsatawanie niz teraz i karmienie ktore dla mnie nie bylo ani troche przyjemne, ale damy rade 😁


Ja mam 20 mies corke i tez w nocy ze 2 nieraz 3 razy do niej wstaje. Ciezko mi sobie wyobrazic dwojke takich maluchow ale damy wszystkie rade. Co do karmienia piersia mimo poczatkowego bolu z tym zwiazanego to lubilam ja karmic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko ja to od kad zobaczyłam dwie kreski mam przed oczami nocne wstawanie karmienie zero życia towarzyskiego ja już zapomniałam trochę bo mam 3,5 roczną córkę w czerwcu 4 lata przesypia noce sama się sobą zajmie pół dnia jej nie ma bo w przedszkolu zje sika sama wszystko powie co chce zostanie z babcią jak tata ją bierze to mam weekend dla siebie... A tu od nowa... 🤪 będę bardzo tęsknić za tym okresem... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
O matko ja to od kad zobaczyłam dwie kreski mam przed oczami nocne wstawanie karmienie zero życia towarzyskiego ja już zapomniałam trochę bo mam 3,5 roczną córkę w czerwcu 4 lata przesypia noce sama się sobą zajmie pół dnia jej nie ma bo w przedszkolu zje sika sama wszystko powie co chce zostanie z babcią jak tata ją bierze to mam weekend dla siebie... A tu od nowa... 🤪 będę bardzo tęsknić za tym okresem... :P


W sumie dla mnie jeden pikus bo i tak i tak wstaje w nocy ale ciezko mi bedzie jednak do 2 wstawac ale moze starsza zacznie przesypiac noce? jeszcze na nocnik nie wola i to ze w nocy jeszcze pije mleko bo ciezko ja oduczyc. Poza tym dosc jest samodzielna. Zastanawiam sie jakie drugie dziecko bedzie bo z cora nie bylo problemu do roku taka grzeczniutka byla jak kladlam o 19 spac to budzila sie raz 1-2 na mleko i ok 6 rano i spala do 8-9 a teraz czuje ze nie bedzie tak dobrze. Bo jedno drugie bedzie budzic a ja bede zombie. Jednak chcialam mala roznice wieku.

Ps. mojej szwagierki kuzynka ur niedawno 5 dziecko gdzie najstarsze ma chyba 8 lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patryk- ladnie 🤪 moj siostrzeniec ma tak na imie, nasza bedzie sie nazywac Pola albo Iga, ale to jeszcze wersja robocza, zobaczymy jak bedzie ostateczna 🙂
Moja na poczatku ladnie spala, w 3 miesiacu zaczely wychodzic zeby i nocny horror z tym zwiazany trwa do dzis 🥴 na nocnik jak byla mniejsza chetnie siadala, teraz jak robi kupe to specjalnie sie gdzies chowa a jak sie jej spytam czy chce to mowi ze nie a za chwile robi, od poczatku byla bardzo energiczna i ani chwili soba sie nie zajmie- tzn jesli sie kolo niej siedzi to i owszem ,ale tylko wstane zeby cos zrobic wiesza sie na nodze i chce na rece.
Nie wiem jak bede przy niej karmic, na poczatku przeciez karmienie jest non stop i trwa wieki, mysle ze damy ja do zlobka. Przypuszczam tez ze Olga bedzie zazdrosna bo teraz ma nas oboje tylko dla siebie i jest bardzo z nami zwiazana.
Mi od porodu brakuje tego luzu co byl wczesniej- dziecko pojawilo sie 5 lat po slubie wiec niestety za ten czas czlowiek przyzwyczail sie do luzu, robiernia na co sie ma ochote i zycia towarzyskiego, od porodu czesc przyjaciol sie zmyla, ci ktorzy zostali sa dzieciaci, chybas jestesmy zbyt nudni dla \"wolnych\" ludzi. Zycie towarzyskie wzbogacilo sie jak cora miala 6 miesiecy bo wrocilam do pracy, a jak ja pozniej odstawilam to moge sobie pozwolic na dluzsze zakupy czy wyjscie na miasto bo wczesniej tylko na mnie wisiala a butelki nie chciala, niestety pracujac na pelny etat, studiujac i majac tak male dziecko ciezko jest sie wyrobic ze wszystkim, wiecznie w biegu i czasem ledwo ogarniam. Zastanawiam sie juz kiedy wroce do pracy po porodzie bo nie umiem zyc bez pracy 😞 mialam isc na l4 ale ciagle to odkladam, jak sobie pomysle ze przez ponad rok nie bede pracowac to ciezko mi sie z tym pogodzic. No ale czego sie nie robi dla dzieci 🙂 jak tylko je odchowam znowu rozwine żagle, mam zamiar troche zmienic branze i mam juz pomysl na siebie ale to musi poczekac z 2-3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia u nas zabkowanie dopiero po roczku sie zaczelo miala rok i tydz jak wyszedl jej pierwszy zabek. Ciesz sie ze masz prace ja niestety nie mam pracowalam ale byla redukcja etatow i padlo na mnie a gdybym jeszcze ze 2 mies pracowala to moglabym wtedy isc na zwolnienie bo zaszlam w ciaze. Pech zreszta w moim miescie ciezko o prace jak nie masz znajomosci.

Patryk lADNE IMIE MY DLA CHLOPCA MAMY aDAM A DLA DZIEWCZYNKI NIE WIEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...