Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi tez siwe dluzy, po skonczonym 18 jest dopiero 5 miesiac co nie? to jeszcze troche. Jak jest za duzo mleka to trzeba uwazac z laktatorem i odciagac nie wszystko tylko do odczucia ulgi bo wtedy bedzie jeszcze wiecej. Zas jesli jest za malo laktator rewelacyjnie pobudza produkcje tylko trzeba byc konsekwentnym i pobudzac dzien i noc wtedy sukces murowany. Wazne jest tez wlasciwe przystawianie bo jak sie zle przystawi to sa poranione sutki, bol i krew. Jak przychodzi srodowiskowa to warto sie spytac czy dobrze przystawiamy, jak nie to napewno pomoze albo udac sie do poradni laktacyjnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cobi spokojnie jeszcze się nauczysz.
Ja na pewno źle przystawiałam,ale nie potrafiłam inaczej. Środowiskowa tłumaczyła, doradca też a ja nie wiedzialam 🤢 Teraz się przyłożę...
Namąciłyście mi w głowie tym turystycznym łóżeczkiem. Zwłaszcza Ty czarna 😉 Tym "szuraniem" i odgłosami jak dziecko się wierci. Fakt, pożyczyłam na wakacje od znajomych takie łóżeczko i moje dziecko spac w nim nie mogło,bo tak szurało i szeleściło . Tyle,że my nie mieliśmy żadnego materaca porządnego,tylko ten dołączony do łóżeczko pseudo materac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂

W kwestii łóżeczka, mam podobne zdanie jak Zuziek - najpewniejsze jest drewniane, które można kupić za grosze, takie najzwyklejsze kosztuje w Ikei 80 zł 🙂 Zresztą uważam, że najważniejszy i tak jest materacyk, samo łóżeczko i tak za długo nie posłuży 🙂 Mojemu małemu łóżeczko zmieniliśmy już w czerwcu ubiegłego roku - do zwykłego sosnowego łóżka dokupiliśmy barierkę 🙂
Mój synek jest dość wysoki (obecnie przy 2 latkach i 3 miesiącach ma już metr wzrostu) i zamiast wychodzić z łóżeczka bokiem, wolał próbować górą, dlatego decyzja o zmianie była konieczna 🙂

Ależ ja Wam zazdroszczę, ze znacie już płeć malucha... też już bym chciała wiedzieć, kto tam mieszka. I mi również czas się okropnie ciągnie - z utęsknieniem czekam na ruchy, bo umieram ze strachu. W akcie desperacji zastanawiałam się nawet nad kupnem monitora tętna płodu, co oczywiście jest bez sensu, bo jak w końcu mojego dziecko zacznie mnie porządnie kopać, to będę wiedziała, że jest OK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
xandi napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂

W kwestii łóżeczka, mam podobne zdanie jak Zuziek - najpewniejsze jest drewniane, które można kupić za grosze, takie najzwyklejsze kosztuje w Ikei 80 zł 🙂 Zresztą uważam, że najważniejszy i tak jest materacyk, samo łóżeczko i tak za długo nie posłuży 🙂 Mojemu małemu łóżeczko zmieniliśmy już w czerwcu ubiegłego roku - do zwykłego sosnowego łóżka dokupiliśmy barierkę 🙂
Mój synek jest dość wysoki (obecnie przy 2 latkach i 3 miesiącach ma już metr wzrostu) i zamiast wychodzić z łóżeczka bokiem, wolał próbować górą, dlatego decyzja o zmianie była konieczna 🙂

Ależ ja Wam zazdroszczę, ze znacie już płeć malucha... też już bym chciała wiedzieć, kto tam mieszka. I mi również czas się okropnie ciągnie - z utęsknieniem czekam na ruchy, bo umieram ze strachu. W akcie desperacji zastanawiałam się nawet nad kupnem monitora tętna płodu, co oczywiście jest bez sensu, bo jak w końcu mojego dziecko zacznie mnie porządnie kopać, to będę wiedziała, że jest OK 😉


Mam identyczne odczucia i czekam na ruchy. Ja to juz nawet szukalam zeby chociaz stetoskopem sprawdzic czy serduszko bym uslyszala ale jakbym nie slyszala to jeszcze bardziej bym sie schizowala. Narazie obserwuje i dobrze ze brzuch powoli sobie rosnie chociaz sa dni kiedy czuje jakby wogole go nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlansie znalazlam na Gruponie wozek dzieciecy.
Jkaby ktos chcial:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-4-kraft-sp-z-o-o-17/33979878?p=11&nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_52&a=1661&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=ae135dc7-458f-4f6b-8068-f3cd8abbc189&division=cala-polska&uh=a6e62a1a-3b89-4f92-8e84-579ea2091a85&date=20142102&sender=rm&s=body&c=deal_title&d=deal-page&utm_campaign=gg-4-kraft-sp-z-o-o-17-33979878
Natomiast nie znam firmy 4 Kraft. Trzeba by bylo poczytac o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienka84 napisał(a):
Wlansie znalazlam na Gruponie wozek dzieciecy.
Jkaby ktos chcial:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-4-kraft-sp-z-o-o-17/33979878?p=11&nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_52&a=1661&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=ae135dc7-458f-4f6b-8068-f3cd8abbc189&division=cala-polska&uh=a6e62a1a-3b89-4f92-8e84-579ea2091a85&date=20142102&sender=rm&s=body&c=deal_title&d=deal-page&utm_campaign=gg-4-kraft-sp-z-o-o-17-33979878
Natomiast nie znam firmy 4 Kraft. Trzeba by bylo poczytac o tym 😉


wózek wygląda całkiem ok. Dla mnie odpada za brak bazy do auta. Nie zamierzam się \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"babrać\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" z pasami za każdym razem a trochę tego będzie,bo będę odbierać Młodego ze żłobka razem z bobasem 🙂 Tak w bazę klik i jest. Ja mam chrapkę na coś takiego -> http://allegro.pl/mamaspapas-peg-perego-skate-3w1-i3975601847.html W tym moedlu bazy nie ma w zestawie,ale do tej frmy fotelika łatwo bazę dokupić.Do tego kindercrafta bazy nie ma,sprawdzałam bo cena faktycznie ok. Miałam go kupić (tego peg perego),ale...uznaliśmy z Tomkiem,ze to chyba jeszcze za wcześnie 🤢

Coś się dzisiaj nie mogę wysłowić. Idę sprzątać,bo syf na domostwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Wlansie znalazlam na Gruponie wozek dzieciecy.
Jkaby ktos chcial:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-4-kraft-sp-z-o-o-17/33979878?p=11&nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_52&a=1661&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=ae135dc7-458f-4f6b-8068-f3cd8abbc189&division=cala-polska&uh=a6e62a1a-3b89-4f92-8e84-579ea2091a85&date=20142102&sender=rm&s=body&c=deal_title&d=deal-page&utm_campaign=gg-4-kraft-sp-z-o-o-17-33979878
Natomiast nie znam firmy 4 Kraft. Trzeba by bylo poczytac o tym 😉


wózek wygląda całkiem ok. Dla mnie odpada za brak bazy do auta. Nie zamierzam się \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"babrać\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" z pasami za każdym razem a trochę tego będzie,bo będę odbierać Młodego ze żłobka razem z bobasem 🙂 Tak w bazę klik i jest. Ja mam chrapkę na coś takiego -> http://allegro.pl/mamaspapas-peg-perego-skate-3w1-i3975601847.html W tym moedlu bazy nie ma w zestawie,ale do tej frmy fotelika łatwo bazę dokupić.Do tego kindercrafta bazy nie ma,sprawdzałam bo cena faktycznie ok. Miałam go kupić (tego peg perego),ale...uznaliśmy z Tomkiem,ze to chyba jeszcze za wcześnie 🤢

Coś się dzisiaj nie mogę wysłowić. Idę sprzątać,bo syf na domostwie 😉

Ja mam wozek jeszcze stary i raczej jego bede uzywac. Nie mialam nigdy bazy do niego. U mnie jest tak ze ja albo moj maz wieziemy dziecko do zlobka a dziadek odbiera, wiec kupno w sumie dwoch czy trzech baz troche nam sie nie oplaca. Kupilismy za to fotelik 0-18kg i w jednym samochodzie mamy jeden fotelik a w drugim drugi 🙂 nawet sie to sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
xandi napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂

W kwestii łóżeczka, mam podobne zdanie jak Zuziek - najpewniejsze jest drewniane, które można kupić za grosze, takie najzwyklejsze kosztuje w Ikei 80 zł 🙂 Zresztą uważam, że najważniejszy i tak jest materacyk, samo łóżeczko i tak za długo nie posłuży 🙂 Mojemu małemu łóżeczko zmieniliśmy już w czerwcu ubiegłego roku - do zwykłego sosnowego łóżka dokupiliśmy barierkę 🙂
Mój synek jest dość wysoki (obecnie przy 2 latkach i 3 miesiącach ma już metr wzrostu) i zamiast wychodzić z łóżeczka bokiem, wolał próbować górą, dlatego decyzja o zmianie była konieczna 🙂

Ależ ja Wam zazdroszczę, ze znacie już płeć malucha... też już bym chciała wiedzieć, kto tam mieszka. I mi również czas się okropnie ciągnie - z utęsknieniem czekam na ruchy, bo umieram ze strachu. W akcie desperacji zastanawiałam się nawet nad kupnem monitora tętna płodu, co oczywiście jest bez sensu, bo jak w końcu mojego dziecko zacznie mnie porządnie kopać, to będę wiedziała, że jest OK 😉


Mam identyczne odczucia i czekam na ruchy. Ja to juz nawet szukalam zeby chociaz stetoskopem sprawdzic czy serduszko bym uslyszala ale jakbym nie slyszala to jeszcze bardziej bym sie schizowala. Narazie obserwuje i dobrze ze brzuch powoli sobie rosnie chociaz sa dni kiedy czuje jakby wogole go nie bylo.


Ja się wszystkich wokół dopytuję: "Rośnie? Widać?? Ale rośnie???" - głupio pytam, bo sama wiem, że rośnie - bebzonek nie mieści się w kurtce zimowej 😉 🙃 Do wizyty mam jeszcze 1,5 tyg i zejdę do tego czasu! Zdecydowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
xandi napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
xandi napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂

W kwestii łóżeczka, mam podobne zdanie jak Zuziek - najpewniejsze jest drewniane, które można kupić za grosze, takie najzwyklejsze kosztuje w Ikei 80 zł 🙂 Zresztą uważam, że najważniejszy i tak jest materacyk, samo łóżeczko i tak za długo nie posłuży 🙂 Mojemu małemu łóżeczko zmieniliśmy już w czerwcu ubiegłego roku - do zwykłego sosnowego łóżka dokupiliśmy barierkę 🙂
Mój synek jest dość wysoki (obecnie przy 2 latkach i 3 miesiącach ma już metr wzrostu) i zamiast wychodzić z łóżeczka bokiem, wolał próbować górą, dlatego decyzja o zmianie była konieczna 🙂

Ależ ja Wam zazdroszczę, ze znacie już płeć malucha... też już bym chciała wiedzieć, kto tam mieszka. I mi również czas się okropnie ciągnie - z utęsknieniem czekam na ruchy, bo umieram ze strachu. W akcie desperacji zastanawiałam się nawet nad kupnem monitora tętna płodu, co oczywiście jest bez sensu, bo jak w końcu mojego dziecko zacznie mnie porządnie kopać, to będę wiedziała, że jest OK 😉


Mam identyczne odczucia i czekam na ruchy. Ja to juz nawet szukalam zeby chociaz stetoskopem sprawdzic czy serduszko bym uslyszala ale jakbym nie slyszala to jeszcze bardziej bym sie schizowala. Narazie obserwuje i dobrze ze brzuch powoli sobie rosnie chociaz sa dni kiedy czuje jakby wogole go nie bylo.


Ja się wszystkich wokół dopytuję: \"Rośnie? Widać?? Ale rośnie???\" - głupio pytam, bo sama wiem, że rośnie - bebzonek nie mieści się w kurtce zimowej 😉 🙃 Do wizyty mam jeszcze 1,5 tyg i zejdę do tego czasu! Zdecydowanie 😉

Malenstwo rosnie, tak mowia lekarze 😉
Brzuszek nie i nic jeszcze nie widac. Mam nadzieje ze w Marcu nagle nie zacznie rosna bo jade do Austrii i chcialabym jeszcze sie zapiac moje ciuchy narciarskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie nic nie widać, wczoraj byłam w swojej byłej pracy i przy okazji pochwaliłam sie dobrą nowiną to wszyscy zgodnie stwierdzili że nie poznać ani troche. Szczerze to chciałabym nacieszyć sie już widokiem rosnącego brzuszka 🙂

zuziek a masz też może buty z brązowym kożuszkiem do góry? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Ja tam rosne przed ciążą kupiłam sliczny szary płaszcz i właśnie musiałam go schować fo szafy bo ostatni guzik już na ostatniej nitce wisi... Teraz została mi duża kurtka \"ala narciarska\"


zuziek ale ty jestes kilka tyg wyzej ciazowo. Ja zapinam sie jeszcze w kurtke i nie widac ze jestem w ciazy w autobusie to szkoda gadac miejsca ci nie ustapia ale korzystam i jak jest mozliwosc to saidam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając z tematu . Czy któraś ma doświadczenie w robieniu kosmetyków w domu? http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Krem-na-noc-siedem-witamin-3-x-50g/10
Kusi mnie ta opcja,bo nie wygląda to trudno, cena kusi a i bez konserwantów i pegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Cobi niestety nie dorobiłam się 😉


no to dobrze 😁 bo ostatnio wydawało mi sie że Cie widze, była dziewczyna baaardzo podobna do Ciebie i z małą córeczką, miała na sobie szary płaszcz, dobrze że sie nie odezwałam bo był wstyd 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence nigdy nie robiłam czegoś takiego i chyba nie będe, nie miałam nigdy problemu z alergiami czy wysypkami także chyba nie chciałoby mi sie w to bawić. Ale fakt że tanio i przynajmniej wiesz co na siebie nakładasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...