Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
chociaz tak teraz mysle i mysle ze raczej Ci nie zrobia bo przeciez macicy Ci nie kroili wiec nie ma sie co rozejsc) tylko jajowod usuneli jak pozamaciczna... no i 3 lata to sporo, a masz po tym duza blizne? chyba nie, mi udrazniali jeden jajowod i mam doslownie taka kreseczke na 2 cm.

ja po 2 laparoskopiach - 3 blizny (na wys jajnikow po kazdej stronie i przy pepku)- tez problemy z zajsciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
A jak ja miałam cesarke trzy lata temu(ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód) to myślicie ze zrobią cesarke? Bo ordynator to mówi ze zobaczymy i chyba na poród naturalny mnie szykuje,a słyszałam tu ze czasem pęka ten szew po cesarce i się boje 🥴

mysle ze to nie jest wskazanie . spokojnie sn cie puszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie:-)
Ja juz po,urodziłam o 5,15, mala wazy 3kg,55cm dluga,w tej chwli przy cycu,10pkt dostała,ale poród koszmar,dobrze ze szybko mnie wzięło,bo o 2:30 przyjechałam na porodowke a o 5:15 było po
Później więcej napisze jak odpocznę
Powiem wam ze dziwne uczucia mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Witam ponownie:-)
Ja juz po,urodziłam o 5,15, mala wazy 3kg,55cm dluga,w tej chwli przy cycu,10pkt dostała,ale poród koszmar,dobrze ze szybko mnie wzięło,bo o 2:30 przyjechałam na porodowke a o 5:15 było po
Później więcej napisze jak odpocznę
Powiem wam ze dziwne uczucia mam....


Gratulacje dla Mamy i Córy 🙂
I tylko pozazdrościć tak błyskawicznego porodu 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Marta- Renata pisala dzisiaj ze jedna dziewczyna tam w szpitalu uordzila blizniaki i jedno ma wodoglowie, okazalo sie dopiero przy porodzie. Kurcze - nie wiedzialam ze zapalenie ucha mamy moze miec taki wplyw na dziecko....
Monika- ja pije maliny, wiesiolka lykam, okna wymyte, firanki powieszone i ani pol skurczu.... ale moze Tobie to cos da 🙂 kupisz w sklepie zielarskiej lub aptece, ja zamowilam w tej aptece internetowej gemini przy okazji kupowania rzeczy dla małego.

Mam pytanie do dziewczyn co beda rodzic drugi raz a pierwszy raz mialy cc- moja kolezanka ma tak jak ja 21 miesieczna core i terz ma teraz termin na sierpien, czy moga ja zmusic do porodu sn??? bo jej lekarz nie widzi wskazan zeby teraz miala cc, podejrzewam ze moze chciec kase... jak myslicie?


Jesli chodzi o cesarke. To minimum musi minac 1,5 roku. U niej juz minelo. Jedyne co moze zrobic to ewentualnie zwalic na psychike. Moj lekarz powiedzial ze jesli nie czuje sie na silach, boje sie ze mnie porozrywa to wtedy da skierowanie na cesarke. Moze niech pogada z lekarzem. A poprzednia cesarke miala z jakiego powodu? Miala jakies skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia tak miala skurcze, wody odeszly ale rozwarcie sie jej nie robilo i wkoncu zrobili cc. Wiesz u niej taki problem ze rodzina bardzo daleko, niespelna 2 latka z nia w domu a maz pracuje na kopalni, jak zjedzie na dol nawet nie da sie do niego dodzwonic no i do konca zmiany na gore nie moze wyjechac. Ona sie boi ze jak ja wezmie to jak pojedzie do szpitala jak maz akurat bedzie w pracy, dziecka samego w domu nie zostawi, ja bym z checia zaopiekowala sie nia bo narawde dziecko bezproblemowe i napewno by ze mna zostala bo lubia sie z Olga ale jak akurat tez bede w szpitalu to jak, a terminy mamy podobne. A przeciez urlopu maz nie bedzie bral juz bo rownie dobrze za miesiac moze urodzic a rownie dobrze dzis, nie da sie przewidziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Basia tak miala skurcze, wody odeszly ale rozwarcie sie jej nie robilo i wkoncu zrobili cc. Wiesz u niej taki problem ze rodzina bardzo daleko, niespelna 2 latka z nia w domu a maz pracuje na kopalni, jak zjedzie na dol nawet nie da sie do niego dodzwonic no i do konca zmiany na gore nie moze wyjechac. Ona sie boi ze jak ja wezmie to jak pojedzie do szpitala jak maz akurat bedzie w pracy, dziecka samego w domu nie zostawi, ja bym z checia zaopiekowala sie nia bo narawde dziecko bezproblemowe i napewno by ze mna zostala bo lubia sie z Olga ale jak akurat tez bede w szpitalu to jak, a terminy mamy podobne. A przeciez urlopu maz nie bedzie bral juz bo rownie dobrze za miesiac moze urodzic a rownie dobrze dzis, nie da sie przewidziec.

To jest problem. Moj kuzyn tez w kopalni pracuje na dole wiec wiem co to za stres i jak wyglada z nim komunikacja. Zero zasiegu......
Jak nie miala rozwarcia to jest duze prawdopodobienstwo ze teraz tez tak bedzie miala.
Nie wiem co moze zrobic, ewentualnie isc do innego lekarza i powiedziec jaka jest sytuacja, albo poprosic swojego lekarza o skierowanie do szpitala, nawet jak nie bedzie miala skurczow. Wtedy jej maz zeby wzial urlop, chyba ze jest opcja przyjadu mamy/tesciowej na kilka dni.
Wiesz ja z tego powodu tez wole miec cesarke. Mam dokladny termin a nie czekam na skurcze. Do tego ja jeszcze pracuje wiec jakby mnie wzielo w pracy to co.... mam prosic mojego pracownika zeby mnie do szpitala zawiozl? Chyba ze moj lekarz teraz zadecyduje zeby dac mi L4, bo potem juz nie bedzie mogl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
mph napisał(a):
kto nastepny? 🙂

Zuziek, Zuziek, Zuziek !!!!! Trzeba teraz bardzo dopingowac 🙂


😁 😁 😁 😁 hahaha 🙂 ale bym chciała...
a dzisiaj nie mam w ogóle cierpliwości normalnie dre się na te moje dziecko... 😞 buuu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mph napisał(a):
kto nastepny? 🙂

Zuziek, Zuziek, Zuziek !!!!! Trzeba teraz bardzo dopingowac 🙂


😁 😁 😁 😁 hahaha 🙂 ale bym chciała...
a dzisiaj nie mam w ogóle cierpliwości normalnie dre się na te moje dziecko... 😞 buuu...

Chyba cos wisi w powietrzu bo moj Maz dzis tez co chwile Flora do kata wstawial.
Moze porob pare przysiadow, a noz dostaniesz skurczow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mnie tam boli cały czas ale nic regularnego... nawet pozamiatałam i pościerałam z wierzchu kurze bo ani nie wiem gdzie tu co jest ani ile mogę posprzatać... 🤔

a wisi wisi bo młoda takie teksty mi puszcza że zawsze mnie to rozbawiało a dziś denerwuje... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...