Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Renia wkladaj du.e w troki i do roboty zawiezc zwolnienie. A jak musisz cos lykac to moze kup sobie jakies zelki albo dropsy (przynajmniej dluzej sie rozpuszczaja). Maz ma racje musisz wychodzic. To jest Twoje zycie i zalezy wszystko od Ciebie. Pomysl rosnie w Tobie male zycie, ktore nidlugo przyjdzie na swiata. I to Ty bedziesz dla niego calym swiatem i przykladem jak ma sobie radzic w trudnych sytuacjach. Glowa do gory zbieraj sie i do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
renata podpisuje się pod słowami dziewczyn, od siedzenia w domu i narzekania lepiej Ci nie będzie także ubieraj się i leć do pracy
Basienka ja jestem widać troche niedoinformowana, wydawało mi się że w pierwszych tygodniach ciąży waga maluszków nie waha się aż tak bardzo, ale jak widać myliłam się

Mam dziś wolne więc spałam do 11 😁 😁 a teraz piesek wskoczył mi na kolana i smacznie chrapie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja następną wizytę mam 6 lutego i bedzie USG robione 😉

Renata popieram dziewczyny :* weź się w garść dla dzidziusia 🙂

moją córę dopadł kaszel i katar a ma teraz ferie i chciałam z nią jechać na basen albo łyżwy może do następnego tyg. wydobrzeje...

u nas też ciągle leje... 🤢 zimno i mokro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):

Mam dziś wolne więc spałam do 11 😁 😁 a teraz piesek wskoczył mi na kolana i smacznie chrapie 🙃

Ale Ci dobrze 😁 ja sie ledwo z lozka zwleklam o 7:35.
ALe juz za jakies 3 tygodnie jade na Miedzynarodowy zjazd milosnikow skitouringu 🙂 Zjazd jest w Czechach juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jestem z województwa lubelskiego 😉
U mnie brzucha nie widać jeszcze.wczoraj sie zdołowalam bo tyle co waze w obecnej chwili, w pierwszej ciazy bylam w 21 tyg i tyle miałam na liczniku. Nic,musze sie pilnować przez nastepne 10 tyg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ale fajny brzuszek 🙂 dopiero 13 tydzień a już tak ładnie sie zarysował 🙂 mój wygląda jakbym zjadła duży obiad
Basienka w takim razie ja Tobie zazdroszcze bardziej 😜 mnie z przyjemności czeka tylko wieczór integracyjny z dziewczynami z pracy ale to dopiero w lutym. Już mnie poinformowały że jako ciężarna będe ich kierowcą 🙂

Ogarnęłam dziś trochę dom a niedługo idę do babci. Już nie moge doczekać się tego ciasta i pysznych kotlecików 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Kasiu jestem z województwa lubelskiego 😉
U mnie brzucha nie widać jeszcze.wczoraj sie zdołowalam bo tyle co waze w obecnej chwili, w pierwszej ciazy bylam w 21 tyg i tyle miałam na liczniku. Nic,musze sie pilnować przez nastepne 10 tyg :P

a po pierwszej ciazy zeszlas do swojej wagi sprzed ciazy?
Ja niestety nie, wiec pewnie niedlugo bede juz swoje wazyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienka84 napisał(a):
Essence napisał(a):
Kasiu jestem z województwa lubelskiego 😉
U mnie brzucha nie widać jeszcze.wczoraj sie zdołowalam bo tyle co waze w obecnej chwili, w pierwszej ciazy bylam w 21 tyg i tyle miałam na liczniku. Nic,musze sie pilnować przez nastepne 10 tyg :P

a po pierwszej ciazy zeszlas do swojej wagi sprzed ciazy?
Ja niestety nie, wiec pewnie niedlugo bede juz swoje wazyc 😉


Hmmm do wagi sprzed ciąży brakuje mi -3 kg 😆 Nic,tak czy siak z tymi robalami musze sie pilnowac i nie moge słodkiego,wiec moze nie przybiore tak szybko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha- podziwiam- ambitny plan z ta podyplom,owka, bedzie Ci ciezko jesli chcesz karmic tylko cycem, moja jak miala kilka miesiecy nadal ciagle mi wisiala na cyckach i nawet do fryzjera mialam biede wyjsc a co dopiero na studia. Przed porodem oczywiscie obiecalam sobie ze bede wychodzic i realizowac hobby ale zycie zweryfikowalo plany, ciagle wiszenie na cyckach ,nieprzespane noce i zmeczenie byly silniejsze, troche sie ogarnelam jak miala pol roku, wrocilam do pracy i zaczelam odstawiac od cyca i dopiero odzyskalam troche luzu, ale to nie to co przed.
Zuzik ale masz fajny brzuszek, ja juz mam wielki moze temu ze w sumie 14 miesiecy temu urodzilam, pewnie wszystko mam ponaciagane w srodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś umieram boli mnie ząb ucho i głowa masakra bez żadnych wspomagaczy przeciwbólowych posmarowałam sobie jedynie amolem... Jutro na bank idę do dentysty będę pukac do każdego puki mnie jakiś nie przyjmie... Dobrze że siostra zajęła się Zuzią bo nie dalabym rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wieczorowa pora zaraz chyba zmykam spac. Od rana poprasowalam i ogarnelam mieszkanie.
Zuiek fajny masz brzusio taki zgrabniutki ja mam wystajacy sporo brzuch ale to tez pozostalosc po ciazy i ciagle mam taka pilke ale widze ze leciutko sie jakby powiekszyl ale moze tylko mi sie wydaje. Wagowo stoje w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam wczoraj późno i już nie miałam siły tu wchodzić, poszłam spać 😜
Prenatalne wyszły bardzo dobrze, dzidzia ma ponad 6 cm 🙃 i cały czas tańczy w brzuszku 🤪 zdjęcie wyszło zamazane przez to 😁 Następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy będziemy zaglądać między nogi 🙃 może pokaże kim jest 😁

Zuziek 🤪 Ty chudzielcu!!! U mnie widać, zresztą w pierwszej ciąży też szybko poszłam do przodu. Ale zdjęcia nie wrzucę bo nie będe pokazywać swoich tłustości 😜
I współczuję bólu 🤢 daj znać czy Cię przyjęli i co zrobili?
Basia ja też nie zdążyłam zejść do swojej wagi sprzed pierwszej ciąży... życie 😉
Danusia miałam iść na podyplomówkę w październiku ale mąż wyjeżdżał na delegacje, remontowaliśmy dom, więc każdą kasę pakowaliśmy w niego i nie poszłam. A chcę i pójdę bo się uparłam. Poza tym chcę zmienić pracę. Wiesz życie weryfikuje nawet fakt karmienia piersią, więc tutaj nie będę nic planować. Wyjdzie jak wyjdzie. Jak się nie uda karmić (bo różnie może być) o nie będę rozpaczać. Ale studiów nie odpuszczę bo za dużo już odpuściłam na konto męża 😜 więc czas dla mnie też musi być. Takie założenia mam i chcę je utrzymać i zrealizować 😎 😎roszę trzymać kciuki i wspierać a nie dołować 😎 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Od rana zbieram się do nauki i nie mogę.... jak tu napisać pracę magisterską? Wolę kilka ciężkich egzaminow niż bezsensowne pisanie pracy 😠 😠 😠
Kasia, ja też planowalam od października iść na podyplomowke. Szczerze mowiac bycie matką wcale mnie nie ograniczalo.Teraz jest gorzej jak Alek podrósl ! 2 tygodnie po porodzie pojechalam 70 km na egzamin 🙂 Mleko odciągniete na caly dzień.Fakt,Tato mnie zawiózł a w samochodzie miałam akurat jakiś nawał mleczny i tylko siedzialam z laktatorem i pod kocem (byl luty)... No,ale dla mnie studia to był priorytet. Dziecko,dzieckiem (może dziwnie to zabrzmi) ale uznawałam,że dzień bez mamy nie zginie. Zwłaszcza,że obie babcie aż piszczały jak mogły z nim zostać 😆 Myślę,że jak kobieta chce byc uwiązana do dziecka pół roku, rok to tak będzie. Ja od początku byłam w biegu i własciwie pierwsze 2 tygodnie bylam barem mlecznym 24/7. Fakt, sa rozne dzieci . jedne nie chca butelki ale są inne sposoby- strzykawki do karmienia czy łyżeczki. Jak zmusza nas sytuacja to wszystko da sie zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Mnie dziecko tez nie ograniczylo. po 4 miasacach wrocilam do pracy na pelny etat. Mleko odciagalam i maly w domku byl z mezem.
Tez planowalam podyplomowke od pazdziernika, ale chyba bardziej mi zalezy na wyjezdzie. Zobaczymy czy nas bedzie stac czy nie i czy wogole wypali. Jesli wypali to super. Ogolnie chcemy na 2 miesiace jechac do Madrytu zeby sie podszkolic z jezykiem. Skoro i tak bede miala macierzynski to przynajmniej urlopu nie bede musiala brac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie jestem typem mamy siedzącej w domu szybko chce wrócić do pracy sądzę że to bardzo zdrowy układ 😉 z Zuzią było to trochę bardziej skomplikowane bo pracę musiałam znaleść :P Byłam dopiero co po technikum...

A moja waga mi odpowiada 🙂 jak urodzie to będzie motywacja żeby zrzucić bo rok temu o tej porze miałam 10kg mniej ale wolę do tej wagi nie wracać takimi sposobami jak stres i problemy tylko dobrym wysiłkiem fizycznym... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph ale Ci zazdroszcze brzuszka 🙂 też bym już chciała 🙂

co do wagi to ja dwa dni przed tym jak dowiedziałam się o ciąży (równo miesiąc temu 😜) kupiłam sobie płyte Chodakowskiej, dres, koszulke i mate do ćwiczeń 😠 Ale przyda mi się po porodzie 🙂

Co do studiów to ja odliczam dni do końca, nie zrobiłam sobie po liceum nawet roku przerwy i teraz już mnie to troche męczy

Dziewczyny a kiedy lekarz robi usg brzuszne? mój mąż bardzo chciałby iść ze mną na usg ale średnio mi się widzi żeby był przy dopochwowym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytalamm Wasze posty, no mnie karmienie w pierwszym polroczu strasznie ograniczalo, teraz nie wiem czy bede karmic tak dlugo ( karmilam prawie do roku, wylacznie cycem prawie pol bo potem sa dodatkowe posilki) , moja nie chciala butelki a strzykawki i kubeczki sie nie sprawdzily bo raz ze karmienie trwalo wieki bo przeciez dziecko potrzebuje wypic z 200 ml, a dwa ze ksztusila sie przy tym ze zlosci i potem nawet cyca nie chciala tylko mnie gryzla zamiast pic. Zastanawiam sie nad macierzynskim bo jesli wezme rok to w sumie moge karmic cycem, w pierwszej ciazy wiedzialam ze wracam za pol roku i ze do tego czasu musi jesc inne rzeczy niz cyc i ze musze ja nauczyc na butelke- po wielkich bojach udalo sie, jabluszka marchewki, kaszki na poczatku wcale jej nie smakowaly, dlugo ja musialam przekonywac bo wolala cyca niz nowosci. Planowalam zmienic prace ale chyba z tym poczekam. Zreszta zobaczymy co bedzie to zalezy czy bede miala z kim dszieciaki zostawic, czy beda zdrowe itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...