Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


Hej ! Ja po "wspaniałych" wakacjach ze słabym wyżywieniem 😜 Dzisiaj mnie wypisali, ciśnienie mi skakało początkowo,ale już ok. Dzisiaj się dowiedziałam jednak jednej przykrej sprawy-mam glistę ludzką Zaraziłam się w pracy-przedszkolu. Najprawdopodobniej to wywołuje moje omdlenia i słabe samopoczucie. Dostałam ze szpitala zwolnienie na 2 tygodnie na razie,reszta od ginekologa zależy. Nie pogadalam z nim dzisiaj co i jak,bo lecial robić cc. Zaraz do niego zadzwonię i spytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):

Hej ! Ja po \"wspaniałych\" wakacjach ze słabym wyżywieniem 😜 Dzisiaj mnie wypisali, ciśnienie mi skakało początkowo,ale już ok. Dzisiaj się dowiedziałam jednak jednej przykrej sprawy-mam glistę ludzką Zaraziłam się w pracy-przedszkolu. Najprawdopodobniej to wywołuje moje omdlenia i słabe samopoczucie. Dostałam ze szpitala zwolnienie na 2 tygodnie na razie,reszta od ginekologa zależy. Nie pogadalam z nim dzisiaj co i jak,bo lecial robić cc. Zaraz do niego zadzwonię i spytam.

wow...
Da sie to jakos wyleczyc w ciazy? Trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienka84 napisał(a):
Essence napisał(a):

Hej ! Ja po \"wspaniałych\" wakacjach ze słabym wyżywieniem 😜 Dzisiaj mnie wypisali, ciśnienie mi skakało początkowo,ale już ok. Dzisiaj się dowiedziałam jednak jednej przykrej sprawy-mam glistę ludzką Zaraziłam się w pracy-przedszkolu. Najprawdopodobniej to wywołuje moje omdlenia i słabe samopoczucie. Dostałam ze szpitala zwolnienie na 2 tygodnie na razie,reszta od ginekologa zależy. Nie pogadalam z nim dzisiaj co i jak,bo lecial robić cc. Zaraz do niego zadzwonię i spytam.

wow...
Da sie to jakos wyleczyc w ciazy? Trzymam kciuki 😘


Tak po 20tyg.ciaży. Na razie sposoby naturalne- pestki z dyni i sok z kiszonej kapusty. Bleeeeeee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Essence napisał(a):

Hej ! Ja po \\\\\\\\\"wspaniałych\\\\\\\\\" wakacjach ze słabym wyżywieniem 😜 Dzisiaj mnie wypisali, ciśnienie mi skakało początkowo,ale już ok. Dzisiaj się dowiedziałam jednak jednej przykrej sprawy-mam glistę ludzką Zaraziłam się w pracy-przedszkolu. Najprawdopodobniej to wywołuje moje omdlenia i słabe samopoczucie. Dostałam ze szpitala zwolnienie na 2 tygodnie na razie,reszta od ginekologa zależy. Nie pogadalam z nim dzisiaj co i jak,bo lecial robić cc. Zaraz do niego zadzwonię i spytam.

wow...
Da sie to jakos wyleczyc w ciazy? Trzymam kciuki 😘


Tak po 20tyg.ciaży. Na razie sposoby naturalne- pestki z dyni i sok z kiszonej kapusty. Bleeeeeee 🤢

To trzymam kciuki za szybka poprawe zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie tu dawno nie było, brakowało mi Was, ale już nadrobiłam wszystkie wpisy

Essence to nieźle... współczuję i mam nadzieję że uda Ci się naturalnie wyleczyć, do 20 tyg daleko
Basienka z tego co widzę to masz termin 1 dzień po mnie a Twoje dziecko już takie duże, moje 13.01 (tydzień temu w poniedziałek) miało zaledwie 9,3 mm. Ale lekarz powiedział że jest ok więc ufam mu
danusia ja też jestem wymęczona po studiach 😠 ale przynajmniej dostałam dwie 5 z kolokwiów więc opłacało się jechać 🤪

Postanowiłam sobie dziś zrobić wolne popołudnie i jak tylko wróciłam z pracy położyłam się do łóżka i nadrabiam zaległości internetowe a zaraz jeszcze pewnie się zdrzemne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):

Basienka z tego co widzę to masz termin 1 dzień po mnie a Twoje dziecko już takie duże, moje 13.01 (tydzień temu w poniedziałek) miało zaledwie 9,3 mm. Ale lekarz powiedział że jest ok więc ufam mu

Nie masz sie co martwic. Moje to drugie dziecko i mowia ze drugie jets zawsze wieksze 😉 pozatym im mniejsze dziecko tym lepiej potem urodzic. Kolezanka urodzila w terminie coreczke ktora wazyla 2750g przynajmniej sie nie nameczyla za bardzo, a coreczka dostala 10 Apgara 🙂
Moj Syn sie urodzil mial 3340 g wiec zaczyman sie bac jakie duze urodzi sie to dziecko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłabym w jakieś mity nt tego,że kolejne dziecko oznacza większą masę.Przecież masa dziecka zależy od mnóstwa czynników....prawidłowe odzywianie matki,brak palenia/picia czy jakies choroby.Myślę,że jest to taki sam kit jak poznawanie płci po kształcie brzucha 😆 Podeszlabym trochę do takich newsów z rezerwą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część wam,ledwo żyje,znów atak histerii i płaczu,a potem rzygansko,myślałam ze coś się dzieje złego,
Wizyta u gin ok 🙃 🙂 badania ok,widziałam raczki,nóżki i główkę,wszystko się wykształciło,to coś w moim brzuchu ma 44mm 🙃 mam parę zdjęć,ten maluch wygląda jak kosmita,a ja nadal nie mogę uwierzyc
Za dwa tygodnie mam badanie prenatalne,
Potem byłam u swojego starego lekarza od depresji i dal mi jakiś lek,może pomoze,a i tak za dwa tyg idę do psychiatry,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha tak co 2 tyg, ale dzieki temu ze jest taka kumulacja szybko koncze bo zjazdy mamy do poczatku kwietnia a obrona 17 maja 🙂

Ja tez nie wierze ze niby drugie dziecko ma byc wieksze- moje pierwsze mialo 4 kg, oczywiscie caly czas bylam pod kontrola, mialam dobre wyniki, zdrowo sie odzywialam a z usg tuz przed porodem wynikalo ze cora ma 3300.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence to przynajmniej nie było leżenie na darmo w szpitalu. Dobrze, że wykryli i leczenie chociaż ble to przetrwasz te kilka tygodni a potem jakieś leki i będzie po sprawie. Zdrowia życzę 😘

Basia moja Natala miała 2950 to może drugie nie będzie takie duże i mnie nie porozrywa 🙃 eh tak się mówi ale najważniejsze by zdrowe było. W ten sam dzień po mnie urodziła dziewczyna 4 kilo chłopca i wyszła bez urazu na dole - ani nie była nacinana, ani nie popękała 🤢 i specjalnie ją podpytywałam czy ćwiczyła coś... bo niby niektórzy mówią by jakoś ćwiczyć dół. Nie, nie ćwiczyła. 😎

Renata zamiast leków powinnaś częściej chodzić na USG i oglądać dzidziusia 🤪

Danusia to faktycznie da się wytrzymać, byle do obrony! Ja chcę zacząć podyplomówkę od października.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Renia super malenstwo rosnie. Zamiast lekow czesciej na USG chodz. Widac ze humor Ci sie poprawia. A jesli chodzi o leki to zamin je wezmiesz to przeczytaj czy w ciazy mozesz je brac. hmm moze zapazaj sobie meliski na uspokojenie zawsze to bardziej naturalne 🙂

Co do dzieci tak tylko slyszalam ze drugie jest wieksze nie wiem na ile jest to prawda. Do tej pory kolezanki mi potwierdzaly ze drugie bylo wieksze. Nie zawsze duuuuzo duze ale zawsze cos. Zobaczymy czy w moi wypadku sie to sprawdzi. Tak ja piszecie jest wiele przesadow, niektore sie sprawzdaja a niektore nie. Najwazniejsze zeby bylo zdrowe a wage i wzrost zawsze sobie jakos nadgoni 😉
Kasia spoznione zyczenia urodzinowe dla Corci.
Danisia trzymam kciuki co by szybko studia poszly i obrona na 5 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow! 😮 😲 gdzie to? Nieźle 😁 U mnie na razie tylko sypie ale więcej w tym deszczu niż śniegu bo drogi czarne i chyba niezbyt śliskie, ale kto wie co to będzie dalej 🤢 prognozy pogody są beznadziejne więc uważajcie na siebie dziewczyny!

A dziś idę wieczorem na USG i będą prenatalne badania. Ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
ja dopiero zwlekłam sie z wyra a raczej mąż mnie ściągnął, dopadła mnie depresja chyba na dobre, mój gin powiedział że to nerwica lękowa, w dodatku znów nie moge zjeść nic a przecież już ostatnio było bardzo dobrze 🤢
dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc ale musze jakos dostarczyc do pracy a moja druga połowa powiedziała że sama musze to zrobić bo on nie pojedzie zawieźć, chce żebym wyszła z domu a ja się cholernie boję!!!
Co do leku który mi przepisał mój stary lekarz to mowił że w dawce 10mg nie szkodzi a ja musze coś brać bo boję się że zwariuje
Co do pogody to u nas lodóweczka jak na stadionie narodowym i ciągle pada i zamarza, wczorajsza jazda do gin to był koszmar, jechałam całą drogę 30km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata dobrze, że cię mąż zmusza do wychodzenia. Musisz się wziąć w garść bo nikt za Ciebie tego nie zrobi i nikt za Ciebie życia nie przeżyje - tak zawsze mówiła mi moja mama i uważam, że ma 100% racji. więc zbieraj się, pomaluj, ubierz ładnie i ciepło i leć do pracy 😆 przy okazji kup sobie coś mega niezdrowego w sklepie 😜 no 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...