Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochana, co do żelaza to jak byłam kiedyś w aptece i się pytałam to pan farmaceuta mi powiedział że kobiety w ciąży nie mogą ot tak magnezu przyjmować i taka dawka jaka jest w tych suplementach dla ciężarnych ma niby wystarczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedys bylam w aptece I mowilam prosze magnez dla kobiet w ciazy a ona mowi ze nie ma dla ciezarnych ja mowie jak nie ma jak jest magneB6 a ona a jest pani pewna ja mowie tak bo lekarka mi go przepisala a ona aha...takie do doswiadczone Panie sa za pierwszym stolem.....masakra...Karolka dzieki bede czekac az moj M mi kupi do 15h....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg, też biorę żelazo, ale babce coś odbiło i dała mi hemofer, 2 tabletki dziennie. Czułam się fatalnie. Teraz biorę jedną tabletkę co 2 dzień i jest lepiej, ale hemofer zdecydowanie nie polecam . Zapraszam do siebie, u mnie pogoda idealna dla ciężarówek 🙂 choć tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi się coś dziewczyny stało w prawą stopę i nie mogę na nią stawać 😞 coś mnie boli tak zaraz przed palcami k środkowego 😞 pewnie to od tego chodzenia w poszukiwaniu szafek do kuchni.. masakra. a nie mogę żadnej maści użyć w trzecim trymestrze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki ja biorę Tardyferon-Fol gin mi przepisał i czuję się dobrze po nim, piję jedną tabletkę dziennie przed śniadaniem. Na dzisiaj nie musiałam mieć badań dopiero na raz następny więc będę wiedzieć czy wyniki mi się poprawiły 🙂 u mnie pada deszcz!!!!!! nie pamiętam kiedy tak cieszyłam się deszczem! ha! cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg ja brałam przez miesiąc ascofer bo miałam za niskie żelazo i pomogło mi brałam jedną tabletkę dziennie i teraz już nie muszę nic brać oprócz witamin wyniki miałam super, co do pogody u nas dzisiaj niby pochmurno ale duszno .... nie lubię takiej pogody bo tragicznie się czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tlenek4 napisał(a):
meg ja brałam przez miesiąc ascofer bo miałam za niskie żelazo i pomogło mi brałam jedną tabletkę dziennie i teraz już nie muszę nic brać oprócz witamin wyniki miałam super, co do pogody u nas dzisiaj niby pochmurno ale duszno .... nie lubię takiej pogody bo tragicznie się czuje...



Dzieki.Czekam az moj m wroci z pracy I wezme tebletke...nie pamietam kiedy tak sie czulam....oby mi przeszlo...tlenek a twoj synek jak tam przekrecil sie czy zostanie cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! U nas dzis calkiem fajnie bo jest przewiew. Chyba mi sie ustabilizowala sytuacja brzuszkowa, skurcze tylko jak gdzies idę to lapią więc robię to meeega wolno. Dzisiaj chlopakami zajela sie moja siostrzenica a ja pojechalam do centrum handlowego dla dzieci. Noga za nogą po sklepie ale udane zakupy:-)
A jaki boski kocyk kupilam!!! http://www.lpdesign.pl/produkt,39.html

Co do laktatorow. W pierwszej ciazy kupilam sibie ręczny Medeli i pozniej slabo mi szlo sciaganie nim. Zakwasy byly i wolno szlo. Tyle, ze ja mleka to tak na styk mialam zawsze. Chlopaki wypijali do ostatniej kropli wszystko i ciezko bylo zapasy zrobic. Pozniej odkupilam od kolezanki elrktryczny laktator Medeli bo mialam sporo calodziennych szkolen jak karmilam pierwszegi i to juz byla dla mnie inna rzeczywistosc - polecam! Za to przy drugim nie wyjelam z pudla zadnrgo laktatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...bo nie bylo takiej potrzeby! Tak więc przy tryskającym mleku, zalewającym Was pewnie ręczny laktator wystarczy. Przy wywolywaniu laktacji jakby byly problemy to raczej electrika polecsm..Ale lepiej kupic po narodzinach zeby nie wywalic kasy niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, najlepszym jest dziecko ale rozne są sytuacje. Ja musialam prowokowac laktację laktatorem bo Bartek lezal na naswietlaniach z powodu zoltaczki po 12h albobi dluzej. Wtedy ja walczylam laktatorem, ręce mdlały od ręcznego. Stres bo mleka malo, sztucznego nie chcialam dawac... Zle wspomnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...