Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, banasiatko napisał:

W razie czego możesz iść do psychologa/psychiatry, powiedzieć że przeraźliwie się boisz naturalnego porodu, że masz już to za sobą j okropnie boisz się powtórki.

Spróbuję najpierw z moim lekarzem porozmawiać jak będzie potrzeba to pójdę. Dziękuję 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mainusia napisał:

Ja od razu byłam zdania że jak będziemy kupowali to co się da używane a co musi być nowe to nowe. Niestety ja nie mam od kogo co dostać i większość muszę sama kupić ale damy radę najlepsze że chyba miesiąc przed ciążą jak kupowaliśmy meble do mieszkania to gratis dała nam pani łóżeczko przewijak wanienkę i inne duperele także coś tam jest 😁 

Jakby to przewidziała 😉 Super! Ja akurat przewijają nie mam, a co do wanienki po moich dzieciach - nie jestem pewna, czy jest cała.

 

@brzuchatka90 dokładnie, malutkie dzieci ubrań nie niszczą, więc za grosze w lumpeksie można trafić na prawdziwe skarby 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę was prosić o pomoc?

Głosowanie jest do jutra, ja dowiedziałam się niedawno...

Proszę wejdźcie w ten link i dajcie łapkę w górę 👍👍👍

Dziękuję ślicznie, list mojego ucznia przeszedł do dalszego etapu. Każdy lajk się liczy 

https://m.facebook.com/fundacjaarka/photos/a.4898345856857303/4898225076869381/?type=3&source=57&ref=m_notif&notif_t=feedback_reaction_generic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 minut temu, Tytka 23 napisał:

Hej dziewczynki jak się czujecie ?Co dziś porabiacie ciekawego?😊

Ja sobie porządki w szafie. Mam dwie kategorie: jeszcze się mieszczę i może po ciąży wejdę 😅 . Niestety już prawie wszystko ląduje w drugiej stylu szafy, pozatym dzisiaj muszę ogarnąć zakupy spożywcze i pranie więc raczej luźny dzień, a u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Monika Ścigajło napisał:

Ja sobie porządki w szafie. Mam dwie kategorie: jeszcze się mieszczę i może po ciąży wejdę 😅 . Niestety już prawie wszystko ląduje w drugiej stylu szafy, pozatym dzisiaj muszę ogarnąć zakupy spożywcze i pranie więc raczej luźny dzień, a u Ciebie? 

Oj domyślam się, ja jeszcze się mieszcze bom szczuplutka ale myślę że za miesiąc już też nie we wszystko się zmieszczę 😁 też z rana byłam na zakupach bo musiałam krew oddać i mocz na badanie ,A tak to w domku cos się kręcę 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, Tytka 23 napisał:

Oj domyślam się, ja jeszcze się mieszcze bom szczuplutka ale myślę że za miesiąc już też nie we wszystko się zmieszczę 😁 też z rana byłam na zakupach bo musiałam krew oddać i mocz na badanie ,A tak to w domku cos się kręcę 😊

Ja w sobotę dodałam zdjęcie brzucha, ale do tej pory jest niewidoczne bo admin go nie zatwierdził. Wywaliło mnie już strasznie, jak na zakupach spotykam znajomych to patrzą z niedowierzaniem 🤣, ostatnio nawet od dziewczyny z którą ponad rok nie miałam kontaktu że chyba zaraz rozwiązanie i termin blisko 😅. Pociesza mnie tylko że waga stoi w miejscu dalej więc to dzieciaki tak rosną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
22 minuty temu, Monika Ścigajło napisał:

Ja w sobotę dodałam zdjęcie brzucha, ale do tej pory jest niewidoczne bo admin go nie zatwierdził. Wywaliło mnie już strasznie, jak na zakupach spotykam znajomych to patrzą z niedowierzaniem 🤣, ostatnio nawet od dziewczyny z którą ponad rok nie miałam kontaktu że chyba zaraz rozwiązanie i termin blisko 😅. Pociesza mnie tylko że waga stoi w miejscu dalej więc to dzieciaki tak rosną 

No Ty bliźniaki więc dlatego większy brzuszek😉mi też troszkę już rośnie ale waga na szczęśnie stoi 😁

Ja też byłam na zakupach przyszłam i od razu 🚽 🤮 

Az głowa mnie boli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytka 23 napisał:

Hej dziewczynki jak się czujecie ?Co dziś porabiacie ciekawego?😊

Ja dzisiaj pilnie musiałam jechać do byłej pracy, bo chcieli mnie ukarać za to, że mi się umowa skończyła jak byłam na zwolnieniu 😡 Na szczęście wszystko wyjaśniłam, a oni łaskawie to anulowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest już lekko. Jak siedzę albo leżę to aż tak dużo brzucha  się zrobilo dziwnie. I zaczęłam czuć chyba ruchy dzidzi. Szczególnie wieczorem gilgocze mnie w brzuchu tak inaczej. I to na pewno nie jelita. 😁

Zabrałam się za pieczenie chleba bo mam zapas drożdży na rok. Coś trzeba z tym zrobić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Krystaliczna napisał:

Nie narzekam 😊 choć jak codziennie u mnie aktywnie przy dwulatku. 😆 Dzisiaj standardy gotowanie sprzątanie pranie 😉 brzuszek coraz większy a u was jak tam już coś widać ?

Dodałam drugie zdjęcie do galerii, widać jak urosłam/bobasy urosły 🤣. Śmieje się do męża że na koniec ciąży będzie miał tygrysice a nie żonę bo co rusz jakieś nowe rozstępy widzę😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Monika Ścigajło napisał:

Dodałam drugie zdjęcie do galerii, widać jak urosłam/bobasy urosły 🤣. Śmieje się do męża że na koniec ciąży będzie miał tygrysice a nie żonę bo co rusz jakieś nowe rozstępy widzę😅

Ale piekny  😍 podwójne szczęście 😍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Monika Ścigajło napisał:

Dodałam drugie zdjęcie do galerii, widać jak urosłam/bobasy urosły 🤣. Śmieje się do męża że na koniec ciąży będzie miał tygrysice a nie żonę bo co rusz jakieś nowe rozstępy widzę😅

No już brzuszek coraz piękniejszy 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Monika Ścigajło napisał:

Dodałam drugie zdjęcie do galerii, widać jak urosłam/bobasy urosły 🤣. Śmieje się do męża że na koniec ciąży będzie miał tygrysice a nie żonę bo co rusz jakieś nowe rozstępy widzę😅

Oj bardzo ładny brzusio 😊 ja to mam tak że nie widzę u sobie różnicy czy widać ale znowu mój jak wrócił po miesiącu to odrazu do mnie że jaki brzuszek ładny i koleżanka co mnie widziała po 3 tygodniach ooo jak ci brzuszek urósł a ja co serio no ja nic nie widzę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstały wstały 😁 zastanawiam się co dzisiaj porabiac mąż cały dzień w pracy a ja ogarnę dom obiad i szukam zajęć 🤔 trochę czytam jakiś film ale ile można 😁 zastanawiam się nad dekoracjami świątecznymi uwielbiam ten klimat ale nigdy nie mam czasu bawić się w to teraz chyba nadrobię i zabiorę się za stroiki 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...