Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia - ja niestety nie mam doświadczenia w kwestii zostawiania Franka na jakis czas z dziadkami, ale wystarczy jak próbuję wyjść z domu do sklepu, to stoi przy drzwiach i jest ryk 😞 Myślę, że np. u moich rodziców nie byłoby problemów, są 2 pieski do zabawy, mały nie ma czasu na spanie ani na jedzenie, nie raz nie zauważył mojego wyjścia do sklepu, więc myślę, że może na noc też udałoby się go zostawić.
JEśli chodzi o teściów, to nie jest tak otwarty i mógłby być problem, w święta miał nawet problem żeby z nami zasnąć (zasnął ok. 4 rano), cały czas płakał i był ogólnie bardzo nieszczęśliwy, więc mógłby być problem.
Ale w końcu musi przyjśc TEN dzień 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Z tym zostawianiem, myślę że to zależy jednak od konkretnego dziecka i z góry nie będzie się tego wiedzieć. Stasiek zostawał od bardzo małego z dziadkami nawet na kilka godzin i zawsze było bardzo dobrze, z opiekunką przecież też wychodził na cały dzień i nie było żadnego problemu. Ale najpierw jak ja byłam w szpitalu a potem teraz, jak nie było taty, w czasie naszej nieobecności wszystko było ok, ale odreagowywał to zasadniczo po fakcie. O ile choroba to pewnie faktycznie jelitówka, to co do tej nocnej jazdy pod koniec tygodnia, lekarka jest pewna że to były lęki nocne, bo objawy były bardzo charakterystyczne.
A zatem Monia, z góry nie będziesz wiedzieć raczej, przekonasz się po tym pierwszym razie, kiedy zostawicie Gabi 🙂 Pewnie będzie wszystko ok, bo to przecież tylko jedna noc!

Stasiek już nie ma biegunki i nie wymiotuje, trochę zaczął jeść ale nadal gorączkuje. Ciekawe, że mu specjalnie energii od tego nie ubyło, a lekarka zapowiadała że będzie dużo spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesteśmy po drugiej kontroli po tej naszej chorobie, jest w porzadku wyniki krwi super no i w końcu wiem co mam robić jak zaczyna sie kaszel albo katar to od razu mam włączyć wziewy włączamy tez lek alergiczny na stałe ketotifen. Spokojniejsza jestem po tej wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kkoraliku no to super ze mikus zdrowy no i ze teraz bedzie ci dużo łatwiej zapanować nad choróbskiem!!!
Lusiu, no i jak Franio...dalej katarek? ja bylam u ginki z wynikiem i powiedziała ze kolejny raz muszę isc w czerwcu na kontrol. w nagrodę zrobiła mi cytologi hehe a wunik za 2 tygodnie mam miec.

ale mrozek trzyma, nam jak na razie auto odpala ale ciekawe czy tak będzie codziennie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, na pewno ktoras ma dla malucha czapke z h&m, mowcie mi tu szybko czy one tez sa dla nich za duze czy poprostu moja mala ma za mala banke, kupilam jej dzis czapke 86/98 i jest dobra na mnie a u niej zwisa z glowy, zimowa ma na 80 i tez za duza, zalozylam jej czapke z tamtego roku na 68 i byla dobra chociaz na 72 bylaby idealna. A wzrostu ma ponad 80cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.hm.com/pl/product/95264?article=95264-A#article=95264-B

Olusiu rzeczywicie rozmiarowka z H&m jest zawyzona my wlasciwie mamy 90% rzeczy z h&m
no i rowniez ta czalke powyzej juz wiosne rozmiar 86-98 pisze na niej od 1-3 lat
no i wyglada w niej jak w czepku 😞
jest durnowato skrojona
wiec ja oddaje do sklepu
no i mamy rowneiz ta http://allegro.pl/hm-nowa-czapka-86-98-barbapapa-wiosna-i2048108363.html
tez jest jak czepek ,ale ciut dluzsza wiec ja zostawiam
powiem szczerze ze tak jak im w tamtym roku wyszly czapki wiosenne, letnie, zimowe tak w tym te 2 ktore mamy sa wg mnie beznadziejne
ale jedna z nich zostawie


pewnie dla dziewczynek czapki sa inaczej skrojone Ja wypiwiedzialam sie odnosnie chlopiecych czapek z tej kolekcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,11003296,Nie_ma_plodzika_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wysokie_Obcasy%3C/div%3E


ehhh zapoyzczylam z innego watku artykul mi az sie lza w oku kreci i wlasciwie nie wiem co o tym wszystkim myslec CHORY KRAJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uff to dobrze, bo ja juz panikowalam, ze mala ma cos z glowa.
Ja ta czapeczke kupialm za 2 euro to oddawac nie bede, ale jak ja zalozylam to spokojnie moge nosic bo dobra, chociaz sama nie mam duzej glowy.
Tez kupuje duzo ciuchow z H&M ale glownie przez neta i z rabatami wychodzi za pol darmo, ale glownie body i zwykle ubranka i tam jakos rozmiary sa w miare ok, bynjamniej nie ma takiej przebitki rozmiarowej jak przy czapkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heheeh mala strojnisia :P
i jakas calusna 😉

u nas niestety mały zaczyna chodzic momentami na paluszkach i szlak mmnie trafia , bo nie wiem czy to chec zobaczenia czegos co jest wyzej czy znow bdziemy chodzic na rehabilitacje 😠 😠 😠 😠 😠
na razie zadzwonilam do bylego naszego rehabilitanta i probuje si ez nim omowic choc wiaodmo terminy sa odlegle ehh mam probowac w przyszlym tygodniu 🥴 🥴 🥴

jedyny plus dzisiejszwego dnia moja mama ma jutro urlop i bedzie do nas przez 2 dni przyjezdzac by zajac sie Wojtusiem juuuuuuuuuuuuuupi 🙂 wiec mam spokojna glowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi nasza jakis czas temu tez chodzila na palcach, pamietam, ze moj brat przez kilka lat tak chodzil. Malej chyba juz przeszlo, ale pomagalo zakladanie jej kapci i bylo ok.
A ogladalam program o chorobach dzieciecych w anglii i chlopiec tez chodzil na paluszkach, lekarz powiedzial, ze trzeba mu ''przyblizyc'' ziemie i maly dostal wkladki ortopedyczne zeby mial wyzej pod pieta,po miesiacu chyba maly juz normalnie chodzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem wlasnie ,ze groza nam wkladki i tez zastanawiam sie nad zalozeniem kapci zanim bede jeszcze bartdziej panikowaa ehhh mam dosc rehabilitacji : 😠 😠 😠 i wole chuchać na zimne na Dzien Dobry jak tylko zauwazylam,ze jest cos nie tak 😮 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Stasiek też czasami chodzi na palcach, lekarka (i ortopeda też) powiedziała że to taka faza, dziecko pajacuje i nie ma potrzeby nic z tym robić.

Stasia ciągle czyści i skubany nie chce pić, boję się żeby się nie odwodnił. Czy Wasze dzieci też tak szaleją jak są chore? Wydawało mi się że powinien być osłabiony i spokojniejszy, ale nic z tych rzeczy, jest chyba nawet jeszcze gorzej niż zwykle, bo dodatkowo jest bardziej marudny. Na szczęście nie ma gorączki, bo nawet nie umiałabym mu jej dobrze zmierzyć, jak Wy sobie z tym radzicie?

My mamy zimowe czapki z pomponem z H&M i jestem z nich dla odmiany bardzo zadowolona. Przy czym rozmiarówka rzeczywiście to jakaś porażka, pierwotnie kupiłam 86 ale będzie na przyszły rok, teraz dokupiłam na wyprzedaży 62/68 za 5zł i leży jak ulał 😉 Ale nie wszystkie ich czapki są takie, letni kapelusz miał z kolei niby za duży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniu u nas róznie, raz to tylko na rekach lezy i ciaglr spi jak jest goraczka a jak tylko katar i kaszel to wariacji jest co niemiara.
Olusia, u nas podobnie jak u dziewczyn 😁
Justi, moja tez czasami pajacuje i na paluszkach zasuwa.Teaz ma znowu nowe pomysły. sama sie rzuca do tyłu na pupe i krzyczy BACH, wchodzi na oparcia kanapy i skacze na nia albo chodzi jak żołnierz czasami i sie wydurnia tak
My jutro juz jedziemy do tesciów a w piatek rano wyjazd.Juz spakowani jejstesmy. Zaraz ide sie myc i robic sobie paznokcie.spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...