Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hey.do mnie nie moze dojsc ze nasze dzieciaczki juz w tym miesiacy beda miali po 2 latka....ale ten czas leci...strasznie...u siostry nic nie wykryli...taki jakis glupi szpital mamy....a slabo dalej sie czuje...ehhhh ale coz zrobic,,,ja mam dalej kupe roboty bo jeszce u nas trwa sezon truskawkowy....lece obiadek robic,,,buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam
Od lipca zaczęłam pracować po 12 godzin w systemie czterobrygadowym i jestem po pierwszej 12 a przed nocką i zobaczymy jak to będzie dzisiejszej nocy.
Lenka teraz więcej czasu może spędzać z tatą i oboje są zadowoleni, tatuś przejął niektóre obowiązki i też nie narzeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
ELUNIA-powodzenia w nowej pracy!

Ja wczoraj musiałam trochę dłużej zostać w pracy,więc zamiast o 15ej wybrałam Hanie o 16ej i pani mi powiedziała,że mała od godziny sprzątała już zabawk,a dzieci jej znowu rozwalały i Hania strasznie się denerwowała i mówiła:" Nie nono, sprzątamy,idziemy mamusi"! 😁
A dzisiaj jak sobie leżałyśmy po południu to sama z siebie powiedziała mi:"Kocham Cię" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
LUSIA moja siostra jest bardzo szczupla ale je normalnie....ELUNIA powodzenia w nowej pracy.....nie moge sie doczekac urodzinek malego.....rodzice fabiana w urodziny kubusia wyjezdzaja w gory i ich nie bedzie 2 tygodnie i ja z malym jade do niego ....nie bedzie mnie 2tyg...odpoczne psychicznie od swojej rodzinki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski 🙂
dawno mnie nie bylo 😞
ale jak to i u was wciaz cos do zrobienia

My juz po urlopie, a wlasciwie jeszcze jutro i od poniedzialku znow trzeba walczyc w pracy
eh wszytsko co dobre szybko sie konczy 😞
w tym roku urlop nam sie udal wypoczelismy, Wojtus zadowolony przede wszytskim caly pobyt na wakacjach byl zdrowy wiec SUPER 🙂

kurcze widze,ze tutaj duzo sie działo
Amelko trzymam kciuki za was i9 za tesciowa, ehh brak mi slow przepraszam TRZYMAJCIE SIE :************* podpisuije sie pod slowami dziewczyn i WIERZE,ZE CUDA SIE ZDARZAJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu no to tesciowa pokazala kto jest dla neij wazniejszy syn i wnuk czy jej kochaś ehhhh
nie cierpie takich kobiet 😞
dobrze,ze przynajmniej sytuacja u twoich rodzicow jest lepsza
uwazam,ze dobrze zrobiliscie wyprowadzajac sie od tesciowej ..........

Izunia ja wiesz,ze to TEN to super
zycze wam duzo szczescia

Edytko powodzenia w zmianie koloru wlosow oj dluga droga przed toba ... ale badz wytrwala

Aniu widze,ze robcie duzy krok do przodu Stasiu idzie do zlobka
pewnie uwazam tak jak dziewczyny zawsze warto sprobowac...
czyli poki co Stas probuje sie zaklimatyozwac i jak wszytsko bedzie ok wrocisz do pracy ??

nic uciekam delektowac sie ostatnimi chwilami urlopu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂 Dawno mnie nie było, ale jak są takie piękne pogody to jakoś wogóle nie siedzę na necie.

Na wstępie chciałyśmy z Emilką złożyć spóźnione życzonka dla Gabrysi i Frania z okazji ukończenia 2 latek 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Dużo zdrówka, radości z odkrywania świata, żadnych trosk oraz dużo uśmiechu 😘 😘 😘

U nas po staremu, ciągle siedzimy na dworze, ostatnio dużo czasu spędzamy nad jeziorkiem, mała jest zafascynowana pluskaniem 😉

Olusia skusiłaś mnie tymi produktami z Alverde i chyba sobie zamówię jakiś szampon, odżywkę i może serum...muszę zregenerować moje włosy, bo trochę zniszczone są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Wróciliśmy deczko wcześniej bo Staś zaczął kaszleć i chrypieć, wolałam z nim wracać dopóki jest w dobrym stanie, zanim się ew. rozkręci. Na razie sytuacja opanowana, rano zdecydujemy czy iść do lekarza.
Było bardzo fajnie, chociaż upały nie do wytrzymania, mnóstwo komarów, much, os. No i chłopaki (trzech: roczniak, dwulatek i trzylatek) rozrabiali razem niemożebnie. Mimo wszystko trochę odpoczęłam, bo nawet jak jest więcej dzieci to każda dodatkowa dorosła osoba jednak odciąża, ktoś może przez chwilę popilnować całej trójki a kto inny może np. w tym czasie spokojnie się wykąpać czy ugotować obiad.
Z ciekawostek: znalazłam kilka wypożyczalni nosideł i manducę która normalnie kosztuje ponad 400 zł na tydzień można pożyczyć za 30 zł. Pożyczyłam teraz i jeszcze raz pożyczymy nad morze, bo to jednak znacznie ułatwia dłuższe spacery po lesie.

Wracałam na chwilę do Warszawy (Staś został na dzień z kuzynami) na rozmowę w żłobku. Zaczynamy jednak od września (tak wybraliśmy, żeby w sierpniu go jeszcze nie zamykać w murach) więc teraz wymyślam program na sierpień. Najchętniej bym powtórzyła działkową komunę z gromadką dzieci, ale moja siostra cioteczna będzie w tym czasie z dzieciakami nad morzem. Ciekawe, że Staś wśród dzieci zachowuje się dużo grzeczniej niż kiedy jest tylko z nami.

No i oczywiście zaległe serdeczności dla naszych pierwszych dwulatków! My będziemy robić kameralną imprezę w niedzielę, tylko z dziadkami, bez żadnych szaleństw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, gdyby któraś miała możliwość i chęci pomóc, wklejam linka do strony synka jednej z czerwcówek, kiedyś aktywnych, ale odkąd Adaś się pochorował, nie mającej czasu ani głowy na udzielanie się tu:
http://dzieciom.pl/podopieczni/18181
Byłoby super, gdyby udało się nam jakoś konkretnie okazać solidarność w tym nieszczęściu.

Adminie, a może dałoby się to gdzieś wkleić centralnie? To w końcu jedno z naszych forumowych dzieciaków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...