Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂

Dziewczyny, niestety czasami nerwy puszczą. Mi też zdarzyło się dać Olci raz lekkiego klapsa, ale co ona poczuje przez pieluchę, ją to rozśmieszyło. Krzyknąć nieraz krzyczałam, jak naprawdę już nie słuchała. Teraz staram się najwyżej mówić donośnym głosem, z poważną miną i tłumaczyć, bo widzę, że wtedy bardziej jest posłuszna niż jak zdarzało mi się krzyczeć.

Madalena, proszę bardzo moje fotki 2 jak już postanowiłam ćwiczyć i 2 z wczoraj po ponad 3 tyg. ćwiczeń http://imageshack.us/g/812/p1010043ef.jpg/

Sylwia, Ola nie ma jeszcze dolnych i górnych 5, a Igusi spoko wyrosną.

Kończę, bo przez wiatry co chwila zanika mi internet.

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka 🙂
Anulka ksiazke dostalam, dziekuje 🙂
ostatnio czytalam ze najlepsza metoda na zlosci i nieposluszenstwo jest stawianie do kata i zaczelismy stosowac bo Dawid to diabelek wcielony, zobaczymy jaki efekt bedzie, co do klapsow tez nam sie kilka przydarzylo...
poki co lece dentyste Kamili zalatwiac bo zab jej wczoraj pekl na pol i boli!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Anulka jestem pod wrażeniem, brzuch o wiele mniejszy i widac zarys mięśni, super 😉 🤪 a ja sniadanko jem, maz poszedł dzis do pracy w końcu 😉 a wstalismy z Kubim o 7 10. A tak mzoe na dwór dzis wyjdziemy bo zapowiada sie troche lepsza pogoda niz wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka!!!! no wypas trampki!!!! wiesz co Ty tymi zdjeciami zrobilas!!!! Ze zaraz tylko jak wyjdziemy z MAxymem z loza, wlaczam szostke weidera i cisne, jeli po 3tygodniach taki efekt jest to zaluje zauje jeszcze raz zaluje ze se nie wzielam z Toba!!! 😞
dzis z rana waga pokazala 58 😉 nie jedzenie kolaci sprawia cuda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nozki raczki chudziutkie, brzuchacz i wylewne schabiki oto moj problem, ale jak pamietam jak wazylam pare lat temu 55 nie bylo wylewnych schabikow, wiec kto wie moze sie uda, a pocwicze i mam nadzieje wytrzymam troche. moze i fo konca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jestem w szoku ze juz taka zmianę widac. Super ze to tak działa bo efekt jest ozałamiający.
To co bedzie jak skonczył cały okres cwiczen.

Dziewczyny jak pijecie te drożdze bo juz postanowiłam robie sobie kuracje drożdzową.
Gdzie czytam to pisza o niej same dobre rzeczy. Moze na te migreny pomorze.

Byłam dzis na kontroli z piersiami guzy zeszły i juz jest ok 😉

Piotrus dostał dzis goraczki, moze od zabków bo jeszcze 5 nie ma a nie ma innych objawów tylko temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdalena super, ze guzy poscodzily!
ja pije 30g pol kubka wrzatku dziennie. 3mce ma trwac kuracja, potem mieisac pauzy i mozna cisnac od nowa. MI to chyba dziala jeszcze na przemiane materii 😉

Pocwiczylam dzis, ale juz mi sie nie chce jezuuu jak ja nie lubie cwiczyc... ciekawe ile wytrzymam.. kosc ogonowa boli 🤢 ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
********** głosujcie na mnie w konkursie eveline 😉 prosze 😉 tam jak klikniecie to mnie znajdziecie Angelika Borzyszkowska.
Treść niezgodna z regulaminem forum!
Tym razem tylko ostrzeżenie, następnym razem będzie ban !
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no, to od jutra jade z kuracja drożdżowa.
A kiedy je najlepiej pic na czczo czy nie ma znaczenia pora?
U nas tylko dostepne sa drożdze babuni wiec o tyle bedzie łatwiej.

Kiedyś robiłam kuracje z nalewki z orzecha , piołunu i goździków i po niej byłam jak nowo narodzona. Trwała 2 tyg ale dawała popalić i nie wolno było w czasie niej jesc białka żeby nie obciążać nerek.


Piotrusia strasznie meczy, biedny cały czas popłakuje. Zastanawiam sie jak długo bedzie to trwało. Zwykle ząbkował bez temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny macie kogoś kto zna się na prawie budowlanym potrzebuje porady a
chodzi o przyłącze wodno-kanalizacyjne złożyliśmy projekt zatwierdzili nam wszyscy potrzebi ludzie itd przyłącze trzeba zrobić pod drogą i z tym nie ma problemu ale rury idą w chodniku i trzeba go rozebrać częściowo na co burmistrz się nie zgadza i już a inaczej się nie da podłączyć i co mamy teraz zrobić chodzi mi wogule czy ma prawo się nie zgodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry wieczór 🙂

Dziewczyny też jestem zadowolona z dotychczasowego brzuchowego efektu, mam nadzieję, że jak już osiągnę zamierzony cel to uda się go utrzymać.

Komsi, ja jeszcze przez 2 tygodnie będę ćwiczyć Weidera, a potem chce przez miesiąc ćwiczyć zwykłe brzuchacze i przy okazji na inne partie ciała, więc nie będziesz sama. Ja też jestem leniuch ćwiczeniowy, ale zaparłam się i kropka. Dasz radę 🙂

Madalena, a już myślałam, że Piotruś ma wszystkie ząbki. Bidulek musi męczyć się z gorączką, ale wyjdą i będzie ok.

Zmykam zaraz spać. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No własnie o co mu biega przeciez nikt nie zostawi rozwalonego chodnika. Skoro go ktoś rozbierze to chyba go ułoży z powrotem. Normalnie Polska to chory kraj zamiast dbać o dobro ludzi to im życie utrudniają.

Anulka miał wszyskie które mu przysługiwały do półtora roku piąteczek niestety nie miała i teraz jest horror bo strasznie to przechodzi a żeby tego było mało to go jeszcze czysci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...