Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
komsi, no ja też muszę zajrzeć do tej książki. Oslądałam ostatnio "na kłopoty- Zawadzka" akurat był odcinek o zbuntowanym 2-latku, kilka rzeczy by może wykorzystam, ale mój dwulatek ciut inny od tamtego, więc muszę nadal szukać...
a jeszcze z tą firmą musimy w końcu ruszyć,muszę ten cholerny wniosek napisać i złożyć, więc czasu wolnego brakuje mi strasznie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka

u nas pobudka dziś dużo za wcześnie przez tą zmiane czasu o której dokładnie nie wiem niby patrzyąłm na zegarek ale nie zakodowałam czy to był nowy czy stary czas he he ale jednak jak dla na s za wcześnie

zuziek czekamy na fotkę

u nas mąż też się uparł na rowerek ale ja mówie że ma na razie co prawda stare ale jeżdża a za rok żebyśmy jej kupili już taki z dokręcanymi bocznymi kółkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My wstalismy starego czasu koło 7, zobaczymy czy bedzie wstawał pozniej he, by sie przydało kolo 8 anie 7, wieczorek udany z mezeusiem ogladalismy film do 24 na tvn Kochaj i tańcz 😉 fajny, pierwszy raz go ogladałam 😉 i piwko sobie popilismy. a dzis pozniej na spacerek sie wybierzemy jak synek wstanie po obiedzie, obiadek na 12 dzis. Miłego dnia mamuski;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

na razie fotek nie mam bo nie mam kabla do telefonu jak go dorwe to jakieś wrzuce 😜 😉

my mamy rowerek z zeszłego roku ale taki zniszczony przez moją rozbójnice że masakra na ulice nie ma co z nim wychodzić a na ogródku Zuza go wykończy do końca... 😎

nic dzisiaj na obiad do teściów a na 17 do pracy 😉 i tak zleci szybko niedziela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elo,
pojechali wczoraj o 23 kierunek Polska. ajjj jak szkoda;( Bylo tak zajebiscie!!! Maxymek bawil sie z Natalie jak szalony, grzecznie i w ogole zajebiscie!!!
latal i wolal Tati tati w sensie Nati 😉

Angee glosy wczoraj oddane zaraz dzis oddam, i ide maxymcia usypiac. mam nadzieje ze zasnie bo poprzestawial sie troszku podczas wizyty koleznaki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My też żyjemy, ale znowu katar, Stasia i mój. Byliśmy nawet dziś u lekarza, osłuchał, dał oxycort do nosa i powiedział że we środę można już do dzieci 🙂
Stasiek wczoraj nauczył się nowego słowa: "usiądź!" i dziś w przychodni komenderował wszystkimi 😉 A że mówi wyraźnie, głosem donośnym, nie znoszącym sprzeciwu, to ludzie mieli ubaw po pachy 😉
Czy Wasze dzieci też tak non stop nawijają? Stasiowi się paszcza nie zamyka w ogóle, nawet przez sen potrafi gadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

Ania napisał(a):

Czy Wasze dzieci też tak non stop nawijają? Stasiowi się paszcza nie zamyka w ogóle, nawet przez sen potrafi gadać 😉


Ann moja Zuzia już tak nawija od dawna czasami mamy z niej ubaw po pachy ale momentami potrafi tym wyprowadzić z równowagi nie wiedziałam że możliwe jest mówienie przez 30min. jednego wyrazu i się nie znudzić... np. słowo MAMO we wszystkich tonacjach i we wszystkich minach jakie Zuzia potrafi... albo słowo TAK kiedy ja mówie NIE potrafi tak do 30 min się kłócić! 🤔 🤔 koleżanka mi mówi że chciałaby żeby jej synek już mówił chociaż kilka słów wyraźnie hehe a ja się pytam czy tak samo chciała żeby już chodził a teraz chciałaby żeby choć na moment przestał! 😜 hehe to działa na tej samej zasadzie 😁

ja mam dziś wolne więc biore się za porządki... mam nadzieje że Zuzia mi pomoże a nie przeszkodzi w tym planie... 😎 😎 😎 😎 😎

Laaf śliczny avatarek ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawid slodkasny, 3m sie Laaf.

Maxym tez ciagle nawija, po normalnemu, po swojemu 😉

Najlepiej to opanowal nein 😉 heheh chcesz herbatke - nein, a jak chche to mowi taa 🙂

ostatnio w sklepie z nim bylam i po niem powiedzialam chodz idziemy, a on do mnie kom 😉 hehe nie no wesolo jest i chodz i kom, wesolo jest a bedzie pewnie jeszcze bardziej 😉

ogolnie duuuzo wyrazow juz mowi, ze smieszniejszych to piiiwo... tat nauczyl...mama kawa. dobrze ze nie na odwrot 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski 😉 J aumyłam akurat juz resztę okien i mam spokój, w przyszłym tyg kolejne reszte porządków przedświątecznych i będzie spokój 😉 a pozatym jest ok, Kubuś ma luzniejsza kupke i mam nadziej,że nie zmieni sie to w biegunkę ale moze nie...w sumie na żabki to może być, bo w końcu mu wychodzą. Miłego dnia babeczki. Fajny avatarek Laaf 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki

ja okna już pomyłam u siebie oczywiście w pokoju bo reszta mnie nie obchodzi niech se sama myje

jakoś nerwa mam ostatnio na wszystko i wszystkich wczoraj mój tata opierdziel zebrał dziś się mężowi szykuje bo mnie wkur z rana do tego okres mam a jak by go nie było takie plamnienia tylko a nabuzowana chodze mało nie wybuchne

Igula dużo mówi wyraźnie ale po swojemu też nawija jak np czyta bierze książe i po swojemu coś czyta he he

Madalena współczuje tą drugą stronę mogę wziąść od ciebie bo już nie pamiętam kiedy w kibelku byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

Sylwia ja też wczoraj taka nabuzowana chodziłam... całe szczęście że siostra przyszła z odsieczą i chwile się Zuzką zajęła bo bym wybuchła... 🥴 też mam okres w sumie już sam koniec ale hormony dają popalić... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia polecam syropek jest nie drogi i działa naprawde dobrze. Jedna butelka mi wystarczyła na uregulowanie problemów http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=42&products_id=1667
a miałam takie ze jak juz szłam to z krwia bo czasem nawet tydz nie robiłam.

Dzis mi lepiej ale noc była masakryczna. Komsi chyba mi drożdze nie siadły bo od kad je piłam zle sie czułam ale to co było wczoraj istna tragedia do północy wymiotowałam az dostałam lekkich drgawek. Uratował mnie amol i pepsi.

Co powiecie o tych butach http://tablica.pl/oferta/buty-na-koturnie-czolenka-zolte-IDWmiN.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...