Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale tu dzisiaj spokój... My byliśmy na spacerze i zakupach, a teraz czekamy, bo przychodzą dziś chrzestni Pawełka. Chrzestny widział go ostatnio na chrzcie, bo zaraz potem wyjeżdżał służbowo do Kataru i dopiero wczoraj wrócił.. 😮 Pewnie będą prezenciki 😁
Magda, Ty już robiłaś prezenty świąteczne- uwzględniałaś teściów? Co im kupiłaś? Ja dziś sobie pomyślałam, że może kupię im masażer do stóp z wibracjami..oni i tak nigdy nie są zadowoleni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szkatułka... moja teściowa to nosi zawsze to samo...nie wiem, czy ma coś więcej... A dres dla teścia to super sprawa, tylko boję się o rozmiar, a mój mąż zapewne nie ma pojęcia.

Pawełek dostał dziś pierwszy raz jabłuszko. Wczoraj wieczorem i dziś rano poszła kupa z marchewki, a godzinę po jabłuszku poszła po jabłuszku... tylko tym razem zielona.. 😮 Ale może mu coś tam zalegało po prostu jeszcze. Przez ten dodatkowy posiłek mój dzidziuś je mniej mleczka. U Was też tak jest?? Wczoraj ominęło nas jedno karmienie przez słoiczek i rano obudziłam się dosłownie z dwoma kamieniami. Tzn. obudził mnie fakt, że nie umiałam się przekręcić na bok, tak mi ciążyły!! Masakra jakaś 🤪 Ale ponieważ była już 7:30 więc poszłam do Maluszka, a on już się bawił po cichu kocykiem, więc stwierdziłam, że go nakarmię, bo nie wytrzymam. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio mi się coś takiego zdarzyło!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

u nas pogoda dd dzisiaj... mglisto, szaro i mżysto...

Marlena według mnie Adi wygląda na słodkiego chłopczyka, jakbyś go w róż wystroiła to może by wyglądał na dziewczynkę 🙂

dziewczyny mam normalnie kompleksy, Wy już zakupy prezentów w toku, a ja nic... kurde muszę się za to wziąć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kobietki czy u Was dzieje się to samo... a mianowicie czy Wasze maluszki po jedzonku tak dziwnie charczą?? zaczęłam grzebać na www co może być przyczyną i dowiedziałam się, że mój synuś może mieć niemowlęcą sapkę, która minie i która jest niegroźna... przyczyną sapki może być zbyt suche powietrze jak i zalegające resztki pokarmu...
"Sapka to nic innego, jak utrudnione oddychanie spowodowane obrzękiem błony śluzowej nosa. Nosek zapchany zostaje katarem, śluzem, łzami, drobinami kurzu i resztkami ulanego pokarmu, przez co może stać się całkowicie niedrożny. W takiej sytuacji dziecko stara się oddychać przez usta, jednak podczas karmienia (czy to piersią, czy butelką) zaczyna się dusić. To właśnie płacz podczas karmienia, wypluwanie piersi czy smoczka, kłopoty ze snem oraz ciężki oddech (często przypominający furczenie, świszczenie, leciutkie chrapanie) u maluszka pozwalają rodzicom podejrzewać, że dziecko cierpi na sapkę niemowlęcą."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka moj Adi tak charczy, ale ja juz wspominalam ze mamy STRASZNIE suche powietrze w domu.

Sluchajcie tego. Bylam dzis u lekarza z uchem. Lekarz mnie nie przyjal tylko asystentka. Przeplukala mi ucho 7 razy, za kazdym razem cos wyplywalo, ale mam totalnie zatkane ucho. Prawdopodobnie to nie zapalenie tylko zatkane ucho. Kazala mi wrocic w czwartek, a do tego czasu wpuszczac kilka kropel oliwy do ucha zeby tam sie wszystko odczepilo. Kuzwa i znow bedzie mi plukac. Boli jak cholera. Nie pozwolila mi tez czyscic uszu 😮, co robie zawsze po kapieli. Masakra tutaj jest z lekarzami, mi po prostu brak slow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może u nas dlatego tego jedzenia już tyle nie idzie, bo my karmimy na żądanie? A Ty Marlena masz chyba systematyczne karmienie, prawda? Więc dajesz mu tak czy inaczej chyba... a ja czekam aż mi Pawełek "powie", że chce jeść. No i właśnie wczoraj po słoiczku nic nie powiedział az do ostatniego karmienia 🙂 Paweł też tak ma, że jak mu dam to zje, ale jak nie jest głodny tak naprawdę to po prostu się nie upomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂
Jeeeny jaki ten Adinek jest słodki!!!! Ucałuj go ode mnie MArlenka 🙂
Mój Wojtaszek zjada 150 ml gęstej zupki i zastępuje jedno mleczko,a między karmieniami robi coraz dłuższe przerwy nawet do 4 godzin 🙂 Owoce już dostaje mieszane 🙂 Wczoraj pierwszy raz zjadł jabko z jagodami i aż mu się uszy trzęsły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
No to może dlatego... Adi jest mądry chłopczyk- widzi butlę to korzysta 🙂 A propos widzenia mleka... Mój Paweł jak widzi, ze odpinam stanik i wyciągam cyca i mówię mu "Będzie cycuś?" to zaczyna tak się śmiać, że masakra! Dzieci to mądre bestie 🙂


hehe to u mnie jest taka reakcja na butle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...