Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurcze patrze w poradnik z bobovity a tam sa przeliczniki kaszek ile glutenu...oj nie doczytałam wczesniej.. i powiem wam ze te kaszki z bobovity sa straaaaasznie słodkie. przesadzone wrecz. w ogóle w kaszkach smakowych np mam jabłkową ryżową, to bez sensu jest skład ...naturalny proszek jabłkowy 1%... kurcze juz lepiej jest do kleiku ryzowego dodac mleka i jabłka gotowanego albo do kaszki mleczno ryzowej jabłuszka..chyba nawet smaczniejsze to wyjdzie..ale szczerze przeraza mnie ilosc cukru..moje mleko nie jest az takie słodkie..a tą kaszke mleczną mannę rozrobiłam wg przepisu z opakowania bo było tam 5 łyzek na 130 ml to dałąm 1 łyzke płąską na 25-30 ml...i sprobowałąm ochyda i zmieszałąm to jeszcze z gruszką potem by było to 100 ml to jzu było tak słodkie ze mnie jzu na wymioty skrecało no ale mały zje wszystko, nie wybrzydza...
od paru dni zwiekszyłam ilosc dodatkowych posiłków. mały zjada 150-200 ml dodatkowych posiłków, z tym ze co drugi dzien w tym jest kleik z moim mlekiem wiec mleka ma dostatek 🙂 no i po posiłku jeszcze dostaje cyca bo on to bez cyca ani rusz. ale nie przed...kiedys dostawał przed ale teraz juz nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaczki dla Lenki za skończone 5 miesięcy!!!

Tak w ogóle to witam Was 🙂
My dziś pospaliśmy do 9:30! i Wojtuś sie nie budził tak juz od pólnocy aż 6:25 na mleczko 😆 Potem o 7:20 jeszcze usnął na dwie godzinki, więc wstałam wyspana. Nawet smsa nie słyszałam żebym wyjżałą przez okno bo śnieżek leży...a teraz to juz nie ma
Beti na juz zakręcona wczoraj byłam, o cukini nie słyszałam 😜
Gosia ale fajne to zdjęcie!!! Borysek w akcji no i te kropelki wody...świetne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂
u nas nocka z pobudką o 3;30 i potem do 8 spanie, ale z rodzicami...

Ale Borysio robi bam bam w wodę, mój robi identycznie, że od wczoraj już przenieśliśmy się z wanienką do łazienki i wkładamy jego wanienkę do wanny... bo inaczej jest powódź w sypialni, macha rękami, nogami... za chiny nie chce się położyć, tylko siedzi. My kupiliśmy mu kaczuszki do kąpieli, normalnie szału dostaje, żeby złapać kaczkę, a one cały czas mu się z rączek wyślizguje 😁

BUZIOLA DLA LENUSZKI 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, nie masz nikogo w Pl kto mógłby Ci posłać?
Naj naj naj dla naszej modelki Lenki!!
Gosia, ja się podłączam pod pytanie o aparat, bo wlaśnie jestem na etapie szukania nowego, bo koniecznie chcę zmienić, a faktycznie bardzo ladnie ostrość złapał! A Borysio cudny jak zawsze 😘
My wróciliśmy właśnie z mojej firmy. Pawełek tak umęczony, że ciągle lezy w foteliku nawet ubrany w czapeczkę i śpi. Pootwierałam okna i wietrzę, żeby się nie zgrzał, bo żal mi go budzić. Ma prawo być zmęczony, bo to co tam z nim wyprawiali to masakra 😉 Ustaliłam powrót na 7/8 etatu. Zresztą...nie mieli wyjścia... 😉
Do późnej nocy rozmawialiśmy z Marcinem, Pawełek o 1:30 przebudził się na minutę, dostał smoka i zasnął, a potem o 5:30 na jedzenie. Zasnął i spał do 7:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
q.wa!ja to jakas durna jestem...nie daje rady wkleic fotki...ugrzezlam na rejestracji w imageshack-u...no i widze dalej klopot w postaci kodu forum!co to jest ???i ktore to numerki??


Andzia, tam nie usisz się rejestrować, zeby przesyłać zdjęcia. A kod forum masz pod przesłanym zdjęciem- taki dłuugi link. Musisz go skopiować i wkleić do swojej wiadomości- po wysłaniu bedzoe w tym miejscu zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny co do aparatu, to jest taki mój podręczny do szybkich zdjęć, Panasonic Lumix ale z obiektywem Leica, i chyba tylko i wyłącznie dlatego te zdjęcia czasem wychodzą.... nie wiem czy czasem jak robiłam to zdjęcie to była włączona opcja makro? ja jestem miłośniczką lustrzanek, ale są ciężkie ogólnie i ciężko mieć pod ręką gdzieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ten sprzedawca jest bezczelny!!!
zadzwoniłam raz jeszcze z zapytaniem czy jest możliwość, że zapłacę za krzesełko przez "płać z allegro" - kartą kredytową i sama sobie zamówię kuriera, który osobiście odbierze ze sklepu krzesEłko - czyli odbiór własny, logicznie powinno być za 0zł, wiecie co mi baba powiedziała, że jest możliwość, ale będę musiała zapłacić za to 15 zł, bo oni zarabiają na kosztach przesyłki. BEZCZELNA!!! niby 15 zeta to nic, ale to jest oszukaństwo!
NIE DAM IM ZAROBIĆ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Dziewczyny co do aparatu, to jest taki mój podręczny do szybkich zdjęć, Panasonic Lumix ale z obiektywem Leica, i chyba tylko i wyłącznie dlatego te zdjęcia czasem wychodzą.... nie wiem czy czasem jak robiłam to zdjęcie to była włączona opcja makro? ja jestem miłośniczką lustrzanek, ale są ciężkie ogólnie i ciężko mieć pod ręką gdzieś...


Właśnie! Dlatego szukam czegoś małego, bo ostatnio jak byliśmy w Albanii to sie zbyt mocno zainteresowano naszym aparatem...a nie było to nic specjalnego, tylko duży i czasami przez to niepotrzebnie zwraca uwagę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...