Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Monia a lekarka coś wspomniała że za mało przytył?? jak nic, to się nie zastanawiaj nawet.

Mój Mały też teraz wolniej przybiera na wadze niż na początku, chyba tak ma być...


Gosiu nic nie mówiła bo się spieszyła bo o 14 powinna kończyc prace a ja o 14 wchodziłam a za mną 2 osoby jeszcze.
Patrzałam w necie jak to jest z wagą i jest ok wszystko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Ania no to teraz przed Tobą wyzwanie nowe 😉 taka inna rzeczywistość trochę, co?

Trochę...Ale powiem Wam, że czuję, że to już czas...MIałam wrócić od początku stycznia i psychicznie czułam, że jeszcze nie dojrzałam do tego, że to nie ten czas, że Pawełek jeszcze mnie potrzebuje, a i ja jego też. Jak mama złamała ta rękę to byłam lekko zdołowana, bo pomyślałam, że w pracy stwierdzą, że ściemniam, ale widocznie ktoś tam na górze czuwa i wie najlepiej, kiedy przychodzi TEN czas. Bo teraz już chcę wrócić. I pewnie będę narzekać, wyzywać, ale już potrzebuję trochę odmiany. Myślę, ze to wszystkim dobrze zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za zyczonka. Nawet nie mam chwili czasu zeby napisac, pewnie w srode z wami posiedze.
Adrian dal mi popalic w nocy przez ten cholerny katar. Wiecej nic mu nie dolega, tylko meczy sie biedny.
W niedziele skonczyl 7 miesiecy a w ten sam dzien urodzil sie moj braciszek (tzn. od ojca, polbraciszek wiec). Malutki, bo niecale 3kg, podobno mial za malo cukru i musial zostac w szpitalu. Ja pitole, u nas po porodzie nic nie sprawdzali, a juz na pewno nie cukier, tu jest jakas porazka 🙂. Ojciec mi mowil ze w Irlandii podobno dobra opieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia my stosujemy krem BALNEUM i wydaje mi się że jest poprawa, to jest krem który pediatra mi poleciła, podobno nawet stosuje się go przy atopowym zapaleniu skóry.

Ivi Twoja córeczka to normalnie nr 1 🙂 🙂 🙂

BUZIAKI DLA MARYSI 😘 😘

Marlenka gratuluję braciszka! 🙂 i zgadzam się opieka okołoporodowa i poporodowa jest super w IRL, ale opieka nad ciężarną kiepska 🙂

Ania powodzenia w powrocie do pracy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z R na spacerze, -15 na dworze, ale i tak fajnie...
Jejku... chyba pierwszy raz widzę tak ostro gwiazdy na niebie, piękne... no i zobaczyłam pierwszy raz w życiu spadającą gwiazdę !! 🤪 super!!

Maryś śpi, dzisiaj spała w dzień dwa razy po 30 minutek, więc o 19:30 już spała wymęczona... jeszcze kurde porobiły nam się grudki w kaszce i co chwila musiałam jej zabierać butlę żeby odetkać... ale się patrzyła na mnie z wyrzutem hihi

Dziewczyny mam pytanie... kiedy od smoczka będziecie oduczać Maluchy? Moja jakoś specjalnie nie jest do niego przywiązana, ale się nad tym zaczynam zastanawiać... najpierw odstawić cyca, później smoka? czy oba na raz?

Adrianku uściski i buziaki

Dziękuję w imieniu Marysi za buziaki i życzonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooogromne calusy dla PTYSI I ADRIANKA na 7 miesiecy!!!

IVI-zdrowiej!musisz miec sily przy takiej rozrabiace-Twoja Lenka jest w motoryce ze 2 miesiace do przodu 🙂

no i znowu zapomnialam co mialam napisac.... 🤔
u nas ciagle mama,baba,nene i spiewanie 😁
siedzi slicznie,kica,do piosenki "ta Dorotka"pokazuje jak tupala nozka bosa,stoi podparta,a pelzanie nadal beee.MAMY PIERWSZEGO ZABKA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...