Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Problem w tym ze ona walczy nawet z patyczkiem, ba mokra chusteczka do wytarcia gili tez parzy..
Niki jest nadwrazliwa a ćwiczeń na odwrazliwianie nie chce robić (np to z kislem) więc dupka
I byle czym ja dotkniesz to wyje tak ze aż ja nie daje rady ani m
Materac uniesiony a śpi tylko na boczku
Została jeszcze ta cebula...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata dla Małej te skierowania...
Czerwcówka pisałam Ci kiedyś co powiedziała moja rehabilitantka odnośnie odwrażliwiania... nie musi być to kisiel, może być ryż, groch, budyń... a jak dziecko nie chce wkładać rączek wystarczy włożyć w tą substancję np. grzechotkę 🙂

aaaaa i dla zainteresowanych, moja rehabilitantka powiedziała, że mania wstawania mija... w momencie nauczenia się nowej umiejętności związanej z tą partią ciała... czyli u nas kolejne jest chodzenie 😲 zostaje życzyć nam sobie wzajemnie dużo cierpliwości 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda to co się dzieje? Przez te sutki, o których wspominałaś?? Ojej trzymajcie się!

Iza kup olbas oil i kilka kropel na mokry ręcznik i na kaloryfer na noc, ja też tak robiłam i wydaje mi się, że małemu lepiej się oddychała mimo, że nie mieliśmy żadnych kropelek do nosa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata tak, przez sutki... 😞 pediatra powiedziała, że to jej pierwszy przypadek, że dziecko w takim wieku ma zmiany hormonalne... póki co kazała do końca tygodnia poczekać, a jak nie przejdzie to iść do poradni... ech, biedna ta moja córa 😞 aż ma takie gule twarde pod skórą i widocznie ją to boli bo jak ją podnoszę i zahaczę jej cycuszka to płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedne są takie maleństwa jak coś im dolega...
Iza u nas też jak był mega katar to fridą nie dało rady podziałać bo ryk na pół miasta, wiec nasivin na noc to mus ale pomagalo i jedyne co to woda morska i jak najwięcej w pozycji by to spływało i w nocy głowa bardzo wysoko, często usypiałam ją w wózku na półsiedząco i tak spała , duzo lepiej jej się oddychało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena ja pracuje 5 dni w tygodniu po 7 godzin, o 14.30 już wchodzę do domu, tak więc daje radę, wcale nie jestem przemęczona... wracam do domu, daję obiadek Borysowi, chwila i on idzie spać tak gdzieś do 18 (tak jak w tej chwili jeszcze śpi) a Marcin pomaga.. właściwie to muszę powiedzieć że on nie pomaga tylko zajmuje sie dzieckiem na równi ze mną. Ale my tak od początku, np. jak sprzątamy dom to razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka !
ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CHOROWITKÓW !!!!!
Nadrobiłam WAS I JUŻ WSZYSTKO ZAPOMNIAŁAM 😞

Co do pomarańczowych pampersów to nam ani razu nic nie wyciekło jeszcze 😮 a użyliśmy ich sporo.

Biedna ta nasza Marysieńka. Będziemy trzymać kciuki żeby jednak samoistnie jak najszybciej cycuszki wróciły do normy ... Magda nie załamuj się ... dasz radę i z tym świństwem ! Jesteś twarda babka a Marysia jest zuch.

Iwonka - trzymaj się,szybko zleci ! A jak będziecie się witać ! Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć a jak zrobi się ciepło to koniecznie musimy spotkać się na kawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Która WAM się najlepiej podoba ? :
(DO CHRZTU)

http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-80-i2158782231.html

http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-74-i2123208088.html

http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-74-i2201936303.html

http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-74-i2201936313.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Magda, kurcze, a coś jeszcze powiedziała ta doktorka?? Ja trzymam kciuki, oby samo przeszło do wizyty i oby nigdy nie wróciło to cholerstwo!! A karmisz piersią? MOże jakieś Twoje hormony tak na nią zadziałały... Nie wiem.... 😮 🤢 🤢
TRZYMAMY KCIUKI ZA WAS!!!!

Czerwcówka Nikolka superaśna!!!!Jak ślicznie stoi... I faktycznie drobniuteńka 🙂 A! Mamy takie samo łóżeczko (z żyrafką z przodu 🙂)

Małgorzata, też bym się wkurzyła gdyby ustalone było inaczej, ale mamusia coś powie i już w dupę wszystkie ustalenia!
A i mój Tomek nie może wziąć tacierzyńskiego, bo pracuje w mundurówce i tam nie obowiązują przepisy kodeksu pracy... 🤢

Marlena super fota w avatarku!!

DUŻO ZDRÓWKA DLA NIKOLKI I MARYSIEŃKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też najbardziej podoba się ta z tiulem i różową wstążeczką 🙂

Andzia co tam u CIebie się dzieje? BO zdołowałaś mnie dziś z lekka Twoim postem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris a ja odwrotnie mi sie podobają ostatnie trzy 🙂 a ta którą wybrałas najbardziej choc ta druga na drugim miesjcu.
Gosia no chyba na euro wyjdzie ten ojcowski hahahhaha
MAmuska ja butle piłąm raz dziennie na kolacje jak chodziłąm do zerówki. mniam mniam kaszka manna z butli najlepiej mi smakowała i nie chciałam inaczej jesc. niby powiinno sie juz od roku odzwyczajac ze wzgledu an zabki chyba??? nie wiem ze dziecko powinno w wieku roku z kubka pic.ale jak raz zapodasz mleko w butli nic sie chyba nie stanie.modyfikowane zalecają do lat 3 podobno....
NEquitia u was to zawsze cos normalnie. ale tez pomsylałam o karmieniu piersia i ewentualnie zywnosci, jakie mieso podajesz? tak jak i chyba jajka moze tez mają wpływ bo np jesli kurczak na chemii to i jajo-zółtko tez z chemią?? bo teraz w zywnosci tyle hormonów.
co do dupci to jzu przestałąm smarowac z akazdym razem i jest ok. smaruje po nocy zawsze i po kupce. u nas pomaranczowe pampery takie same jak zwykłe. a te zwykłe co na noc mam aktualnie to mi juz 3cią noc z rzedu przeciekły!!! i musze zmieniac dwa razy, a jak skonczy sie paczka to moze te 4+ bedą juz lepsze zobaczy sie.
Andzia, jak bedziesz miała ochote to napisz po to tu jestesmy by sie wspierac.zmartwił mnie
Twoj nastrój bo zawsze tryskasz pozytywną energią.
Iwonka pół roku...jakby to był miesiac no góra dwa to mozna przetrzymac ale tyle...nie na moją psyche. zwłąszcza jak sie ma malenkie dziecko.przeryapane masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny. PO dzisiejszej nocce wymiękam. Pobudki co pół godziny dosłownie.O 5 Paweł postanowił się pobawić,więc go wzięlśmy do siebie, siadł między nami i się bawił rączkami. Po pół godzinie się znudziło i dostał butlę. Padł i spał do 7:30. Jestem dziś jak zombie. Efekt tej nocki: mamy siódmego ząbka- lewą dwójkę. I do tego katar taki, że k...wa pierwszy raz aż mu się bańki z nosa robią przy oddychaniu! Normalnie masakra! W nocy będzie mordownia znowu na pewno. W dodatku po kolacji zwrócił większość razem chyba z zalegającą flegmą. Nie wyrabiam. Nie mogę słuchac jak oddycha i rzęzi. Marcin idzie z nim jutro do lekarza.
Iza,co to za krople? Nasivin? Ja dzisiaj pokroiłam cebulę już w akcie desperacji.

Magda, trzymamy kciuki za Mary.
Ivi, dasz radę!! A jak się czują rodzice tak w ogóle po wypadku??
Marlena, z tą butlą to ja też nie wiem... Mojej kuzynki syn ma rok i 8 miesięcy i je ciągle butlę i ona ostatnio coś mówiła, ze powinien już przestać, ale jej to wisi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przeczytałam Was, ale jakoś brak mi siły na jakiś ambitny tekst 😆
od 2 dni zmęczenie mnie dopada jakieś, nic tylko bym leżała przed laptopem i się nudziła... bleh... napiszę jutro coś może...

Ku..a Marysia śpi i wstaje... masakra... czołga się po łóżku, łapie szczebelki, na kolanach się kiwa...

Idę pograć, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...