Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Byłam na spacerze znowu, bo tak jakoś cieplutko... wiatr nawet ciepły więc szkoda było siedzieć w domu 🙃
Marysia swoją zupkę zabieloną mąką (która miała być w kluseczkach) zjadła z apetytem hehe taka dobra, że aż jej podjadałam 🤪 teraz wyciąga wszystkie możliwe zabawki z pudeł i rozwala po podłodze, a co! haha

Wiesz ja też tak raz zrobiłam kluski 😉 okazało sie że niepotrzebnie dodałam wody do mąki i jajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No zajebiste to zdjęcie wśród zabawek! 😁 ledwo się powstrzymałam od rechotu, bo Mały śpi.
Dziś zrobiłam eksperyment zachęcona opowieściami Kasi i zrobiłam jajecznicę na parze- brzmi fajnie, a ja zrobiłam to tak- na garnuszek z gotującą się wodą metalowa miska, do miski chlup żółtko rozbełtane z jogurtem naturalnym na oko, jak się ścięło to dodałam jeszcze troszkę jogurtu i w postaci pasty zapodałam dziecięciu 🙂 nawet wsunął 🙂 ale lepszy numer... dałam mu tylko na spróbowanie fasolkę jedną bez łupinki, a on tak się rozsmakował, że zjadł z 6 i krzyczał o jeszcze, a zupki wcale nie chciał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Kurze Mikaanka fajny pomysł na kolacje! Przeoczyłam ta jajecznice Kasi...

a dziękuję, a ja się zastanawiałam nad podaniem serka a la twarogowego i dzięki Tobie przekonałam się do tego pomysłu 🙂 no i muszę mu kupić parówy... bo kupiłam zwykłe delikatesowe ale je też spróbuję, ale może połóweczkę 🙂 i kanapkę z bułą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mikaanka napisał(a):
ivona55 napisał(a):
Kurze Mikaanka fajny pomysł na kolacje! Przeoczyłam ta jajecznice Kasi...

a dziękuję, a ja się zastanawiałam nad podaniem serka a la twarogowego i dzięki Tobie przekonałam się do tego pomysłu 🙂 no i muszę mu kupić parówy... bo kupiłam zwykłe delikatesowe ale je też spróbuję, ale może połóweczkę 🙂 i kanapkę z bułą 🙂

a masz jakiś pomysł jak podac ten biały ser? Deserkowo to myślę że z owocem jakim a nie na słodko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Nadrabiam Was, ale za pamięci odpisuję Izie: my byliśmy w środę zeszłą u lekarza, więc idziemy z lekami od czwartku. Ale ten Mucofluid podaję dopiero od niedzieli jakoś, bo najpierw katar sam się lał, więc miałam dawać Nasivin, a jak się zrobi taki gęsty to dopiero ten psikacz. Ale to nic. Dzisiaj poszłam do lekarza na kontrolę i się okazało, ze antybiotyk NIC nie pomógł, gardło dalej zaczerwienione, katar jest ciągle. Jest podejrzenie, ze to jednak alergia, bo ma ten katar od stycznia, tylko zmienia sie jego konsystencja. Dostałam nowy antybiotyk, a na katar Zyrtec. ale mam przyjść w piątek rano do niej, żeby od razu zobaczyła, czy coś się poprawia i w razie czego dłużej nie obciążała Pawła antybiotykiem.. Nieciekawie jednym słowem. Co do siusiaka, to mąka ziemniaczana i clotrimazol zaczęły działać, wygląda to już znacznie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza parówki z cielęcinki są najlepsze dla dzieciaczków.Ja mam polecony sklep gdzie te parówki naprawde sa dobre...nie wiem jakiej firmy te parówki, ale np z szynka są dobre te reklamowane. Warto zaznaczyc w sklepie że dla dziecka te parówki 😉 Od razu większość sumienie bierze i byle czego nie dadzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja na chwilke bo masakra z nadrabianiem .
gratulacje oczywiste dla Czerwcówki!!!! oj juz niebawem wkleisz nam zdjatko z usg 🙂 ale fajnie 🙂 a ps. Iza sprawdzałas moze cukier juz?
Buziaczki dla Julci i dla Wojtusia naszych solenizantów!
ANdzia teksty "co wspolnego" rozwaliłas mnie haha. Ty to jak walniesz to walniesz hihi
KAsiar witaj!super kolor włosów! Marysia i Nikolka super dziewczyny!
Buterfly a moze zrobic wymaz z gardła i nosa?wtedy łatwiej trafic antybiotyk... u was podatnosc na alergie kurcze.. 😞 biedny Pawełek tyle sie meczy z tymi choróbskami
czy ktos podawał mleko hipp bio ? czy ono tak smierdzi czy mam jakies opakowanie nie teges. bo ono jest z tymi probiotykami..
czy zaliczyłyscie juz kąpiel z dziecmi? ja w polowie stroju kapielowego wykapałam sie niedawno ale kurcze byłą powódz w całej wannie mały chlapał jak nie wiem. a dzis w swojej wanience przy tym chlapaniu sie zaczął dusic. udłąwił sie wodą, siedział i chlapał i nagle sie dusi normalnie ja to mam z nim przerypane...
dzis była pierwsza pietka i kolejny raz chrupki juz drugi dzien ale kurcze karmie z duszą na ramieniu....
Filip obczaił nową zabawę...jezdzenie na książkach......łapki przednie na książke i hejjja po pokoju....odpychając sie nogami...
ps jakie macie antywirusy...bo mi zjada kompa...kasperskiego avasta nortona miałam wersje testowe teraz mam ad-wara ale chyba bez zapory, nie kapuje po angielsku az tak zeby wiedziec o co kaman.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he...ale Ci dobrze Iwonka ze tak radosnie Wojtus sie budzi.moj chyba nigdy tak nie miał.
kiedys na allegro znalazłam jedna firma ma ochraniacze wyzsze niz standardowe 40 cm wysokosci a standard to 30 ale nie mierzyłam juz w malego łozeczku czy to na cała wysokosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...