Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
dziewczyny - orientujecie sie czy są 2 rodzaje pasty nenedent bo kupiłam dziś - zapłaciłam 24 zł - ona była w pudełeczku razem z silikonową nasadkową szczoteczką. Moja mama była w innej aptece i poprosiłam ją o zapytanie w jakiej cenie u nich jest ta pasta (u mnie są 3 apteki a co jedna to droższa)no i tam była bez pudełka i kosztowała niecałe 11 zł a połowę więcej 😮 😮 🤪
nie kumam ...
szukałam w necie i jedyna róznica jest taka,że ta tańsza jest dla dzieci a drozsza dla niemowlat ale tak samo piszą o ksylitolu i żelu krzemowym ...



ta bez udelka jest tez bez szczoteczki .Lenka mi rozwalila klawiature i ta litera co jest za "o"w alfabecie nie wchodzi 😮
osi czasu nie usunie sie,konta tez sie nie da zlikwidowac.mozna co najwyzej odkrzyzykowac durne wpisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zbuziaki dla Niki z okazji 11 miesiecy!!!!
Czerwcówka miałam to samo tez mi ktos oklaska zabrał.masakra po co ktos tak robi, ale to pewnei ktos z innego miesiaca.
Mysza u nas jest warunek ze do roku czasu dziecka no i zarobki. wszystko ustala gmina. moze u was w ogole nie byc tego becikowego. musisz sie spytac w moprze. wiem z ena macierzynskim lepeij sie nie starac. babki mówiły ze jak pojde na wychowawcze chocby na miesiac to wtedy pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jest to dodatek do zasiłku rodzinnnego. nie mozna przekroczyc 504 zł na osobe chyba netto, bo nie pisze.... i niby pisze z edo tego tez trzeba złozyc oswiadczenie lekarskie z eod 10 tygodnia ciazy było sie pod opieka. spytam sie czy trzeba jescze raz skoro dawałąm do zwykłego becikowego takie oswiadczenie.skłąda sie to z wnioskiem o zasiłek. jak jzu masz zasiłek to składasz osobno po prosotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki dla Niki na 11-stke! i dla malenstwa w brzuszku na polowke!
p mi wchodzi!wyrwalam klawisz do konca 😎
zdrowka dla Boryska!!
u nas nie ma tego drugiego becikowego!a najbiedniejsze woj.w PL.nawet nie Polska "b"tylko omega...
komus sie widac z tymi oklaskami nudzi..dziecinada!przeciez nagrod za nie nie daja,a jak komus nie pasuje,to niech ma odwage wprost napisac,a nie w czerwone lapki sie glupio bawic...jak w piaskownicy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny dzwoniłąm co mam do zasiłku dostarczyc. masakra porabana biurokracja!!!! z utrzedu skarbowego zaswiadczenia za 2010 i 2011!!!! T. tez za dwa lata oraz jego zaswiadczenie o zarobkach aktualne. ja z pracy zaswiadczenie ze: jestem an wychowawczym, ze nie brałam urlopu bezpłatnego w ciagu pół roku ostatniego i zaswiadczenie ze odbyłam macierzynski. z zusu ze płacone są skłądki. akt urodzenia, w koncu bed musiała zapłącic za niego. bo max 3 wydają za darmo. a musze miec ejdno dla siebie. powinni kserowac a nie zabierac juz jedno mi zabrali!!!!!
ksero dowodu mojego i serio.... nie pamietam co jescze tyle tego było z enie zdazyłm zanotowac. musze popytac znajoma czy w ogóle mi przyznają jak licza sie zarobki z wczesniej bo nie chce mi sie i nie mam czasu latac za wszystkim jak okaze sie z emi nie przyznają marnych 60 zł no i tysiaka to drugie wazne choc 60 zł tez wazne co miesiac ciekawe czy na bezrobociu dadza...mam do konca miesiaca załatwic a mały chory..... powinno byc dwa papirki: ile teraz T. zarabia i to z eja jestem na wychowawczym wg mnie. bo to sie liczy ile teraz mamy kasy a nie wczesniej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
dziewczyny dzwoniłąm co mam do zasiłku dostarczyc. masakra porabana biurokracja!!!! z utrzedu skarbowego zaswiadczenia za 2010 i 2011!!!! T. tez za dwa lata oraz jego zaswiadczenie o zarobkach aktualne. ja z pracy zaswiadczenie ze: jestem an wychowawczym, ze nie brałam urlopu bezpłatnego w ciagu pół roku ostatniego i zaswiadczenie ze odbyłam macierzynski. z zusu ze płacone są skłądki. akt urodzenia, w koncu bed musiała zapłącic za niego. bo max 3 wydają za darmo. a musze miec ejdno dla siebie. powinni kserowac a nie zabierac juz jedno mi zabrali!!!!!
ksero dowodu mojego i serio.... nie pamietam co jescze tyle tego było z enie zdazyłm zanotowac. musze popytac znajoma czy w ogóle mi przyznają jak licza sie zarobki z wczesniej bo nie chce mi sie i nie mam czasu latac za wszystkim jak okaze sie z emi nie przyznają marnych 60 zł no i tysiaka to drugie wazne choc 60 zł tez wazne co miesiac ciekawe czy na bezrobociu dadza...mam do konca miesiaca załatwic a mały chory..... powinno byc dwa papirki: ile teraz T. zarabia i to z eja jestem na wychowawczym wg mnie. bo to sie liczy ile teraz mamy kasy a nie wczesniej!!!!


ja coś kiedyś otym CZYTAŁAM ale już wszystkiego nie pamiętałam i tak mi się właśnie wydawało, że ważne dla nich jest z poprzednich lat - chore to jest bo przecież TY TERAZ POTRZEBUJESZ zasiłku !! MASAKRA JAKAŚ ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie! 🙂

Z tym zabieraniem oklaska to faktycznie dziecinada... komu się tak nudzi??... ciekawe czy mi ktoś nie zabrał, bo nie pamiętam ile miałam..

Beti
ta nasza Polska to na prawdę wszystko utrudnia... kurde po co im wiedzieć ile zarabialiście 2 lata temu, przecież powinno się liczyć tu i teraz.. jakaś paranoja!! 🤢 kraj absurdu... a potem się dziwią, że niska liczba urodzeń... jak to jest kraj anty rodzinny, zamiast ułatwiać młodym ludziom to kładą kłody pod nogi... i to jeszcze za śmieszne 60zł miesięcznie.. tęskni mi się do ojczyzny, ale właśnie takie sytuacje jak Twoja zniechęcają mnie do powrotu..wszędzie pieprzona biurokracja!!

Gosia daj koniecznie znać co Wam lekarz powie.

Iza buziaki dla Twojej Nikolki 😘 😘 no i Ty również pochwal się jak lekarz zdradzi Wam płeć 🙂

Mysza gratulujemy nocnikowych postępów 🙂

a ja mam dzisiaj lenia, a na dodatek wymyśliłam sobie ambitny obiad... roladki schabowe ze szpinakiem i fetą do tego talarki ziemniaczane zapiekane w piekarniku 🙂 i cholera nie chce mi się, no ale trzeba się ruszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...