Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Monia mam nadzieję że to że Szymi jest drobny to po prostu taka jego uroda, i nic innego!


Gośka też mam taką nadzieję bo ja jestem niską osobą mam 160cm wzrostu i jako dziecko byłam drobna.


To ja jestem mikro ludzikiem bo mam 155cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, bardziej skłaniamy się ku Alanowi... Ale sama nie wiem, Lena i Alan... Dobrze to brzmi?

Ehhh mój mąż wykazuje się w pracy i w kontaktach towarzyskich a w domu, udzielam się tylko ja...
Dziś mi mówi, że trzeba rozrobić płyn do mycia naczyń [z AMWAY] a ja, że butelka stoi na szafce i rozrabia się 3 do 1.
A On...
No to później rozrobisz 🙂
Prawie spadłam z krzesła i od razu zapytałam - słucham?
Odparł, że żartował i że zrobi później...
Czytaj - MOIMI RĘKAMI 🤨
eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
monia29 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Monia mam nadzieję że to że Szymi jest drobny to po prostu taka jego uroda, i nic innego!


Gośka też mam taką nadzieję bo ja jestem niską osobą mam 160cm wzrostu i jako dziecko byłam drobna.


He he 🙂
To ja jestem mikro ludzikiem bo mam 155cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi kropelki pomagają bo gdyby nie one to masakra!!
Niestety Ania sie nie odzywa, pewnie coś sie dzieje bo miała wysłać druga paczkę ale nie odpisuje :-(
Dziewczyna z grupy wsparcia na fb jutro mi wyśle i we wtorek bedą ;-) całe szczęście!

Ivi Bo miał zoltaczke po porodzie, spadła do ok 10-12 punktów
Myślałam ze juz dawno zeszła a teraz ma 56!!!
Czyli wątroba jest obciążona, sasiadka podejrzewa zapalenie noworodkowe wątroby... Więc jest po prostu chory i oprócz zwykłej kolki ma bóle wątroby... Do tego jest stan zapalny ale nie wiem czy to wątroba czy coś jeszcze kolejnego... I Anemia..
Podobno najpewniej ja w ciazy miałam i on prześ to ma :-(
A mi 2 razy przez 9 mcy badali krew więc mogłam miec i nie wiedzieć :-(

Generalnie Bo jest chory i stad te bóle i problemy ze snem, płacze... A kolka to tak na dokładkę...
Jak nie było kropelek chyba 2 dni to wtedy był Meksyk.. Moja mama aż płakała nad nim.. Ja tego sie patrzylam bo i tak ciagle płakał i nic nie pomagało
Dopiero po tych kropelkach jest lepiej i daje radę pospac chwilke
Najlepiej mu brzuch do brzucha jak go grzejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza a wy nie mieliscie konfliktu grup głównych ? nie chodzi mi o koflikt z RH tylko o grupy głowne, bo jak pamietam Niki miała przedłuzoną żóltaczke a to czesto objaw i wtedy zalecenia sa by 3 lata nie zachodzic w ciąże.sprawdzali to?biedny Borysek. trzeba czekac do diagnozy eh..
Ivi ja mam takei samo zdanie jak Agatka, ale wiesz Twoje teksty są mega rozbrajające wiec mimo że jest to strasznie smutne to brzmi to jak mega kawał 🙂 Ty to powinnas ksiazke napisac naprawde, sikałąbym ze smiechu przy niej 🙂
LEnka i Alan brzmi razem super 🙂
co do jedzonka Filipka w nocy-ja nie mam pomysłu jak wcisnac te butle, bo młody je 6 posiłków dziennie. mam nadzieje ze teraz jak wyjda czwórki wszystkie to znowu dam akcje ze zmniejszeniem stopniowym ilosci mleka i jakos odejda moze 2 butle. ale marze by nic nie jadł w nocy..
Agatko Twoj synek jest mega sliczniutki i fotogeniczny.fajne są takie zabawy Mikołajkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobra poczytałam i głownie konflikt ten maja mamy z grupa 0 a dziecmi Z grupa A ale znalazłam tez taką rozpiskę:
Do niezgodności serologicznej dochodzi w następujących sytuacjach:

Grupa matki Grupa noworodka
0 (przeciwciała anty A, anty B ) A B
A (przeciwciała anty B ) B AB
B (przeciwciała anty A) A AB
AB (brak przeciwciał) Konfliktu nie ma

generalnie nie ma co w to wchodzic póki nie zbada sie Bo bardziej. fakt że Niki tez miała żółtaczke jest na pewno wiążący. to nie przypadek że oboje dzieci i Niki i Bo maja, problemy związane z wątrobą.dobrze Ze z Niki wszystko przeszło i mam nadzieje że tak bedzie i z Bo, pewnie trudniej ale wierze ze przejdzie i tym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...