Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Byliśmy na zmianie opatrunku, i wróciliśmy już bez!!!! wszystko zagojone, miejsce po oparzeniu jest jeszcze takie różowe, ale ma to ustąpić do 12 dni... acha no i tam gdzie było najgłębsze, jest coś jakby strupek. Kazała smarować linomagiem, albo czymś innym nawilżającym.

A mojego Bo to myślałam że tam rozszarpię! Wiecie, kolejka do poradni na 1,5 godz czekania, wielgachne schody na które chciał sie wspinać, popisywał się przed ludźmi, rzucał się na podłoge, udawał psa, coś tam... wybrudził się cały, masakra normalnie! jeszcze to była jego pora spania, tak się rozwył w końcu jak mu nie pozwoliłam wchodzić na te schody...na ale nikt nas nie przepuścił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Co do grających zabawek to mój syn też się boi a nie których bardzo histerycznie aż się sztywny zrobi moja mama kupiła mu jeżdżącego grającego słonia ala sorter i co leży w szafie bo jak go widzi i słyszy mamy ryk że go nie moge uspokoic aż boje się że zemdleje.
Za to ja kupiłam kule do raczkowania VTech z odgłosami pociągu,statku itd i co też leży w szafie komuś ją podaruję bo też się jej boi jak nie wiem czego.Coś zakodował sobie w jego główce i nie ma rady na niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Gosia a jak u BO z ząbkami???


u nas brakuje tylko 5 i chyba jednej trójki na dole...

Moim zdaniem nie masz się co denerwować, każdemu dziecku idą ząbki w swoim tempie... czasami wolałabym żeby Borysowi też szły wolniej, nie wiem czy Wiesz, ale mój Bo wybił już sobie dolną 2 we wrześniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BEti, tak! maść z kitem pszczelim! mówisz żeby nie ryzykować? zaraz pójdę do apteki popytam jeszcze, linomag różowy akurat mam w domu, bo ja używam do tyłka, ale wiem że jak zawsze kupuję linomag w aptece, to babka wyciąga jeszcze taki inny, w tubce, może to o ten bardziej chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tymi zabawkami Magda to normalne każde dziecko czegoś się boi, moja Niki odkurzacza..

Gosiu to super! W 2013 już śladu nie będzie!
Wlasnie o tej znieczulicy ludzi pisałam...

Posta już na 3 raty pisze.. Bo spał dziś ciągiem najdłużej 45 min..
Zaraz m przywiezie wyniki...

Paczka będzie pod choinka:-) tylko trochę ocenzurowana :-)
Magda tak to jest czasem z chłopami...

Majster dziś przebimbal i dopiero robi.. ręce opadają...
Już jutro byłby koniec a tak jedno wielkie nic...w każdym prawie każdym pomieszczeniu zostały drobiazgi a ten zamiast kończyć gdzieś jeździ... przez to ja nie mogę sprzątać i przenosić gratow ...
NNIENAWIDZĘ FACHOWCÓW !!!

U nas dziś znów był płacz z babcią na spacerze... jakoś ja uspokoilam ale już prawie histeria była...
I pełno grantów w salonie dalej a na choinkę miejsca nie ma!! Fuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

My po szczepieniu ostatni pentaxim. Nawet nie płakał bardzo. Lekarka mówiła że polecalaby zaszczepić małego na meningokoki.. Ok 160 zł koszt, niby mało zachorowań ale ostatnio był u nas przypadek że rodzice bardzo żałowali że nie zaszczepili a córka ma teraz zapalenie opon mózgowych jako efekt powikłań.... Muszę poczytać o tym...

Z rewelacyjnego jak dla mnie artykułu wywnioskowalismy z M że to bezdech ma Filip i że narazie nie jedziemy na tp EEG bo tylko więcej stresu dla małego by bylo a narazie cisza jest z bezdechami.. I lekarka też mnie dziś trochę uspokoiła i narazie nie panikuje...

U nas z zębami to jest tak że mamy jedynki dwójki i jedną dolną czwórkę..

Fajnie Wam z tymi paczkami u M nie ma paczek a ja nie mam co liczyć u mojego prywaciarza 😉
A bon to mogę sobie namalować 😉

Super Gosia że tak dobrze z rana Borysa!!

A co do znieczulicy to jest tak wszędzie niestety 😞

Hej Madzia 😉

Monika ja np nie mam wcale górnej dwójki, ale to stałej nie wiem jak z mleczakami było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam w tej aptece, więc tak kupiłam kremik linomag w słoiczku z różową nakrętką, (który to normalnie u mnie idzie na pupę) też może być, i kupiłam też linomag maść - czyli w tubce zielona. Można używać i to i to.

Powiem Wam że z tej rany to się normalnie sypie! nie spodziewałam się czegoś takiego! dlatego to nawilżanie jest takie ważne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, jeszcze co do tej znieczulicy... jak byliśmy w tej poradni, poczekalnia na parę osób, reszta na korytarzu gdzie są schody, no to Bo tam zaczął wariować... darł sie ostro, no to słyszę już "ojej ale sie drze", "może by ktoś uspokoił to dziecko", "o boshe, a co dopiero będzie jak wejdą", jakaś babka z innej poradni drze sie na cały korytarz "przyjmijcie to dziecko najpierw, bo sie pracować nie da"... no komedia, pełno komentarzy, ale nic wprost nikt nie powie, tylko tak po sobie.. Marcin mówi w końcu że idziemy bo on ma dość, przyjdziemy może potem albo jutro, a ja stwierdziłam oczywiście na głos, że jak dziecko ma ochotę się drzeć to niech sie drze... pewnie dlatego nas nikt nie przepuścił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...