Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześc mamusie 🙂
Kurcze Gośka jak mi cię żal i twjego synka przeczytałam twój post i cały czas myślę o was.
Masz bardzo dzielnego synka 🙂Ucałuj go od e-cioci a Ty się trzymaj stało się i nic już tego nie zmieni to była chwila i takich sytuacji będzie więcej niestety.
U mnie wnet by było podobnie ale kawa wylała się na bok poleciała po szafce i podłodze a Szymka jedynie ochlapała troszkę ale nie ma poparzeń.Mój wziął klepkę na muchy i sięgał w kuchni rolkę ręcznika papierowego i zahaczył.

Beti też sie dowiedziałam że niby do 2 lat jest górna granica.Zobacze co powie neurolog w styczniu dam ci potem znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, jeszcze zanim mnie weźmie bo coś się dzieje [ale może to być fałszywy alarm] pragnę Ci powiedzieć, że CAŁYM SERCEM jestem z Tobą i Boryskiem!!!
Nie mogę o Was nie myśleć i ciągle zastanawiam się czy lub jak można pomóc?!
Nie obwiniaj się, myśl tylko i wyłącznie pozytywnie!!! Bo nic nie będzie pamiętał a i pewnie śladu nie będzie miał więc lepiej przeżyć i zapomnieć !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze co najlepsze, Bo dostał dziś gorączki!!! kurde, mam nadz że to przeziębienie, bo kaszle tak jak ostatnio, zaczął już w szpitalu, badała go pediatra, ale takie badanie, on jest cały w opatrunku i nie mogła go osłuchać jak trzeba, kazała mi brać te same leki co poprzednio. JAK jutro gorączka będzie nadal, to chyba będziemy musieli pojechać do tego szpitala i zajrzeć do rany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Wylogowalo mniewczoraj natel i zalogowac się nie mogę ;-(
Gośmiu daj znać co z ta gorączka!?
Ja ucielam sobie kawałek paluszka wczoraj krajalnica...
Zemdlalam , Niki się wystraszyla ...
Przycisnelam i nawet się zrasta tylko boli bo paznokiec też poszedł..

Podłoga w dziecięcym i salonie gotowa:-) zabraklopaneli bo więcej
do aauta nie weszło...

Z Borysem raz lepiej raz gorzej

Wczoraj w dzień nie mógł spać wcale bo stekal kupkę, nic mu się nie udało
Zasnął ok 22 dopiero i dziś odsypia bidulek
Ten luminal niby uspokajajacy a on po nim zasnąć może...
I do tego ma problem z kupa od kiedy go bierze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi to normalne
Ja sralam po gaciach!! Chciałam ale sie bałam
Ja przecież jechalam do szpitala z 6cm rozwarcia a Tlumaczylam sobie podświadomie ze jeszcze nic sie nie dzieje ;-) ale instynkt jest silniejszy
Ivi jest o niebo łatwiej niż za pierwszym razem. Im szybciej sie zacznie tym szybciej będziesz miała to za sobą;-)

A co jest Lence?

Gosiu boli jak cholera, ale zlapalam od razu w ręcznik papierowy i przycisnelam ten okrojona częściowo kawałek i sie zasklepilo. Teraz tylko boli jak dotkne a to prawa ręka :-( dwójka dzieci, jest jak jest ale będzie dobrze. Wystraszylam sie wtedy ze muszę jechać do szpitala i mam zostawić dwójkę dzieci...
Mysza co do wózka Niki sie bawi, wozi lale, misie itp
Wykonanie trochę lipne dla mnie jak za ta kasę ale generalnie dziecko sie bawi i nic nie odpada ;-)

Gosia juz przez chwile sie bałam ze ta temp u Bo to od ran... Brrr dobrze ze juz jest ok ;-))
Nie będzie znaku, zobaczysz a on jest jeszcze na tyle mały ze nie będzie pamiętać..

Udało mi sie zalogować na tel ;-)
Boryś śpi dziś ciagle boje sie co będzie w nocy... I zero kupki... Coś czuje ze będzie niezły cyrk wieczorem...

Dużo Zdrowka dla wszystkich chorowitkow!!

A i posiew z moczu Bo jest ok czyli zoltaczka pewnie od mojego pokarmu sie trzyma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jestem dziewczynki!
Niestety nici z "pomocy" lekarskiej w przyspieszeniu porodu.
Szyjka miękka ale od środka zamknięta więc pupa... Okazuje się, że jestem słonicą 😁
Umówiona już jestem na KTG, 25.12 🤪
Ale miejmy nadzieję, że sama z siebie jednak wcześniej urodzę bo na prawdę mam dość...
Podróż przyniosła mi wiele bólu bo mały świrował a mi brzuch stawiał się tak, że nie mogłam oddychać!!! W dłuższą podróż nie wiem jak bym się wybrała, chyba pod narkozą 😁
Bo z Lenką miałam spokój w samochodzie, siedziała spokojna jak myszka!
Ogólnie mówiąc, poród przede mną, mały waży około 3700g i ma mnóstwo wód płodowych do pływania dlatego odbija się od kanału... Szyjka miękka, wewnętrznie zamknięta.
A ja z chorym dzieckiem, któremu do tego idą zęby i w nocy są takie przeboje, że szkoda słów!
Lenka ma chyba trzydniówkę albo to te pieprzone zęby 😮

Gosiu, Lenka na czas porodu zostanie z babcią, moją mamą. A później z tatą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi bedziemy trzymac kciuki! ciekawe kiedy, choc mogłby sie postarac nie trafic na 24ego bo bedzie miał zawsze o prezent mniej.
Gosia widze ze juz najgorszy szok minął. mam nadzieje ze choc troszke lepiej beda w niedziele wyglądały rany.
u nas wyzarło młodemu skóre po sterydach, po dwóch dniach odstawiłąm. maja mnóstwo powikłan, przeciwskazan pełno młody spelnia. eh... lekarze. bałąm sie go podac ale podałąm bo miał duze te zmiany,i zadne wapno i kapiele w krochmalu nie pomagały. a za pózno znalazłam masc na necie która ma własciwosci przeciw egzemie, przeciwbakteryjna przeciwgrzybicza i działą porównalnie jak 0,5 % steryd a jest bezpieczna nawet podobno dla niemowląt -vitella ictamo. bez recepty.oczywiscie jesli sama nie wywoła uczulenia.zamówiłąm ale nie ma kto odebrac bo jest od 12 a ja uziemiona 😞 jeszcze pojde do dermatologa juz dzwoniłąm czy mi przyjmą malucha, ale tez z rezerwa trzeba popatrzec na przepisane leki, bo pamietam jak mi przepisała w ciąży leki na swierzba którego nie miałam a miałąm tylko uczulenie, i one uszkadzały płód. oczywiscie ich nawet nie wykupiłam....myslałąm kupic clotrimazol dla młodego, bo bardziej pod grzybicze to sie zrobiło teraz, ale mgr w aptece której ufam powiedziała ze ona swojego dziecka by tym nie posmarowała nigdy. choc wiem ze lekarze zlecaja. widocznie jest niezle toksyczny.no nic nadzieja w tym kremie skoro jest tez przeciwgrzybiczy i na uczulenia i nawet dla niemowląt to mzoe pomoze.smaruje teraz bepanthenolem bo całe czerwone to sie zrobiło.tymczasem młody bez pampera 🙂 juz trzeci dzien sikanie i kupki na nocnik non stop, czasem przesika majty.z deski zrezygnowałąm bo nie nadaza sie łapiac siki czy kupke, nocnik wygodniejszy. teraz znowu zmotywowałą mnie nowa znajoma która nauczyła synka w wieku roku! w dwa tygodnie. wiec moze moze sie pozbede pieluch przed latem przy okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...