Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry!!

Myszą zdrówka i duzoooo sił dla Was!! 😘

Ja w pracy.... Uwielbiam jeździć zimą samochodem. 🤢

Fajnie Ci Iza z Mamą, szkoda ze na codzień nie masz jej bliżej 😉

Miłego dnia! Buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Borysa wychodzą chyba trójki na dole i był dziś nie do zniesienia normalnie.... piszczał, darł się, wszystko na nie... szoruje tylko dziąsła drewnianymi klockami...

Agata chyba Ty pytałaś, mój Bo na górze ma wszystko poza piątkami, na dole brakuje trójek i piątek. (oczywiście nie wspominam o dwójce, która była a już jej brak buuuu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy Wasze dzieci bez problemu zapinają sie w fotelik w samochodzie??? u mnie jest szał, robi się sztywny, wykopuje się, spada, drze się... co sie z nim nasiłuję to szok! kto przechodzi obok to się patrzy na mnie jak na matkę sadystkę...

dziś zrobiliśmy sobie spacer, Bo w złości oczywiście rzucił mi się na chodnik, a wiecie jaka pogoda, cały wybłocony, normalnie dziecko wojny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie odp bo fotelika nie mam 🙂
oj przydałby sie sniezek u nas jest i trzyma wiec spokoj z brudzeniem sie w miare.
tylko z tymi rekawiczkami jest tragedia. umie jednak zdjac nawet jak sa zabzpieczone specjalnym wycieciem na paluszek w kombinezonie. chyba musze mu jakies zaczepy doszyc do kombinezonu na guziki czy co by je nie sciagał 😮
moj młody dzis wynalazł zajaczka na scianie. wział edukacyjna kostke i nia zrobił zajaczka. nie wiem jakim cudem bo lusterka tam nie ma. ja nie jarzylam o co mu chodzi ze tak do góry podnosi kostke myslałam ze chce rzucic a ten zajczka sobie robił. Tomek dopiero mi pokazał. noramlnie w takich chwilach udowadnia mi jak bardzo jest inteligentny mimo bycia niegrzecznym. no szok normalnie.dziecko inteligentniejsze od matki hehe robie sie wapniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na czym gotujecie zupy dzieciom? na jakich czesciach miesa?
a włąsnie o mało bym zapomniałą. fajne sa śpiewanki pokazywanki. zwłąszcza jak chodza zwierzatka i tak-nie .Filip cały wieczor spiewał taktaktak tylko głową krecił jako nie hehhee
wdałam sie w udawanie i pokazywanie.ale miał ubaw. za rok to beda na pewno mega przeboje u maluchów ale teraz tez moga posłuzyc.
znacie jakies jeszcze ciekawe piosenki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Beti teraz sie dodaje olej rzepakowy ;-)
Ja tez sie zawiesilam na piersi do chwili kiedy mama zauważyła (a nie ja!!) ze Niki rośnie jedna pierś... (może pierś do za duże słowo...)
M kupił królika (podzielił mi) wolowinke, cielecinke, udka raczej dla mnie, schab i generalnie pierś została jedna do pomidorowki bo dziś mam ochotę ;-)

Niki dziś jak Milo- pobudka co chwile.. Za to Bo spał mi 5 h ciągiem ;-)
Rano przez sen sie zasikal z lozeczkiem włącznie...

Dziś mamy szczepienia Niki i Bo...
Nie dam
Jej mmr zaszczepić ale chce pneumo... Jak to zrobic?! Ciekawe jak to zniesie?!?
Wczoraj lepilysmy jej ciasteczka- choinki, Gwiazdeczki itp do 23;-)
Mama miała imieniny więc wieczór sie udał ;-)

Beti moim Zdaniem im dziecko nieznosniejsze tym ciekawsze swiata i efektem tego inteligentne.
Nie wiem czemu zakładasz ze lobuziak musi byc glupiutki..
Jeszcze cię syn zaskoczy nie raz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Beti ja gotuje na skrzydełkach, kawałku schabu, kilka razy dawałam kawałek żeberka, czasami bez mięsa tylko np masełko daje.

Gosia u nas nie ma większych problemów przy zapinaniu pasów od fotelika, gorzej jest jak zajedziemy gdzieś i chcę go wyciągnąć, on już tak się pali do wyjścia, że ciężko mi go wyciągnąć 🙂

Beti ja też słyszałam opinie, że im bardziej dziecko ciekawe świata, a z tym wiąże się urwisowanie 🙂 tym bardziej inteligentne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.Pozdrawiam wszystkich
Tak po trochu was podczytuje
Wszystkim chorym osobom zdrówka życzę.
U nas też choróbsko Szymek ma zapalenie gardła masakra od 5dni nie śpie w nocy 😞
Agata co ty masz za kolor włosów teraz ogladałam twoją fotke i mi się spodobał 🙂
Chce coś zmienic u siebie i myślałam o jakimś blondzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Monia! Ucaluj Szymonka!! Mam nadzieje ze u was wszystko w porządku. Maz wrócił do zdrowia?

Coraz bardziej boje sie tych szczepień.. Boryś ma jeszcze dziś zły dzien i płacze albo trzeba go tulic do siebie..
Ugotowalam pomidorowke;-)
Nie wiem czy wspominalam ze sąsiad zalewa nam nowy salon... Więc robota sie wydłuża... Cienkie mu z tarasu do naszego salonu.. Ściana wykuta i lipa.. Na wiosnę trzeba mu ocieplic taras pewnie na nasz koszt bo to para emerytów i pewnie nie bedą mieli za co :-(
Zeby tylko sie zgodzili..
Jak zwykle wiatr w oczy :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niki dostała na pneumo, mmr odmowilam. Bo jutro badanie krwi jak ok to za tydz szczepienie...
Tragedia!! Godzine czekaliśmy w małej poczekalni, Niki latala jak dzikuska z buszu...
W gabinecie Meksyk... Jak skonczylismy z Bo zaczęła sie rzucać i wyrywac, samo badanie stetos. było rzucanie sie.. Oglądanie gardła... A szczepienie to juz trzymanie na sile...
Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...