Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wróciliśmy z basenu!! Było super!! Zjezdzalam z mega zjezdzalni i wrzeszczalam ;-) Niki ja uwielbia
Pływa sama w kołku.. Takie maluchy to chyba jeszcze z brzucha pamiętają.. Niki aż piszczala ze szczęścia..
Było super, wróciłam
Na karmienie, babcia lulała 1,5h.. Ale jak lulała to spał..
Super wyjść z domu!!!

Ivi trzymam kciuki, dasz radę. Olewaj porządek, pamiętaj cel uswieca środki.
Niech będzie syf , zamów żarcie przez tel ale to ty masz sie dobrze czuć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza super że wyprawa się udała 🙂 też lubię wypady na basen z Miłym 🙂
człowiek się jak zrelaksuje to ma większy power do wszystkiego i zupełnie inne nastawienie 🙂

Ivi dasz radę, olej porządki i nie wysilaj się za bardzo 🙂 w końcu na tym etapie najzwyczajniej masz do tego prawo. Choć wiadomo Lenka nie zrozumie stanu mamusi i pewnie ciężko jest momentami. Ale pomyśl że już tak niedługo, dziś już 2 grudzień 🙂
macie już imię??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia proszę bardzo, takiE mam włosy teraz 🙂



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/pc020023.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3986/pc020023.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

do końca zadowolona ni ejestem, bo wyszły gdzie nie gdzie rudości - pozostałość po poprzednim brązie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku nie ogarniam.
My chore, ale dajemy rade.

Ivi cudnie wygladasz!
Iza super fotka, tacy wpatrzeni w siebie.

Beti dacie rade, moj tez tyle zarabia, prawko zdal i zanim odebral to mu zabrali na dwa lata- w 9 miesiącu ciazy bylam wtedy. Masakra comiesieczna.

Zdrowka dla was wszystkich i do poczytania ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Moi goście pojechali, naczynia się umyly jedzenia zostałomnóstwo mimo iż podałam Tatowi który nie przyjechał bo chory troszkę.
Mi już choróbsko przeszło, gorzej z Filipem bo ma katar ale ostatnio też miał przez tydzień i samo przeszło 🙂

Ja już leżę w łóżku- spędziłam miło wieczór z M - ustaliliśmy że niedzielne wieczory są dla nas - w sensie że nie sprzatamy, nie zapraszamy gości, po prostu spędzamy ten jeden wieczór w tygodniu np pijąc winko i rozmawiajac 😉

Ivi wygladasz naprawdę cudnie i kwotnąco!! Zgadzam się z dziewczynami - olej w tym tyg obowiązki domowe i spędzaj czas z Lenką - niedługo będzie po drugiej stronie dzidzius i nic już nie będzie jak teraz 😉

Agata bardzo ładnie wwygladasz! Ciekawe jak ja bym w blondzie wyglądała?? Hmmm..

Zmykam spaju - kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 🙃

padam, dopiero ranek a moja bateria juz pada.. Milosz budzil sie co godzine w nocy... 🤢 nie wiem, chyba te kły idą idą i wyjść nie mogą 😠

Basia fajny pomysł na wieczory tylko we dwoje 🙂 na pewno tylko wzmocni i poprawi relacje, a wspominałaś coś, że coś tam nie tak w Waszym małżeństwie, tzn że Ty masz takie odczucia. Także super, a kto wyszedł z tą inicjatywą, Ty czy mąż?? 🙂

dzięki dziewczyny za miłe słowa co do moich kłaków 🙂
a Ty Basia jaki masz kolor? wyślij jakąś swoją fotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dzis spalismy do 4.30 wiec tez nie najlepiej. katar nadal ma,pewnie bedzie trwał 2 tygodnie jak zawsze 😠
Gosia czyzby Borysek ma faze na mostki? bo moj Filip ostatnio cały czas sie wygina ato przy meblach i w tył, a to na podłodze.wiecznie jakies cwiczenia uprawia. jak nie wspinanie, fikołki, podnoszenie nogami przedmiotów i podawanie do rak w pozcji leżacej , to teraz mostki.
Ivi jak dla mnie to Ty w ciązy schudłas.wszystko Ci w brzuch poszło. i to masz brzuszek jak piłka 🙂 jak na chłopkaka przystało.
co do tabletów. ja jestem zacofana i raczej taka pozostane 🙂 1,5 roku to czas na inne zabawki ,na ruch, na wyobraznie dziecka a nie na patrzenie sie w ekran.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Agatka jestem, jestem, tylko sił już mi brak...4 noce nieprzespane przez trzy Majka piszczała a wczoraj do 5tej działałam z Kubą , robiłam zimne okłady, cuda wianki na kiju....
Kuba chory na całego temperatura 38-39 st w nocy 39, 3 😞((( Ciągle mu zimno, zapakowałam go do łóżka i zasnął. Od jakiej temperatury zaczynacie zbijać ??? Tak mi go szkoda do tego gil do pasa i gardło mega czerwone... Majka też zasmarkana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja zbijam od 38,5. jak był malutki tak do 7 miesiecy to zbijałąm od 38. i tak ostatnio miał włąsnie 39,5 i musiałam łaczyc leki bo szybko wzrastała.ale czesto włąsnie dzieki temu ze zbijam od 38,5 to wiele razy nie musiałam mu w ogole podawac czopków, bo mu nie przekraczała i sam sobie poradził z choroba, powytwarzał przeciwciała. a on taki chorowity wiec musi walczyc.
no to zaczęło wam sie przedszkole nie fajnie. z jednym dzieckiem to ciezko ale jak jedno drugie zarazi to podziwiam wytrzymałosci.
co do prezentu mikołajkowego i gwiazdkowego. generalnie miałąm zamiar poczekac co dostanie od chrzestnych i dziadków i dopiero cos kupic, bo kiszka bedzie lipa jak kupimy podobne rzeczy. ale sama wpadłąm w trans szukania. głowa mnie dzis boli od sklepów.nie znalazłam oczywiscie. szukam samochodu co robi ijo ilo i swieci sie kogut. na allegro znalazłąm uzywany i chyba taki kupie bo w sklepach albo sie nie swieca albo nie maja sygnału syren tylko melodyjki albo nieodpowiednie wiekowo dla Filipa. kupiłam juz wczesniej kręgle, jak nie teraz to później sie bedziemy bawic w to, rzecz na lat kilka i tania.mysle jescze o tym domku, tunelu,klockach bo ma miekkkie i super wieze układa ale powoli trezba kupic normalne i układance cos takiego tylko moze ładniejszego jak znajde
http://allegro.pl/ukladanka-drewniana-voila-jak-goki-sorter-ksztalty-i2829699875.html
oczywiscie myslałam tez o podusi.głowa boli od pomysłów i tego sklepowego hałasu. zobvaczymy co z tych pomysłów w ogóle bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...