Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!

Niki zrobiła to niechcący.mama powiedziała uspokoj sie, usiadz, to oba wiadomo zaczęła sie wyglupiac... Na szczęście skończyło sie tylko na zdartej i zaczerwienionej skorce. I sporo płaczu było.

M był wieczorem u sąsiadki z tymi wynikami. Kazała sie wstrzymać z luminalem. Podejrzewa noworodkowe zapalenie wątroby!!!! We wtorek zrobi Bo Usg wątroby na oddziale noworodkowym. Ma byc na czczo od 6 rano a mam sie zgłosić o 8:30..
Boje sie jak cholera... I do tego powiedziała ze ma anemie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko, dziękuję za wsparcie i ulżyło mi, że ktoś też uważa, że to nie ja mam coś nie tak z głową tylko mój mąż jest dzieciuchem!!!!


Izuś, oby wszystko było dobrze z Boryskiem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja pamiętam jak załamał mi się świat kiedy o powrocie ze szpitala przyszedł Nam list, że Lenka musi mieć powtórzone badania na choroby genetyczne... bo być może choruje na jedną z nich!!!!
Myślałam, że umrę z rozpaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka na pewno już tuli maleństwo, bo to jakoś było tak, że 4 tyg wcześniej miała termin niż ja 🙂
Szkoda, że się nie odzywa albo chociaż nie dała znać jak tam było na końcówce...


Ja pewnie też zamilknę bo nie mam takich zdobyczy techniki jak iPhon z netem 😁


Agatko, to co napisałam to jest tylko kropla w morzu.
Nie mogę obok tego przejść obojętnie i nerwy mnie rozrywają ale tak to jest kiedy mamusia nie uczyła syna żadnych czynności domowych ani nie nakładała żadnych obowiązków.
W ogóle to babcia męża powiedziała, że mąż i jego brat to właściwie sami się wychowywali... w brudzie i syfie 🤨
Wiem, że źle to brzmi ale kiedy poznałam moją teściową to zrozumiałam o so chosiło...
Może nie ma burdeli w domu, ale czystym też nie można go nazwać...
Poza tym, mama męża skupiła się na drugim dziecku, to jest oczko w głowie rodziców, które dostaje wszystko czego zapragnie.
Nawet teraz kiedy ma 21 lat, pracuje, ma stypendium na studiach dostaje od rodziców na ubrania, studia, zabawę... generalnie na wszystko!
A mąż kiedy poszedł po szkole na studia to musiał iść do pracy żeby sobie za nie zapłacić...
Jest lekko skrzywiony pod pewnymi względami, ale ogólnie to dobry człowiek... tylko taki dzieciuch!
Jesteśmy ze sobą 4 lata, mieszkamy 3 więc liczę na to iż nadrobienie 20stu paru lat zajmie mi troszkę czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka co do trendy z włosami to ja zacofana jestem he he.
Beti badania mieliśmy i wszystko ok jest zdrowy jak ryba.Jak wyzdrowieje lekarka zastanawia się bysmy poszli do gastrologa dziecięcego na wizytę tak profilaktycznie.
Co do tamtego dziecka po pneumokokach miał wiecznie zapalenie ucha obecnie ma 4lata i cofa się w rozwoju przestał chodzic prawie nic nie mówi i coś tam jeszcze wczoraj jechali na kolejną prywatną wizytę do lekarza od powikłań szczepiennych do Warszawy aż 2000zł kosztuje ich ta podróż co miesiąc bo na nfz nie ma miejsc a jak chcesz leczyc dziecko je ratowac to tylko prywatnie niestety.Acha w wieku 1.5roku robili badania które 1000zł kosztowały ich i wykryli że to pneumokoki dały skutki uboczne.To tyle co ja wiem

Co do mojego synka to on maluszek jest i teraz naprawdę martwię sie jego wagą.
Wasze dzieci wszystkie ponad 10kg i wyżsi są kurcze boje się o niego.

Iza zdrówka dla BO kurcze zawsze coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie!! Mikaanka sie nie zameldowala..
Mam nadzieje ze u nich wszystko dobrze..
Ręce pełne roboty - to pewne. Jak sie ogarnie to może pochwali sie maluszkiem..

Ivi współczuje... Wyobrażam sobie ze jest ci teraz bardzo cieżko...
Ale i tak powiem: korzystaj dopóki masz jedno dziecko do obrobienia!!

Ja sie naczytalam o powiklaniach, skutkach itp.
Bez sensu to wszystko. Przed chwila biedak sie wyplakal i padł na mnie..
Nic tylko myśle o tym a ty czekać do wtorku....

Czekamy na pizzę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!

JA wczoraj nie mogłam nic napisać bo wieczorem była jakaś zmiana serwera czy coś takiego...

A dziś byłam w pracy, odrobiłam Wigilię, dodatkowo jeszcze piątek przed świętami mam plackowe, czyli jeden dzień gratis wolny 🙂 27 i 28 biorę opiekę na dziecko zdrowe, czyli cały tydzień świąteczny wolny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi jak przeczytałam Twoje historie z mężem, to powiem Ci że coś podobnego u mnie się dzieje ostatnio... ja nie poznaję mojego Marcina ostatnio...tzn, przy pomocy z bO to nie mam co narzekać, ale takie proste rzeczy jak wstawić talerz do zlewu właśnie to jest problem... szkoda gadać...

Ivi czyżby następne Borysiątko się szykowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂

Monia też mam nadzieję, że po prostu taka uroda Szymka, że jest drobnym chłopcem 🙂 Mój mąż całą podstawówkę odstawał od reszty chłopaków wzrostem i wagą, był drobniutki 🙂 później w średniej się wyrównał 🙂

Iza nie czytaj na necie, bo dr google jest złym doradcą, wiem że korci, bo często sama tak robię, ale potem człowiek niepotrzebnie się nakręca. We wtorek będziecie wiedzieć co i jak. Jutro już poniedziałek, szybko zleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obiadek już zrobiony 🙂 mięsko się dusi..
muszę jakoś wykombinować żeby Milo chciał wcześniej zasnąć na drzemkę 🤔 bo na 15 musimy być na tej imprezie Mikołajkowej a zazwyczaj ok 15 dopiero mi się budzi.. a tu jeszcze drugie danie będzie musiał jeść.. ech będzie ciężko, ale spróbuję go położyć wcześniej o godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...