Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Miley napisał(a):
admin napisał(a):
Nequitia napisał(a):
Miley smutne to co piszesz... ale tak czasami bywa... Ja nie mam nic przeciwko, żebyś tu z nami została 🙂
pozdrów je ode mnie 🙂 Ja to rozumiem, jeśli dobrze tam się czują, to najważniejsze. Mnie jest miło, że udało mi się pośrednio przez moją stronę je zintegrować 🙂


Aaa bo pan juz tam nie zaglada ??? Ja juz wybralam ZOSTAJE TUTAJ tylko bede tu pisala bo watek dla mam kwietniowych 2011 jest pusty 😞

no jest pusty, bo nikt na nim nie pisze. Może najwyższy czas zacząć ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A na czym polega różnica między ciężarną na forum dla ciężarnych, która wchodzi na forum i dochodzą do niej "te nowe", a matką na forum dla mam ? Po co w ogóle wchodzić na forum z myślą, że nie chce się poznać nowych ludzi? Jeśli chcecie się zamykać w swoim kręgu, to lepiej nie wchodzić do internetu, tylko robić jakieś zebrania zamknięte.


Zgadzam się...

A żeby się rozkręciło to musi się jedna osoba poświęcić i zacząć 🙂 o to chodzi na forach przecież... na brzuszku pierwsza z naszych czerwcówek była Dominika... później doszłam ja i przed dłuższy czas byłyśmy same, chyba przez miesiąc, odwiedzały Nas Mamuśki z czerwca poprzedniego roku i pisały, że niebawem się rozkręci i miały rację 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
Panie adminie a mozna dodac do profilu nowe pola np:
OBRAZKOWE:
nastroj
znak zodiaku
Mam wiecej tych obrazkow.

pomyślę, pomyślę. Propozycje zgłaszajcie do działu o pomysłach na temat forum (chyba jeden z końcowych działów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ADMINIE No dokładnie tego nie rozumiem ja mam swoje forum od nie dawna od 14 stycznia 2012 roku mam tam 53 osoby pisza sobie tam poznaja sie itd ale ja postanowilam dolaczyc tutaj i tutaj zostac bo chce poznac nowe osoby. Nie wiem po co one tworza te fora prywatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Admin oby nic tam złego nie wyrosło 🙂 a ja taka sentymentalna będę i powiem- napiszę DZIĘKI ZA TO FORUM JEST ŚWIETNE 🙂

a o zdrówko córki pytam bo kiedyś na czacie na brzuszku gadałam z Tobą i Twoja Mała chorowała bardzo... w szpitalu była i tak mi w pamięci utkwiło...

tak, przeszła w sumie rok po roku dwa zapalenia płuc i za każdym razem spędziła je w szpitalu, teraz zaczęło się przedszkole i kontakt z wirusami ale to podobno całkiem normalne w tym wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
ADMINIE No dokładnie tego nie rozumiem ja mam swoje forum od nie dawna od 14 stycznia 2012 roku mam tam 53 osoby pisza sobie tam poznaja sie itd ale ja postanowilam dolaczyc tutaj i tutaj zostac bo chce poznac nowe osoby. Nie wiem po co one tworza te fora prywatne.


http://www.mamusie.net/forum,chce_prywatnosci_zakladam_wlasne_forum,133,140200.html,str=0#140200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley napisał(a):
Adminieee dlaczego nie moge sie zalogowac na forum przez przegladarke OPERA ?? moge sie zalogowac tylko na mozilli czemu??? 😮 😮

DOBREJ NOCKI 😘 😘 😘 😘
Opera jest wredna - niby szybka, dlatego, że pamięta każdą odsłonę i nie chce pobierać drobnych zmian, które wpływają na... właśnie.. na np. logowanie.

Spróbuj podać logi i hasło, następnie kilka razy odświeżyć stronę (CTRL + F5) lub wyczyścić CACHE. To pewnie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Adminie miałam własnie to napisac dlaczego dziewczyny odeszły na prowat bo kiedys weszłam na jakis miesiac włąsnie chciałam zapytac o kubek jakiego uzywają bo z racji ze starsze mamy doswiadczone bardziej, i czytam a one sie przenosza i tak włąsnie pomyslałam jak w linku to co napisała ta dziewczyna, ze po prostu kogos wkurza ze ktos podczytuje oglada fotki itd.
Miley a Ty pisałas w ciazy z dziewczynami z brzuszka? tymi kwietniówkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziołchy! 🙂

u nas noc z kilkoma pobudkami.... i tak wyliczyłam, że u nas leci 33 tydzień, a między 33-37 jest SKOK! to by tłumaczyło jego wczorajsze marudzenie, które już było irytujące, płacz co chwilę... na nic czasu, nawet na forum ☺️

Witaj Miley! 🙂 🙂 🙂

Jutro mam gości, a w związku z tym kupę do zrobienia, sprzątanie, zakupy, muszę jakiś obiad przygotować, no i może placek upiekę, ja nie będę jadła of course! wzięłam się za siebie ostro, dziś waga pokazała, że jestem -2,5kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA,
za mną nocka do bani ... marudzenia ciąg dalszy ...
położyłam się o 00:00 bo kumpela przyjechała, zebrało nam się na wspominki i oglądałyśmy kasetę ze studniówki.

Nequita - nieźle z tymi ślimakami ... ja myślałam, że te ślimaki to są aparaty słuchowe takie zewnętrzne ... ale żeby majstrować coś w głowie ... ale jednak warto to zrobić ... słuch to baardzo ważny zmysł...

Ania - oglądałam takie same cymbałki i wydały mi się fajne więc pewnie się skuszę zwłaszcza, że przetestowaliście je z Pawełkiem.

Beti-Julia dziękuje za komplement ☺️
Co do kaszek:
my tylko raz miałyśmy kaszkę Nestle i z tego co pamiętam to rzeczyście jest dość słodka.
My mamy z Humany - całą gamę smakową - jest spora.
Mamy mleczno-ryżowe i mleczne, są też z glutenem.
Mamy :
suchar + brzoskwinia + jabłko
brzoskwinia + owsianka
wiśnię + banana - mleczna,
wanilia
wiśnia + banan
kukurydziana - mleczna + banan
One mają w składzie :cukier gronowy (glukoza) i cukier owocowy (fruktoza), no a glukoza (cukier gronowy) jest naturalnym monosacharydem, zawartym w owocach i warzywach. Ma mniej więcej połowę siły słodzącej sacharozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzata w tesco sA.Ja czekam na lepszy dzien i tez kupie bo dobre opinie na dzieciowo mi czytałam.a te bobovity i nestle sam cukier. i nie chciałabym by nagle małemu sie dwidziało moje mleko jak te kaszki słodsze on niego sa.czasem robie sam kleik z mlekiem, a czasem własnie ryzowa lub mleczno ryzowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...