Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj, co my sie mamy z tymi maluchami :P.
Gosia dobrze ze to paskudstwo schodzi z Borysia.
U nas troche juz blednie wysypka, ale jeszcze jest, nie wiem czy go prowadzic jutro do zlobka.
Goraczki za dnia nie ma, w nocy mial 38,5 ale podejrzewam ze to zeby. 2 razy mi sie tylko przebudzil, wypil 250ml soku i spal dalej. Z jedzeniem troche lipa, ale cos tam podjada po troszku no i na szczescie pije.

Holandia dala ciala 🤢. Mecz byl ladny, w miare czysty, Dania naprawde zagrala dobrze, nalezalo im sie zwyciestwo. Holandia chyba zaszalala w Polsce i wyszly skutki :P, nie no mysle ze presja byla ogromna i polegli, zero organizacji na boisku i tyle szans zmarnowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agatka jakie te płatki dajesz bananowe czy kakaowe? ja kupiłam dzis bananowe, ale ciekawe chyba lepsze by były kakaowe, tylko moj jescze kakaa nie pił. ciekawe czemu sa od 18 miesiaca skoro sie robi ciapa. jedyny duzy minus- zuzyc 4 tygodnie po otwarciu.....jak dla mnie niemozliwe musiałabym codziennie dawac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 😁

Koleżanki pojechały 😞
A taką miał FIlip frajde 😁 Poszedł wczoraj spać o 22 i spał jak zabity!! Raz sie obudził dałam jeść i spał do 7.20 😁
Teraz też drzemka, a ja wcinam ciastko od teściowej i kawusia 😁
Z m przez skype rozmawiam 😁
Fajne te komputery 😉
A... FIlip już pił kilka razy kakao - puchatek mu dałam - ze zwykłym mlekiem 0,5% z łaciatego 😉
Nic mu nie jest!!

Miłego popołudnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butterfly napisał(a):
U nas dzisiaj Pawełek ma cały dzień taki apetyt,że nie ogarniam..Zjadł zupę ogórkową i ryż z truskawkami w ilościach zatrważających..
Zaraz mecz... Hiszpania czy Włochy? 🙂


Ania a ryż bardziej rozgotowywalas niż sobie?
Bo FIlip też wczoraj jadł ryż z truskawkami 😁 Smakowało mu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie znosze włochów, po opiniach na necie na temat Pl jeszcze bardziej! wiec ja jestem Za Hiszpanią tez.
tylko jak to kakao zrobic najpierw kakao z woda apotem jak chłodniejsze z mm, czy najpierw z mm i potem kakao? chyba łatwiej bedzie to drugie. ale tez tak jak Marlena mysle na roczek podac 🙂
Buterfly a jak robiłas ten ryz z truskawkami? dodawałas smietane? czy na naturalnym jogurcie czy w ogóle same truskawki z ryzem? Basia a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!
a ja was pewnie zaskocze!NIE ogladam tych meczykow!OOO!jak rowniez skokow,wyscigow itp hokei.baardzo lubie aktywny wypoczynek,doceniam osiagniecia sportowe innych,ale zeby tracic czas przed tv...hm ja tak nie lubie i juz!
za truskawkami Lenka nie przepada,sprobujemy lesne poziomki-tylko niech dojrzeja.

ciesze sie,ze z chlopakami-Adim i Boryskiem lepiej!
Magda trzymaj sie na tym usg i daj znac!
Iza-Niki rozbrajajaca 🙂

u nas sa nowe zabawy 😁 chodzi i robi paluszkami brebre po wargach,strasznie sie przy tym cieszy,a druga troche przeraza tatusia(bo to on od poczatku kąpie mala)-Lenka probuje nurkowac!!!wsadza twarzyczke pod wode i puszcza babelki,albo wstrzymuje oddech i potem noskiem robi fuuu.MOJA KREW! 😁 opila sie pare razy wody z wanienki i w koncu zalapala jak to sie robi 😉
z mniej przyjemnych rzeczy-Lenka mi wymiotuje w aucie 😞wytrzymuje jazde 10-15 minut a potem marudzenie i paw..juz sprawdzalam co takim maluchom mozna podac...niestety wszystkie leki dostepne sa od 2-3 roku zycia,jeden vertigoheel mozna,ale wole nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po nieprzespanej nocy...
Andzia jedyne co mi przychodzi do głowy to, by nie karmić małej przed podróżą...
U nas dziś w nocy masakra, Kubuś załatwił sobie gardło i popłakiwał całą noc a jak zasnął to Maja się budziła a jak Majka zasypiała to Kuba budził ją płaczem, koszmar jakiś , spałam może pół godziny 🤢 ale co tam kawa, baterie w tyłek i do przodu 🙂
Orientujecie się może czy lipomal można podać na gardło czy to na kaszel tylko jest ? I co by tu jeszcze? bo tantumverde podaję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Gosia u fryzjera łatwo nie było, ja trzymałam Miłosza na kolanach, Łukasz go zabawiał a fryzjerka łapała tyle ile mogła 🙂 ale wygląda zupełnie inaczej... tak fajnie, jak chłopczyk mały 🙂 zaraz wrzucę jakąś fotkę 🙂

Basia fajnie że odwiedziny kumpel się udały 🙂 zawsze to miałaś z kimś pogadać, trochę się zrelaksować 🙂

jeśli chodzi o kakao, kurcze muszę małemu podać na dniach 🙂

truskawki z ryżem... mmmmmmmm póki co mały jadł ryż z jabłkami i cynamonem 🙂 tyle, że ryż gotowałam na mleku krowim, mama mi tak podpowiedziała, że będzie smaczniejsze 🙂

co jeszcze miałam pisać... aaa Milo mnie dzisiaj rano w łóżku znokautował 🙂 tak mi przywalił tyłem głowy w kość policzkową, że mimo zimnej łyżki mam guza 😁 wyglądam jakby mąż mi wywinął 😁 a mały się śmiał... twardą ma tą główkę 🙂

Mysza co do lipomalu to się nie orientuję. Może niech rumianek pije... nie wiem czy Kubuć potrafi płukać gardło... bo płukanki z szałwią i rumiankiem są dobre na stany zapalne.. ale pewnie Kubuś jeszcze za mały... przychodzą mi do głowy naturalne leki... miód, syrop z cebuli, napar z lipy.. rumianku. Może w aptece mają jakieś syropki na ból gardła u dziecka.
ZDRÓWKA ŻYCZYMY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia ja ogladałam bo euro w Polsce 🙂 takto nawet nie wiem kiedy jest euro itp hehe. ale u mnie jest faza taka ze jak zaczne ogladac i sie wciagne to obejrze cały i pzrezywam hehehe.
Agatka to moj mały rozwalil Tomkowi nos wczoraj. włozył mu nagle paluchy do nosa i za nos tak mocno ze Tomkowi farba poszła i nie mogł zatamowac.. a on do pracy..
wygladacie swietnie. kurcze a moj Filip nadal jak bobasek wyglada. hehe
Mysza z ziołąmi ostroznie. tamtum verde dobrze, mozesz juz miód, syrop z cebuli tak jak Agatka napisała.ciepłe płyny dobrze robią jak boli gardło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny... dużo nadrabiania było, ja mecz obejrzałam tylko jak PL grała i to pierwszą połowę... na uczelni już załatwione mam wszystko, dzisiaj byłam zrobić fotki, jeszcze oprawić pracę i czekać na obronę...
Marysia zdrowa... przynajmniej nie ma żadnej grypy czy coś... dzisiaj byłam na usg brzuszka i narządy są ok, lekarz nie wie czemu ma złe wyniki, skierowanie do CZD wypisała...
no i w sumie to tyle...
aaaa kupiłam jej porządne butki żeby nie koślawiła stopy, takie tam sandałki-ładne nawet, ale niestety producenci butów z góry zakładają że dla dziewczynek muszą być kwiatki i róż, a dla chłopców jakieś autka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...